De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Frankrijk - 23 Juli 2023 - 30 Juli 2023
1 | Demi Vollering (NED) | Team SD Worx | 25:17:35 |
2 | Lotte Kopecky (BEL) | Team SD Worx | 3:03 |
3 | Katarzyna Niewiadoma (POL) | Canyon//sram Generation | zt |
4 | Annemiek Van Vleuten (NED) | Movistar Women | 3:59 |
5 | Juliette Labous (FRA) | Team Dsm | 4:48 |
6 | Ashleigh Moolman Pasio (RSA) | Ag Insurance - Soudal Quick-Step | 5:21 |
7 | Cecilie Uttrup Ludwig (DEN) | 9:09 | |
8 | Ane Santesteban González (ESP) | Groupama - Fdj | 9:36 |
9 | Ricarda Bauernfeind (GER) | Canyon - Sram Racing | 9:56 |
10 | Amanda Spratt (AUS) | Trek - Segafredo | 10:14 |
11 | Riejanne Markus (NED) | Team Jumbo - Visma | 10:32 |
12 | Cédrine Kerbaol (FRA) | Ceratizit - Wnt | 12:27 |
13 | Erica Magnaldi (ITA) | Uae Team Adq | 13:51 |
14 | Silvia Persico (ITA) | Uae Team Adq | 14:00 |
15 | Clara Koppenburg (GER) | Cofidis Women Team | 14:38 |
16 | Ella Wyllie (NZL) | 15:35 | |
17 | Amber Kraak (NED) | Team Jumbo - Visma | 17:11 |
18 | Claire Steels (GBR) | Team Jayco Alula | 17:21 |
19 | Marta Cavalli (ITA) | Fdj - Suez | 17:49 |
20 | Liane Lippert (GER) | Movistar Women | 18:02 |
21 | Tamara Dronova-Balabolina (RUS) | Team Jayco Alula | 19:18 |
22 | Justine Ghekiere (BEL) | Ag Insurance - Soudal Quick-Step | 22:31 |
23 | Clara Emond (CAN) | Arkéa Pro Cycling Team | 25:05 |
24 | Barbara Malcotti (ITA) | Human Powered Health | 25:08 |
25 | Paula Andrea Patiño Bedoya (COL) | Movistar Women | 26:21 |
26 | Yara Kastelijn (NED) | Fenix-Deceuninck | 26:42 |
27 | Coralie Demay (FRA) | St Michel - Mavic - Auber93 WE | 28:22 |
28 | Marlen Reusser (SUI) | Team SD Worx | 30:00 |
29 | Olivia Baril (CAN) | Uae Team Adq | 32:39 |
30 | Natalie Grinczer (GBR) | 34:34 | |
31 | Grace Brown (AUS) | Fdj - Suez | 35:12 |
32 | Eleonora Camilla Gasparrini (ITA) | Uae Team Adq | 35:33 |
33 | Audrey Cordon-Ragot (FRA) | 36:54 | |
34 | Simone Boilard (CAN) | St Michel - Mavic - Auber93 WE | 37:18 |
35 | Elizabeth Deignan-Armitstead (GBR) | Trek - Segafredo | 39:56 |
36 | Elise Chabbey (SUI) | Canyon - Sram Racing | 40:14 |
37 | Léa Curinier (FRA) | Team Dsm | 40:32 |
38 | Romy Kasper (GER) | Ag Insurance - Soudal Quick-Step | 40:42 |
39 | Christina Schweinberger (AUT) | 41:42 | |
40 | Anouska Koster (NED) | Uno-X Pro Cycling Team | 42:23 |
41 | Alice Maria Arzuffi (ITA) | Ceratizit - Wnt | 43:00 |
42 | Soraya Paladin (ITA) | Canyon - Sram Racing | 43:32 |
43 | Alena Amialyusik (BLR) | Uae Team Adq | 44:22 |
44 | Alice Towers (GBR) | Canyon - Sram Racing | 44:37 |
45 | Caroline Andersson (SWE) | Liv Racing Teqfind | 45:13 |
46 | Silke Smulders (NED) | Liv Racing Teqfind | 45:25 |
47 | Julia Borgström (SWE) | Ag Insurance - Soudal Quick-Step | 45:55 |
48 | Esmée Peperkamp (NED) | Team Dsm | 46:06 |
49 | Rachel Neylan (AUS) | Cofidis Women Team | 47:29 |
50 | Kathrin Hammes (GER) | EF Education - TIBCO - SVB | 48:46 |
51 | Marta Lach (POL) | Ceratizit - Wnt | 49:28 |
52 | Lucinda Brand (NED) | Trek - Segafredo | 50:23 |
53 | Elizabeth Stannard (AUS) | 51:16 | |
54 | Agnieszka Skalniak-Sójka (POL) | Canyon - Sram Racing | 51:18 |
55 | Maaike Coljé (NED) | Arkéa Pro Cycling Team | 53:45 |
56 | Quinty Ton (NED) | Liv Racing Teqfind | 54:27 |
57 | Julie Van De Velde (BEL) | Fenix-Deceuninck | 54:36 |
58 | Georgia Williams (NZL) | EF Education - TIBCO - SVB | 54:59 |
59 | Elizabeth Holden (GBR) | Uae Team Adq | 55:02 |
60 | Christine Majerus (LUX) | Team SD Worx | 55:18 |
61 | Pfeiffer Georgi (GBR) | Team Dsm | 55:35 |
62 | Letizia Borghesi (ITA) | EF Education - TIBCO - SVB | 55:37 |
63 | Mischa Bredewold (NED) | Team SD Worx | 55:56 |
64 | Dilyxine Miermont (FRA) | St Michel - Mavic - Auber93 WE | 56:40 |
65 | Floortje Mackaij (NED) | Movistar Women | 57:04 |
66 | Thalita De Jong (NED) | Liv Racing Teqfind | 57:13 |
67 | Jade Wiel (FRA) | Fdj - Suez | 57:37 |
68 | Anna Henderson (GBR) | Team Jumbo - Visma | 58:07 |
69 | Sigrid Ytterhus Haugset (NOR) | Team Coop - Hitec Products | 59:34 |
70 | Emma Cecilie Norsgaard Jørgensen (DEN) | 1:00:24 | |
71 | Hannah Ludwig (GER) | Uno-X Pro Cycling Team | 1:00:53 |
72 | Amber Pate (AUS) | Groupama - Fdj | 1:01:08 |
73 | Marthe Truyen (BEL) | Fenix-Deceuninck | 1:02:06 |
74 | Morgane Coston (FRA) | Cofidis Women Team | 1:02:12 |
75 | Alexandra Manly (AUS) | Groupama - Fdj | 1:02:46 |
76 | Karlijn Swinkels (NED) | Team Jumbo - Visma | 1:03:21 |
77 | Danielle De Francesco (AUS) | 1:05:26 | |
78 | Eri Yonamine (JAP) | Human Powered Health | 1:05:40 |
79 | Elena Hartmann (SUI) | Israel Premier Tech Roland | 1:06:46 |
80 | Sara Poidevin (CAN) | EF Education - TIBCO - SVB | 1:08:41 |
81 | Margot Pompanon (FRA) | St Michel - Mavic - Auber93 WE | 1:08:54 |
82 | Julie De Wilde (BEL) | Fenix-Deceuninck | 1:10:07 |
83 | Nina Berton (LUX) | Ceratizit - Wnt | 1:10:08 |
84 | Aude Biannic (FRA) | Movistar Women | 1:10:27 |
85 | Sanne Cant (BEL) | Fenix-Deceuninck | 1:11:49 |
86 | Camille Fahy (FRA) | St Michel - Mavic - Auber93 WE | 1:12:47 |
87 | Lauretta Hanson (AUS) | Trek - Segafredo | 1:12:50 |
88 | Célia Le Mouel (FRA) | 1:13:38 | |
89 | Sheyla Gutiérrez Ruiz (ESP) | Movistar Women | 1:15:53 |
90 | Sarah Roy (AUS) | Canyon - Sram Racing | 1:16:02 |
91 | Maaike Boogaard (NED) | Ag Insurance - Soudal Quick-Step | 1:19:20 |
92 | Sandra Alonso Domínguez (ESP) | Ceratizit - Wnt | 1:19:25 |
93 | Susanne Andersen (NOR) | Uno-X Pro Cycling Team | 1:22:41 |
94 | Nina Kessler (NED) | Groupama - Fdj | 1:23:16 |
95 | Elena Cecchini (ITA) | Team SD Worx | 1:23:42 |
96 | Georgie Howe (AUS) | 1:24:24 | |
97 | Magdeleine Vallieres Mill (CAN) | EF Education - TIBCO - SVB | 1:24:48 |
98 | Arianna Fidanza (ITA) | Ceratizit - Wnt | 1:25:18 |
99 | Teniel Campbell (TRI) | 1:25:24 | |
100 | Kathrin Schweinberger (AUT) | 1:25:40 | |
101 | Jeanne Korevaar (NED) | Liv Racing Teqfind | 1:26:59 |
102 | Nathalie Eklund (SWE) | Team Jayco Alula | 1:27:32 |
103 | Coryn Labecki (USA) | Team Jumbo - Visma | 1:27:35 |
104 | Evy Kuijpers (NED) | Fenix-Deceuninck | 1:29:25 |
105 | Henrietta Christie (NZL) | Human Powered Health | 1:29:28 |
106 | Wilma Olausson (SWE) | Uno-X Pro Cycling Team | 1:30:26 |
107 | Stine Dale (NOR) | 1:30:56 | |
108 | Alison Jackson (CAN) | EF Education - TIBCO - SVB | 1:31:50 |
109 | Ilaria Sanguineti (ITA) | Trek - Segafredo | 1:35:56 |
110 | Margaux Vigie (FRA) | 1:36:37 | |
111 | Megan Jastrab (USA) | Team Dsm | 1:37:47 |
112 | Sandrine Bideau (FRA) | St Michel - Mavic - Auber93 WE | 1:38:03 |
113 | Tiril Jørgensen (NOR) | Team Coop - Hitec Products | 1:40:58 |
114 | Vittoria Guazzini (ITA) | Fdj - Suez | 1:41:22 |
115 | Anastasiya Kolesava (BLR) | Arkéa Pro Cycling Team | 1:42:46 |
116 | April Tacey (GBR) | 1:43:15 | |
117 | India Grangier (FRA) | Team Coop - Hitec Products | 1:44:27 |
118 | Jessica Allen (AUS) | Groupama - Fdj | 1:47:01 |
119 | Antri Christoforou (CYP) | Human Powered Health | 1:51:26 |
120 | Typhaine Laurance (FRA) | 1:51:49 | |
121 | Josie Nelson (GBR) | Team Coop - Hitec Products | 1:52:39 |
122 | Josie Talbot (AUS) | Cofidis Women Team | 1:56:01 |
123 | Marjolein Van 't Geloof (NED) | Human Powered Health | 2:10:20 |
1 | Lotte Kopecky (BEL) | Team SD Worx | 3:04:09 |
2 | Lorena Wiebes (NED) | Team SD Worx | 0:41 |
3 | Charlotte Kool (NED) | Team Dsm | zt |
4 | Marianne Vos (NED) | Team Jumbo - Visma | zt |
5 | Ashleigh Moolman Pasio (RSA) | Ag Insurance - Soudal Quick-Step | 0:43 |
6 | Demi Vollering (NED) | Team SD Worx | zt |
7 | Tamara Dronova-Balabolina (RUS) | Team Jayco Alula | zt |
8 | Cecilie Uttrup Ludwig (DEN) | zt | |
9 | Margarita Victoria García Cañellas (ESP) | Liv Racing Teqfind | zt |
10 | Elisa Longo Borghini (ITA) | Trek - Segafredo | zt |
11 | Liane Lippert (GER) | Movistar Women | zt |
12 | Veronica Ewers (USA) | EF Education - TIBCO - SVB | zt |
13 | Annemiek Van Vleuten (NED) | Movistar Women | zt |
14 | Erica Magnaldi (ITA) | Uae Team Adq | zt |
15 | Katarzyna Niewiadoma (POL) | Canyon//sram Generation | zt |
16 | Elise Chabbey (SUI) | Canyon - Sram Racing | zt |
17 | Mie Bjørndal Ottestad (NOR) | Uno-X Pro Cycling Team | zt |
18 | Ane Santesteban González (ESP) | Groupama - Fdj | zt |
19 | Amanda Spratt (AUS) | Trek - Segafredo | zt |
20 | Anna Henderson (GBR) | Team Jumbo - Visma | zt |
21 | Évita Muzic (FRA) | Fdj - Suez | zt |
22 | Marlen Reusser (SUI) | Team SD Worx | zt |
23 | Marta Cavalli (ITA) | Fdj - Suez | 0:50 |
24 | Ricarda Bauernfeind (GER) | Canyon - Sram Racing | 0:53 |
25 | Pfeiffer Georgi (GBR) | Team Dsm | 0:58 |
26 | Silvia Persico (ITA) | Uae Team Adq | 1:06 |
27 | Claire Steels (GBR) | Team Jayco Alula | zt |
28 | Audrey Cordon-Ragot (FRA) | zt | |
29 | Riejanne Markus (NED) | Team Jumbo - Visma | zt |
30 | Amber Kraak (NED) | Team Jumbo - Visma | 1:23 |
31 | Alexandra Manly (AUS) | Groupama - Fdj | 1:26 |
32 | Sarah Roy (AUS) | Canyon - Sram Racing | zt |
33 | Christina Schweinberger (AUT) | zt | |
34 | Maria Giulia Confalonieri (ITA) | Uno-X Pro Cycling Team | zt |
35 | Clara Emond (CAN) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
36 | Letizia Borghesi (ITA) | EF Education - TIBCO - SVB | zt |
37 | Cédrine Kerbaol (FRA) | Ceratizit - Wnt | zt |
38 | Juliette Labous (FRA) | Team Dsm | zt |
39 | Clara Koppenburg (GER) | Cofidis Women Team | 1:43 |
40 | Rachel Neylan (AUS) | Cofidis Women Team | 1:48 |
41 | Kathrin Schweinberger (AUT) | 1:58 | |
42 | Anouska Koster (NED) | Uno-X Pro Cycling Team | 2:00 |
43 | Silke Smulders (NED) | Liv Racing Teqfind | zt |
44 | Simone Boilard (CAN) | St Michel - Mavic - Auber93 WE | zt |
45 | Grace Brown (AUS) | Fdj - Suez | zt |
46 | Margaux Vigie (FRA) | zt | |
47 | Romy Kasper (GER) | Ag Insurance - Soudal Quick-Step | zt |
48 | Olivia Baril (CAN) | Uae Team Adq | zt |
49 | Julie Van De Velde (BEL) | Fenix-Deceuninck | zt |
50 | Agnieszka Skalniak-Sójka (POL) | Canyon - Sram Racing | zt |
51 | Yara Kastelijn (NED) | Fenix-Deceuninck | zt |
52 | Barbara Malcotti (ITA) | Human Powered Health | zt |
53 | Sara Poidevin (CAN) | EF Education - TIBCO - SVB | 2:06 |
54 | Ella Wyllie (NZL) | 2:12 | |
55 | Emma Cecilie Norsgaard Jørgensen (DEN) | 2:18 | |
56 | Alice Maria Arzuffi (ITA) | Ceratizit - Wnt | 2:35 |
57 | Edseth Marte Berg (NOR) | Uno-X Pro Cycling Team | 2:55 |
58 | Coralie Demay (FRA) | St Michel - Mavic - Auber93 WE | zt |
59 | Julia Borgström (SWE) | Ag Insurance - Soudal Quick-Step | zt |
60 | Spela Kern (SLO) | Cofidis Women Team | zt |
61 | Susanne Andersen (NOR) | Uno-X Pro Cycling Team | zt |
62 | Julie De Wilde (BEL) | Fenix-Deceuninck | 3:50 |
63 | Justine Ghekiere (BEL) | Ag Insurance - Soudal Quick-Step | zt |
64 | Anastasiya Kolesava (BLR) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
65 | Alena Amialyusik (BLR) | Uae Team Adq | 3:57 |
66 | Soraya Paladin (ITA) | Canyon - Sram Racing | 4:02 |
67 | Sanne Cant (BEL) | Fenix-Deceuninck | zt |
68 | Léa Curinier (FRA) | Team Dsm | 4:30 |
69 | Eri Yonamine (JAP) | Human Powered Health | zt |
70 | Nina Berton (LUX) | Ceratizit - Wnt | zt |
71 | Eleonora Camilla Gasparrini (ITA) | Uae Team Adq | zt |
72 | Margot Pompanon (FRA) | St Michel - Mavic - Auber93 WE | zt |
73 | Jade Wiel (FRA) | Fdj - Suez | zt |
74 | Dilyxine Miermont (FRA) | St Michel - Mavic - Auber93 WE | zt |
75 | Elizabeth Stannard (AUS) | zt | |
76 | Elizabeth Holden (GBR) | Uae Team Adq | zt |
77 | Sandra Alonso Domínguez (ESP) | Ceratizit - Wnt | zt |
78 | Floortje Mackaij (NED) | Movistar Women | zt |
79 | Loes Adegeest (NED) | Fdj - Suez | zt |
80 | Elizabeth Deignan-Armitstead (GBR) | Trek - Segafredo | zt |
81 | Alison Jackson (CAN) | EF Education - TIBCO - SVB | zt |
82 | Eva Van Agt (NED) | Team Jumbo - Visma | 5:58 |
83 | Karlijn Swinkels (NED) | Team Jumbo - Visma | zt |
84 | Aude Biannic (FRA) | Movistar Women | zt |
85 | Georgia Williams (NZL) | EF Education - TIBCO - SVB | zt |
86 | Thalita De Jong (NED) | Liv Racing Teqfind | zt |
87 | Arianna Fidanza (ITA) | Ceratizit - Wnt | zt |
88 | Kathrin Hammes (GER) | EF Education - TIBCO - SVB | zt |
89 | Nathalie Eklund (SWE) | Team Jayco Alula | 6:02 |
90 | Elena Hartmann (SUI) | Israel Premier Tech Roland | zt |
91 | Danielle De Francesco (AUS) | zt | |
92 | Maaike Coljé (NED) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
93 | Alice Towers (GBR) | Canyon - Sram Racing | zt |
94 | Elise Uijen (NED) | Team Dsm | zt |
95 | Stine Dale (NOR) | zt | |
96 | Paula Andrea Patiño Bedoya (COL) | Movistar Women | zt |
97 | Jeanne Korevaar (NED) | Liv Racing Teqfind | zt |
98 | Morgane Coston (FRA) | Cofidis Women Team | zt |
99 | Camille Fahy (FRA) | St Michel - Mavic - Auber93 WE | zt |
100 | Sigrid Ytterhus Haugset (NOR) | Team Coop - Hitec Products | 7:17 |
101 | Georgie Howe (AUS) | zt | |
102 | Esmée Peperkamp (NED) | Team Dsm | zt |
103 | Marie-Morgane Le Deunff (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
104 | Babette Van Der Wolf (NED) | zt | |
105 | Marta Lach (POL) | Ceratizit - Wnt | zt |
106 | Caroline Andersson (SWE) | Liv Racing Teqfind | zt |
107 | Marthe Truyen (BEL) | Fenix-Deceuninck | zt |
108 | Lauretta Hanson (AUS) | Trek - Segafredo | zt |
109 | Quinty Ton (NED) | Liv Racing Teqfind | zt |
110 | Christine Majerus (LUX) | Team SD Worx | zt |
111 | Jenny Rissveds (SWE) | zt | |
112 | Magdeleine Vallieres Mill (CAN) | EF Education - TIBCO - SVB | zt |
113 | Hannah Ludwig (GER) | Uno-X Pro Cycling Team | zt |
114 | Henrietta Christie (NZL) | Human Powered Health | zt |
115 | Sandrine Bideau (FRA) | St Michel - Mavic - Auber93 WE | zt |
116 | Elena Cecchini (ITA) | Team SD Worx | zt |
117 | Elisa Balsamo (ITA) | Trek - Segafredo | zt |
118 | Coryn Labecki (USA) | Team Jumbo - Visma | zt |
119 | Ilaria Sanguineti (ITA) | Trek - Segafredo | zt |
120 | Chiara Consonni (ITA) | Uae Team Adq | zt |
121 | Mischa Bredewold (NED) | Team SD Worx | zt |
122 | Amber Pate (AUS) | Groupama - Fdj | zt |
123 | Sheyla Gutiérrez Ruiz (ESP) | Movistar Women | 7:33 |
124 | Nina Kessler (NED) | Groupama - Fdj | 8:51 |
125 | Teniel Campbell (TRI) | zt | |
126 | Lotta Henttala Lepistö (FIN) | Ag Insurance - Soudal Quick-Step | zt |
127 | Maaike Boogaard (NED) | Ag Insurance - Soudal Quick-Step | zt |
128 | Jessica Allen (AUS) | Groupama - Fdj | 8:54 |
129 | Vittoria Guazzini (ITA) | Fdj - Suez | 9:02 |
130 | Lucinda Brand (NED) | Trek - Segafredo | 9:27 |
131 | Evy Kuijpers (NED) | Fenix-Deceuninck | zt |
132 | Alice Barnes (GBR) | Human Powered Health | zt |
133 | Wilma Olausson (SWE) | Uno-X Pro Cycling Team | 10:18 |
134 | Natalie Grinczer (GBR) | 11:27 | |
135 | Josie Nelson (GBR) | Team Coop - Hitec Products | 11:35 |
136 | Gabrielle Pilote-Fortin (CAN) | Cofidis Women Team | 11:37 |
137 | Célia Le Mouel (FRA) | 11:39 | |
138 | Martina Alzini (ITA) | Cofidis Women Team | 13:11 |
139 | Megan Jastrab (USA) | Team Dsm | zt |
140 | Tiril Jørgensen (NOR) | Team Coop - Hitec Products | 14:01 |
141 | Lara Vieceli (ITA) | Team Jayco Alula | zt |
142 | Fien Delbaere (BEL) | Team Jayco Alula | zt |
143 | Josie Talbot (AUS) | Cofidis Women Team | 14:14 |
144 | India Grangier (FRA) | Team Coop - Hitec Products | 14:39 |
145 | Anaïs Morichon (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | 14:44 |
146 | Antri Christoforou (CYP) | Human Powered Health | 14:46 |
147 | April Tacey (GBR) | 17:46 | |
148 | Typhaine Laurance (FRA) | zt | |
149 | Kaja Rysz (POL) | zt | |
150 | Rachele Barbieri (ITA) | Liv Racing Teqfind | zt |
151 | Marjolein Van 't Geloof (NED) | Human Powered Health | zt |
152 | Amandine Fouquenet (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | 19:59 |
153 | Lucie Jounier (FRA) | Team Coop - Hitec Products | 20:01 |
154 | Mireia Benito Pellicer (ESP) | Ag Insurance - Soudal Quick-Step |
Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen
1 | Liane Lippert (GER) | Movistar Women | 4:13:43 |
2 | Lotte Kopecky (BEL) | Team SD Worx | zt |
3 | Silvia Persico (ITA) | Uae Team Adq | zt |
4 | Ashleigh Moolman Pasio (RSA) | Ag Insurance - Soudal Quick-Step | zt |
5 | Christina Schweinberger (AUT) | zt | |
6 | Cecilie Uttrup Ludwig (DEN) | zt | |
7 | Demi Vollering (NED) | Team SD Worx | zt |
8 | Katarzyna Niewiadoma (POL) | Canyon//sram Generation | zt |
9 | Annemiek Van Vleuten (NED) | Movistar Women | zt |
10 | Tamara Dronova-Balabolina (RUS) | Team Jayco Alula | zt |
11 | Elisa Longo Borghini (ITA) | Trek - Segafredo | zt |
12 | Ane Santesteban González (ESP) | Groupama - Fdj | 0:04 |
13 | Marlen Reusser (SUI) | Team SD Worx | zt |
14 | Amanda Spratt (AUS) | Trek - Segafredo | zt |
15 | Évita Muzic (FRA) | Fdj - Suez | zt |
16 | Elise Chabbey (SUI) | Canyon - Sram Racing | zt |
17 | Juliette Labous (FRA) | Team Dsm | zt |
18 | Elizabeth Deignan-Armitstead (GBR) | Trek - Segafredo | 0:08 |
19 | Erica Magnaldi (ITA) | Uae Team Adq | zt |
20 | Margarita Victoria García Cañellas (ESP) | Liv Racing Teqfind | zt |
21 | Veronica Ewers (USA) | EF Education - TIBCO - SVB | zt |
22 | Riejanne Markus (NED) | Team Jumbo - Visma | zt |
23 | Ricarda Bauernfeind (GER) | Canyon - Sram Racing | zt |
24 | Olivia Baril (CAN) | Uae Team Adq | zt |
25 | Cédrine Kerbaol (FRA) | Ceratizit - Wnt | 0:12 |
26 | Eleonora Camilla Gasparrini (ITA) | Uae Team Adq | 0:17 |
27 | Paula Andrea Patiño Bedoya (COL) | Movistar Women | 0:20 |
28 | Yara Kastelijn (NED) | Fenix-Deceuninck | 0:21 |
29 | Claire Steels (GBR) | Team Jayco Alula | 0:26 |
30 | Anna Henderson (GBR) | Team Jumbo - Visma | 0:45 |
31 | Ella Wyllie (NZL) | 0:47 | |
32 | Pfeiffer Georgi (GBR) | Team Dsm | zt |
33 | Mie Bjørndal Ottestad (NOR) | Uno-X Pro Cycling Team | 0:53 |
34 | Alexandra Manly (AUS) | Groupama - Fdj | zt |
35 | Amber Kraak (NED) | Team Jumbo - Visma | zt |
36 | Clara Koppenburg (GER) | Cofidis Women Team | zt |
37 | Soraya Paladin (ITA) | Canyon - Sram Racing | zt |
38 | Audrey Cordon-Ragot (FRA) | zt | |
39 | Simone Boilard (CAN) | St Michel - Mavic - Auber93 WE | zt |
40 | Justine Ghekiere (BEL) | Ag Insurance - Soudal Quick-Step | zt |
41 | Julie Van De Velde (BEL) | Fenix-Deceuninck | zt |
42 | Barbara Malcotti (ITA) | Human Powered Health | zt |
43 | Marta Lach (POL) | Ceratizit - Wnt | zt |
44 | Alice Maria Arzuffi (ITA) | Ceratizit - Wnt | zt |
45 | Jenny Rissveds (SWE) | 1:00 | |
46 | Rachel Neylan (AUS) | Cofidis Women Team | zt |
47 | Clara Emond (CAN) | Arkéa Pro Cycling Team | 1:05 |
48 | Natalie Grinczer (GBR) | zt | |
49 | Kathrin Hammes (GER) | EF Education - TIBCO - SVB | 1:12 |
50 | Floortje Mackaij (NED) | Movistar Women | 1:18 |
51 | Elizabeth Stannard (AUS) | 1:30 | |
52 | Maaike Coljé (NED) | Arkéa Pro Cycling Team | 1:55 |
53 | Sigrid Ytterhus Haugset (NOR) | Team Coop - Hitec Products | 1:59 |
54 | Elena Hartmann (SUI) | Israel Premier Tech Roland | zt |
55 | Quinty Ton (NED) | Liv Racing Teqfind | zt |
56 | Romy Kasper (GER) | Ag Insurance - Soudal Quick-Step | zt |
57 | Caroline Andersson (SWE) | Liv Racing Teqfind | zt |
58 | Alice Towers (GBR) | Canyon - Sram Racing | zt |
59 | Julia Borgström (SWE) | Ag Insurance - Soudal Quick-Step | zt |
60 | Silke Smulders (NED) | Liv Racing Teqfind | zt |
61 | Letizia Borghesi (ITA) | EF Education - TIBCO - SVB | zt |
62 | Grace Brown (AUS) | Fdj - Suez | zt |
63 | Anouska Koster (NED) | Uno-X Pro Cycling Team | zt |
64 | Morgane Coston (FRA) | Cofidis Women Team | zt |
65 | Emma Cecilie Norsgaard Jørgensen (DEN) | zt | |
66 | Eri Yonamine (JAP) | Human Powered Health | zt |
67 | Elizabeth Holden (GBR) | Uae Team Adq | 2:12 |
68 | Alena Amialyusik (BLR) | Uae Team Adq | zt |
69 | Amber Pate (AUS) | Groupama - Fdj | 2:21 |
70 | Lucinda Brand (NED) | Trek - Segafredo | 2:37 |
71 | Mischa Bredewold (NED) | Team SD Worx | zt |
72 | Coralie Demay (FRA) | St Michel - Mavic - Auber93 WE | 2:51 |
73 | Agnieszka Skalniak-Sójka (POL) | Canyon - Sram Racing | 3:01 |
74 | Jade Wiel (FRA) | Fdj - Suez | 3:30 |
75 | Léa Curinier (FRA) | Team Dsm | zt |
76 | Marta Cavalli (ITA) | Fdj - Suez | zt |
77 | Sara Poidevin (CAN) | EF Education - TIBCO - SVB | 4:24 |
78 | Camille Fahy (FRA) | St Michel - Mavic - Auber93 WE | zt |
79 | Marthe Truyen (BEL) | Fenix-Deceuninck | 5:04 |
80 | Sanne Cant (BEL) | Fenix-Deceuninck | zt |
81 | Loes Adegeest (NED) | Fdj - Suez | 5:16 |
82 | Elise Uijen (NED) | Team Dsm | 6:16 |
83 | Esmée Peperkamp (NED) | Team Dsm | zt |
84 | Aude Biannic (FRA) | Movistar Women | zt |
85 | Maria Giulia Confalonieri (ITA) | Uno-X Pro Cycling Team | 6:31 |
86 | Nina Berton (LUX) | Ceratizit - Wnt | 7:22 |
87 | Sarah Roy (AUS) | Canyon - Sram Racing | 10:23 |
88 | Lauretta Hanson (AUS) | Trek - Segafredo | zt |
89 | Stine Dale (NOR) | zt | |
90 | Tiril Jørgensen (NOR) | Team Coop - Hitec Products | 11:40 |
91 | Josie Nelson (GBR) | Team Coop - Hitec Products | zt |
92 | Nathalie Eklund (SWE) | Team Jayco Alula | zt |
93 | April Tacey (GBR) | zt | |
94 | Dilyxine Miermont (FRA) | St Michel - Mavic - Auber93 WE | zt |
95 | Margot Pompanon (FRA) | St Michel - Mavic - Auber93 WE | zt |
96 | Célia Le Mouel (FRA) | zt | |
97 | Anastasiya Kolesava (BLR) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
98 | Danielle De Francesco (AUS) | zt | |
99 | Christine Majerus (LUX) | Team SD Worx | zt |
100 | Nina Kessler (NED) | Groupama - Fdj | zt |
101 | Lorena Wiebes (NED) | Team SD Worx | zt |
102 | Martina Alzini (ITA) | Cofidis Women Team | zt |
103 | Kaja Rysz (POL) | zt | |
104 | Georgie Howe (AUS) | zt | |
105 | Thalita De Jong (NED) | Liv Racing Teqfind | zt |
106 | Margaux Vigie (FRA) | zt | |
107 | Elena Cecchini (ITA) | Team SD Worx | zt |
108 | Arianna Fidanza (ITA) | Ceratizit - Wnt | zt |
109 | Kathrin Schweinberger (AUT) | zt | |
110 | Sandrine Bideau (FRA) | St Michel - Mavic - Auber93 WE | zt |
111 | Elisa Balsamo (ITA) | Trek - Segafredo | zt |
112 | Chiara Consonni (ITA) | Uae Team Adq | zt |
113 | Georgia Williams (NZL) | EF Education - TIBCO - SVB | zt |
114 | Jeanne Korevaar (NED) | Liv Racing Teqfind | zt |
115 | Susanne Andersen (NOR) | Uno-X Pro Cycling Team | zt |
116 | Karlijn Swinkels (NED) | Team Jumbo - Visma | zt |
117 | Evy Kuijpers (NED) | Fenix-Deceuninck | zt |
118 | Marianne Vos (NED) | Team Jumbo - Visma | zt |
119 | Maaike Boogaard (NED) | Ag Insurance - Soudal Quick-Step | 11:56 |
120 | India Grangier (FRA) | Team Coop - Hitec Products | 14:37 |
121 | Sheyla Gutiérrez Ruiz (ESP) | Movistar Women | 14:51 |
122 | Babette Van Der Wolf (NED) | 15:49 | |
123 | Typhaine Laurance (FRA) | zt | |
124 | Magdeleine Vallieres Mill (CAN) | EF Education - TIBCO - SVB | zt |
125 | Hannah Ludwig (GER) | Uno-X Pro Cycling Team | zt |
126 | Lotta Henttala Lepistö (FIN) | Ag Insurance - Soudal Quick-Step | zt |
127 | Anaïs Morichon (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
128 | Marie-Morgane Le Deunff (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
129 | Antri Christoforou (CYP) | Human Powered Health | 15:52 |
130 | Marjolein Van 't Geloof (NED) | Human Powered Health | zt |
131 | Henrietta Christie (NZL) | Human Powered Health | zt |
132 | Coryn Labecki (USA) | Team Jumbo - Visma | zt |
133 | Ilaria Sanguineti (ITA) | Trek - Segafredo | zt |
134 | Rachele Barbieri (ITA) | Liv Racing Teqfind | zt |
135 | Wilma Olausson (SWE) | Uno-X Pro Cycling Team | zt |
136 | Teniel Campbell (TRI) | zt | |
137 | Sandra Alonso Domínguez (ESP) | Ceratizit - Wnt | zt |
138 | Gabrielle Pilote-Fortin (CAN) | Cofidis Women Team | zt |
139 | Josie Talbot (AUS) | Cofidis Women Team | zt |
140 | Alison Jackson (CAN) | EF Education - TIBCO - SVB | zt |
141 | Alice Barnes (GBR) | Human Powered Health | 16:10 |
142 | Jessica Allen (AUS) | Groupama - Fdj | zt |
143 | Charlotte Kool (NED) | Team Dsm | zt |
144 | Megan Jastrab (USA) | Team Dsm | zt |
145 | Julie De Wilde (BEL) | Fenix-Deceuninck | zt |
146 | Lucie Jounier (FRA) | Team Coop - Hitec Products | 23:13 |
147 | Spela Kern (SLO) | Cofidis Women Team | 26:39 |
148 | Edseth Marte Berg (NOR) | Uno-X Pro Cycling Team | 30:03 |
149 | Vittoria Guazzini (ITA) | Fdj - Suez | zt |
150 | Eva Van Agt (NED) | Team Jumbo - Visma | |
151 | Fien Delbaere (BEL) | Team Jayco Alula | |
152 | Amandine Fouquenet (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | |
153 | Lara Vieceli (ITA) | Team Jayco Alula |
Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen
Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen
1 | Yara Kastelijn (NED) | Fenix-Deceuninck | 4:38:39 |
2 | Demi Vollering (NED) | Team SD Worx | 1:11 |
3 | Anouska Koster (NED) | Uno-X Pro Cycling Team | 1:12 |
4 | Annemiek Van Vleuten (NED) | Movistar Women | 1:13 |
5 | Elisa Longo Borghini (ITA) | Trek - Segafredo | zt |
6 | Katarzyna Niewiadoma (POL) | Canyon//sram Generation | zt |
7 | Ashleigh Moolman Pasio (RSA) | Ag Insurance - Soudal Quick-Step | zt |
8 | Célia Le Mouel (FRA) | zt | |
9 | Kathrin Hammes (GER) | EF Education - TIBCO - SVB | 1:23 |
10 | Alice Maria Arzuffi (ITA) | Ceratizit - Wnt | zt |
11 | Thalita De Jong (NED) | Liv Racing Teqfind | zt |
12 | Juliette Labous (FRA) | Team Dsm | zt |
13 | Christine Majerus (LUX) | Team SD Worx | zt |
14 | Lotte Kopecky (BEL) | Team SD Worx | 1:27 |
15 | Lucinda Brand (NED) | Trek - Segafredo | 1:31 |
16 | Audrey Cordon-Ragot (FRA) | 1:45 | |
17 | Romy Kasper (GER) | Ag Insurance - Soudal Quick-Step | 2:07 |
18 | Ane Santesteban González (ESP) | Groupama - Fdj | 2:10 |
19 | Liane Lippert (GER) | Movistar Women | 2:11 |
20 | Cecilie Uttrup Ludwig (DEN) | zt | |
21 | Margarita Victoria García Cañellas (ESP) | Liv Racing Teqfind | zt |
22 | Claire Steels (GBR) | Team Jayco Alula | 2:17 |
23 | Riejanne Markus (NED) | Team Jumbo - Visma | zt |
24 | Amanda Spratt (AUS) | Trek - Segafredo | zt |
25 | Silvia Persico (ITA) | Uae Team Adq | 2:26 |
26 | Ricarda Bauernfeind (GER) | Canyon - Sram Racing | 2:30 |
27 | Veronica Ewers (USA) | EF Education - TIBCO - SVB | 2:31 |
28 | Erica Magnaldi (ITA) | Uae Team Adq | zt |
29 | Évita Muzic (FRA) | Fdj - Suez | zt |
30 | Cédrine Kerbaol (FRA) | Ceratizit - Wnt | 2:34 |
31 | Sheyla Gutiérrez Ruiz (ESP) | Movistar Women | zt |
32 | Amber Kraak (NED) | Team Jumbo - Visma | 2:46 |
33 | Olivia Baril (CAN) | Uae Team Adq | zt |
34 | Marthe Truyen (BEL) | Fenix-Deceuninck | 3:04 |
35 | Simone Boilard (CAN) | St Michel - Mavic - Auber93 WE | 3:06 |
36 | Justine Ghekiere (BEL) | Ag Insurance - Soudal Quick-Step | 3:09 |
37 | Eleonora Camilla Gasparrini (ITA) | Uae Team Adq | zt |
38 | Paula Andrea Patiño Bedoya (COL) | Movistar Women | 3:10 |
39 | Tamara Dronova-Balabolina (RUS) | Team Jayco Alula | 3:14 |
40 | Loes Adegeest (NED) | Fdj - Suez | 3:37 |
41 | Elise Chabbey (SUI) | Canyon - Sram Racing | 3:58 |
42 | Ella Wyllie (NZL) | zt | |
43 | Coryn Labecki (USA) | Team Jumbo - Visma | zt |
44 | Clara Koppenburg (GER) | Cofidis Women Team | zt |
45 | Natalie Grinczer (GBR) | 4:02 | |
46 | Barbara Malcotti (ITA) | Human Powered Health | 4:04 |
47 | Alice Towers (GBR) | Canyon - Sram Racing | 4:10 |
48 | Georgia Williams (NZL) | EF Education - TIBCO - SVB | 5:15 |
49 | Dilyxine Miermont (FRA) | St Michel - Mavic - Auber93 WE | zt |
50 | Alena Amialyusik (BLR) | Uae Team Adq | 5:34 |
51 | Marta Cavalli (ITA) | Fdj - Suez | zt |
52 | Christina Schweinberger (AUT) | zt | |
53 | Marlen Reusser (SUI) | Team SD Worx | 5:39 |
54 | Elizabeth Deignan-Armitstead (GBR) | Trek - Segafredo | zt |
55 | Clara Emond (CAN) | Arkéa Pro Cycling Team | 6:36 |
56 | Marta Lach (POL) | Ceratizit - Wnt | zt |
57 | Léa Curinier (FRA) | Team Dsm | 6:38 |
58 | Coralie Demay (FRA) | St Michel - Mavic - Auber93 WE | zt |
59 | Elizabeth Stannard (AUS) | 6:49 | |
60 | Karlijn Swinkels (NED) | Team Jumbo - Visma | zt |
61 | Caroline Andersson (SWE) | Liv Racing Teqfind | zt |
62 | Mie Bjørndal Ottestad (NOR) | Uno-X Pro Cycling Team | 7:42 |
63 | Silke Smulders (NED) | Liv Racing Teqfind | zt |
64 | Sigrid Ytterhus Haugset (NOR) | Team Coop - Hitec Products | 8:38 |
65 | Grace Brown (AUS) | Fdj - Suez | zt |
66 | Morgane Coston (FRA) | Cofidis Women Team | 8:54 |
67 | Maaike Coljé (NED) | Arkéa Pro Cycling Team | 10:21 |
68 | Danielle De Francesco (AUS) | zt | |
69 | Rachel Neylan (AUS) | Cofidis Women Team | 10:36 |
70 | Julie Van De Velde (BEL) | Fenix-Deceuninck | zt |
71 | Quinty Ton (NED) | Liv Racing Teqfind | zt |
72 | Esmée Peperkamp (NED) | Team Dsm | 10:38 |
73 | Soraya Paladin (ITA) | Canyon - Sram Racing | 11:31 |
74 | Mischa Bredewold (NED) | Team SD Worx | 11:35 |
75 | Emma Cecilie Norsgaard Jørgensen (DEN) | 12:13 | |
76 | Aude Biannic (FRA) | Movistar Women | zt |
77 | Margot Pompanon (FRA) | St Michel - Mavic - Auber93 WE | 12:19 |
78 | Magdeleine Vallieres Mill (CAN) | EF Education - TIBCO - SVB | zt |
79 | Agnieszka Skalniak-Sójka (POL) | Canyon - Sram Racing | zt |
80 | Camille Fahy (FRA) | St Michel - Mavic - Auber93 WE | zt |
81 | Eri Yonamine (JAP) | Human Powered Health | zt |
82 | Pfeiffer Georgi (GBR) | Team Dsm | zt |
83 | Hannah Ludwig (GER) | Uno-X Pro Cycling Team | zt |
84 | Julia Borgström (SWE) | Ag Insurance - Soudal Quick-Step | zt |
85 | Floortje Mackaij (NED) | Movistar Women | zt |
86 | Jeanne Korevaar (NED) | Liv Racing Teqfind | zt |
87 | Elizabeth Holden (GBR) | Uae Team Adq | zt |
88 | Amber Pate (AUS) | Groupama - Fdj | zt |
89 | Lauretta Hanson (AUS) | Trek - Segafredo | zt |
90 | Letizia Borghesi (ITA) | EF Education - TIBCO - SVB | 12:47 |
91 | Sara Poidevin (CAN) | EF Education - TIBCO - SVB | zt |
92 | Elisa Balsamo (ITA) | Trek - Segafredo | zt |
93 | Sandra Alonso Domínguez (ESP) | Ceratizit - Wnt | zt |
94 | Elena Hartmann (SUI) | Israel Premier Tech Roland | 13:55 |
95 | Jade Wiel (FRA) | Fdj - Suez | zt |
96 | Anna Henderson (GBR) | Team Jumbo - Visma | zt |
97 | Nina Berton (LUX) | Ceratizit - Wnt | 17:29 |
98 | Henrietta Christie (NZL) | Human Powered Health | zt |
99 | India Grangier (FRA) | Team Coop - Hitec Products | 17:37 |
100 | Alexandra Manly (AUS) | Groupama - Fdj | 20:18 |
101 | Susanne Andersen (NOR) | Uno-X Pro Cycling Team | zt |
102 | Typhaine Laurance (FRA) | 20:44 | |
103 | Tiril Jørgensen (NOR) | Team Coop - Hitec Products | zt |
104 | Georgie Howe (AUS) | zt | |
105 | April Tacey (GBR) | zt | |
106 | Marie-Morgane Le Deunff (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
107 | Kaja Rysz (POL) | zt | |
108 | Nathalie Eklund (SWE) | Team Jayco Alula | zt |
109 | Anastasiya Kolesava (BLR) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
110 | Alison Jackson (CAN) | EF Education - TIBCO - SVB | zt |
111 | Josie Nelson (GBR) | Team Coop - Hitec Products | zt |
112 | Maria Giulia Confalonieri (ITA) | Uno-X Pro Cycling Team | zt |
113 | Antri Christoforou (CYP) | Human Powered Health | zt |
114 | Marianne Vos (NED) | Team Jumbo - Visma | zt |
115 | Lotta Henttala Lepistö (FIN) | Ag Insurance - Soudal Quick-Step | zt |
116 | Sarah Roy (AUS) | Canyon - Sram Racing | zt |
117 | Lorena Wiebes (NED) | Team SD Worx | zt |
118 | Elise Uijen (NED) | Team Dsm | |
119 | Rachele Barbieri (ITA) | Liv Racing Teqfind | |
120 | Anaïs Morichon (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team |
Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen
Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen
Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen
1 | Demi Vollering (NED) | Team SD Worx | 2:52:43 |
2 | Katarzyna Niewiadoma (POL) | Canyon//sram Generation | 1:58 |
3 | Annemiek Van Vleuten (NED) | Movistar Women | 2:34 |
4 | Ashleigh Moolman Pasio (RSA) | Ag Insurance - Soudal Quick-Step | 2:43 |
5 | Juliette Labous (FRA) | Team Dsm | 2:46 |
6 | Lotte Kopecky (BEL) | Team SD Worx | 3:32 |
7 | Ane Santesteban González (ESP) | Groupama - Fdj | 5:24 |
8 | Marta Cavalli (ITA) | Fdj - Suez | 5:43 |
9 | Cecilie Uttrup Ludwig (DEN) | 5:46 | |
10 | Ricarda Bauernfeind (GER) | Canyon - Sram Racing | 6:57 |
11 | Ella Wyllie (NZL) | 7:08 | |
12 | Amanda Spratt (AUS) | Trek - Segafredo | 7:12 |
13 | Hannah Ludwig (GER) | Uno-X Pro Cycling Team | 7:52 |
14 | Cédrine Kerbaol (FRA) | Ceratizit - Wnt | zt |
15 | Erica Magnaldi (ITA) | Uae Team Adq | 7:58 |
16 | Clara Koppenburg (GER) | Cofidis Women Team | zt |
17 | Riejanne Markus (NED) | Team Jumbo - Visma | 8:19 |
18 | Silvia Persico (ITA) | Uae Team Adq | 9:54 |
19 | Esmée Peperkamp (NED) | Team Dsm | 10:01 |
20 | Margarita Victoria García Cañellas (ESP) | Liv Racing Teqfind | 10:55 |
21 | Claire Steels (GBR) | Team Jayco Alula | 12:17 |
22 | Léa Curinier (FRA) | Team Dsm | 12:39 |
23 | Amber Kraak (NED) | Team Jumbo - Visma | 12:43 |
24 | Clara Emond (CAN) | Arkéa Pro Cycling Team | 14:01 |
25 | Justine Ghekiere (BEL) | Ag Insurance - Soudal Quick-Step | 14:11 |
26 | Caroline Andersson (SWE) | Liv Racing Teqfind | 14:48 |
27 | Natalie Grinczer (GBR) | zt | |
28 | Liane Lippert (GER) | Movistar Women | zt |
29 | Paula Andrea Patiño Bedoya (COL) | Movistar Women | zt |
30 | Eleonora Camilla Gasparrini (ITA) | Uae Team Adq | zt |
31 | Tamara Dronova-Balabolina (RUS) | Team Jayco Alula | zt |
32 | Olivia Baril (CAN) | Uae Team Adq | zt |
33 | Barbara Malcotti (ITA) | Human Powered Health | zt |
34 | Julia Borgström (SWE) | Ag Insurance - Soudal Quick-Step | 15:27 |
35 | Elizabeth Deignan-Armitstead (GBR) | Trek - Segafredo | 15:59 |
36 | Coralie Demay (FRA) | St Michel - Mavic - Auber93 WE | 16:16 |
37 | Simone Boilard (CAN) | St Michel - Mavic - Auber93 WE | 18:04 |
38 | Alena Amialyusik (BLR) | Uae Team Adq | 18:28 |
39 | Alice Towers (GBR) | Canyon - Sram Racing | 18:45 |
40 | Danielle De Francesco (AUS) | 18:49 | |
41 | Stine Dale (NOR) | 19:00 | |
42 | Elizabeth Stannard (AUS) | 19:09 | |
43 | Georgia Williams (NZL) | EF Education - TIBCO - SVB | 19:34 |
44 | Rachel Neylan (AUS) | Cofidis Women Team | 20:16 |
45 | Sigrid Ytterhus Haugset (NOR) | Team Coop - Hitec Products | 20:40 |
46 | Silke Smulders (NED) | Liv Racing Teqfind | 20:46 |
47 | Yara Kastelijn (NED) | Fenix-Deceuninck | 21:31 |
48 | Julie Van De Velde (BEL) | Fenix-Deceuninck | zt |
49 | Magdeleine Vallieres Mill (CAN) | EF Education - TIBCO - SVB | 21:42 |
50 | Kathrin Hammes (GER) | EF Education - TIBCO - SVB | zt |
51 | Romy Kasper (GER) | Ag Insurance - Soudal Quick-Step | zt |
52 | Christine Majerus (LUX) | Team SD Worx | zt |
53 | Nina Berton (LUX) | Ceratizit - Wnt | zt |
54 | Audrey Cordon-Ragot (FRA) | zt | |
55 | Dilyxine Miermont (FRA) | St Michel - Mavic - Auber93 WE | zt |
56 | Morgane Coston (FRA) | Cofidis Women Team | zt |
57 | Agnieszka Skalniak-Sójka (POL) | Canyon - Sram Racing | zt |
58 | Marta Lach (POL) | Ceratizit - Wnt | zt |
59 | Maaike Coljé (NED) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
60 | Elena Hartmann (SUI) | Israel Premier Tech Roland | zt |
61 | Elise Chabbey (SUI) | Canyon - Sram Racing | zt |
62 | Henrietta Christie (NZL) | Human Powered Health | 21:54 |
63 | Quinty Ton (NED) | Liv Racing Teqfind | 21:58 |
64 | Jade Wiel (FRA) | Fdj - Suez | 22:03 |
65 | Mischa Bredewold (NED) | Team SD Worx | 22:23 |
66 | Christina Schweinberger (AUT) | 22:50 | |
67 | Sanne Cant (BEL) | Fenix-Deceuninck | zt |
68 | Grace Brown (AUS) | Fdj - Suez | 23:53 |
69 | Elizabeth Holden (GBR) | Uae Team Adq | zt |
70 | Alice Maria Arzuffi (ITA) | Ceratizit - Wnt | 24:04 |
71 | India Grangier (FRA) | Team Coop - Hitec Products | 24:06 |
72 | Arianna Fidanza (ITA) | Ceratizit - Wnt | zt |
73 | Camille Fahy (FRA) | St Michel - Mavic - Auber93 WE | 24:12 |
74 | Georgie Howe (AUS) | 24:22 | |
75 | Soraya Paladin (ITA) | Canyon - Sram Racing | 24:41 |
76 | Lucinda Brand (NED) | Trek - Segafredo | 25:17 |
77 | Karlijn Swinkels (NED) | Team Jumbo - Visma | zt |
78 | Anouska Koster (NED) | Uno-X Pro Cycling Team | zt |
79 | Nina Kessler (NED) | Groupama - Fdj | zt |
80 | Teniel Campbell (TRI) | zt | |
81 | Eri Yonamine (JAP) | Human Powered Health | 25:35 |
82 | Maaike Boogaard (NED) | Ag Insurance - Soudal Quick-Step | zt |
83 | Lauretta Hanson (AUS) | Trek - Segafredo | 25:41 |
84 | Amber Pate (AUS) | Groupama - Fdj | zt |
85 | Floortje Mackaij (NED) | Movistar Women | 25:49 |
86 | Letizia Borghesi (ITA) | EF Education - TIBCO - SVB | zt |
87 | Sara Poidevin (CAN) | EF Education - TIBCO - SVB | zt |
88 | Marlen Reusser (SUI) | Team SD Worx | 25:58 |
89 | Sarah Roy (AUS) | Canyon - Sram Racing | 26:04 |
90 | Antri Christoforou (CYP) | Human Powered Health | 26:06 |
91 | Thalita De Jong (NED) | Liv Racing Teqfind | 26:17 |
92 | Evy Kuijpers (NED) | Fenix-Deceuninck | 27:04 |
93 | Typhaine Laurance (FRA) | zt | |
94 | Margot Pompanon (FRA) | St Michel - Mavic - Auber93 WE | 27:15 |
95 | Susanne Andersen (NOR) | Uno-X Pro Cycling Team | 27:22 |
96 | Alexandra Manly (AUS) | Groupama - Fdj | zt |
97 | Tiril Jørgensen (NOR) | Team Coop - Hitec Products | 27:54 |
98 | Josie Nelson (GBR) | Team Coop - Hitec Products | zt |
99 | Megan Jastrab (USA) | Team Dsm | 27:58 |
100 | Marthe Truyen (BEL) | Fenix-Deceuninck | 28:09 |
101 | Sandra Alonso Domínguez (ESP) | Ceratizit - Wnt | 28:19 |
102 | Anastasiya Kolesava (BLR) | Arkéa Pro Cycling Team | 28:40 |
103 | Julie De Wilde (BEL) | Fenix-Deceuninck | 28:50 |
104 | Pfeiffer Georgi (GBR) | Team Dsm | zt |
105 | Nathalie Eklund (SWE) | Team Jayco Alula | zt |
106 | Wilma Olausson (SWE) | Uno-X Pro Cycling Team | zt |
107 | Jessica Allen (AUS) | Groupama - Fdj | zt |
108 | April Tacey (GBR) | 29:45 | |
109 | Margaux Vigie (FRA) | 29:47 | |
110 | Vittoria Guazzini (ITA) | Fdj - Suez | 29:58 |
111 | Elena Cecchini (ITA) | Team SD Worx | 30:00 |
112 | Emma Cecilie Norsgaard Jørgensen (DEN) | 31:07 | |
113 | Anna Henderson (GBR) | Team Jumbo - Visma | zt |
114 | Jeanne Korevaar (NED) | Liv Racing Teqfind | 31:38 |
115 | Sheyla Gutiérrez Ruiz (ESP) | Movistar Women | 32:01 |
116 | Aude Biannic (FRA) | Movistar Women | zt |
117 | Coryn Labecki (USA) | Team Jumbo - Visma | zt |
118 | Célia Le Mouel (FRA) | zt | |
119 | Sandrine Bideau (FRA) | St Michel - Mavic - Auber93 WE | zt |
120 | Kathrin Schweinberger (AUT) | zt | |
121 | Ilaria Sanguineti (ITA) | Trek - Segafredo | 32:04 |
122 | Alison Jackson (CAN) | EF Education - TIBCO - SVB | 32:11 |
123 | Josie Talbot (AUS) | Cofidis Women Team | 32:50 |
124 | Marjolein Van 't Geloof (NED) | Human Powered Health | 32:54 |
OTL | Alice Barnes (GBR) | Human Powered Health | - |
OTL | Charlotte Kool (NED) | Team Dsm | - |
127 | Marianne Vos (NED) | Team Jumbo - Visma | |
128 | Babette Van Der Wolf (NED) | ||
129 | Loes Adegeest (NED) | Fdj - Suez | |
130 | Martina Alzini (ITA) | Cofidis Women Team | |
131 | Veronica Ewers (USA) | EF Education - TIBCO - SVB | |
132 | Elisa Balsamo (ITA) | Trek - Segafredo | |
133 | Maria Giulia Confalonieri (ITA) | Uno-X Pro Cycling Team | |
134 | Elisa Longo Borghini (ITA) | Trek - Segafredo | |
135 | Chiara Consonni (ITA) | Uae Team Adq |
Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen
1 | Marlen Reusser (SUI) | Team SD Worx | 0:29:15 |
2 | Demi Vollering (NED) | Team SD Worx | 0:10 |
3 | Lotte Kopecky (BEL) | Team SD Worx | 0:38 |
4 | Grace Brown (AUS) | Fdj - Suez | 0:40 |
5 | Riejanne Markus (NED) | Team Jumbo - Visma | 0:50 |
6 | Juliette Labous (FRA) | Team Dsm | 1:17 |
7 | Olivia Baril (CAN) | Uae Team Adq | 1:18 |
8 | Vittoria Guazzini (ITA) | Fdj - Suez | 1:21 |
9 | Katarzyna Niewiadoma (POL) | Canyon//sram Generation | 1:23 |
10 | Lucinda Brand (NED) | Trek - Segafredo | 1:30 |
11 | Audrey Cordon-Ragot (FRA) | 1:33 | |
12 | Amber Kraak (NED) | Team Jumbo - Visma | 1:34 |
13 | Anna Henderson (GBR) | Team Jumbo - Visma | 1:36 |
14 | Annemiek Van Vleuten (NED) | Movistar Women | 1:41 |
15 | Georgie Howe (AUS) | zt | |
16 | Coralie Demay (FRA) | St Michel - Mavic - Auber93 WE | 1:50 |
17 | Christina Schweinberger (AUT) | 1:51 | |
18 | Esmée Peperkamp (NED) | Team Dsm | 1:53 |
19 | Thalita De Jong (NED) | Liv Racing Teqfind | 1:56 |
20 | Mischa Bredewold (NED) | Team SD Worx | 2:03 |
21 | Anouska Koster (NED) | Uno-X Pro Cycling Team | 2:04 |
22 | Amanda Spratt (AUS) | Trek - Segafredo | 2:06 |
23 | Elizabeth Holden (GBR) | Uae Team Adq | 2:07 |
24 | Maaike Boogaard (NED) | Ag Insurance - Soudal Quick-Step | 2:13 |
25 | Clara Koppenburg (GER) | Cofidis Women Team | 2:14 |
26 | Agnieszka Skalniak-Sójka (POL) | Canyon - Sram Racing | 2:15 |
27 | Ricarda Bauernfeind (GER) | Canyon - Sram Racing | 2:24 |
28 | Julie De Wilde (BEL) | Fenix-Deceuninck | 2:26 |
29 | Karlijn Swinkels (NED) | Team Jumbo - Visma | 2:27 |
30 | Célia Le Mouel (FRA) | zt | |
31 | Josie Talbot (AUS) | Cofidis Women Team | zt |
32 | Georgia Williams (NZL) | EF Education - TIBCO - SVB | 2:31 |
33 | Cédrine Kerbaol (FRA) | Ceratizit - Wnt | zt |
34 | Justine Ghekiere (BEL) | Ag Insurance - Soudal Quick-Step | 2:36 |
35 | Quinty Ton (NED) | Liv Racing Teqfind | zt |
36 | Cecilie Uttrup Ludwig (DEN) | 2:37 | |
37 | Pfeiffer Georgi (GBR) | Team Dsm | 2:40 |
38 | Tamara Dronova-Balabolina (RUS) | Team Jayco Alula | 2:41 |
39 | Alena Amialyusik (BLR) | Uae Team Adq | 2:43 |
40 | Silvia Persico (ITA) | Uae Team Adq | 2:46 |
41 | Emma Cecilie Norsgaard Jørgensen (DEN) | zt | |
42 | Sarah Roy (AUS) | Canyon - Sram Racing | 2:47 |
43 | Alexandra Manly (AUS) | Groupama - Fdj | 2:48 |
44 | Eleonora Camilla Gasparrini (ITA) | Uae Team Adq | zt |
45 | Ashleigh Moolman Pasio (RSA) | Ag Insurance - Soudal Quick-Step | 2:52 |
46 | Liane Lippert (GER) | Movistar Women | zt |
47 | Romy Kasper (GER) | Ag Insurance - Soudal Quick-Step | 2:53 |
48 | Léa Curinier (FRA) | Team Dsm | 2:56 |
49 | Silke Smulders (NED) | Liv Racing Teqfind | 2:57 |
50 | Marta Lach (POL) | Ceratizit - Wnt | 2:59 |
51 | Teniel Campbell (TRI) | 3:01 | |
52 | Floortje Mackaij (NED) | Movistar Women | 3:07 |
53 | Magdeleine Vallieres Mill (CAN) | EF Education - TIBCO - SVB | 3:08 |
54 | Margot Pompanon (FRA) | St Michel - Mavic - Auber93 WE | 3:09 |
55 | Rachel Neylan (AUS) | Cofidis Women Team | 3:10 |
56 | Evy Kuijpers (NED) | Fenix-Deceuninck | 3:14 |
57 | Simone Boilard (CAN) | St Michel - Mavic - Auber93 WE | zt |
58 | Julia Borgström (SWE) | Ag Insurance - Soudal Quick-Step | zt |
59 | Christine Majerus (LUX) | Team SD Worx | 3:15 |
60 | Amber Pate (AUS) | Groupama - Fdj | 3:18 |
61 | Sandra Alonso Domínguez (ESP) | Ceratizit - Wnt | 3:19 |
62 | Ane Santesteban González (ESP) | Groupama - Fdj | 3:23 |
63 | Julie Van De Velde (BEL) | Fenix-Deceuninck | zt |
64 | Claire Steels (GBR) | Team Jayco Alula | 3:27 |
65 | Elizabeth Deignan-Armitstead (GBR) | Trek - Segafredo | 3:28 |
66 | Lauretta Hanson (AUS) | Trek - Segafredo | 3:29 |
67 | Megan Jastrab (USA) | Team Dsm | 3:30 |
68 | Dilyxine Miermont (FRA) | St Michel - Mavic - Auber93 WE | 3:32 |
69 | Hannah Ludwig (GER) | Uno-X Pro Cycling Team | 3:33 |
70 | Letizia Borghesi (ITA) | EF Education - TIBCO - SVB | 3:35 |
71 | Jeanne Korevaar (NED) | Liv Racing Teqfind | 3:38 |
72 | Jade Wiel (FRA) | Fdj - Suez | zt |
73 | Ella Wyllie (NZL) | zt | |
74 | Alice Towers (GBR) | Canyon - Sram Racing | 3:40 |
75 | Elizabeth Stannard (AUS) | zt | |
76 | Sanne Cant (BEL) | Fenix-Deceuninck | 3:42 |
77 | Maaike Coljé (NED) | Arkéa Pro Cycling Team | 3:44 |
78 | Alison Jackson (CAN) | EF Education - TIBCO - SVB | zt |
79 | Elise Chabbey (SUI) | Canyon - Sram Racing | 3:46 |
80 | Elena Cecchini (ITA) | Team SD Worx | 3:47 |
81 | Aude Biannic (FRA) | Movistar Women | zt |
82 | Kathrin Hammes (GER) | EF Education - TIBCO - SVB | 3:53 |
83 | Marthe Truyen (BEL) | Fenix-Deceuninck | 3:54 |
84 | Sigrid Ytterhus Haugset (NOR) | Team Coop - Hitec Products | 3:56 |
85 | Danielle De Francesco (AUS) | zt | |
86 | Josie Nelson (GBR) | Team Coop - Hitec Products | 4:02 |
87 | Alice Maria Arzuffi (ITA) | Ceratizit - Wnt | 4:04 |
88 | Henrietta Christie (NZL) | Human Powered Health | 4:05 |
89 | Clara Emond (CAN) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
90 | Paula Andrea Patiño Bedoya (COL) | Movistar Women | 4:09 |
91 | Arianna Fidanza (ITA) | Ceratizit - Wnt | 4:10 |
92 | Marta Cavalli (ITA) | Fdj - Suez | 4:11 |
93 | Sheyla Gutiérrez Ruiz (ESP) | Movistar Women | 4:16 |
94 | Stine Dale (NOR) | 4:19 | |
95 | Caroline Andersson (SWE) | Liv Racing Teqfind | zt |
96 | Barbara Malcotti (ITA) | Human Powered Health | 4:23 |
97 | Nina Berton (LUX) | Ceratizit - Wnt | 4:27 |
98 | Elena Hartmann (SUI) | Israel Premier Tech Roland | 4:28 |
99 | Margaux Vigie (FRA) | 4:32 | |
100 | Soraya Paladin (ITA) | Canyon - Sram Racing | 4:33 |
101 | Morgane Coston (FRA) | Cofidis Women Team | 4:35 |
102 | Camille Fahy (FRA) | St Michel - Mavic - Auber93 WE | 4:37 |
103 | Erica Magnaldi (ITA) | Uae Team Adq | 4:39 |
104 | Kathrin Schweinberger (AUT) | zt | |
105 | April Tacey (GBR) | 4:40 | |
106 | Sandrine Bideau (FRA) | St Michel - Mavic - Auber93 WE | zt |
107 | Wilma Olausson (SWE) | Uno-X Pro Cycling Team | 4:41 |
108 | Typhaine Laurance (FRA) | 4:43 | |
109 | India Grangier (FRA) | Team Coop - Hitec Products | zt |
110 | Tiril Jørgensen (NOR) | Team Coop - Hitec Products | 4:58 |
111 | Anastasiya Kolesava (BLR) | Arkéa Pro Cycling Team | 5:05 |
112 | Yara Kastelijn (NED) | Fenix-Deceuninck | 5:14 |
113 | Sara Poidevin (CAN) | EF Education - TIBCO - SVB | 5:17 |
114 | Natalie Grinczer (GBR) | 5:20 | |
115 | Ilaria Sanguineti (ITA) | Trek - Segafredo | 5:21 |
116 | Coryn Labecki (USA) | Team Jumbo - Visma | 5:25 |
117 | Marjolein Van 't Geloof (NED) | Human Powered Health | 5:28 |
118 | Susanne Andersen (NOR) | Uno-X Pro Cycling Team | 5:50 |
119 | Jessica Allen (AUS) | Groupama - Fdj | 5:54 |
120 | Nina Kessler (NED) | Groupama - Fdj | 5:55 |
121 | Antri Christoforou (CYP) | Human Powered Health | 6:04 |
122 | Nathalie Eklund (SWE) | Team Jayco Alula | 6:13 |
123 | Eri Yonamine (JAP) | Human Powered Health | 6:17 |
124 | Margarita Victoria García Cañellas (ESP) | Liv Racing Teqfind |