De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - East Bohemia Tour - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - East Bohemia Tour - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Uitslagen 2017

East Bohemia Tour 2017

TsjechiëTsjechië - 8 September 2017 - 9 September 2017


Algemeen klassement - 9 September 2017


1POLKamil Zielinski (POL)Domin Sport8:23:23
2NORKrister Hagen (NOR)Coop0:04
3POLSylvester Janiszewski (POL)Wibatech - 7R - Fuji Zory0:11
4NORTrond Trondsen (NOR)Sparebanken Sør0:13
5POLPawel Cieslik (POL)Verva - Active Jet0:13
6POLMichal Podlaski (POL)Verva - Active Jet0:14
7NORØivind Lukkedal (NOR)Coop0:16
8SWEKim Magnusson (SWE)Tre Berg - Postnord0:16
9SWEAlexander Wetterhall (SWE)Tre Berg - Postnord0:16
10CZEJirí Polnický (CZE)Verva - Active Jet0:16
11NORKen-Levi Eikeland (NOR)FixIT.no0:17
12POLBartlomiej Matysiak (POL)0:17
13SWERichard Larsen (SWE)Tre Berg - Postnord0:17
14CZEDominik Neumann (CZE)0:17
15CZEJan Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro0:17
16NORKristian Aasvold (NOR)Sparebanken Sør0:17
17POLStanislaw Aniolkowski (POL)Verva - Active Jet0:17
18CZERoman Lehky (CZE)0:17
19CZEPetr Fiala (CZE)AC Sparta Praha0:17
20CZETomas Kalojiros (CZE)0:17
21NORAndreas Erland (NOR)Sparebanken Sør0:17
22NORLudvik Holstad (NOR)Sparebanken Sør0:17
23CZEJakub Otruba (CZE)0:17
24POLSzymon Tracz (POL)0:17
25CZEKarel Hník (CZE)Verva - Active Jet0:17
26SWEIsac Lundgren (SWE)Tre Berg - Postnord0:17
27UKRMykyta Zubenko (UKR)0:17
28UKRAnatoliy Budyak (UKR)0:17
29CZEPetr Hampl (CZE)SKC Tufo - Prostejov0:17
30CZEPavel Gruber (CZE)CK Pribram - Fany Gastro0:24
31POLMarek Rutkiewicz (POL)Wibatech - 7R - Fuji Zory0:38
32POLPawel Bernas (POL)Verva - Active Jet0:38
33POLAdam Stachowiak (POL)Verva - Active Jet0:38
34POLJacek Tadeusz Morajko (POL)Wibatech - 7R - Fuji Zory0:38
35NORÅsmund Romstad Løvik (NOR)FixIT.no0:38
36POLAdrian Honkisz (POL)0:48
37CZETomás Buchácek (CZE)Elkov - Author0:48
38POLPiotr Skarzynski (POL)Domin Sport0:54
39TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Spor1:09
40SWEGustav Höög (SWE)Coop1:10
41NORBjørnar Vevatne Øverland (NOR)FixIT.no1:27
42CZEPavel Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro1:27
43GBRAnthony Moye (GBR)1:29
44POLArtur Detko (POL)Domin Sport1:44
45NORHerman Dahl (NOR)Sparebanken Sør2:37
46TURAhmet Akdilek (TUR)Torku Seker Spor2:38
47NORFridtjof Røinås (NOR)Sparebanken Sør2:57
48GBRDouglas Coleman (GBR)3:08
49TURMuhammet Atalay (TUR)Torku Seker Spor3:22
50CZERostislav Krotky (CZE)3:34
51SVKRóbert Málik (SVK)CK Pribram - Fany Gastro3:38
52CZEJan Kraus (CZE)4:18
53POLMateusz Komar (POL)Voster - Uniwheels5:02
54POLMateusz Grabis (POL)Voster - Uniwheels5:02
55NORAugust Jensen (NOR)Coop5:02
56TURBatuhan Özgür (TUR)6:49
57CZELubos Pelanek (CZE)6:49
58CZEMatej Zahálka (CZE)SKC Tufo - Prostejov6:49
59TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Spor6:49
60CZEMarek Sipos (CZE)SKC Tufo - Prostejov11:47
61GBRChris Dredge (GBR)11:47
62NORJon Soeveras Breivold (NOR)FixIT.no11:47
63NORMarius Blålid (NOR)FixIT.no13:19
64GBRCharlie Passfield (GBR)13:28
65NORHaavard Blikra (NOR)Coop14:49
66CZEMichael Kohout (CZE)15:00
67NOROle Andre Austevoll (NOR)Coop22:00
68UKRRostyslav Zhukovskyy (UKR)ISD - Jorbi22:56

Etappe 1 - Lázne Belohrad - Lázne Belohrad - 170,5 km - 8 September 2017Sprint


1NORKrister Hagen (NOR)Coop3:59:41
2POLKamil Zielinski (POL)Domin Sport0:00
3CZEAlois Kankovský (CZE)Elkov - Author0:00
4POLSylvester Janiszewski (POL)Wibatech - 7R - Fuji Zory0:00
5NORHerman Dahl (NOR)Sparebanken Sør0:00
6NORKen-Levi Eikeland (NOR)FixIT.no0:00
7POLMarek Rutkiewicz (POL)Wibatech - 7R - Fuji Zory0:00
8CZETomás Capek (CZE)0:00
9POLPawel Bernas (POL)Verva - Active Jet0:00
10POLMateusz Komar (POL)Voster - Uniwheels0:00
11CZEJan Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro0:00
12CZEDominik Neumann (CZE)0:00
13POLStanislaw Aniolkowski (POL)Verva - Active Jet0:00
14SWERichard Larsen (SWE)Tre Berg - Postnord0:00
15NORTrond Trondsen (NOR)Sparebanken Sør0:00
16CZEJan Ryba (CZE)AC Sparta Praha0:00
17CZEPetr Fiala (CZE)AC Sparta Praha0:00
18POLBartlomiej Matysiak (POL)0:00
19NORØivind Lukkedal (NOR)Coop0:00
20CZERoman Lehky (CZE)0:00
21POLAdrian Honkisz (POL)0:00
22NORKristian Aasvold (NOR)Sparebanken Sør0:00
23POLAdam Stachowiak (POL)Verva - Active Jet0:00
24POLPawel Cieslik (POL)Verva - Active Jet0:00
25POLEryk Laton (POL)Hurom0:00
26SWEKim Magnusson (SWE)Tre Berg - Postnord0:00
27CZENicolas Pietrula (CZE)0:00
28POLMichal Podlaski (POL)Verva - Active Jet0:00
29GBRChris Dredge (GBR)0:00
30CZEMarek Sipos (CZE)SKC Tufo - Prostejov0:00
31POLKonrad Tomasiak (POL)Hurom0:00
32SWEGustav Höög (SWE)Coop0:00
33SWEAlexander Wetterhall (SWE)Tre Berg - Postnord0:00
34NORBjørnar Vevatne Øverland (NOR)FixIT.no0:00
35CZEJirí Polnický (CZE)Verva - Active Jet0:00
36NORMarius Blålid (NOR)FixIT.no0:00
37CZEJakub Otruba (CZE)0:00
38POLMateusz Grabis (POL)Voster - Uniwheels0:00
39NORAndreas Erland (NOR)Sparebanken Sør0:00
40TURBatuhan Özgür (TUR)0:00
41POLPiotr Skarzynski (POL)Domin Sport0:00
42CZEKarel Hník (CZE)Verva - Active Jet0:00
43CZELubos Pelanek (CZE)0:00
44CZETomas Kalojiros (CZE)0:00
45POLMateusz Nowaczek (POL)Voster - Uniwheels0:00
46POLSzymon Tracz (POL)0:00
47POLWojciech Pszczolarski (POL)SKC Tufo - Prostejov0:00
48CZEMatej Zahálka (CZE)SKC Tufo - Prostejov0:00
49POLJacek Tadeusz Morajko (POL)Wibatech - 7R - Fuji Zory0:00
50SWEPhilip Lindau (SWE)Coop0:00
51POLPawel Charucki (POL)Verva - Active Jet0:00
52NORÅsmund Romstad Løvik (NOR)FixIT.no0:00
53SVKRóbert Málik (SVK)CK Pribram - Fany Gastro0:00
54SWEIsac Lundgren (SWE)Tre Berg - Postnord0:00
55NORFridtjof Røinås (NOR)Sparebanken Sør0:00
56FINMatti Manninen (FIN)FixIT.no0:00
57CZETomás Buchácek (CZE)Elkov - Author0:00
58UKRAnatoliy Budyak (UKR)0:00
59NORLudvik Holstad (NOR)Sparebanken Sør0:00
60UKRMykyta Zubenko (UKR)0:00
61SWELudwig Bengtsson (SWE)0:00
62CZEPavel Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro0:00
63POLDamian Slawek (POL)0:00
64NORJon Soeveras Breivold (NOR)FixIT.no0:00
65POLEmanuel Piaskowy (POL)Hurom0:00
66POLMikolaj Gutek (POL)Hurom0:00
67CZEPavel Gruber (CZE)CK Pribram - Fany Gastro0:00
68CZEVojtech Hacecký (CZE)Elkov - Author0:00
69TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Spor0:00
70GBRAnthony Moye (GBR)0:00
71CZEPetr Hampl (CZE)SKC Tufo - Prostejov0:00
72CZELudek Lichnovský (CZE)SKC Tufo - Prostejov0:39
73POLArtur Detko (POL)Domin Sport0:39
74CZEJonas Brezina (CZE)0:57
75CZEVaclav Sirucek (CZE)0:57
76CZERostislav Krotky (CZE)0:57
77TURAhmet Akdilek (TUR)Torku Seker Spor0:57
78TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Spor0:57
79POLAndrzej Bartkiewicz (POL)Wibatech - 7R - Fuji Zory1:15
80NORHaavard Blikra (NOR)Coop1:30
81NORAugust Jensen (NOR)Coop0:00
82CZEJan Novak (CZE)1:41
83CZEOndrej Bambula (CZE)1:41
84CZETomás Bakus (CZE)1:41
85POLAdrian Kucharek (POL)Domin Sport1:41
86CZEMartin Smida (CZE)1:41
87CZEJan Kraus (CZE)1:41
88TURMuhammet Atalay (TUR)Torku Seker Spor1:41
89POLKrzysztof Parma (POL)Voster - Uniwheels1:41
90POLSzymon Krawczyk (POL)Voster - Uniwheels1:41
91GBRDouglas Coleman (GBR)1:41
92GBREdward Clemens (GBR)1:41
93CZETomás Schühler (CZE)AC Sparta Praha1:41
94CZEVojtech Modlitba (CZE)AC Sparta Praha1:41
95GBRCharlie Passfield (GBR)1:41
96CZEMichael Kohout (CZE)1:41
97CZEJiri Hochmann (CZE)1:41
98CZEMatej Stibingr (CZE)SKC Tufo - Prostejov1:41
99CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author1:41
100POLJaroslaw Marycz (POL)1:57
101CZEJosef Horejsi (CZE)AC Sparta Praha2:59
102SWEPontus Kastemyr (SWE)Tre Berg - Postnord3:21
103NOROle Andre Austevoll (NOR)Coop8:41
104GBRTimothy Allen (GBR)8:41
105CZEMichal Kesl (CZE)11:09
106CZEJiri Kala (CZE)CK Pribram - Fany Gastro11:09
107UKRRostyslav Zhukovskyy (UKR)ISD - Jorbi11:09
108UKRRinat Udod (UKR)ISD - Jorbi
109UKRAnton Moruga (UKR)
110CZEJakub Sulc (CZE)
111POLGrzegorz Stepniak (POL)Wibatech - 7R - Fuji Zory
112TUROnur Balkan (TUR)
113CZEMichal Schuran (CZE)AC Sparta Praha
114GBRMarcus Burnett (GBR)
115CZEJiri Dolezal (CZE)
116CZEStepan Schubert (CZE)
117CZEJosef Cerný (CZE)Elkov - Author
118CZEMichal Malík (CZE)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Opocno - Opocno - 171 km - 9 September 2017Sprint


1POLKamil Zielinski (POL)Domin Sport4:23:59
2POLSylvester Janiszewski (POL)Wibatech - 7R - Fuji Zory0:00
3NORTrond Trondsen (NOR)Sparebanken Sør0:00
4POLBartlomiej Matysiak (POL)0:00
5NORKristian Aasvold (NOR)Sparebanken Sør0:00
6NORLudvik Holstad (NOR)Sparebanken Sør0:00
7POLMichal Podlaski (POL)Verva - Active Jet0:00
8NORKen-Levi Eikeland (NOR)FixIT.no0:00
9POLPawel Cieslik (POL)Verva - Active Jet0:00
10NORKrister Hagen (NOR)Coop0:00
11SWERichard Larsen (SWE)Tre Berg - Postnord0:00
12CZETomas Kalojiros (CZE)0:00
13CZEDominik Neumann (CZE)0:00
14CZEJan Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro0:00
15UKRMykyta Zubenko (UKR)0:00
16NORØivind Lukkedal (NOR)Coop0:00
17POLStanislaw Aniolkowski (POL)Verva - Active Jet0:00
18CZEPetr Hampl (CZE)SKC Tufo - Prostejov0:00
19SWEIsac Lundgren (SWE)Tre Berg - Postnord0:00
20CZERoman Lehky (CZE)0:00
21SWEKim Magnusson (SWE)Tre Berg - Postnord0:00
22SWEAlexander Wetterhall (SWE)Tre Berg - Postnord0:00
23POLSzymon Tracz (POL)0:00
24NORAndreas Erland (NOR)Sparebanken Sør0:00
25CZEPetr Fiala (CZE)AC Sparta Praha0:00
26CZEJirí Polnický (CZE)Verva - Active Jet0:00
27UKRAnatoliy Budyak (UKR)0:00
28CZEKarel Hník (CZE)Verva - Active Jet0:00
29CZEJakub Otruba (CZE)0:00
30TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Spor0:00
31CZEPavel Gruber (CZE)CK Pribram - Fany Gastro0:07
32POLMarek Rutkiewicz (POL)Wibatech - 7R - Fuji Zory0:21
33POLJacek Tadeusz Morajko (POL)Wibatech - 7R - Fuji Zory0:21
34POLPawel Bernas (POL)Verva - Active Jet0:21
35NORÅsmund Romstad Løvik (NOR)FixIT.no0:21
36POLAdam Stachowiak (POL)Verva - Active Jet0:21
37POLAdrian Honkisz (POL)0:31
38CZETomás Buchácek (CZE)Elkov - Author0:31
39POLPiotr Skarzynski (POL)Domin Sport0:37
40POLArtur Detko (POL)Domin Sport0:48
41SWEGustav Höög (SWE)Coop0:55
42NORBjørnar Vevatne Øverland (NOR)FixIT.no1:10
43CZEPavel Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro1:10
44GBRDouglas Coleman (GBR)1:10
45GBRAnthony Moye (GBR)1:12
46TURAhmet Akdilek (TUR)Torku Seker Spor1:24
47TURMuhammet Atalay (TUR)Torku Seker Spor1:24
48NORHerman Dahl (NOR)Sparebanken Sør2:20
49NORFridtjof Røinås (NOR)Sparebanken Sør2:20
50CZERostislav Krotky (CZE)2:20
51CZEJan Kraus (CZE)2:20
52SVKRóbert Málik (SVK)CK Pribram - Fany Gastro3:21
53POLMateusz Grabis (POL)Voster - Uniwheels4:45
54NORAugust Jensen (NOR)Coop4:45
55POLMateusz Komar (POL)Voster - Uniwheels4:45
56CZELubos Pelanek (CZE)6:32
57TURBatuhan Özgür (TUR)6:32
58CZEMatej Zahálka (CZE)SKC Tufo - Prostejov6:32
59TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Spor6:32
60UKRRostyslav Zhukovskyy (UKR)ISD - Jorbi11:30
61CZEMarek Sipos (CZE)SKC Tufo - Prostejov11:30
62GBRChris Dredge (GBR)11:30
63GBRCharlie Passfield (GBR)11:30
64NORJon Soeveras Breivold (NOR)FixIT.no11:30
65NORHaavard Blikra (NOR)Coop13:02
66NOROle Andre Austevoll (NOR)Coop13:02
67NORMarius Blålid (NOR)FixIT.no13:02
68CZEMichael Kohout (CZE)13:02
69CZEMatej Stibingr (CZE)SKC Tufo - Prostejov
70FINMatti Manninen (FIN)FixIT.no
71POLPawel Charucki (POL)Verva - Active Jet
72POLAdrian Kucharek (POL)Domin Sport
73POLJaroslaw Marycz (POL)
74CZEMichal Kesl (CZE)
75POLAndrzej Bartkiewicz (POL)Wibatech - 7R - Fuji Zory
76CZELudek Lichnovský (CZE)SKC Tufo - Prostejov
77POLWojciech Pszczolarski (POL)SKC Tufo - Prostejov
78SWEPhilip Lindau (SWE)Coop
79GBREdward Clemens (GBR)
80GBRTimothy Allen (GBR)
81CZEJosef Horejsi (CZE)AC Sparta Praha
82CZEJan Ryba (CZE)AC Sparta Praha
83CZETomás Schühler (CZE)AC Sparta Praha
84CZEVojtech Modlitba (CZE)AC Sparta Praha
85SWEPontus Kastemyr (SWE)Tre Berg - Postnord
86SWELudwig Bengtsson (SWE)
87CZETomás Capek (CZE)
88CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author
89CZEVojtech Hacecký (CZE)Elkov - Author
90CZEMartin Smida (CZE)
91CZEJiri Hochmann (CZE)
92CZENicolas Pietrula (CZE)
93POLMikolaj Gutek (POL)Hurom
94POLDamian Slawek (POL)
95POLEryk Laton (POL)Hurom
96POLKonrad Tomasiak (POL)Hurom
97CZEVaclav Sirucek (CZE)
98CZEJan Novak (CZE)
99CZETomás Bakus (CZE)
100CZEOndrej Bambula (CZE)
101POLSzymon Krawczyk (POL)Voster - Uniwheels
102POLKrzysztof Parma (POL)Voster - Uniwheels
103POLMateusz Nowaczek (POL)Voster - Uniwheels
104CZEAlois Kankovský (CZE)Elkov - Author
105POLEmanuel Piaskowy (POL)Hurom
106CZEJonas Brezina (CZE)
107CZEJiri Kala (CZE)CK Pribram - Fany Gastro

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden