De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - België - EuroMillions Basketball League - 2018/2019 - Home

Basketbal - België - EuroMillions Basketball League - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

België
  • Antwerp Giants
  • BC Oostende
  • Belfius Mons-Hainaut
  • Excelsior Brussels
  • Kangoeroes Mechelen
  • Leuven Bears
  • Liège Basket
  • Limburg United
  • Okapi Aalstar Aalst
  • Spirou Charleroi

Home

België - EuroMillions Basketball League - Home

BelgiëBelgië

Regulier Seizoen (België - 29/09/2018 - 19/05/2019)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Antwerp Giants321814415221299+223
2BC Oostende321814413681159+209
3Excelsior Brussels321913615691492+77
4Spirou Charleroi311912715761415+161
5Belfius Mons-Hainaut291910914661489-23
6Okapi Aalstar Aalst271981115351612-77
7Limburg United261971215871615-28
8Kangoeroes Mechelen261971214871620-133
9Leuven Bears  221851312061395-189
10Liège Basket211831513451565-220
15 Maart 2019
20h30Limburg UnitedLimburg United82 - 79Spirou CharleroiSpirou Charleroi
20h30Liège BasketLiège Basket84 - 91Kangoeroes MechelenKangoeroes Mechelen
16 Maart 2019
20h30Leuven BearsLeuven Bears64 - 97BC OostendeBC Oostende
20h30Belfius Mons-HainautBelfius Mons-Hainaut87 - 77Okapi Aalstar AalstOkapi Aalstar Aalst
17 Maart 2019
15h00Excelsior BrusselsExcelsior Brussels74 - 92Antwerp GiantsAntwerp Giants

Detail van de uitslagen


Playoffs (België - 26/05/2019 - 13/06/2019)



Kwartfinales (26/05/2019)

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden