De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
8 Februari 2020 | |||
16h00 | Alingsås HK (SWE) | 28 - 29 | CSM Bucuresti (ROU) |
18h00 | AS Ramat HaSharon (ISR) | 31 - 31 | Dinamo Viktor Stavropol (RUS) |
18h00 | AEK Athens (GRE) | 33 - 31 | Drammen HK (NOR) |
9 Februari 2020 | |||
16h00 | Halden HK (NOR) | 23 - 24 | HC Neva Saint-Petersburg (RUS) |
17h00 | BSV Bern Muri (SUI) | 33 - 36 | AHC Potaissa Turda (ROU) |
19h00 | Madeira Andebol SAD (POR) | 30 - 27 | HC Baník Karviná (CZE) |
19h30 | HC Dukla Praha (CZE) | 37 - 24 | Red Boys Differdange (LUX) |
15 Februari 2020 | |||
14h00 | Beykoz Belediyesi (TUR) | 25 - 26 | Valur Reykjavik (ISL) |
15h00 | Dinamo Viktor Stavropol (RUS) | 42 - 37 | AS Ramat HaSharon (ISR) |
16h00 | CSM Bucuresti (ROU) | 24 - 24 | Alingsås HK (SWE) |
18h00 | Red Boys Differdange (LUX) | 32 - 29 | HC Dukla Praha (CZE) |
16 Februari 2020 | |||
10h30 | HC Baník Karviná (CZE) | 33 - 27 | Madeira Andebol SAD (POR) |
14h00 | Valur Reykjavik (ISL) | 31 - 30 | Beykoz Belediyesi (TUR) |
17h00 | HC Neva Saint-Petersburg (RUS) | 21 - 23 | Halden HK (NOR) |
17h00 | AHC Potaissa Turda (ROU) | 33 - 35 | BSV Bern Muri (SUI) |
18h00 | Drammen HK (NOR) | 27 - 27 | AEK Athens (GRE) |
21 Maart 2020 | |||
18h00 | Dinamo Viktor Stavropol (RUS) | Geannuleerd | CSM Bucuresti (ROU) |
18h00 | AEK Athens (GRE) | Geannuleerd | AHC Potaissa Turda (ROU) |
18h00 | Halden HK (NOR) | Geannuleerd | Valur Reykjavik (ISL) |
22 Maart 2020 | |||
18h00 | HC Baník Karviná (CZE) | Geannuleerd | HC Dukla Praha (CZE) |
28 Maart 2020 | |||
18h00 | CSM Bucuresti (ROU) | Geannuleerd | Dinamo Viktor Stavropol (RUS) |
29 Maart 2020 | |||
18h00 | HC Dukla Praha (CZE) | Geannuleerd | HC Baník Karviná (CZE) |
18h00 | AHC Potaissa Turda (ROU) | Geannuleerd | AEK Athens (GRE) |
18h00 | Valur Reykjavik (ISL) | Geannuleerd | Halden HK (NOR) |
1 | HC Dukla Praha (CZE) | 5 |
2 | Alingsås HK (SWE) | 4 |
3 | Dinamo Viktor Stavropol (R. | 4 |
4 | Drammen HK (NOR) | 4 |
5 | HC Baník Karvin&aac. | 4 |
6 | AEK Athens (GRE) | 3 |
1 | Dinamo Viktor Stavropol (R. | 2 |
2 | AEK Athens (GRE) | 1 |
3 | AHC Potaissa Turda (ROU) | 1 |
4 | AS Ramat HaSharon (ISR) | 1 |
5 | Alingsås HK (SWE) | 1 |
6 | Bregenz Handball (AUT) | 1 |
1 | BSV Bern Muri (SUI) | 3 |
2 | Beykoz Belediyesi (TUR) | 3 |
3 | RK Maribor Branik (SLO) | 3 |
4 | Vogosca Poljine Hills (BIH. | 3 |
5 | AS Ramat HaSharon (ISR) | 2 |
6 | Bregenz Handball (AUT) | 2 |