De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - België - EuroMillions Basketball League - 2018/2019 - Home

Basketbal - België - EuroMillions Basketball League - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

België
  • Antwerp Giants
  • BC Oostende
  • Belfius Mons-Hainaut
  • Excelsior Brussels
  • Kangoeroes Mechelen
  • Leuven Bears
  • Liège Basket
  • Limburg United
  • Okapi Aalstar Aalst
  • Spirou Charleroi

Home

België - EuroMillions Basketball League - Home

BelgiëBelgië

Regulier Seizoen (België - 29/09/2018 - 19/05/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Excelsior Brussels291613313471227+120
2Spirou Charleroi281711614081253+155
3BC Oostende281612411981044+154
4Antwerp Giants261511412621095+167
5Belfius Mons-Hainaut26179813281339-11
6Okapi Aalstar Aalst241771013711459-88
7Limburg United231761114261448-22
8Kangoeroes Mechelen231761113341452-118
9Leuven Bears  17153129701136-166
10Liège Basket181531211121303-191
15 Februari 2019
20h30Liège BasketLiège BasketUitgesteldBC OostendeBC Oostende
20h30Limburg UnitedLimburg United73 - 86Antwerp GiantsAntwerp Giants
16 Februari 2019
20h30Belfius Mons-HainautBelfius Mons-Hainaut87 - 90Spirou CharleroiSpirou Charleroi
17 Februari 2019
15h00Kangoeroes MechelenKangoeroes Mechelen78 - 71Okapi Aalstar AalstOkapi Aalstar Aalst
15h00Excelsior BrusselsExcelsior Brussels87 - 67Leuven BearsLeuven Bears

Detail van de uitslagen


Playoffs (België - 26/05/2019 - 13/06/2019)



Kwartfinales (26/05/2019)

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden