De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - België - EuroMillions Basketball League - 2018/2019 - Home

Basketbal - België - EuroMillions Basketball League - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

België
  • Antwerp Giants
  • BC Oostende
  • Belfius Mons-Hainaut
  • Excelsior Brussels
  • Kangoeroes Mechelen
  • Leuven Bears
  • Liège Basket
  • Limburg United
  • Okapi Aalstar Aalst
  • Spirou Charleroi

Home

België - EuroMillions Basketball League - Home

BelgiëBelgië

Regulier Seizoen (België - 29/09/2018 - 19/05/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Antwerp Giants663630630642541+523
2BC Oostende653629728902419+471
3Spirou Charleroi6036241229922697+295
4Excelsior Brussels5736211529212804+117
5Belfius Mons-Hainaut5336171927292842-113
6Limburg United5236162030243052-28
7Okapi Aalstar Aalst5036142229013118-217
8Kangoeroes Mechelen4836122427093036-327
9Leuven Bears  4536102625052826-321
10Liège Basket433672927433143-400
19 Mei 2019
15h00Leuven BearsLeuven Bears66 - 72Limburg UnitedLimburg United
15h00BC OostendeBC Oostende96 - 60Belfius Mons-HainautBelfius Mons-Hainaut
15h00Spirou CharleroiSpirou Charleroi101 - 94 verlengingenExcelsior BrusselsExcelsior Brussels
15h00Antwerp GiantsAntwerp Giants107 - 78Kangoeroes MechelenKangoeroes Mechelen
15h00Okapi Aalstar AalstOkapi Aalstar Aalst108 - 84Liège BasketLiège Basket

Detail van de uitslagen


Playoffs (België - 24/05/2019 - 27/05/2019)


Kwartfinales (24/05/2019)
24 Mei 2019
20h00Antwerp GiantsAntwerp Giants94 - 72Kangoeroes MechelenKangoeroes Mechelen
20h30Excelsior BrusselsExcelsior Brussels75 - 61Belfius Mons-HainautBelfius Mons-Hainaut
20h30Spirou CharleroiSpirou Charleroi84 - 86Limburg UnitedLimburg United
20h30BC OostendeBC Oostende114 - 64Okapi Aalstar AalstOkapi Aalstar Aalst
26 Mei 2019
15h00Okapi Aalstar AalstOkapi Aalstar Aalst - BC OostendeBC Oostende
15h00Limburg UnitedLimburg United - Spirou CharleroiSpirou Charleroi
15h00Belfius Mons-HainautBelfius Mons-Hainaut - Excelsior BrusselsExcelsior Brussels
27 Mei 2019
20h30Kangoeroes MechelenKangoeroes Mechelen - Antwerp GiantsAntwerp Giants

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden