De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour of Malopolska - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour of Malopolska - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen

Uitslagen 2017

Tour of Malopolska 2017

PolenPolen - 9 Juni 2017 - 11 Juni 2017


Algemeen klassement - 11 Juni 2017


1POLMaciej Paterski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice9:07:25
2POLPawel Bernas (POL)Verva - Active Jet1:18
3DENWilsly Jonas Gregaard (DEN)1:21
4POLMarek Rutkiewicz (POL)Wibatech - 7R - Fuji Zory1:22
5POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:26
6POLAdam Stachowiak (POL)Verva - Active Jet1:27
7SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil1:29
8POLKamil Zielinski (POL)Domin Sport1:29
9DENRasmus Mygind (DEN)Riwal Platform1:37
10POLEmanuel Piaskowy (POL)Hurom1:39
11RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club1:39
12CZEJan Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro1:39
13POLMichal Podlaski (POL)Verva - Active Jet1:39
14POLPiotr Konwa (POL)1:39
15CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil1:39
16POLAdrian Honkisz (POL)1:39
17UKRAnatoliy Budyak (UKR)1:39
18SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil1:39
19CZEPetr Hampl (CZE)Skc Tufo - Prostejov1:47
20POLAdam Wójcik (POL)1:47
21POLJacek Tadeusz Morajko (POL)Wibatech - 7R - Fuji Zory1:47
22POLBartosz Warchol (POL)Hurom1:47
23CZEMichal Schlegel (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice3:36
24CZEMartin Boubal (CZE)CK Pribram - Fany Gastro9:30
25BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club9:30
26ITAAndrea Borso (ITA)Adria Mobil9:30
27CZEJakub Otruba (CZE)14:18
28POLMateusz Komar (POL)Voster - Uniwheels16:53
29GERJonathan Dinkler (GER)P&s Thüringen17:03
30POLDominik Oborski (POL)Wibatech - 7R - Fuji Zory17:15
31POLPiotr Brzozka (POL)17:15
32POLMariusz Michalek (POL)17:15
33SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil18:03
34CZEMartin Hebík (CZE)CK Pribram - Fany Gastro21:57
35POLPiotr Skarzynski (POL)Domin Sport22:01
36BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club22:07
37POLJakub Murias (POL)22:09
38POLPatryk Stosz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice23:50
39POLArtur Detko (POL)Domin Sport27:37
40BLRRaman Ramanau (BLR)Minsk Cycling Club29:27
41SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobil29:29
42POLSzymon Tracz (POL)29:30
43POLMateusz Nowaczek (POL)Voster - Uniwheels29:30
44POLDamian Wsol (POL)29:30
45POLAndrzej Bartkiewicz (POL)Wibatech - 7R - Fuji Zory29:30
46DENJesper Mørkøv Christensen (DEN)Riwal Platform29:30
47UKRMykyta Zubenko (UKR)29:30
48UKRRinat Udod (UKR)ISD - Jorbi29:30
49POLAleksander Leduchowski (POL)29:30
50CZEMarek Sipos (CZE)Skc Tufo - Prostejov29:30
51GERMarcel Franz (GER)29:30
52POLPawel Charucki (POL)Verva - Active Jet29:30
53POLMateusz Grabis (POL)Voster - Uniwheels29:38
54CZEPavel Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro29:38
55CZEPavel Gruber (CZE)CK Pribram - Fany Gastro29:38
56BLRRaman Tsishkou (BLR)29:39
57POLPawel Szostka (POL)29:41
58POLWojciech Migdal (POL)Hurom29:42
59GERFabian Käßmann (GER)P&s Thüringen29:42
60CZEMichal Schuran (CZE)AC Sparta Praha29:42
61TCHJiri Svoboda (TCH)AC Sparta Praha29:42
62DENTobias Mørch Kongstad (DEN)Riwal Platform29:42
63CZEMatej Zahálka (CZE)Skc Tufo - Prostejov29:42
64POLMateusz Mucha (POL)29:42
65GBRSam Brand (GBR)29:42
66POLPatryk Kostecki (POL)Domin Sport29:42
67POLArtur Jatczak (POL)29:42
68POLMaciej Furczyk (POL)29:42
69POLWojciech Halejak (POL)29:42
70POLDawid Adamczyk (POL)29:42
71SYRNazir Jaser (SYR)29:48
72POLKrystian Wójs (POL)29:48
73ESPBrais Dacal (ESP)30:31
74POLTomasz Dudziak (POL)30:52
75GERTobias Magdeburg (GER)30:53
76POLPatryk Piasecki (POL)31:34
77CZETomás Schühler (CZE)AC Sparta Praha32:22
78GERPaul Rudolph (GER)32:22
79GERTarik Haupt (GER)P&s Thüringen32:22
80ITADavide Tronconi (ITA)32:22
81CZEJosef Horejsi (CZE)AC Sparta Praha32:22
82UKRRostyslav Zhukovskyy (UKR)ISD - Jorbi32:22
83POLWojciech Pszczolarski (POL)Skc Tufo - Prostejov39:16

Etappe 1 - Alwernia - Trzebinia - 123 km - 9 Juni 2017Sprint


1POLKamil Zielinski (POL)Domin Sport2:51:58
2SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil0:00
3POLPawel Franczak (POL)Verva - Active Jet0:00
4POLAndrzej Bartkiewicz (POL)Wibatech - 7R - Fuji Zory0:00
5POLAlan Banaszek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
6POLMariusz Gasiorowski (POL)0:00
7POLMateusz Komar (POL)Voster - Uniwheels0:00
8POLAdam Stachowiak (POL)Verva - Active Jet0:00
9CZEMartin Boubal (CZE)CK Pribram - Fany Gastro0:00
10POLBartlomiej Matysiak (POL)0:00
11RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club0:00
12SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobil0:00
13POLPawel Bernas (POL)Verva - Active Jet0:00
14CZEJan Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro0:00
15POLPiotr Konwa (POL)0:00
16UKRRinat Udod (UKR)ISD - Jorbi0:00
17DENJesper Mørkøv Christensen (DEN)Riwal Platform0:00
18POLEmanuel Piaskowy (POL)Hurom0:00
19POLMarek Rutkiewicz (POL)Wibatech - 7R - Fuji Zory0:00
20UKRMykyta Zubenko (UKR)0:00
21CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:00
22POLDamian Wsol (POL)0:00
23GERToni Franz (GER)P&s Thüringen0:00
24POLMateusz Nowaczek (POL)Voster - Uniwheels0:00
25POLSzymon Tracz (POL)0:00
26BLRRaman Ramanau (BLR)Minsk Cycling Club0:00
27BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club0:00
28POLMaciej Paterski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
29POLMichal Podlaski (POL)Verva - Active Jet0:00
30DENRasmus Mygind (DEN)Riwal Platform0:00
31POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
32POLArtur Detko (POL)Domin Sport0:00
33SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil0:00
34ITAAndrea Borso (ITA)Adria Mobil0:00
35CZEMarek Sipos (CZE)Skc Tufo - Prostejov0:00
36POLTomasz Dudziak (POL)0:00
37POLAdrian Honkisz (POL)0:00
38UZBDmitriy Ponkratov (UZB)0:00
39POLPiotr Skarzynski (POL)Domin Sport0:00
40GERJonathan Dinkler (GER)P&s Thüringen0:00
41POLPawel Charucki (POL)Verva - Active Jet0:00
42CZEMartin Hebík (CZE)CK Pribram - Fany Gastro0:00
43DENWilsly Jonas Gregaard (DEN)0:00
44POLAleksander Leduchowski (POL)0:00
45POLAdam Wójcik (POL)0:08
46POLJacek Tadeusz Morajko (POL)Wibatech - 7R - Fuji Zory0:08
47CZEPavel Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro0:08
48POLMateusz Grabis (POL)Voster - Uniwheels0:08
49POLBartosz Warchol (POL)Hurom0:08
50POLWojciech Franczak (POL)Hurom0:08
51CZEPavel Gruber (CZE)CK Pribram - Fany Gastro0:08
52CZEPetr Hampl (CZE)Skc Tufo - Prostejov0:08
53POLWojciech Halejak (POL)0:12
54POLMateusz Mucha (POL)0:12
55CZEMatej Zahálka (CZE)Skc Tufo - Prostejov0:12
56TCHJiri Svoboda (TCH)AC Sparta Praha0:12
57POLPatryk Kostecki (POL)Domin Sport0:12
58UKRAnatoliy Budyak (UKR)0:12
59POLPiotr Brzozka (POL)0:12
60POLWojciech Migdal (POL)Hurom0:12
61CZEMichal Schuran (CZE)AC Sparta Praha0:12
62POLDominik Oborski (POL)Wibatech - 7R - Fuji Zory0:12
63POLSzymon Krawczyk (POL)Voster - Uniwheels0:12
64POLMaciej Furczyk (POL)0:12
65POLPawel Szostka (POL)0:12
66SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil0:12
67BLRRaman Tsishkou (BLR)0:12
68GBRSam Brand (GBR)0:12
69CZEJakub Otruba (CZE)0:12
70POLDawid Adamczyk (POL)0:12
71DENTobias Mørch Kongstad (DEN)Riwal Platform0:12
72POLMariusz Michalek (POL)0:12
73GERFabian Käßmann (GER)P&s Thüringen0:12
74POLMariusz Kozak (POL)0:12
75UKRVolodymyr Dzhus (UKR)ISD - Jorbi0:12
76POLJakub Murias (POL)0:12
77POLArtur Jatczak (POL)0:12
78POLKrystian Wójs (POL)0:18
79BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club0:18
80GERTobias Magdeburg (GER)0:18
81SYRNazir Jaser (SYR)0:18
82ESPBrais Dacal (ESP)1:01
83CZEMichal Schlegel (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice1:57
84POLPatryk Piasecki (POL)2:04
85ITADavide Tronconi (ITA)2:52
86UKRIllya Klepikov (UKR)ISD - Jorbi2:52
87POLKarol Rozek (POL)2:52
88CZEJosef Horejsi (CZE)AC Sparta Praha2:52
89CZETomás Schühler (CZE)AC Sparta Praha2:52
90UKRRostyslav Zhukovskyy (UKR)ISD - Jorbi2:52
91GERPaul Rudolph (GER)2:52
92CZEPetr Fiala (CZE)AC Sparta Praha2:52
93GERTarik Haupt (GER)P&s Thüringen2:52
94GERMarcel Franz (GER)0:00
95POLPatryk Stosz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice9:50
96POLKamil Malecki (POL)CCC - Sprandi - Polkowice9:50
97POLWojciech Pszczolarski (POL)Skc Tufo - Prostejov9:50
98DENJesper Bundgård Vinkel (DEN)Riwal Platform9:50
99POLDawid Kloc (POL)9:50
100SYRYlmaz Habash (SYR)9:50
101GERHannes Augustin (GER)9:50
102POLRobert Troszok (POL)9:50
103GEROskar Gebauer (GER)9:50
104SUIRoberto Pasi-Puttini (SUI)9:50
105ITAChristian Zanetta (ITA)9:50
106CZEJan Ryba (CZE)AC Sparta Praha9:50
107GERSandro Kühmel (GER)P&s Thüringen9:50
108SUIOliver Behringer (SUI)
109ARGEmanuel Mini (ARG)
110UZBUlugbek Saidov (UZB)
111ITALeonardo Marzatico (ITA)
112POLPawel Staszczak (POL)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Kokotów - Stary Sacz - 143 km - 10 Juni 2017Ontsnapping


1POLMaciej Paterski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice3:26:29
2POLPatryk Stosz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:04
3SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil1:04
4POLEmanuel Piaskowy (POL)Hurom1:04
5DENWilsly Jonas Gregaard (DEN)1:04
6POLKamil Zielinski (POL)Domin Sport1:04
7DENRasmus Mygind (DEN)Riwal Platform1:04
8POLPawel Bernas (POL)Verva - Active Jet1:04
9POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:04
10POLMarek Rutkiewicz (POL)Wibatech - 7R - Fuji Zory1:04
11POLMichal Podlaski (POL)Verva - Active Jet1:04
12CZEPetr Hampl (CZE)Skc Tufo - Prostejov1:04
13CZEJan Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro1:04
14CZEJakub Otruba (CZE)1:04
15RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club1:04
16CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil1:04
17POLAdam Stachowiak (POL)Verva - Active Jet1:04
18UKRAnatoliy Budyak (UKR)1:04
19POLPiotr Konwa (POL)1:04
20POLAdam Wójcik (POL)1:04
21POLBartosz Warchol (POL)Hurom1:04
22POLJacek Tadeusz Morajko (POL)Wibatech - 7R - Fuji Zory1:04
23POLAdrian Honkisz (POL)1:04
24SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil1:04
25CZEMichal Schlegel (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice1:04
26BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club8:55
27BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club8:55
28CZEMartin Hebík (CZE)CK Pribram - Fany Gastro8:55
29POLJakub Murias (POL)8:55
30CZEMartin Boubal (CZE)CK Pribram - Fany Gastro8:55
31ITAAndrea Borso (ITA)Adria Mobil8:55
32POLPiotr Skarzynski (POL)Domin Sport9:05
33POLArtur Detko (POL)Domin Sport14:35
34POLWojciech Migdal (POL)Hurom16:28
35POLSzymon Krawczyk (POL)Voster - Uniwheels16:28
36GERJonathan Dinkler (GER)P&s Thüringen16:28
37GERToni Franz (GER)P&s Thüringen16:28
38POLTomasz Dudziak (POL)16:28
39CZETomás Schühler (CZE)AC Sparta Praha16:28
40CZEMichal Schuran (CZE)AC Sparta Praha16:28
41POLPatryk Piasecki (POL)16:28
42GERFabian Käßmann (GER)P&s Thüringen16:28
43POLDawid Kloc (POL)16:28
44POLSzymon Tracz (POL)16:28
45GBRSam Brand (GBR)16:28
46POLRobert Troszok (POL)16:28
47TCHJiri Svoboda (TCH)AC Sparta Praha16:28
48GERMarcel Franz (GER)16:28
49POLAleksander Leduchowski (POL)16:28
50GERSandro Kühmel (GER)P&s Thüringen16:28
51GERPaul Rudolph (GER)16:28
52SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil16:28
53DENTobias Mørch Kongstad (DEN)Riwal Platform16:28
54POLKrystian Wójs (POL)16:28
55GERTarik Haupt (GER)P&s Thüringen16:28
56SYRNazir Jaser (SYR)16:28
57SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobil16:28
58POLMateusz Grabis (POL)Voster - Uniwheels16:28
59CZEPetr Fiala (CZE)AC Sparta Praha16:28
60POLWojciech Pszczolarski (POL)Skc Tufo - Prostejov16:28
61POLKamil Malecki (POL)CCC - Sprandi - Polkowice16:28
62POLMateusz Mucha (POL)16:28
63POLMateusz Nowaczek (POL)Voster - Uniwheels16:28
64POLDamian Wsol (POL)16:28
65BLRRaman Ramanau (BLR)Minsk Cycling Club16:28
66POLPawel Szostka (POL)16:28
67CZEJosef Horejsi (CZE)AC Sparta Praha16:28
68POLDominik Oborski (POL)Wibatech - 7R - Fuji Zory16:28
69BLRRaman Tsishkou (BLR)16:28
70CZEMatej Zahálka (CZE)Skc Tufo - Prostejov16:28
71UKRRostyslav Zhukovskyy (UKR)ISD - Jorbi16:28
72UZBDmitriy Ponkratov (UZB)16:28
73UKRMykyta Zubenko (UKR)16:28
74UKRRinat Udod (UKR)ISD - Jorbi16:28
75POLMateusz Komar (POL)Voster - Uniwheels16:28
76GERTobias Magdeburg (GER)16:28
77CZEMarek Sipos (CZE)Skc Tufo - Prostejov16:28
78CZEPavel Gruber (CZE)CK Pribram - Fany Gastro16:28
79POLAndrzej Bartkiewicz (POL)Wibatech - 7R - Fuji Zory16:28
80ESPBrais Dacal (ESP)16:28
81CZEPavel Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro16:28
82POLArtur Jatczak (POL)16:28
83POLPatryk Kostecki (POL)Domin Sport16:28
84POLWojciech Halejak (POL)16:28
85ITADavide Tronconi (ITA)16:28
86POLPiotr Brzozka (POL)16:28
87GERHannes Augustin (GER)16:28
88POLMariusz Michalek (POL)16:28
89DENJesper Mørkøv Christensen (DEN)Riwal Platform16:28
90POLBartlomiej Matysiak (POL)16:28
91POLPawel Charucki (POL)Verva - Active Jet16:28
92POLAlan Banaszek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice16:28
93POLDawid Adamczyk (POL)16:28
94SYRYlmaz Habash (SYR)17:10
95POLMaciej Furczyk (POL)16:28
96UKRVolodymyr Dzhus (UKR)ISD - Jorbi
97ITAChristian Zanetta (ITA)
98SUIRoberto Pasi-Puttini (SUI)
99GEROskar Gebauer (GER)
100POLKarol Rozek (POL)
101POLMariusz Kozak (POL)
102POLWojciech Franczak (POL)Hurom
103POLPawel Franczak (POL)Verva - Active Jet
104CZEJan Ryba (CZE)AC Sparta Praha
105DENJesper Bundgård Vinkel (DEN)Riwal Platform
106UKRIllya Klepikov (UKR)ISD - Jorbi
107POLMariusz Gasiorowski (POL)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Chocholowskie Termy - Nowy Targ - 14 km - 11 Juni 2017Ontsnapping


1POLMaciej Paterski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice2:49:21
2POLPawel Bernas (POL)Verva - Active Jet0:00
3DENWilsly Jonas Gregaard (DEN)0:00
4POLMarek Rutkiewicz (POL)Wibatech - 7R - Fuji Zory0:00
5POLAdam Stachowiak (POL)Verva - Active Jet0:00
6POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
7UKRAnatoliy Budyak (UKR)0:00
8DENRasmus Mygind (DEN)Riwal Platform0:12
9POLKamil Zielinski (POL)Domin Sport0:12
10SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil0:12
11POLMichal Podlaski (POL)Verva - Active Jet0:12
12CZEMartin Boubal (CZE)CK Pribram - Fany Gastro0:12
13POLMateusz Komar (POL)Voster - Uniwheels0:12
14POLEmanuel Piaskowy (POL)Hurom0:12
15POLDominik Oborski (POL)Wibatech - 7R - Fuji Zory0:12
16POLAdrian Honkisz (POL)0:12
17POLPiotr Konwa (POL)0:12
18CZEPetr Hampl (CZE)Skc Tufo - Prostejov0:12
19RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club0:12
20POLMariusz Michalek (POL)0:12
21CZEJan Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro0:12
22POLAdam Wójcik (POL)0:12
23GERJonathan Dinkler (GER)P&s Thüringen0:12
24POLJacek Tadeusz Morajko (POL)Wibatech - 7R - Fuji Zory0:12
25POLPiotr Brzozka (POL)0:12
26SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil0:12
27BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club0:12
28CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:12
29CZEMichal Schlegel (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice0:12
30ITAAndrea Borso (ITA)Adria Mobil0:12
31SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil1:00
32POLBartosz Warchol (POL)Hurom0:12
33SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobil12:39
34DENJesper Mørkøv Christensen (DEN)Riwal Platform12:39
35POLMateusz Nowaczek (POL)Voster - Uniwheels12:39
36GERTarik Haupt (GER)P&s Thüringen12:39
37SYRNazir Jaser (SYR)12:39
38POLSzymon Tracz (POL)12:39
39GERPaul Rudolph (GER)12:39
40CZETomás Schühler (CZE)AC Sparta Praha12:39
41POLDamian Wsol (POL)12:39
42GERFabian Käßmann (GER)P&s Thüringen12:39
43POLArtur Jatczak (POL)12:39
44POLMaciej Furczyk (POL)12:39
45POLAndrzej Bartkiewicz (POL)Wibatech - 7R - Fuji Zory12:39
46POLJakub Murias (POL)12:39
47DENTobias Mørch Kongstad (DEN)Riwal Platform12:39
48POLPatryk Kostecki (POL)Domin Sport12:39
49POLWojciech Pszczolarski (POL)Skc Tufo - Prostejov12:39
50POLPatryk Piasecki (POL)12:39
51POLPawel Szostka (POL)12:39
52CZEMatej Zahálka (CZE)Skc Tufo - Prostejov12:39
53POLWojciech Migdal (POL)Hurom12:39
54GERMarcel Franz (GER)12:39
55POLMateusz Grabis (POL)Voster - Uniwheels12:39
56UKRMykyta Zubenko (UKR)12:39
57POLKrystian Wójs (POL)12:39
58TCHJiri Svoboda (TCH)AC Sparta Praha12:39
59CZEMichal Schuran (CZE)AC Sparta Praha12:39
60CZEMarek Sipos (CZE)Skc Tufo - Prostejov12:39
61POLMateusz Mucha (POL)12:39
62ITADavide Tronconi (ITA)12:39
63BLRRaman Tsishkou (BLR)12:39
64ESPBrais Dacal (ESP)12:39
65CZEJakub Otruba (CZE)12:39
66UKRRinat Udod (UKR)ISD - Jorbi12:39
67GBRSam Brand (GBR)12:39
68POLArtur Detko (POL)Domin Sport12:39
69CZEMartin Hebík (CZE)CK Pribram - Fany Gastro12:39
70POLPawel Charucki (POL)Verva - Active Jet12:39
71CZEPavel Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro12:39
72POLPiotr Skarzynski (POL)Domin Sport12:39
73CZEPavel Gruber (CZE)CK Pribram - Fany Gastro12:39
74POLDawid Adamczyk (POL)12:39
75BLRRaman Ramanau (BLR)Minsk Cycling Club12:39
76BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club12:39
77CZEJosef Horejsi (CZE)AC Sparta Praha12:39
78POLAleksander Leduchowski (POL)12:39
79POLWojciech Halejak (POL)12:39
80UKRRostyslav Zhukovskyy (UKR)ISD - Jorbi12:39
81POLPatryk Stosz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice12:39
82POLTomasz Dudziak (POL)14:01
83GERTobias Magdeburg (GER)13:44
84POLRobert Troszok (POL)
85GERToni Franz (GER)P&s Thüringen
86GERSandro Kühmel (GER)P&s Thüringen
87UZBDmitriy Ponkratov (UZB)
88SYRYlmaz Habash (SYR)
89GERHannes Augustin (GER)
90POLSzymon Krawczyk (POL)Voster - Uniwheels
91POLBartlomiej Matysiak (POL)
92CZEPetr Fiala (CZE)AC Sparta Praha
93POLKamil Malecki (POL)CCC - Sprandi - Polkowice
94POLAlan Banaszek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice
95POLDawid Kloc (POL)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden