De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Gooikse Pijl - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2017

Gooikse Pijl 2017

BelgiëBelgië - 24 September 2017


Gooikse Pijl - 24 September 2017


1BELKenny Dehaes (BEL)Wanty - Groupe Gobert4:20:54
2BELGerben Thijssen (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
3BELEmiel Vermeulen (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:00
4BELJoeri Stallaert (BEL)Cibel - Cebon0:00
5NEDJan-Willem van Schip (NED)Delta Rotterdam0:00
6BELKevyn Ista (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:00
7GERRobert Kessler (GER)LKT Team Brandenburg0:00
8NEDHartthijs de Vries (NED)Seg Racing Academy0:00
9BELLawrence Naesen (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:00
10NEDJan Maas (NED)Seg Racing Academy0:00
11NOREven Rege (NOR)Coop0:00
12BELMaxime Farazijn (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
13BELJoeri Calleeuw (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:00
14NEDThijs De Lange (NED)0:00
15NEDCees Bol (NED)Seg Racing Academy0:04
16NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Metec - TKH0:06
17BELRobin Steenuit (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:20
18BELAimé De Gendt (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:24
19GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobert0:34
20BELRoy Jans (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:42
21BELAlexander Geuens (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice0:42
22BELGaëtan Pons (BEL)Leopard Pro Cycling0:42
23GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburg0:42
24BELLionel Taminiaux (BEL)AGO - Aquaservice0:42
25BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:42
26BELJordi Meeus (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice0:42
27NEDBas Van Der Kooij (NED)Destil - Jo Piels0:42
28GBRAlexander Colman (GBR)0:42
29BELMaximilien Picoux (BEL)T.palm - Pole Continental Wallon0:42
30NORHåkon Lunder Aalrust (NOR)0:42
31NEDJason Van Dalen (NED)Delta Rotterdam0:42
32GERJohn Mandrysch (GER)Leopard Pro Cycling0:42
33NORØivind Lukkedal (NOR)Coop0:42
34BELCédric Beullens (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:42
35BELJonas Castrique (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:42
36BELLindsay De Vylder (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:42
37BELTom Timmermans (BEL)0:42
38BELTibo Nevens (BEL)0:42
39BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:42
40GERSven Thurau (GER)0:42
41BELMathias De Witte (BEL)Cibel - Cebon0:42
42BELBoris Vanrenterghem (BEL)0:42
43BELSander De Pestel (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:42
44CANEdward Walsh (CAN)Raceclean0:42
45BELGerry Druyts (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice0:42
46NEDMarten Kooistra (NED)Seg Racing Academy0:42
47BELLudovic Robeet (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:42
48SUIRobin Froidevaux (SUI)0:42
49NORHenrik Evensen (NOR)Seg Racing Academy0:42
50BELKevin Walders (BEL)0:42
51GERLuca Henn (GER)Lotto - Kern Haus0:42
52BELAnthony Debuy (BEL)AGO - Aquaservice0:42
53BELPierre Goebeert (BEL)AGO - Aquaservice0:42
54BELYves Coolen (BEL)Home Solutions - Anmapa - Soenens0:42
55BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:42
56GERDominik Bauer (GER)Dauner D&dq - Akkon0:42
57NEDSjoerd Bax (NED)0:42
58BELBrent Van De Kerkhove (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice0:42
59BELGuillaume Haag (BEL)T.palm - Pole Continental Wallon0:42
60LUXLuc Wirtgen (LUX)0:42
61BELBrent Van Moer (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:42
62GERPhilip Weber (GER)LKT Team Brandenburg0:42
63BELSimon Daniels (BEL)Prorace0:42
64BELJonas Rickaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:42
65GERLorenz Fiege (GER)Dauner D&dq - Akkon0:42
66NEDDylan Bouwmans (NED)Metec - TKH0:42
67NEDPeter Lenderink (NED)Seg Racing Academy0:42
68BELNiels De Rooze (BEL)Tarteletto - Isorex0:42
69BELViktor Verschaeve (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:42
70NORAnton Tunset (NOR)0:42
71NEDLuuc Bugter (NED)Delta Rotterdam0:42
72BELSeppe Verschuere (BEL)Cibel - Cebon0:42
73NORKrister Hagen (NOR)Coop0:42
74NEDLars Van de Berg (NED)Metec - TKH0:42
75GBRTaylor Johnstone (GBR)Baguet - Miba - Indulek - Derito0:42
76BELYoni Lagneaux (BEL)Baguet - Miba - Indulek - Derito0:42
77NEDSjoerd Kouwenhoven (NED)Metec - TKH0:42
78BELLander Seynaeve (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:42
79NEDGert-Jan Bosman (NED)Destil - Jo Piels0:42
80BELNicolas Vereecken (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:42
81BELSasha Weemaes (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:42
82BELMarvin Tasset (BEL)AGO - Aquaservice0:42
83BELKevin De Jonghe (BEL)Cibel - Cebon0:42
84GERCarl Soballa (GER)LKT Team Brandenburg0:42
85BELYann Pestiaux (BEL)AGO - Aquaservice0:42
86BELDieter Bouvry (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice0:52
87SUIAntoine Debons (SUI)0:53
88GERNico Brenner (GER)0:54
89BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:58
90BELAlfdan De Decker (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:58
91BELBrecht Ruyters (BEL)Cibel - Cebon1:04
92GERFrederik Hähnel (GER)LKT Team Brandenburg1:04
93BELMaxime De Poorter (BEL)Efc - L&r - Vulsteke1:06
94GERMarc Dörrie (GER)1:06
95BELPreben Van Hecke (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:06
96NEDMitch Groot (NED)Lotto - Soudal Espoirs1:07
97BELJordi Warlop (BEL)Efc - L&r - Vulsteke1:07
98GERMoritz Malcharek (GER)LKT Team Brandenburg1:10
99GERPaul Rudys (GER)LKT Team Brandenburg1:17
100BELAngelo Van Den Bossche (BEL)1:26
101GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling1:48
102BELKristof Wielfaert (BEL)1:48
103POLSzymon Rekita (POL)Leopard Pro Cycling1:48
104BELLudwig De Winter (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect1:48
105BELWouter Van Ende (BEL)2:00
106BELKevin Verwaest (BEL)Tarteletto - Isorex2:00
107BELSander Rietjens (BEL)Prorace2:00
108BELAntoine Loy (BEL)AGO - Aquaservice2:00
109NEDDennis Bakker (NED)Delta Rotterdam2:00
110BELFranklin Six (BEL)AGO - Aquaservice2:00
111ITACarmelo Foti (ITA)Leopard Pro Cycling2:00
112GERFrederik Dombrowski (GER)Dauner D&dq - Akkon2:00
113BELRobin Mertens (BEL)Prorace2:00
114BELJordi Van Dingenen (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice2:00
115BELTim Timmermans (BEL)2:00
116BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise2:00
117NORMax Emil Boholm Kørner (NOR)T.palm - Pole Continental Wallon2:00
118BELDries Vastmans (BEL)Baguet - Miba - Indulek - Derito2:00
119SUIAntoine Aebi (SUI)2:05
120BELCharlie Arimont (BEL)AGO - Aquaservice2:05
121BELThimo Willems (BEL)Efc - L&r - Vulsteke2:05
122NEDRob Van Broekhoven (NED)Destil - Jo Piels2:05
123FRAThomas Joly (FRA)CC Nogent-Sur-Oise2:05
124BELJulien Stassen (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect2:05
125CANWilliam Elliott (CAN)Raceclean2:05
126BELAuxence Buntinx (BEL)T.palm - Pole Continental Wallon2:05
127BELMichiel Dieleman (BEL)Cibel - Cebon2:05
128NEDTim Kerkhof (NED)Destil - Jo Piels2:05
129BELJasper De Plus (BEL)Home Solutions - Anmapa - Soenens2:05
130NEDRens Te Stroet (NED)Destil - Jo Piels2:05
131BELSteven Moons (BEL)Baguet - Miba - Indulek - Derito2:05
132BELYorick Slagmulders (BEL)2:05
133BELBrecht Stas (BEL)Home Solutions - Anmapa - Soenens2:05
134BELDries Vannevel (BEL)2:37
135BELPauwel Verhulst (BEL)Baguet - Miba - Indulek - Derito2:52
136GERTobias Knaup (GER)Lotto - Kern Haus3:03
137BELMerlijn Decoster (BEL)T.palm - Pole Continental Wallon3:28
138GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Haus4:59
139GERChristopher Hatz (GER)Lotto - Kern Haus4:59
140BELGlenn Debruyne (BEL)Home Solutions - Anmapa - Soenens5:16
141BELFrederik Vandewiele (BEL)Home Solutions - Anmapa - Soenens5:16

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden