De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Europees Kampioenschap IBU - 2017/2018

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen Dames

Uitslagen Gemengd

Europees Kampioenschap IBU - Uitslagen Gemengd 2017/2018

ItaliëItalië - Ridnaun - Val Ridanna - 22 Januari 2018 - 28 Januari 2018


Mixed Relay - 28 Januari 2018


1UKR Oekraïne (Yuliya Zhuravok, Iryna Varvynets, Artem Pryma, Dmytro Pidruchnyi)1:11:40.1
2RUS Rusland (Victoria Slivko, Anastasia Zagoruiko, Evgeniy Garanichev, Alexandr Loginov)1:11:51.8
3NOR Noorwegen (Emilie Ågheim Kalkenberg, Kaia Wøien Nicolaisen, Håvard Bogetveit, Fredrik Gjesbakk)1:12:13.3
4FRA Frankrijk (Enora Latuillière, Chloé Chevalier, Fabien Claude, Simon Fourcade)1:12:19.7
5CZE Tsjechië (Veronika Zvaricova, Lucie Charvatova, Matej Krupcik, Tomas Krupcik)1:12:59.3
6SWE Zweden (Johanna Skottheim, Emma Nilsson, Torstein Stenersen, Tiio Soederhielm)1:13:04.9
7GER Duitsland (Nadine Horchler, Karolin Horchler, Philipp Horn, David Zobel)1:13:09.5
8BUL Bulgarije (Emilia Yordanova, Daniela Kadeva, Dimitar Gerdzhikov, Vladimir Iliev)1:13:30.5
9BLR Wit-Rusland (Dzinara Alimbekava, Darya Yurkevich, Raman Yaliotnau, Vladimir Chepelin)1:13:59.9
10AUT Oostenrijk (Julia Schwaiger, Fabienne Hartweger, Lorenz Waeger, Felix Leitner)1:14:01.8
11ITA Italië (Alexia Runggaldier, Karin Oberhofer, Saverio Zini, Pietro Dutto)1:14:26.1
12SUI Zwitserland (Susanna Meinen, Aita Gasparin, Martin Jäger, Eligius Tambornino)1:15:13.9
13POL Polen (Kinga Mitoraj, Karolina Piton, Lukasz Szczurek, Grzegorz Guzik)1:15:37.1
14JAP Japan (Asuka Hachisuka, Kirari Tanaka, Tsukasa Kobonoki, Kosuke Ozaki)1:15:37.2
15EST Estland (Meril Beilmann, Johanna Talihaerm, Johan Talihärm, Tarvi Sikk)1:16:57.7
16FIN Finland (Suvi Minkkinen, Johanna Pykaelaeinen, Sami Orpana, Vili Sormunen)1:17:23.8
17USA Verenigde Staten (Chloe Levins, Deedra Irwin, Paul Schommer, Alexander Mc Intosh Howe)1:17:35.6
18MDA Moldavië (Alla Ghilenko, Anastasia Niciporenko, Mihail Usov, Nicolae Gaiduc)+1 ronde
19ROU Roemenië (Ana Larisa Cotrus, Luminita Piscoran, Raul Antonio Flore, Hunor Gego)+1 ronde

Single Mixed relay - 28 Januari 2018


1NOR Noorwegen (Thekla Brun-Lie, Vetle Sjåstad Christiansen)35:39.6
2FRA Frankrijk (Julia Simon, Emilien Jacquelin)+8.6
3USA Verenigde Staten (Susan Dunklee, Lowell Bailey)+9.1
4EST Estland (Regina Oja, Rene Zahkna)+24.1
5RUS Rusland (Kristina Reztsova, Alexey Volkov)+27.5
6AUT Oostenrijk (Christina Rieder, Daniel Mesotitsch)+32.6
7SWE Zweden (Ingela Andersson, Tobias Arwidson)+58.0
8CAN Canada (Sarah Beaudry, Carsen Campbell)+1:03.6
9GER Duitsland (Janina Hettich, Florian Graf)+1:07.5
10POL Polen (Anna Maka, Andrzej Nedza-Kubiniec)+1:30.0
11CZE Tsjechië (Lea Johanidesova, Lukas Kristejn)+1:40.0
12UKR Oekraïne (Nadiia Bielkina, Serhiy Semenov)+1:41.2
13FIN Finland (Tiia-Maria Talvitie, Teemu Huhtala)+2:24.2
14ITA Italië (Ginevra Rocchia, Rudy Zini)+2:36.4
15BUL Bulgarije (Stefani Popova, Anton Sinapov)+2:45.0
16ROU Roemenië (Luminita Piscoran, Denis Serban)+2:56.2
17LTU Litouwen (Natalija Paulauskaite, Karol Dombrovski)+3:03.1
18SUI Zwitserland (Sabine Di Lallo, Joscha Burkhalter)+3:03.3
19ESP Spanje (Victoria Padial Hernández, Roberto Piqueras Garcia)+4:34.5
20AUS Australië (Jillian Wei-Lin Colebourn, Damon Morton)LPD
21SRB Servië (Maida Drndic, Dzenis Avdic)LPD
22HUN Hongarije (Emoke Szocs, David Panyik)LPD
23MDA Moldavië (Snejana Tiseeva, Liviu Dubalari)LPD
24BRA Brazilië (Gabriela Almeida Neres, Leandro Lutz)LPD

Uitslagen Heren

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden