De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - België - EuroMillions Basketball League - 2020/2021 - Home

Basketbal - België - EuroMillions Basketball League - 2020/2021 - Home

Keuze van een seizoen :

België
  • Antwerp Giants
  • BC Oostende
  • Belfius Mons-Hainaut
  • Kangoeroes Mechelen
  • Leuven Bears
  • Liège Basket
  • Limburg United
  • Okapi Aalstar Aalst
  • Phoenix Brussels
  • Spirou Charleroi

Home

België EuroMillions Basketball League 2020/2021 - Home

BelgiëBelgië

Regulier Seizoen (België - 06/11/2020 - 14/05/2021)

PloegPunGWWVDVDTDS
1BC Oostende291613313641112+252
2Belfius Mons-Hainaut291613311811130+51
3Antwerp Giants281711614111301+110
4Okapi Aalstar Aalst271710713931281+112
5Spirou Charleroi27189913921436-44
6Leuven Bears241861213381414-76
7Phoenix Brussels242041614831662-179
8Limburg United22157811661139+27
9Kangoeroes Mechelen21147710551116-61
10Liège Basket211741312051397-192

Playoffs

16 Maart 2021
20h30Belfius Mons-HainautBelfius Mons-Hainaut78 - 71
(18-14, 18-22, 22-17, 20-18)
Phoenix BrusselsPhoenix Brussels
17 Maart 2021
20h30Liège BasketLiège Basket69 - 66
(18-13, 17-18, 19-8, 15-27)
Limburg UnitedLimburg United
4 April 2021
17h30BC OostendeBC Oostende88 - 80
(24-25, 24-23, 22-16, 18-16)
Antwerp GiantsAntwerp Giants
16 April 2021
20h30Okapi Aalstar AalstOkapi Aalstar Aalst - Kangoeroes MechelenKangoeroes Mechelen
14 Mei 2021
20h30Leuven BearsLeuven Bears - Spirou CharleroiSpirou Charleroi

Detail van de uitslagen


Playoffs (België - 24/05/2021 - 13/06/2021)



Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden