De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Spanje - 16 Februari 2023 - 19 Februari 2023
1 | Justine Ghekiere (BEL) | AG Insurance - Soudal Quick-Step | 12:44:42 |
2 | Ashleigh Moolman Pasio (RSA) | AG Insurance - Soudal Quick-Step | 0:01 |
3 | Amanda Spratt (AUS) | Trek - Segafredo | 0:05 |
4 | Annemiek Van Vleuten (NED) | Movistar Team | 0:07 |
5 | Olivia Baril (CAN) | Uae Team Adq | 0:14 |
6 | Floortje Mackaij (NED) | Movistar Team | 0:21 |
7 | Eleonora Camilla Gasparrini (ITA) | Uae Team Adq | 0:22 |
8 | Yara Kastelijn (NED) | Fenix-Deceuninck | zt |
9 | Margarita Victoria García Cañellas (ESP) | Liv Racing Teqfind | zt |
10 | Cecilie Uttrup Ludwig (DEN) | zt | |
11 | Spela Kern (SLO) | Cofidis Women Team | zt |
12 | Anouska Koster (NED) | Uno-X Pro Cycling Team | zt |
13 | Juliette Labous (FRA) | Team Dsm | zt |
14 | Neve Bradbury (AUS) | Canyon - Sram Racing | zt |
15 | Ricarda Bauernfeind (GER) | Canyon - Sram Racing | zt |
16 | Erica Magnaldi (ITA) | Uae Team Adq | zt |
17 | Gaia Realini (ITA) | Trek - Segafredo | zt |
18 | Claire Steels (GBR) | Team Jayco Alula | zt |
19 | Riejanne Markus (NED) | Team Jumbo - Visma | 0:33 |
20 | Veronica Ewers (USA) | EF Education - TIBCO - SVB | zt |
21 | Elise Uijen (NED) | Team Dsm | 0:52 |
22 | Kimberly Cadzow (NZL) | Team Jumbo - Visma | 2:09 |
23 | Cédrine Kerbaol (FRA) | Ceratizit - Wnt | 6:16 |
24 | Mireia Benito Pellicer (ESP) | AG Insurance - Soudal Quick-Step | 7:21 |
25 | Morgane Coston (FRA) | Cofidis Women Team | zt |
26 | Elinor Barker (GBR) | Uno-X Pro Cycling Team | 8:15 |
27 | Alena Amialyusik (BLR) | Uae Team Adq | 8:28 |
28 | Paula Andrea Patiño Bedoya (COL) | Movistar Team | 9:50 |
29 | Quinty Ton (NED) | Liv Racing Teqfind | 10:16 |
30 | Greta Marturano (ITA) | Fenix-Deceuninck | 10:27 |
31 | Alice Maria Arzuffi (ITA) | Ceratizit - Wnt | 11:09 |
32 | Elizabeth Holden (GBR) | Uae Team Adq | zt |
33 | Aranza Valentina Villalon Sanchez (CHI) | Eneicat - Cmteam - Seguros Deportivos | 11:18 |
34 | Eider Merino Cortazar (ESP) | Laboral Kutxa - Fundación Euskadi | 11:20 |
35 | Caroline Andersson (SWE) | Liv Racing Teqfind | 11:25 |
36 | Stine Anderson Borgli (NOR) | Fdj - Suez | 11:38 |
37 | Becky Storrie (GBR) | Team Dsm | 12:16 |
38 | Flora Perkins (GBR) | Fenix-Deceuninck Development Team | 12:29 |
39 | Eva Van Agt (NED) | Team Jumbo - Visma | 13:07 |
40 | Andrea Álzate Gomez (COL) | Eneicat - Cmteam - Seguros Deportivos | 13:08 |
41 | Francesca Barale (ITA) | Team Dsm | 13:22 |
42 | Adele Normand (CAN) | Massi - Tactic | 13:33 |
43 | Shari Bossuyt (BEL) | Canyon - Sram Racing | 13:52 |
44 | Eugénie Duval (FRA) | Fdj - Suez | 15:52 |
45 | Letizia Borghesi (ITA) | EF Education - TIBCO - SVB | 15:55 |
46 | Kathrin Hammes (GER) | EF Education - TIBCO - SVB | 16:34 |
47 | Sophie Wright (GBR) | Fenix-Deceuninck | 16:35 |
48 | Aileen Schweikart (GER) | Laboral Kutxa - Fundación Euskadi | 16:46 |
49 | Eleonora Ciabocco (ITA) | Team Dsm | 18:07 |
50 | Teuntje Beekhuis (NED) | Team Jumbo - Visma | 19:58 |
51 | Nadia Quagliotto (ITA) | Laboral Kutxa - Fundación Euskadi | 21:27 |
52 | Lotta Henttala Lepistö (FIN) | AG Insurance - Soudal Quick-Step | 23:54 |
53 | Silvia Zanardi (ITA) | Be Pink | 24:06 |
54 | Sofia Bertizzolo (ITA) | Uae Team Adq | zt |
55 | Alice Towers (GBR) | Canyon - Sram Racing | 24:29 |
56 | Laura Tomasi (ITA) | Uae Team Adq | 24:46 |
57 | Gaia Masetti (ITA) | AG Insurance - Soudal Quick-Step | zt |
58 | Léa Curinier (FRA) | Team Dsm | 25:19 |
59 | Danielle Shrosbree (GBR) | 26:19 | |
60 | Karlijn Swinkels (NED) | Team Jumbo - Visma | 27:18 |
61 | Megan Jastrab (USA) | Team Dsm | 28:29 |
62 | Coryn Labecki (USA) | Team Jumbo - Visma | 29:16 |
63 | Elisa Balsamo (ITA) | Trek - Segafredo | 29:54 |
64 | Arlenis Sierra Cañadilla (CUB) | Movistar Team | 30:16 |
65 | Sandra Alonso Domínguez (ESP) | Ceratizit - Wnt | zt |
66 | Marie Le Net (FRA) | Fdj - Suez | zt |
67 | Nina Berton (LUX) | Ceratizit - Wnt | zt |
68 | Kristabel Doebel-Hickok (USA) | 30:27 | |
69 | Séverine Eraud (FRA) | Cofidis Women Team | 30:31 |
70 | Carina Schrempf (AUT) | Fenix-Deceuninck | 30:55 |
71 | Eukene Larrarte Arteaga (ESP) | Bizkaia - Durango | 30:56 |
72 | Katia Ragusa (ITA) | Liv Racing Teqfind | zt |
73 | Millie Couzens (GBR) | Fenix-Deceuninck | zt |
74 | Amber Kraak (NED) | Team Jumbo - Visma | zt |
75 | Tamara Dronova-Balabolina (RUS) | Team Jayco Alula | 31:07 |
76 | Mie Bjørndal Ottestad (NOR) | Uno-X Pro Cycling Team | 31:23 |
77 | Iurani Blanco Calbet (ESP) | Laboral Kutxa - Fundación Euskadi | 31:52 |
78 | Matilde Vitillo (ITA) | Be Pink | 32:06 |
79 | Alison Jackson (CAN) | EF Education - TIBCO - SVB | 32:28 |
80 | Sabrina Stultiens (NED) | Liv Racing Teqfind | 32:36 |
81 | Susanne Andersen (NOR) | Uno-X Pro Cycling Team | 34:19 |
82 | Giorgia Vettorello (ITA) | Be Pink | 34:39 |
83 | Amalie Dideriksen (DEN) | Uno-X Pro Cycling Team | 34:44 |
84 | Sara Poidevin (CAN) | EF Education - TIBCO - SVB | 34:46 |
85 | Ariana Gilabert Vilaplana (ESP) | Laboral Kutxa - Fundación Euskadi | 36:50 |
86 | Petra Zsankó (HUN) | Massi - Tactic | 37:16 |
87 | Grace Lister (GBR) | 37:30 | |
88 | Anya Louw (AUS) | AG Insurance - Soudal Quick-Step | zt |
89 | Ilaria Sanguineti (ITA) | Trek - Segafredo | 38:17 |
90 | Emilia Fahlin (SWE) | Fdj - Suez | 40:47 |
91 | Martina Alzini (ITA) | Cofidis Women Team | 40:59 |
92 | Cécile Lejeune (FRA) | Massi - Tactic | 42:06 |
93 | Alba Teruel Ribes (ESP) | 44:45 | |
94 | Lone Meertens (BEL) | AG Insurance - Soudal Quick-Step | zt |
95 | Irene Mendez Melgarejo (ESP) | Bizkaia - Durango | 44:47 |
96 | Catalina Anais Soto Campos (CHI) | Bizkaia - Durango | 45:31 |
97 | Agua Marina Espínola Salinas (PAR) | 46:09 | |
98 | Lisa Klein (GER) | Trek - Segafredo | 46:36 |
99 | Tayler Wiles (USA) | Trek - Segafredo | 46:47 |
100 | Susana Perez Conejero (ESP) | Cantabria Deporte - Rio Miera | 47:31 |
101 | Aurela Nerlo (POL) | Massi - Tactic | 47:49 |
102 | Usoa Ostolaza Zabala (ESP) | 48:19 | |
103 | Carolina Vargas Atehortua (COL) | Eneicat - Cmteam - Seguros Deportivos | 49:00 |
104 | Iris Gómez Argiles (ESP) | 49:15 | |
105 | Sammie Stuart (GBR) | Das - Handsling | 49:52 |
106 | Andrea Ramírez Fregoso (MEX) | Bizkaia - Durango | zt |
107 | Patricia Ortega Ruiz (ESP) | Massi - Tactic | 50:22 |
108 | Monica Greenwood (GBR) | Das - Handsling | 51:20 |
109 | Lourdes Oyarbide Jimenez (ESP) | Movistar Team | 52:51 |
110 | Cecilia Van Zuthem (NED) | Fenix-Deceuninck | 55:23 |
111 | Ana Vitória Gouvea Vieira Almeida Magalhães (BRA) | Bizkaia - Durango | 55:34 |
112 | Rebecca Koerner (DEN) | Uno-X Pro Cycling Team | 55:52 |
113 | Almudena Montalvo Pérez (ESP) | Eneicat - Cmteam - Seguros Deportivos | 58:55 |
114 | Fien Delbaere (BEL) | Team Jayco Alula | 1:00:21 |
115 | Maria Banlles Santamaria (ESP) | Sopela Women's Team | 1:00:26 |
116 | Beatriz Martinez Dominguez (ESP) | Eneicat - Cmteam - Seguros Deportivos | 1:02:52 |
117 | Valentina Basilico (ITA) | Be Pink | 1:03:28 |
118 | Jade Teolis (FRA) | Be Pink | 1:06:17 |
119 | Katie Scott (GBR) | Das - Handsling | 1:07:00 |
120 | Marina Garau Roca (ESP) | Cantabria Deporte - Rio Miera | 1:07:38 |
121 | Hannah Buch (GER) | Team Jayco Alula | 1:10:57 |
122 | Alex Morrice (GBR) | Canyon - Sram Racing | 1:21:15 |
123 | Gabrielle Pilote-Fortin (CAN) | Cofidis Women Team | 1:24:20 |
Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen
1 | Elisa Balsamo (ITA) | Trek - Segafredo | 3:05:09 |
2 | Lotta Henttala Lepistö (FIN) | AG Insurance - Soudal Quick-Step | zt |
3 | Megan Jastrab (USA) | Team Dsm | zt |
4 | Silvia Zanardi (ITA) | Be Pink | zt |
5 | Eleonora Camilla Gasparrini (ITA) | Uae Team Adq | zt |
6 | Vittoria Guazzini (ITA) | Fdj - Suez | zt |
7 | Coryn Labecki (USA) | Team Jumbo - Visma | zt |
8 | Alison Jackson (CAN) | EF Education - TIBCO - SVB | zt |
9 | Arlenis Sierra Cañadilla (CUB) | Movistar Team | zt |
10 | Letizia Borghesi (ITA) | EF Education - TIBCO - SVB | zt |
11 | Eukene Larrarte Arteaga (ESP) | Bizkaia - Durango | zt |
12 | Susanne Andersen (NOR) | Uno-X Pro Cycling Team | zt |
13 | Flora Perkins (GBR) | Fenix-Deceuninck Development Team | zt |
14 | Quinty Ton (NED) | Liv Racing Teqfind | zt |
15 | Shari Bossuyt (BEL) | Canyon - Sram Racing | zt |
16 | Matilde Vitillo (ITA) | Be Pink | zt |
17 | Floortje Mackaij (NED) | Movistar Team | zt |
18 | Alice Maria Arzuffi (ITA) | Ceratizit - Wnt | zt |
19 | Sandra Alonso Domínguez (ESP) | Ceratizit - Wnt | zt |
20 | Annemiek Van Vleuten (NED) | Movistar Team | zt |
21 | Nadia Quagliotto (ITA) | Laboral Kutxa - Fundación Euskadi | zt |
22 | Millie Couzens (GBR) | Fenix-Deceuninck | zt |
23 | Sofia Bertizzolo (ITA) | Uae Team Adq | zt |
24 | Justine Ghekiere (BEL) | AG Insurance - Soudal Quick-Step | zt |
25 | Sophie Wright (GBR) | Fenix-Deceuninck | zt |
26 | Juliette Labous (FRA) | Team Dsm | zt |
27 | Neve Bradbury (AUS) | Canyon - Sram Racing | zt |
28 | Yara Kastelijn (NED) | Fenix-Deceuninck | zt |
29 | Ashleigh Moolman Pasio (RSA) | AG Insurance - Soudal Quick-Step | zt |
30 | Cecilie Uttrup Ludwig (DEN) | zt | |
31 | Marie Le Net (FRA) | Fdj - Suez | zt |
32 | Karlijn Swinkels (NED) | Team Jumbo - Visma | zt |
33 | Amanda Spratt (AUS) | Trek - Segafredo | zt |
34 | Teuntje Beekhuis (NED) | Team Jumbo - Visma | zt |
35 | Spela Kern (SLO) | Cofidis Women Team | zt |
36 | Paula Andrea Patiño Bedoya (COL) | Movistar Team | zt |
37 | Cédrine Kerbaol (FRA) | Ceratizit - Wnt | zt |
38 | Katia Ragusa (ITA) | Liv Racing Teqfind | zt |
39 | Margarita Victoria García Cañellas (ESP) | Liv Racing Teqfind | zt |
40 | Anouska Koster (NED) | Uno-X Pro Cycling Team | zt |
41 | Stine Anderson Borgli (NOR) | Fdj - Suez | zt |
42 | Amber Kraak (NED) | Team Jumbo - Visma | zt |
43 | Laura Tomasi (ITA) | Uae Team Adq | zt |
44 | Tamara Dronova-Balabolina (RUS) | Team Jayco Alula | zt |
45 | Elizabeth Holden (GBR) | Uae Team Adq | zt |
46 | Ricarda Bauernfeind (GER) | Canyon - Sram Racing | zt |
47 | Eugénie Duval (FRA) | Fdj - Suez | zt |
48 | Aileen Schweikart (GER) | Laboral Kutxa - Fundación Euskadi | zt |
49 | Edseth Marte Berg (NOR) | Uno-X Pro Cycling Team | zt |
50 | Erica Magnaldi (ITA) | Uae Team Adq | zt |
51 | Veronica Ewers (USA) | EF Education - TIBCO - SVB | zt |
52 | Olivia Baril (CAN) | Uae Team Adq | zt |
53 | Elinor Barker (GBR) | Uno-X Pro Cycling Team | zt |
54 | Nina Berton (LUX) | Ceratizit - Wnt | zt |
55 | Carina Schrempf (AUT) | Fenix-Deceuninck | zt |
56 | Gaia Realini (ITA) | Trek - Segafredo | zt |
57 | Kristabel Doebel-Hickok (USA) | zt | |
58 | Ilaria Sanguineti (ITA) | Trek - Segafredo | zt |
59 | Riejanne Markus (NED) | Team Jumbo - Visma | zt |
60 | Alena Amialyusik (BLR) | Uae Team Adq | zt |
61 | Nadine Gill (GER) | Ceratizit - Wnt | zt |
62 | Morgane Coston (FRA) | Cofidis Women Team | zt |
63 | Eider Merino Cortazar (ESP) | Laboral Kutxa - Fundación Euskadi | zt |
64 | Greta Marturano (ITA) | Fenix-Deceuninck | zt |
65 | Aranza Valentina Villalon Sanchez (CHI) | Eneicat - Cmteam - Seguros Deportivos | zt |
66 | Magdeleine Vallieres Mill (CAN) | EF Education - TIBCO - SVB | zt |
67 | Claire Steels (GBR) | Team Jayco Alula | zt |
68 | Kathrin Hammes (GER) | EF Education - TIBCO - SVB | zt |
69 | Andrea Álzate Gomez (COL) | Eneicat - Cmteam - Seguros Deportivos | zt |
70 | Francesca Barale (ITA) | Team Dsm | zt |
71 | Gaia Masetti (ITA) | AG Insurance - Soudal Quick-Step | zt |
72 | Mie Bjørndal Ottestad (NOR) | Uno-X Pro Cycling Team | 0:16 |
73 | Kimberly Cadzow (NZL) | Team Jumbo - Visma | zt |
74 | Sara Poidevin (CAN) | EF Education - TIBCO - SVB | zt |
75 | Caroline Andersson (SWE) | Liv Racing Teqfind | zt |
76 | Adele Normand (CAN) | Massi - Tactic | zt |
77 | Becky Storrie (GBR) | Team Dsm | zt |
78 | Mireia Benito Pellicer (ESP) | AG Insurance - Soudal Quick-Step | zt |
79 | Sabrina Stultiens (NED) | Liv Racing Teqfind | zt |
80 | Eleonora Ciabocco (ITA) | Team Dsm | 0:21 |
81 | Léa Curinier (FRA) | Team Dsm | zt |
82 | Eva Van Agt (NED) | Team Jumbo - Visma | 0:25 |
83 | Iurani Blanco Calbet (ESP) | Laboral Kutxa - Fundación Euskadi | 0:45 |
84 | Elise Uijen (NED) | Team Dsm | zt |
85 | Petra Zsankó (HUN) | Massi - Tactic | 6:23 |
86 | Susana Perez Conejero (ESP) | Cantabria Deporte - Rio Miera | zt |
87 | Monica Greenwood (GBR) | Das - Handsling | zt |
88 | Grace Lister (GBR) | zt | |
89 | Danielle Shrosbree (GBR) | zt | |
90 | Aurela Nerlo (POL) | Massi - Tactic | zt |
91 | Anya Louw (AUS) | AG Insurance - Soudal Quick-Step | zt |
92 | Ariana Gilabert Vilaplana (ESP) | Laboral Kutxa - Fundación Euskadi | zt |
93 | Amalie Dideriksen (DEN) | Uno-X Pro Cycling Team | zt |
94 | Cécile Lejeune (FRA) | Massi - Tactic | zt |
95 | Séverine Eraud (FRA) | Cofidis Women Team | zt |
96 | Emilia Fahlin (SWE) | Fdj - Suez | 6:28 |
97 | Alba Teruel Ribes (ESP) | zt | |
98 | Giorgia Vettorello (ITA) | Be Pink | zt |
99 | Agua Marina Espínola Salinas (PAR) | zt | |
100 | Lone Meertens (BEL) | AG Insurance - Soudal Quick-Step | zt |
101 | Jennifer Tatiana Ducuara Acevedo (COL) | Massi - Tactic | zt |
102 | Martina Alzini (ITA) | Cofidis Women Team | zt |
103 | Lisa Klein (GER) | Trek - Segafredo | zt |
104 | Prisca Savi (ITA) | Be Pink | zt |
105 | Tayler Wiles (USA) | Trek - Segafredo | zt |
106 | Laura Asencio (FRA) | zt | |
107 | Alice Towers (GBR) | Canyon - Sram Racing | 9:57 |
108 | Lourdes Oyarbide Jimenez (ESP) | Movistar Team | zt |
109 | Anna Kiesenhofer (AUT) | Team Jayco Alula | 13:44 |
110 | Lucy Lee (GBR) | Das - Handsling | 13:47 |
111 | Almudena Montalvo Pérez (ESP) | Eneicat - Cmteam - Seguros Deportivos | 13:51 |
112 | Katie Scott (GBR) | Das - Handsling | zt |
113 | Usoa Ostolaza Zabala (ESP) | zt | |
114 | Patricia Ortega Ruiz (ESP) | Massi - Tactic | zt |
115 | Irene Mendez Melgarejo (ESP) | Bizkaia - Durango | zt |
116 | Catalina Anais Soto Campos (CHI) | Bizkaia - Durango | 13:54 |
117 | Iris Gómez Argiles (ESP) | zt | |
118 | Jade Teolis (FRA) | Be Pink | 14:29 |
119 | Marina Garau Roca (ESP) | Cantabria Deporte - Rio Miera | zt |
120 | Valentina Basilico (ITA) | Be Pink | 14:31 |
121 | Carolina Vargas Atehortua (COL) | Eneicat - Cmteam - Seguros Deportivos | zt |
122 | Sammie Stuart (GBR) | Das - Handsling | zt |
123 | Alessia Patuelli (ITA) | Be Pink | zt |
124 | Cecilia Van Zuthem (NED) | Fenix-Deceuninck | zt |
125 | Hannah Buch (GER) | Team Jayco Alula | zt |
126 | Ana Vitória Gouvea Vieira Almeida Magalhães (BRA) | Bizkaia - Durango | zt |
127 | Ayesha McGowan (USA) | Liv Racing Teqfind | zt |
128 | Andrea Ramírez Fregoso (MEX) | Bizkaia - Durango | zt |
129 | Silvia Magri (ITA) | Team Jayco Alula | zt |
130 | Alex Morrice (GBR) | Canyon - Sram Racing | zt |
131 | Beatriz Martinez Dominguez (ESP) | Eneicat - Cmteam - Seguros Deportivos | zt |
132 | Andrea Perez Figueroa (ESP) | Cantabria Deporte - Rio Miera | zt |
133 | Rebecca Koerner (DEN) | Uno-X Pro Cycling Team | zt |
134 | Fien Delbaere (BEL) | Team Jayco Alula | zt |
135 | Sarah Kastenhuber (GER) | Sopela Women's Team | zt |
136 | Elena Pirrone (ITA) | Team Jayco Alula | zt |
137 | Maria Banlles Santamaria (ESP) | Sopela Women's Team | zt |
138 | Florence Normand (CAN) | Sopela Women's Team | zt |
139 | Gabrielle Pilote-Fortin (CAN) | Cofidis Women Team | 17:14 |
140 | Sandra Gutierrez Conde (ESP) | Bizkaia - Durango | zt |
141 | Heidi Gaugain (FRA) | Bizkaia - Durango | 19:29 |
142 | Beatriz Roxo (POR) | Cantabria Deporte - Rio Miera | zt |
143 | Isabel Martín Martín (ESP) | Eneicat - Cmteam - Seguros Deportivos | |
144 | Sara Martín Martín (ESP) | Movistar Team | |
145 | Belén González (ESP) | ||
146 | Josie Talbot (AUS) | Cofidis Women Team |
Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen
1 | Ashleigh Moolman Pasio (RSA) | AG Insurance - Soudal Quick-Step | 3:48:53 |
2 | Amanda Spratt (AUS) | Trek - Segafredo | zt |
3 | Annemiek Van Vleuten (NED) | Movistar Team | zt |
4 | Riejanne Markus (NED) | Team Jumbo - Visma | 0:11 |
5 | Eleonora Camilla Gasparrini (ITA) | Uae Team Adq | zt |
6 | Cecilie Uttrup Ludwig (DEN) | zt | |
7 | Anouska Koster (NED) | Uno-X Pro Cycling Team | zt |
8 | Margarita Victoria García Cañellas (ESP) | Liv Racing Teqfind | zt |
9 | Ricarda Bauernfeind (GER) | Canyon - Sram Racing | zt |
10 | Floortje Mackaij (NED) | Movistar Team | zt |
11 | Claire Steels (GBR) | Team Jayco Alula | zt |
12 | Olivia Baril (CAN) | Uae Team Adq | zt |
13 | Juliette Labous (FRA) | Team Dsm | zt |
14 | Yara Kastelijn (NED) | Fenix-Deceuninck | zt |
15 | Spela Kern (SLO) | Cofidis Women Team | zt |
16 | Justine Ghekiere (BEL) | AG Insurance - Soudal Quick-Step | zt |
17 | Elise Uijen (NED) | Team Dsm | zt |
18 | Veronica Ewers (USA) | EF Education - TIBCO - SVB | zt |
19 | Gaia Realini (ITA) | Trek - Segafredo | zt |
20 | Neve Bradbury (AUS) | Canyon - Sram Racing | zt |
21 | Erica Magnaldi (ITA) | Uae Team Adq | zt |
22 | Kimberly Cadzow (NZL) | Team Jumbo - Visma | 0:16 |
23 | Mireia Benito Pellicer (ESP) | AG Insurance - Soudal Quick-Step | 4:02 |
24 | Morgane Coston (FRA) | Cofidis Women Team | 4:07 |
25 | Cédrine Kerbaol (FRA) | Ceratizit - Wnt | 6:05 |
26 | Aranza Valentina Villalon Sanchez (CHI) | Eneicat - Cmteam - Seguros Deportivos | 8:04 |
27 | Quinty Ton (NED) | Liv Racing Teqfind | 8:06 |
28 | Caroline Andersson (SWE) | Liv Racing Teqfind | zt |
29 | Elizabeth Holden (GBR) | Uae Team Adq | zt |
30 | Alice Maria Arzuffi (ITA) | Ceratizit - Wnt | zt |
31 | Alena Amialyusik (BLR) | Uae Team Adq | zt |
32 | Greta Marturano (ITA) | Fenix-Deceuninck | zt |
33 | Elinor Barker (GBR) | Uno-X Pro Cycling Team | zt |
34 | Eider Merino Cortazar (ESP) | Laboral Kutxa - Fundación Euskadi | zt |
35 | Becky Storrie (GBR) | Team Dsm | zt |
36 | Adele Normand (CAN) | Massi - Tactic | 9:23 |
37 | Andrea Álzate Gomez (COL) | Eneicat - Cmteam - Seguros Deportivos | 9:25 |
38 | Kathrin Hammes (GER) | EF Education - TIBCO - SVB | 9:28 |
39 | Flora Perkins (GBR) | Fenix-Deceuninck Development Team | zt |
40 | Alice Towers (GBR) | Canyon - Sram Racing | zt |
41 | Francesca Barale (ITA) | Team Dsm | zt |
42 | Eleonora Ciabocco (ITA) | Team Dsm | zt |
43 | Eva Van Agt (NED) | Team Jumbo - Visma | zt |
44 | Stine Anderson Borgli (NOR) | Fdj - Suez | zt |
45 | Shari Bossuyt (BEL) | Canyon - Sram Racing | zt |
46 | Paula Andrea Patiño Bedoya (COL) | Movistar Team | zt |
47 | Teuntje Beekhuis (NED) | Team Jumbo - Visma | 12:52 |
48 | Sophie Wright (GBR) | Fenix-Deceuninck | zt |
49 | Danielle Shrosbree (GBR) | zt | |
50 | Aileen Schweikart (GER) | Laboral Kutxa - Fundación Euskadi | zt |
51 | Letizia Borghesi (ITA) | EF Education - TIBCO - SVB | zt |
52 | Eugénie Duval (FRA) | Fdj - Suez | zt |
53 | Laura Asencio (FRA) | zt | |
54 | Gaia Masetti (ITA) | AG Insurance - Soudal Quick-Step | 21:03 |
55 | Amalie Dideriksen (DEN) | Uno-X Pro Cycling Team | zt |
56 | Sofia Bertizzolo (ITA) | Uae Team Adq | zt |
57 | Laura Tomasi (ITA) | Uae Team Adq | zt |
58 | Silvia Zanardi (ITA) | Be Pink | 21:05 |
59 | Giorgia Vettorello (ITA) | Be Pink | zt |
60 | Léa Curinier (FRA) | Team Dsm | zt |
61 | Megan Jastrab (USA) | Team Dsm | zt |
62 | Séverine Eraud (FRA) | Cofidis Women Team | zt |
63 | Sabrina Stultiens (NED) | Liv Racing Teqfind | zt |
64 | Matilde Vitillo (ITA) | Be Pink | zt |
65 | Nadia Quagliotto (ITA) | Laboral Kutxa - Fundación Euskadi | zt |
66 | Lotta Henttala Lepistö (FIN) | AG Insurance - Soudal Quick-Step | zt |
67 | Petra Zsankó (HUN) | Massi - Tactic | 27:10 |
68 | Carolina Vargas Atehortua (COL) | Eneicat - Cmteam - Seguros Deportivos | 27:12 |
69 | Carina Schrempf (AUT) | Fenix-Deceuninck | zt |
70 | Ariana Gilabert Vilaplana (ESP) | Laboral Kutxa - Fundación Euskadi | 27:13 |
71 | Susana Perez Conejero (ESP) | Cantabria Deporte - Rio Miera | zt |
72 | Grace Lister (GBR) | zt | |
73 | Katia Ragusa (ITA) | Liv Racing Teqfind | zt |
74 | Hannah Buch (GER) | Team Jayco Alula | zt |
75 | Iris Gómez Argiles (ESP) | zt | |
76 | Anya Louw (AUS) | AG Insurance - Soudal Quick-Step | zt |
77 | Nina Berton (LUX) | Ceratizit - Wnt | zt |
78 | Cécile Lejeune (FRA) | Massi - Tactic | zt |
79 | Millie Couzens (GBR) | Fenix-Deceuninck | zt |
80 | Usoa Ostolaza Zabala (ESP) | zt | |
81 | Catalina Anais Soto Campos (CHI) | Bizkaia - Durango | zt |
82 | Marie Le Net (FRA) | Fdj - Suez | zt |
83 | Martina Alzini (ITA) | Cofidis Women Team | zt |
84 | Amber Kraak (NED) | Team Jumbo - Visma | zt |
85 | Tamara Dronova-Balabolina (RUS) | Team Jayco Alula | zt |
86 | Lone Meertens (BEL) | AG Insurance - Soudal Quick-Step | zt |
87 | Lisa Klein (GER) | Trek - Segafredo | zt |
88 | Elisa Balsamo (ITA) | Trek - Segafredo | zt |
89 | Irene Mendez Melgarejo (ESP) | Bizkaia - Durango | zt |
90 | Arlenis Sierra Cañadilla (CUB) | Movistar Team | zt |
91 | Sandra Alonso Domínguez (ESP) | Ceratizit - Wnt | zt |
92 | Sara Poidevin (CAN) | EF Education - TIBCO - SVB | zt |
93 | Iurani Blanco Calbet (ESP) | Laboral Kutxa - Fundación Euskadi | zt |
94 | Patricia Ortega Ruiz (ESP) | Massi - Tactic | zt |
95 | Alba Teruel Ribes (ESP) | zt | |
96 | Aurela Nerlo (POL) | Massi - Tactic | zt |
97 | Eukene Larrarte Arteaga (ESP) | Bizkaia - Durango | zt |
98 | Rebecca Koerner (DEN) | Uno-X Pro Cycling Team | zt |
99 | Mie Bjørndal Ottestad (NOR) | Uno-X Pro Cycling Team | zt |
100 | Susanne Andersen (NOR) | Uno-X Pro Cycling Team | zt |
101 | Andrea Ramírez Fregoso (MEX) | Bizkaia - Durango | zt |
102 | Beatriz Martinez Dominguez (ESP) | Eneicat - Cmteam - Seguros Deportivos | zt |
103 | Agua Marina Espínola Salinas (PAR) | zt | |
104 | Maria Banlles Santamaria (ESP) | Sopela Women's Team | zt |
105 | Emilia Fahlin (SWE) | Fdj - Suez | zt |
106 | Magdeleine Vallieres Mill (CAN) | EF Education - TIBCO - SVB | zt |
107 | Sammie Stuart (GBR) | Das - Handsling | zt |
108 | Karlijn Swinkels (NED) | Team Jumbo - Visma | zt |
109 | Coryn Labecki (USA) | Team Jumbo - Visma | zt |
110 | Tayler Wiles (USA) | Trek - Segafredo | zt |
111 | Alison Jackson (CAN) | EF Education - TIBCO - SVB | zt |
112 | Ilaria Sanguineti (ITA) | Trek - Segafredo | zt |
113 | Kristabel Doebel-Hickok (USA) | zt | |
114 | Cecilia Van Zuthem (NED) | Fenix-Deceuninck | 29:48 |
115 | Almudena Montalvo Pérez (ESP) | Eneicat - Cmteam - Seguros Deportivos | zt |
116 | Lourdes Oyarbide Jimenez (ESP) | Movistar Team | zt |
117 | Ana Vitória Gouvea Vieira Almeida Magalhães (BRA) | Bizkaia - Durango | zt |
118 | Prisca Savi (ITA) | Be Pink | zt |
119 | Marina Garau Roca (ESP) | Cantabria Deporte - Rio Miera | 37:53 |
120 | Monica Greenwood (GBR) | Das - Handsling | zt |
121 | Fien Delbaere (BEL) | Team Jayco Alula | zt |
122 | Katie Scott (GBR) | Das - Handsling | zt |
123 | Valentina Basilico (ITA) | Be Pink | zt |
124 | Jade Teolis (FRA) | Be Pink | zt |
125 | Gabrielle Pilote-Fortin (CAN) | Cofidis Women Team | zt |
126 | Alex Morrice (GBR) | Canyon - Sram Racing | zt |
127 | Jennifer Tatiana Ducuara Acevedo (COL) | Massi - Tactic | zt |
128 | Ayesha McGowan (USA) | Liv Racing Teqfind | 45:17 |
129 | Sandra Gutierrez Conde (ESP) | Bizkaia - Durango | zt |
OTL | Anna Kiesenhofer (AUT) | Team Jayco Alula | - |
OTL | Beatriz Roxo (POR) | Cantabria Deporte - Rio Miera | - |
132 | Florence Normand (CAN) | Sopela Women's Team | |
133 | Heidi Gaugain (FRA) | Bizkaia - Durango | |
134 | Nadine Gill (GER) | Ceratizit - Wnt | |
135 | Sarah Kastenhuber (GER) | Sopela Women's Team | |
136 | Lucy Lee (GBR) | Das - Handsling | |
137 | Edseth Marte Berg (NOR) | Uno-X Pro Cycling Team | |
138 | Elena Pirrone (ITA) | Team Jayco Alula | |
139 | Andrea Perez Figueroa (ESP) | Cantabria Deporte - Rio Miera |
Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen