De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Umag Trophy - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Kroatië

Uitslagen 2017

Umag Trophy 2017

KroatiëKroatië - Umag - 1 Maart 2017


Umag Trophy - 1 Maart 2017


1SLORok Korosec (SLO)Amplatz - BMC3:36:16
2ITAFilippo Fortin (ITA)Tirol0:00
3NZLAlex Frame (NZL)Jlt - Condor0:00
4DENMichael Svendgaard (DEN)0:00
5SLOZiga Jerman (SLO)Rog - Ljubljana0:00
6CZEAlois Kankovský (CZE)Elkov - Author0:00
7GERKonrad Geßner (GER)Radnet - Rose0:00
8DENAske Vorre Louring (DEN)Giant - Castelli0:00
9ITAGabriele Bonechi (ITA)0:00
10GERRobert Kessler (GER)LKT Team Brandenburg0:00
11RUSIvan Balykin (RUS)Torku Seker Spor0:00
12CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Project0:00
13ITADavide Mucelli (ITA)Meridiana - Kamen0:00
14CROBruno Maltar (CRO)Meridiana - Kamen0:00
15AZEIsmayil Ilyasov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:00
16SUIGian Friesecke (SUI)Vorarlberg0:00
17SLOTadej Pogacar (SLO)Rog - Ljubljana0:00
18CZEJan Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro0:00
19NEDNils Eekhoff (NED)Sunweb Development0:00
20DENKasper Asgreen (DEN)Veloconcept0:00
21JAPRyu Suzuki (JAP)Bridgestone Anchor0:00
22SUIMartin Fanger (SUI)0:00
23ALBXhuliano Kamberaj (ALB)0:00
24ITALuca Zullo (ITA)0:00
25GERCarl Soballa (GER)LKT Team Brandenburg0:00
26DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Veloconcept0:00
27FRAClément Bétouigt-Suire (FRA)Sunweb Development0:00
28GBRRussell Downing (GBR)Jlt - Condor0:00
29GERJannik Steimle (GER)Felbermayr - Simplon Wels0:00
30AUTDaniel Auer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:00
31AZEEnver Asanov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:00
32AUTLukas Schlemmer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:00
33SRBDimitrije Zarkovic Dolai (SRB)0:00
34GERJonas Rapp (GER)Heizomat0:15
35DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)Giant - Castelli0:15
36SLOJernej Svab (SLO)0:15
37JAPToshiki Omote (JAP)Bridgestone Anchor0:15
38GERMarc Clauss (GER)Herrmann0:15
39SLOLuka Pajek (SLO)0:15
40BLRYauheni Akhramenka (BLR)0:15
41AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:15
42AUTSebastian Schönberger (AUT)Tirol0:15
43AZEElgun Alizada (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:15
44GERPatrick Haller (GER)Radnet - Rose0:15
45AUTMatthias Krizek (AUT)Tirol0:15
46ITAMatteo Pascazi (ITA)0:15
47TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Spor0:15
48SLOIzidor Penko (SLO)Rog - Ljubljana0:15
49BIHAntonio Barac (BIH)0:15
50GERNathan Müller (GER)Heizomat0:21
51GERSven Reutter (GER)Radnet - Rose0:21
52SUIFlorian Chenaux (SUI)0:21
53SLOMatej Mugerli (SLO)Amplatz - BMC0:21
54SVKMarek Canecky (SVK)Amplatz - BMC0:21
55CZEMartin Boubal (CZE)CK Pribram - Fany Gastro0:21
56GERRobert Muller (GER)0:21
57SUIFabian Giger (SUI)0:21
58GERAlexander Meier (GER)Herrmann0:21
59HUNBarnabás Peák (HUN)0:21
60CZEMartin Hunal (CZE)Elkov - Author0:21
61ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamen0:21
62SLOTadej Logar (SLO)0:21
63NEDMarc Goos (NED)Sunweb Development0:21
64GERRuben Zepuntke (GER)Sunweb Development0:21
65GERTarik Haupt (GER)P&s Thüringen0:26
66SLOUros Repse (SLO)Meridiana - Kamen0:29
67SLOMarko Pavlic (SLO)0:29
68GERFlorian Stork (GER)Sunweb Development0:29
69POLWojciech Migdal (POL)Hurom0:29
70ITAGianfranco Visconti (ITA)0:29
71GERRobert Jägeler (GER)P&s Thüringen0:29
72JAPSho Hatsuyama (JAP)Bridgestone Anchor0:29
73AUTClemens Fankhauser (AUT)Tirol0:29
74CZEJirí Polnický (CZE)Verva - Active Jet0:29
75GERLaurin Winter (GER)Heizomat0:29
76GERManuel Porzner (GER)Heizomat0:29
77GERFlorian Gindhart (GER)Herrmann0:29
78GERJohannes Schinnagel (GER)Felbermayr - Simplon Wels0:29
79CZEJosef Cerný (CZE)Elkov - Author0:29
80CZETomás Buchácek (CZE)Elkov - Author0:29
81POLEmanuel Piaskowy (POL)Hurom0:29
82POLKonrad Tomasiak (POL)Hurom0:29
83CZEPavel Gruber (CZE)CK Pribram - Fany Gastro0:29
84SLOZiga Rucigaj (SLO)Rog - Ljubljana0:29
85POLBartosz Warchol (POL)Hurom0:29
86GERPaul Rudys (GER)LKT Team Brandenburg0:29
87GBRAlistair Slater (GBR)Jlt - Condor0:29
88GERGeorg Loef (GER)Heizomat0:29
89GERFlorian Nowak (GER)Herrmann0:47
90DENRasmus Christian Quaade (DEN)Giant - Castelli0:47
91GERSandro Kühmel (GER)P&s Thüringen0:47
92AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:47
93DENMads Rahbek (DEN)Veloconcept0:47
94CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author0:47
95AUTMarkus Eibegger (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:47
96GERJonathan Dinkler (GER)P&s Thüringen1:18
97HUNJános Pelikán (HUN)Amplatz - BMC1:18
98AUTMaximilian Kuen (AUT)Tirol1:18
99TURMuhammet Atalay (TUR)Torku Seker Spor1:18
100GBRSteve Lampier (GBR)Jlt - Condor1:50
101SLOGregor Matija Cerne (SLO)1:50
102SLOMatic Veber (SLO)1:50
103SLOMatej Drinovec (SLO)2:35
104GERPhilip Weber (GER)LKT Team Brandenburg2:35
105NEDJarno Mobach (NED)Sunweb Development2:35
106RUSPavel Sayko (RUS)2:35
107SLOMatej Mercun (SLO)Rog - Ljubljana2:35
108ITAGabriele Lancia (ITA)2:35
109SVKRóbert Málik (SVK)CK Pribram - Fany Gastro2:35
110DENNicklas Bøje Pedersen (DEN)Giant - Castelli2:35
111GERSimon Redmers (GER)Heizomat2:35
112AUTPatrick Gamper (AUT)Tirol2:35
113POLEryk Laton (POL)Hurom2:35
114SLOTim Roskar (SLO)2:56
115BLRMikhail Shemetau (BLR)Minsk Cycling Club2:56
116AUTGerd Fidler (AUT)Amplatz - BMC2:56
117AUTThomas Umhaller (AUT)Amplatz - BMC2:56
118GERJonas Sonnleitner (GER)2:56
119GERBenjamin Herden (GER)2:56
120HUNFerenc Szöllösi (HUN)2:56
121GERMarcel Weber (GER)2:56
122SRBSrecko Djolic (SRB)2:56
123POLWojciech Franczak (POL)Hurom2:56
124GERBastian Flicke (GER)Radnet - Rose2:56
125CZEPavel Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro2:56
126BLRAleh Ahiyevich (BLR)Minsk Cycling Club2:56
127LTUMykolas Raciunas (LTU)Staki - Technorama2:56
128LTUVenentas Lasinis (LTU)Staki - Technorama2:56
129CROFilip Kvasina (CRO)2:56
130CRODavid Jabuka (CRO)Meridiana - Kamen2:56
131ITAMichael Delle Foglie (ITA)2:56
132SLOMatic Groselj (SLO)Rog - Ljubljana2:56
133ITAFrancesco Acco (ITA)3:12
134ITAAdriano Sacchetti (ITA)3:12
135ITAMatteo Conforti (ITA)3:12
136ITAGianmarco Caresia (ITA)3:12
137ITAGiovanni Petroni (ITA)3:12
138SLOLuka Cotar (SLO)3:12
139JAPTakaaki Hori (JAP)Bridgestone Anchor3:12
140SUIArnaud Hertling (SUI)3:12
141BLRHardzei Tsishchanka (BLR)3:12
142GERLudwig Reiter (GER)3:12
143DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Giant - Castelli3:12
144DENThomas Nybo Riis (DEN)Veloconcept3:12
145LTUPaulius Siskevicius (LTU)Staki - Technorama3:12
146LTUGediminas Kaupas (LTU)Staki - Technorama3:12
147AUTDaniel Lehner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels3:12
148SLOPrimoz Obal (SLO)3:12
149GERMalte Jürß (GER)LKT Team Brandenburg3:12
150JAPManabu Ishibashi (JAP)Bridgestone Anchor3:12
151ITALuca Chirico (ITA)Torku Seker Spor4:16
152GERToni Franz (GER)P&s Thüringen4:37
153GBRIan Bibby (GBR)Jlt - Condor5:10
154GBRThomas Moses (GBR)Jlt - Condor5:10
155LTUKasparas Punkrys (LTU)Staki - Technorama5:19
156GERNathan-Maxim Sauter (GER)5:34
157HUNZorán Zsivity (HUN)5:51
158JAPJin Okubo (JAP)Bridgestone Anchor8:21
159SLOBorut Ramsak (SLO)10:51
160TURMustafa Sayar (TUR)Torku Seker Spor10:51
161SLOSimon Cibej (SLO)12:01
162SLOLuka Kramberger (SLO)12:01
163CZEMartin Hebík (CZE)CK Pribram - Fany Gastro12:01
164LTUSvetikas Gintaras (LTU)Staki - Technorama12:01

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden