De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - België - EuroMillions Basketball League - 2020/2021 - Home

Basketbal - België - EuroMillions Basketball League - 2020/2021 - Home

Keuze van een seizoen :

België
  • Antwerp Giants
  • BC Oostende
  • Belfius Mons-Hainaut
  • Kangoeroes Mechelen
  • Leuven Bears
  • Liège Basket
  • Limburg United
  • Okapi Aalstar Aalst
  • Phoenix Brussels
  • Spirou Charleroi

Home

België EuroMillions Basketball League 2020/2021 - Home

BelgiëBelgië

WinnaarBC Oostende : BC Oostende

Regulier Seizoen (België - 06/11/2020 - 16/05/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
1BC Oostende472621521591786+373
2Belfius Mons-Hainaut472621519411831+110
3Antwerp Giants432617921852016+169
4Okapi Aalstar Aalst4226161021611922+239
5Limburg United4026141220281949+79
6Leuven Bears3826121419682018-50
7Kangoeroes Mechelen3626101619562085-129
8Spirou Charleroi352691719372114-177
9Liège Basket322662018532151-298
10Phoenix Brussels302642219192235-316

Playoffs

16 Maart 2021
20h30Belfius Mons-HainautBelfius Mons-Hainaut78 - 71
(18-14, 18-22, 22-17, 20-18)
Phoenix BrusselsPhoenix Brussels
17 Maart 2021
20h30Liège BasketLiège Basket69 - 66
(18-13, 17-18, 19-8, 15-27)
Limburg UnitedLimburg United
4 April 2021
17h30BC OostendeBC Oostende88 - 80
(24-25, 24-23, 22-16, 18-16)
Antwerp GiantsAntwerp Giants
16 April 2021
20h30Okapi Aalstar AalstOkapi Aalstar Aalst88 - 67
(23-17, 16-16, 27-13, 22-21)
Kangoeroes MechelenKangoeroes Mechelen
16 Mei 2021
15h00Leuven BearsLeuven Bears90 - 83
(26-27, 24-23, 16-15, 24-18)
Spirou CharleroiSpirou Charleroi

Detail van de uitslagen


Playoffs (België - 19/05/2021 - 09/06/2021)


Kwartfinales
19 Mei 2021
20h30Okapi Aalstar AalstOkapi Aalstar Aalst77 - 68
(13-22, 15-13, 21-20, 28-13)
Limburg UnitedLimburg United
20h30Antwerp GiantsAntwerp Giants82 - 63
(14-28, 25-10, 27-13, 16-12)
Leuven BearsLeuven Bears
20h30Belfius Mons-HainautBelfius Mons-Hainaut84 - 60
(21-13, 28-14, 19-19, 16-14)
Kangoeroes MechelenKangoeroes Mechelen
20h30BC OostendeBC Oostende86 - 74
(21-22, 24-18, 24-15, 17-19)
Spirou CharleroiSpirou Charleroi
21 Mei 2021
20h30Spirou CharleroiSpirou Charleroi51 - 85
(6-25, 13-21, 22-13, 10-26)
BC OostendeBC Oostende
20h30Leuven BearsLeuven Bears62 - 92
(16-20, 15-21, 15-25, 16-26)
Antwerp GiantsAntwerp Giants
20h30Kangoeroes MechelenKangoeroes Mechelen70 - 85
(23-18, 14-18, 23-26, 10-23)
Belfius Mons-HainautBelfius Mons-Hainaut
20h30Limburg UnitedLimburg United86 - 81
(24-25, 15-19, 23-14, 24-23)
Okapi Aalstar AalstOkapi Aalstar Aalst
23 Mei 2021
15h30Okapi Aalstar AalstOkapi Aalstar Aalst85 - 90
(23-25, 24-24, 20-24, 18-17)
Limburg UnitedLimburg United

Halve Finale
26 Mei 2021
20h00BC OostendeBC Oostende84 - 55
(18-21, 31-14, 22-10, 13-10)
Limburg UnitedLimburg United
27 Mei 2021
20h30Belfius Mons-HainautBelfius Mons-Hainaut75 - 64
(15-16, 23-8, 16-19, 21-21)
Antwerp GiantsAntwerp Giants
28 Mei 2021
20h30Limburg UnitedLimburg United60 - 87
(17-21, 23-30, 7-25, 13-11)
BC OostendeBC Oostende
29 Mei 2021
20h30Antwerp GiantsAntwerp Giants86 - 74
(24-17, 22-16, 17-19, 23-22)
Belfius Mons-HainautBelfius Mons-Hainaut
31 Mei 2021
20h30Belfius Mons-HainautBelfius Mons-Hainaut86 - 76
(18-15, 22-21, 16-20, 30-20)
Antwerp GiantsAntwerp Giants

Finale
3 Juni 2021
20h00BC OostendeBC Oostende68 - 65
(18-11, 14-15, 19-19, 17-20)
Belfius Mons-HainautBelfius Mons-Hainaut
5 Juni 2021
20h00Belfius Mons-HainautBelfius Mons-Hainaut71 - 59
(17-12, 20-18, 19-12, 15-17)
BC OostendeBC Oostende
7 Juni 2021
20h00BC OostendeBC Oostende74 - 68
(17-18, 16-11, 18-22, 23-17)
Belfius Mons-HainautBelfius Mons-Hainaut
9 Juni 2021
20h00Belfius Mons-HainautBelfius Mons-Hainaut62 - 69
(14-18, 19-16, 12-18, 17-17)
BC OostendeBC Oostende

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden