De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour du Jura Cycliste - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour du Jura Cycliste - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2017

Tour du Jura Cycliste 2017

FrankrijkFrankrijk - 27 Mei 2017 - 28 Mei 2017


Algemeen klassement - 28 Mei 2017


1BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert9:02:55
2ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:04
3FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert4:40
4ITAPierpaolo Ficara (ITA)Amore & Vita - Selle SMP4:40
5FRAFlorent Pereira (FRA)5:10
6FRAFlorent Castellarnau (FRA)5:49
7FRAWilly Artus (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon6:10
8BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal Espoirs6:33
9SUIMatteo Badilatti (SUI)6:34
10AUSBen Dyball (AUS)St. George6:42
11SUIPatrick Müller (SUI)BMC Development7:43
12FRAJérémy Defaye (FRA)7:43
13RUSNikolay Cherkasov (RUS)7:44
14COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec8:40
15FRANicolas David (FRA)8:46
16FRAMathieu Caramel (FRA)9:33
17DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Lotto - Soudal Espoirs9:50
18FRAAdrien Guillonnet (FRA)9:50
19NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert9:50
20FRAThéo Vimpere (FRA)9:57
21FRAAlexis Dulin (FRA)9:59
22FRAFabien Doubey (FRA)Wanty - Groupe Gobert10:33
23FRAYoann Barbas (FRA)10:50
24FRAClément Penven (FRA)CC Nogent-Sur-Oise11:01
25FRAJulien Guay (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon11:04
26ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec12:23
27ITANicola Toffali (ITA)12:35
28RUSStepan Kurianov (RUS)12:38
29BELWard Jaspers (BEL)Lotto - Soudal Espoirs12:44
30FRAArnaud Pfrimmer (FRA)CC Etupes Le Doubs13:24
31FRAThomas Joly (FRA)CC Nogent-Sur-Oise14:13
32ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec14:13
33BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert15:01
34FINJaakko Hänninen (FIN)15:01
35FRAGuillaume Gauthier (FRA)15:01
36FRAGregoire Tarride (FRA)15:10
37SUIRoland Thalmann (SUI)Roth - Akros15:49
38FRARomain Seigle (FRA)CC Etupes Le Doubs15:51
39COLIván Ramiro Sosa Cueruo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec17:13
40RUSAlexandr Kulikovskiy (RUS)17:13
41FRAFrançois Fonfrède (FRA)17:17
42FRAAdrien Lagree (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon18:09
43FRAMaxime Renault (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon18:09
44SUIJustin Paroz (SUI)18:09
45FRAGeoffroy Becret (FRA)CC Nogent-Sur-Oise18:25
46GERMoritz Fußnegger (GER)0711/cycling18:38
47BIHAntonio Barac (BIH)20:19
48FRAMaxime Urruty (FRA)22:41
49HUNBarnabás Peák (HUN)23:02
50FRASébastien Fournet Fayard (FRA)23:02
51BELRuben Apers (BEL)Lotto - Soudal Espoirs23:02
52BELLaurens Huys (BEL)Lotto - Soudal Espoirs23:11
53FRAEdouard Lauber (FRA)CC Etupes Le Doubs23:11
54SUIValentin Baillifard (SUI)Roth - Akros23:55
55GERJonas Engel (GER)0711/cycling24:00
56FRAJulien Souton (FRA)24:51
57ALBBesmir Banushi (ALB)Amore & Vita - Selle SMP24:58
58FRALudovic Viennet (FRA)26:47
59TUROnur Balkan (TUR)29:08
60CZEJan Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro29:08
61ITAMarco Zamparella (ITA)Amore & Vita - Selle SMP29:46
62NZLMichael Vink (NZL)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon29:46
63SUIColin Stüssi (SUI)Roth - Akros29:46
64ERIAfewerki Elyas (ERI)29:46
65RUSDmitrii Markov (RUS)29:55
66CZEMartin Hebík (CZE)CK Pribram - Fany Gastro29:55
67SUIJonathan Fumeaux (SUI)Roth - Akros30:08
68SUIAnthony Rappo (SUI)31:12
69VENOrluis Aular (VEN)31:16
70CRCDaniel Jara Rodriguez (CRC)33:26
71FRAAlexandre Pacot (FRA)34:38
72CZEMartin Boubal (CZE)CK Pribram - Fany Gastro35:08
73CZEPavel Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro35:11
74ESPDavid Galarreta Ugarte (ESP)Amore & Vita - Selle SMP35:14
75FRAAntonin Dauriannes (FRA)35:52
76BLRSiarhei Shauchenka (BLR)35:52
77CRCKevin Rivera Serrano (CRC)35:52
78FRABaptiste Constantin (FRA)35:52
79MEXUri Martins Sandoval (MEX)Amore & Vita - Selle SMP37:50
80BELMatthias Van Aken (BEL)Start Vaxes38:29
81CZEPavel Gruber (CZE)CK Pribram - Fany Gastro41:25
82RUSAleksander Borisov (RUS)41:50
83FRAMaxime Robert (FRA)CC Etupes Le Doubs44:22
84GERHenrik Hamm (GER)0711/cycling44:50
85SUILukas Jaun (SUI)Roth - Akros48:35
86SUIMatthias Reutimann (SUI)Roth - Akros48:35
87RUSNikita Razumov (RUS)49:06

Etappe 1 - Arbois - Grand Dole - 165,1 km - 27 Mei 2017Ontsnapping


1ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:48:29
2FRAArnaud Pfrimmer (FRA)CC Etupes Le Doubs0:05
3ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:08
4FRAMaxime Urruty (FRA)0:10
5FRAFlorent Pereira (FRA)0:10
6FRAWilly Artus (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:10
7FRAMathieu Caramel (FRA)0:10
8BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:10
9FRAGeoffroy Becret (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:13
10RUSStepan Kurianov (RUS)0:15
11FRAFabien Doubey (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:22
12GBRAlexander Colman (GBR)3:58
13ITAMarco Zamparella (ITA)Amore & Vita - Selle SMP4:50
14FRANicolas David (FRA)4:50
15FRAThomas Girard (FRA)4:50
16CZEMartin Boubal (CZE)CK Pribram - Fany Gastro4:50
17BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal Espoirs4:50
18HUNBarnabás Peák (HUN)4:50
19FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert4:50
20DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Lotto - Soudal Espoirs4:50
21SUIRoland Thalmann (SUI)Roth - Akros4:50
22RUSAleksander Borisov (RUS)4:50
23ITANicola Toffali (ITA)4:50
24RUSNikolay Cherkasov (RUS)4:50
25BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert4:50
26FRAAdrien Lagree (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon4:50
27FRAThomas Joly (FRA)CC Nogent-Sur-Oise4:50
28ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:50
29FRANicolas Thomasson (FRA)4:50
30ITAPierpaolo Ficara (ITA)Amore & Vita - Selle SMP4:50
31FINJaakko Hänninen (FIN)4:50
32COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec4:50
33NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert4:50
34FRAAdrien Guillonnet (FRA)4:50
35SUIPatrick Müller (SUI)BMC Development4:50
36FRAThéo Vimpere (FRA)4:50
37FRAFlorent Castellarnau (FRA)4:50
38VENOrluis Aular (VEN)4:50
39COLIván Ramiro Sosa Cueruo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec4:50
40NZLMichael Vink (NZL)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon4:50
41FRAJulien Souton (FRA)4:50
42GERMoritz Fußnegger (GER)0711/cycling4:50
43FRASébastien Fournet Fayard (FRA)4:50
44FRAMaxime Renault (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon4:50
45SUIColin Stüssi (SUI)Roth - Akros4:50
46ERIAfewerki Elyas (ERI)4:50
47FRAJérémy Defaye (FRA)4:50
48AUSBen Dyball (AUS)St. George4:50
49RUSAlexandr Kulikovskiy (RUS)4:50
50SUIMatteo Badilatti (SUI)4:50
51FRAGuillaume Gauthier (FRA)4:50
52SUIJustin Paroz (SUI)4:50
53BELRuben Apers (BEL)Lotto - Soudal Espoirs4:50
54FRARomain Seigle (FRA)CC Etupes Le Doubs4:50
55FRAYoann Barbas (FRA)4:50
56BELLaurens Huys (BEL)Lotto - Soudal Espoirs4:59
57RUSDmitrii Markov (RUS)4:59
58BELWard Jaspers (BEL)Lotto - Soudal Espoirs4:59
59ALBBesmir Banushi (ALB)Amore & Vita - Selle SMP4:59
60FRAAlexis Dulin (FRA)4:59
61CZEMartin Hebík (CZE)CK Pribram - Fany Gastro4:59
62FRAMatthieu Converset (FRA)4:59
63FRAJulien Guay (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon4:59
64FRAClément Penven (FRA)CC Nogent-Sur-Oise4:59
65FRAGregoire Tarride (FRA)4:59
66FRAFrançois Fonfrède (FRA)4:59
67FRAMaxime Robert (FRA)CC Etupes Le Doubs5:08
68GERJonas Engel (GER)0711/cycling5:12
69SUIJonathan Fumeaux (SUI)Roth - Akros5:12
70FRALudovic Viennet (FRA)8:35
71FRALéo Bouvier (FRA)8:35
72FRARémi Aubert (FRA)CC Etupes Le Doubs8:35
73FRAEdouard Lauber (FRA)CC Etupes Le Doubs9:52
74GERHenrik Hamm (GER)0711/cycling10:56
75BLRSiarhei Shauchenka (BLR)10:56
76FRAAntonin Dauriannes (FRA)10:56
77CRCDaniel Jara Rodriguez (CRC)10:56
78TUROnur Balkan (TUR)10:56
79FRAMaxime Teulière (FRA)10:56
80BIHAntonio Barac (BIH)10:56
81CRCKevin Rivera Serrano (CRC)10:56
82ITAMarco Bernardinetti (ITA)Amore & Vita - Selle SMP10:56
83CZEPavel Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro10:56
84FRAPierre Almeida (FRA)10:56
85SUILukas Jaun (SUI)Roth - Akros10:56
86FRABaptiste Constantin (FRA)10:56
87FRAPierre Bonnet (FRA)10:56
88SUIMatthias Reutimann (SUI)Roth - Akros10:56
89FRASamuel Leroux (FRA)CC Nogent-Sur-Oise10:56
90CZEJan Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro10:56
91CZEPavel Gruber (CZE)CK Pribram - Fany Gastro11:07
92ESPDavid Galarreta Ugarte (ESP)Amore & Vita - Selle SMP11:10
93SUIMartin Schäppi (SUI)BMC Development11:10
94MEXUri Martins Sandoval (MEX)Amore & Vita - Selle SMP13:46
95FRAAlexandre Pacot (FRA)14:37
96FRAMatthieu Garnier (FRA)CC Etupes Le Doubs14:37
97RUSNikita Razumov (RUS)14:37
98BELMatthias Van Aken (BEL)Start Vaxes15:24
99FRARomain Bacon (FRA)CC Nogent-Sur-Oise17:03
100SUIValentin Baillifard (SUI)Roth - Akros17:53
101SUIAnthony Rappo (SUI)17:53
102GERArnold Fiek (GER)0711/cycling
103MEXRene Guillermo Corella Braun (MEX)Start Vaxes
104ECUCristian David Pita Bolaños (ECU)Start Vaxes
105FRANicolas Garbet (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
105FRAArthur Troy (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
105FRAGael Dureuil (FRA)zt
105GERMaximilian Wörner (GER)0711/cyclingzt
105SVKRóbert Málik (SVK)CK Pribram - Fany Gastrozt
105TURBatuhan Özgür (TUR)zt
105NZLAlexander Ray (NZL)zt
105FRAMathieu Pellegrin (FRA)
105SUINiels Knipp (SUI)zt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Dole - Station des Rousses - 193 km - 28 Mei 2017Berg


1ITAPierpaolo Ficara (ITA)Amore & Vita - Selle SMP5:14:16
2FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:00
3BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
4FRAFlorent Castellarnau (FRA)1:09
5BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal Espoirs1:53
6SUIMatteo Badilatti (SUI)1:54
7AUSBen Dyball (AUS)St. George2:02
8SUIPatrick Müller (SUI)BMC Development3:03
9FRAJérémy Defaye (FRA)3:03
10RUSNikolay Cherkasov (RUS)3:04
11ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:06
12COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec4:00
13FRANicolas David (FRA)4:06
14FRAFlorent Pereira (FRA)5:10
15DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Lotto - Soudal Espoirs5:10
16FRAAdrien Guillonnet (FRA)5:10
17FRAAlexis Dulin (FRA)5:10
18NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert5:10
19FRAThéo Vimpere (FRA)5:17
20FRAWilly Artus (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon6:10
21FRAYoann Barbas (FRA)6:10
22SUIValentin Baillifard (SUI)Roth - Akros6:12
23FRAClément Penven (FRA)CC Nogent-Sur-Oise6:12
24FRAJulien Guay (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon6:15
25ITANicola Toffali (ITA)7:55
26BELWard Jaspers (BEL)Lotto - Soudal Espoirs7:55
27FRAThomas Joly (FRA)CC Nogent-Sur-Oise9:33
28ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec9:33
29FRAMathieu Caramel (FRA)9:33
30BIHAntonio Barac (BIH)9:33
31BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert10:21
32FINJaakko Hänninen (FIN)10:21
33FRAFabien Doubey (FRA)Wanty - Groupe Gobert10:21
34FRAGregoire Tarride (FRA)10:21
35FRAGuillaume Gauthier (FRA)10:21
36SUIRoland Thalmann (SUI)Roth - Akros11:09
37FRARomain Seigle (FRA)CC Etupes Le Doubs11:11
38FRAFrançois Fonfrède (FRA)12:28
39RUSStepan Kurianov (RUS)12:33
40RUSAlexandr Kulikovskiy (RUS)12:33
41COLIván Ramiro Sosa Cueruo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec12:33
42ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec12:33
43FRAEdouard Lauber (FRA)CC Etupes Le Doubs13:29
44FRAArnaud Pfrimmer (FRA)CC Etupes Le Doubs13:29
45SUIAnthony Rappo (SUI)13:29
46FRAMaxime Renault (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon13:29
47FRAAdrien Lagree (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon13:29
48SUIJustin Paroz (SUI)13:29
49GERMoritz Fußnegger (GER)0711/cycling13:58
50CZEJan Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro18:22
51BELRuben Apers (BEL)Lotto - Soudal Espoirs18:22
52BELLaurens Huys (BEL)Lotto - Soudal Espoirs18:22
53HUNBarnabás Peák (HUN)18:22
54TUROnur Balkan (TUR)18:22
55FRAGeoffroy Becret (FRA)CC Nogent-Sur-Oise18:22
56FRASébastien Fournet Fayard (FRA)18:22
57FRALudovic Viennet (FRA)18:22
58GERJonas Engel (GER)0711/cycling18:58
59ALBBesmir Banushi (ALB)Amore & Vita - Selle SMP20:09
60FRAAlexandre Pacot (FRA)20:11
61FRAJulien Souton (FRA)20:11
62CRCDaniel Jara Rodriguez (CRC)22:40
63FRAMaxime Urruty (FRA)22:41
64BELMatthias Van Aken (BEL)Start Vaxes23:15
65MEXUri Martins Sandoval (MEX)Amore & Vita - Selle SMP24:14
66ESPDavid Galarreta Ugarte (ESP)Amore & Vita - Selle SMP24:14
67CZEPavel Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro24:25
68SUIColin Stüssi (SUI)Roth - Akros25:06
69SUIJonathan Fumeaux (SUI)Roth - Akros25:06
70ERIAfewerki Elyas (ERI)25:06
71CRCKevin Rivera Serrano (CRC)25:06
72NZLMichael Vink (NZL)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon25:06
73FRAAntonin Dauriannes (FRA)25:06
74BLRSiarhei Shauchenka (BLR)25:06
75FRABaptiste Constantin (FRA)25:06
76CZEMartin Hebík (CZE)CK Pribram - Fany Gastro25:06
77RUSDmitrii Markov (RUS)25:06
78ITAMarco Zamparella (ITA)Amore & Vita - Selle SMP25:06
79VENOrluis Aular (VEN)26:36
80CZEPavel Gruber (CZE)CK Pribram - Fany Gastro30:28
81CZEMartin Boubal (CZE)CK Pribram - Fany Gastro30:28
82GERHenrik Hamm (GER)0711/cycling34:04
83RUSNikita Razumov (RUS)34:39
84RUSAleksander Borisov (RUS)37:10
85SUIMatthias Reutimann (SUI)Roth - Akros37:49
86SUILukas Jaun (SUI)Roth - Akros37:49
87FRAMaxime Robert (FRA)CC Etupes Le Doubs39:24
88FRALéo Bouvier (FRA)
89FRAMatthieu Converset (FRA)
90FRAThomas Girard (FRA)
91FRAMaxime Teulière (FRA)
92FRASamuel Leroux (FRA)CC Nogent-Sur-Oise
93FRARomain Bacon (FRA)CC Nogent-Sur-Oise
94FRANicolas Thomasson (FRA)
95FRAPierre Bonnet (FRA)
96FRAPierre Almeida (FRA)
97GBRAlexander Colman (GBR)
98ITAMarco Bernardinetti (ITA)Amore & Vita - Selle SMP
99FRAMatthieu Garnier (FRA)CC Etupes Le Doubs
100FRARémi Aubert (FRA)CC Etupes Le Doubs
101SUIMartin Schäppi (SUI)BMC Development

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden