De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour of Malopolska - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour of Malopolska - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen

Uitslagen 2018

Tour of Malopolska 2018

PolenPolen - 8 Juni 2018 - 10 Juni 2018


Algemeen klassement - 10 Juni 2018


1PORAmaro Manuel Raposo Antunes (POR)CCC - Sprandi - Polkowice9:43:44
2POLPawel Cieslik (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:33
3UKRAnatoliy Budyak (UKR)Lviv1:14
4DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Riwal CeramicSpeed1:19
5POLKarol Domagalski (POL)One Pro Cycling1:29
6POLBartosz Warchol (POL)Wibatech - Merx 7R1:45
7NZLJames Oram (NZL)One Pro Cycling1:45
8POLJakub Kaczmarek (POL)Hurom2:07
9POLMarek Rutkiewicz (POL)Wibatech - Merx 7R2:25
10NZLHayden McCormick (NZL)One Pro Cycling2:28
11POLAdrian Brzozka (POL)2:49
12UKRVitaliy Buts (UKR)2:55
13CZEJan Stöhr (CZE)AC Sparta Praha3:01
14POLPiotr Pekala (POL)3:15
15POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowice3:18
16GERPhilipp Walsleben (GER)P&S Thüringen3:46
17UKRAndriy Vasylyuk (UKR)4:00
18RUSVladislav Duiunov (RUS)4:19
19POLPatryk Stosz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice4:37
20POLMichal Podlaski (POL)Voster - Uniwheels5:03
21POLAdam Stachowiak (POL)Voster - Uniwheels5:05
22POLEmanuel Piaskowy (POL)Hurom5:05
23FRAStéphane Cognet (FRA)Nice - Cote d`Azur5:22
24POLMaciej Paterski (POL)Wibatech - Merx 7R5:58
25DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal CeramicSpeed7:25
26POLAdrian Honkisz (POL)Wibatech - Merx 7R7:46
27CZEDominik Neumann (CZE)8:25
28POLAdam Wójcik (POL)8:31
29POLArtur Detko (POL)8:35
30CZEPavel Stöhr (CZE)AC Sparta Praha10:34
31CZERichard Holec (CZE)10:51
32POLMariusz Michalek (POL)11:04
33POLWojciech Sykala (POL)Wibatech - Merx 7R11:11
34POLJakub Murias (POL)Centre Mondial du Cyclisme11:55
35POLMateusz Nieboras (POL)14:27
36POLLeszek Plucinski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice16:13
37CZEMartin Boubal (CZE)CK Pribram - Fany Gastro16:14
38POLSzymon Tracz (POL)17:52
39CZEPavel Gruber (CZE)CK Pribram - Fany Gastro18:19
40RUSViktor Manakov (RUS)18:19
41UKRSergii Movchan (UKR)Lviv18:43
42CZENicolas Pietrula (CZE)Dukla Praha19:04
43UKRBogdan Musienko (UKR)20:17
44RUSArtur Ershov (RUS)21:07
45POLWojciech Halejak (POL)21:21
46POLBartlomiej Wojtanek (POL)21:28
47GERNicolas Brandt (GER)21:46
48POLPawel Szostka (POL)21:58
49CZETomás Schühler (CZE)AC Sparta Praha21:59
50POLKacper Kistowski (POL)Wibatech - Merx 7R22:32
51POLTobiasz Pawlak (POL)22:56
52CZEMichal Schuran (CZE)AC Sparta Praha23:10
53POLSzymon Krawczyk (POL)Voster - Uniwheels23:44
54POLKamil Malecki (POL)CCC - Sprandi - Polkowice23:45
55POLPatryk Kostecki (POL)24:00
56DENMartin Mortensen (DEN)Riwal CeramicSpeed24:07
57FRAQuentin Vanoverschelde (FRA)24:35
58POLGrzegorz Kwiatkowski (POL)25:06
59RUSMaksim Piskunov (RUS)25:27
60POLKamil Zielinski (POL)26:03
61IRLAdam Stenson (IRL)26:06
62POLArtur Jatczak (POL)26:33
63RUSMaxim Sukhov (RUS)27:06
64GERPeter Förster (GER)27:29
65CZEJan Gavenda (CZE)27:32
66CZETomas Kalojiros (CZE)AC Sparta Praha27:40
67CZEPetr Klabouch (CZE)27:46
68CZEPetr Fiala (CZE)AC Sparta Praha28:42
69CZEDusan Vavrek (CZE)Dukla Praha29:05
70GERSebastian Vogel (GER)29:37
71FRANicolas Tatard (FRA)29:58
72CZEMartin Hebík (CZE)CK Pribram - Fany Gastro29:59
73CZEMichael Kohout (CZE)Dukla Praha30:18
74GERMichel Aschenbrenner (GER)P&S Thüringen31:41
75POLAdrian Karpiuk (POL)32:12
76POLStanislaw Aniolkowski (POL)Hurom32:13
77GERRobert Jägeler (GER)P&S Thüringen32:21
78GERDominik Röber (GER)P&S Thüringen32:23
79GERJonathan Dinkler (GER)P&S Thüringen33:38
80DENSebastian Lander (DEN)Riwal CeramicSpeed34:16
81POLPatryk Solinski (POL)35:00
82DENJesper Mørkøv Christensen (DEN)Riwal CeramicSpeed38:46
83SVKRóbert Málik (SVK)CK Pribram - Fany Gastro38:53

Etappe 1 - Trzebinia - Alwernia - 133 km - 8 Juni 2018Sprint


1POLMaciej Paterski (POL)Wibatech - Merx 7R3:01:13
2POLPawel Cieslik (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
3POLKamil Zielinski (POL)zt
4POLAdam Stachowiak (POL)Voster - Uniwheelszt
5NZLHayden McCormick (NZL)One Pro Cyclingzt
6POLMichal Podlaski (POL)Voster - Uniwheelszt
7PORAmaro Manuel Raposo Antunes (POR)CCC - Sprandi - Polkowicezt
8POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
9POLPatryk Stosz (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
10DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Riwal CeramicSpeedzt
11POLJakub Kaczmarek (POL)Huromzt
12GERPhilipp Walsleben (GER)P&S Thüringenzt
13POLMarek Rutkiewicz (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
14UKRAnatoliy Budyak (UKR)Lvivzt
15UKRVitaliy Buts (UKR)zt
16POLJakub Murias (POL)Centre Mondial du Cyclismezt
17RUSViktor Manakov (RUS)zt
18CZEJan Stöhr (CZE)AC Sparta Prahazt
19UKRAndriy Vasylyuk (UKR)zt
20POLAdrian Honkisz (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
21CZENicolas Pietrula (CZE)Dukla Prahazt
22POLKarol Domagalski (POL)One Pro Cyclingzt
23NZLJames Oram (NZL)One Pro Cyclingzt
24CZEPavel Gruber (CZE)CK Pribram - Fany Gastrozt
25POLLeszek Plucinski (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
26POLAdam Wójcik (POL)zt
27POLPawel Szostka (POL)zt
28POLBartosz Warchol (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
29POLEmanuel Piaskowy (POL)Huromzt
30CZEMartin Boubal (CZE)CK Pribram - Fany Gastrozt
31CZEPavel Stöhr (CZE)AC Sparta Prahazt
32DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal CeramicSpeedzt
33POLWojciech Halejak (POL)zt
34POLBartlomiej Wojtanek (POL)0:09
35CZEDominik Neumann (CZE)0:12
36POLKamil Malecki (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:15
37POLArtur Detko (POL)0:15
38FRAStéphane Cognet (FRA)Nice - Cote d`Azur0:15
39POLAdrian Brzozka (POL)0:15
40RUSVladislav Duiunov (RUS)0:15
41UKRBogdan Musienko (UKR)0:15
42POLPiotr Pekala (POL)0:15
43CZERichard Holec (CZE)0:20
44GERMichel Aschenbrenner (GER)P&S Thüringen0:21
45POLMariusz Michalek (POL)0:21
46CZETomás Schühler (CZE)AC Sparta Praha0:24
47POLDaniel Staniszewski (POL)0:24
48CZEVojtech Modlitba (CZE)CK Pribram - Fany Gastro0:24
49CZETomas Kalojiros (CZE)AC Sparta Praha0:24
50POLWojciech Sykala (POL)Wibatech - Merx 7R0:24
51POLAdam Jagiela (POL)0:24
52GERJeremy Lendowski (GER)0:24
53UKRMaksym Vasilyev (UKR)Lviv0:24
54UKRSergii Movchan (UKR)Lviv0:30
55POLMateusz Nieboras (POL)0:30
56GERPeter Förster (GER)0:30
57CZEJan Gavenda (CZE)0:33
58IRLAdam Stenson (IRL)0:33
59POLPiotr Brzozka (POL)0:33
60POLArtur Jatczak (POL)0:40
61POLAdrian Karpiuk (POL)0:40
62RUSMaksim Piskunov (RUS)0:40
63GERNicolas Brandt (GER)0:40
64POLPatryk Górecki (POL)0:40
65CZETomás Capek (CZE)0:47
66POLAntoni Ganko (POL)0:47
67POLSzymon Tracz (POL)0:47
68CZEPetr Klabouch (CZE)0:47
69SUIRoberto Pasi-Puttini (SUI)0:47
70FRANicolas Tatard (FRA)0:47
71POLMaciej Kwiatkowski (POL)0:47
72POLTobiasz Pawlak (POL)0:54
73CZEMichael Kohout (CZE)Dukla Praha1:00
74POLGrzegorz Kwiatkowski (POL)1:03
75CZEDusan Vavrek (CZE)Dukla Praha1:03
76POLNorbert Piekielny (POL)1:03
77GERMarkus Wille (GER)P&S Thüringen1:03
78GERDominik Röber (GER)P&S Thüringen1:03
79GBRPeter Williams (GBR)One Pro Cycling1:03
80DENMartin Mortensen (DEN)Riwal CeramicSpeed1:03
81POLKacper Kistowski (POL)Wibatech - Merx 7R1:03
82CZEMartin Hebík (CZE)CK Pribram - Fany Gastro1:03
83CZEMichal Schuran (CZE)AC Sparta Praha1:03
84GERRobert Jägeler (GER)P&S Thüringen1:03
85RUSMaxim Sukhov (RUS)1:03
86POLKarol Kuklewicz (POL)1:21
87FRAQuentin Vanoverschelde (FRA)1:25
88RUSArtur Ershov (RUS)1:30
89POLWojciech Ziolkowski (POL)1:30
90POLJaroslaw Rebiewski (POL)1:30
91POLPatryk Kostecki (POL)1:30
92POLPrzemyslaw Sobieraj (POL)Voster - Uniwheels1:48
93POLSzymon Krawczyk (POL)Voster - Uniwheels1:48
94GERSebastian Vogel (GER)1:48
95CZEPetr Fiala (CZE)AC Sparta Praha1:54
96POLMateusz Nowaczek (POL)Voster - Uniwheels2:00
97UKRTimur Maleiev (UKR)Lviv2:00
98CZEMartin Spudil (CZE)Dukla Praha2:08
99GBRJacob Scott (GBR)One Pro Cycling2:11
100CZEJiri Hochmann (CZE)Dukla Praha2:11
101GERJonathan Dinkler (GER)P&S Thüringen2:18
102GERFranz Schiewer (GER)2:18
103POLMateusz Komar (POL)Voster - Uniwheels2:18
104POLStanislaw Aniolkowski (POL)Hurom2:24
105GERPatrick Nagler (GER)2:45
106POLPatryk Solinski (POL)2:45
107DENSebastian Lander (DEN)Riwal CeramicSpeed2:56
108ITASimone Bonassi (ITA)4:49
109FRAMathieu Troude (FRA)5:41
110ITALorenzo Gardini (ITA)7:00
111DENJesper Mørkøv Christensen (DEN)Riwal CeramicSpeed7:14
112FRAPhilippe Péju (FRA)10:12
113SVKRóbert Málik (SVK)CK Pribram - Fany Gastro13:14
114CZEHynek Palicka (CZE)14:57
115DENPatrick Clausen (DEN)Riwal CeramicSpeed
116CZEMatej Stibingr (CZE)Dukla Praha
117POLKarol Rozek (POL)
118POLKamil Szewczyk (POL)
119POLKonrad Dziadowiec (POL)
120POLJakub Janowski (POL)
121POLMateusz Mucha (POL)
122ITAChristian Zanetta (ITA)
123ITAJacopo Rognoni (ITA)
124BLRDzmiry Prudnikau (BLR)
125POLPawel Staszczak (POL)
126POLMaciej Furczyk (POL)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Szaflary - Nowy Targ - 101 k - 9 Juni 2018Sprint


1UKRVitaliy Buts (UKR)2:39:06
2DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal CeramicSpeedzt
3POLAdrian Honkisz (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
4NZLHayden McCormick (NZL)One Pro Cycling0:49
5POLMaciej Paterski (POL)Wibatech - Merx 7R0:49
6POLBartosz Warchol (POL)Wibatech - Merx 7R0:49
7DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Riwal CeramicSpeed0:49
8POLMarek Rutkiewicz (POL)Wibatech - Merx 7R0:49
9PORAmaro Manuel Raposo Antunes (POR)CCC - Sprandi - Polkowice0:49
10POLPawel Cieslik (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:49
11POLJakub Kaczmarek (POL)Hurom0:49
12POLMichal Podlaski (POL)Voster - Uniwheels0:49
13CZEJan Stöhr (CZE)AC Sparta Praha0:49
14POLAdam Stachowiak (POL)Voster - Uniwheels0:49
15NZLJames Oram (NZL)One Pro Cycling0:49
16POLEmanuel Piaskowy (POL)Hurom0:49
17POLKarol Domagalski (POL)One Pro Cycling0:49
18UKRAndriy Vasylyuk (UKR)1:00
19POLAdrian Brzozka (POL)1:16
20UKRAnatoliy Budyak (UKR)Lviv1:16
21POLWojciech Sykala (POL)Wibatech - Merx 7R1:42
22RUSVladislav Duiunov (RUS)1:42
23POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:42
24POLArtur Detko (POL)1:42
25CZEMartin Boubal (CZE)CK Pribram - Fany Gastro1:42
26POLPatryk Stosz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:42
27POLPiotr Pekala (POL)1:42
28FRAStéphane Cognet (FRA)Nice - Cote d`Azur1:42
29GERPhilipp Walsleben (GER)P&S Thüringen2:28
30CZEDominik Neumann (CZE)5:49
31POLJakub Murias (POL)Centre Mondial du Cyclisme5:49
32CZERichard Holec (CZE)5:49
33POLMariusz Michalek (POL)5:49
34POLAdam Wójcik (POL)5:49
35CZEPavel Stöhr (CZE)AC Sparta Praha5:49
36POLSzymon Krawczyk (POL)Voster - Uniwheels6:57
37POLKacper Kistowski (POL)Wibatech - Merx 7R6:57
38POLMateusz Nieboras (POL)6:57
39POLWojciech Halejak (POL)10:47
40POLPatryk Kostecki (POL)10:47
41POLLeszek Plucinski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice10:47
42POLSzymon Tracz (POL)10:47
43GERRobert Jägeler (GER)P&S Thüringen14:10
44CZETomas Kalojiros (CZE)AC Sparta Praha14:10
45CZENicolas Pietrula (CZE)Dukla Praha14:12
46GERJonathan Dinkler (GER)P&S Thüringen14:12
47CZEJan Gavenda (CZE)14:12
48RUSMaksim Piskunov (RUS)14:12
49POLKamil Malecki (POL)CCC - Sprandi - Polkowice14:12
50RUSMaxim Sukhov (RUS)14:12
51POLBartlomiej Wojtanek (POL)14:12
52GERMichel Aschenbrenner (GER)P&S Thüringen14:12
53CZETomás Schühler (CZE)AC Sparta Praha14:12
54RUSArtur Ershov (RUS)14:12
55GERDominik Röber (GER)P&S Thüringen14:12
56DENMartin Mortensen (DEN)Riwal CeramicSpeed14:12
57POLArtur Jatczak (POL)14:12
58CZEPetr Klabouch (CZE)14:12
59SVKRóbert Málik (SVK)CK Pribram - Fany Gastro14:12
60POLPawel Szostka (POL)14:12
61IRLAdam Stenson (IRL)14:12
62SUIRoberto Pasi-Puttini (SUI)14:12
63DENSebastian Lander (DEN)Riwal CeramicSpeed14:12
64CZEMichal Schuran (CZE)AC Sparta Praha14:12
65POLTobiasz Pawlak (POL)14:12
66POLGrzegorz Kwiatkowski (POL)14:12
67FRANicolas Tatard (FRA)14:12
68CZEPetr Fiala (CZE)AC Sparta Praha14:12
69POLPrzemyslaw Sobieraj (POL)Voster - Uniwheels14:12
70CZEPavel Gruber (CZE)CK Pribram - Fany Gastro14:12
71GERPeter Förster (GER)14:12
72GBRPeter Williams (GBR)One Pro Cycling14:12
73GERNicolas Brandt (GER)14:24
74POLKamil Zielinski (POL)14:24
75GERSebastian Vogel (GER)14:24
76POLMateusz Komar (POL)Voster - Uniwheels14:24
77UKRSergii Movchan (UKR)Lviv14:24
78GERFranz Schiewer (GER)14:24
79ITASimone Bonassi (ITA)14:24
80GERPatrick Nagler (GER)14:24
81CZEMartin Hebík (CZE)CK Pribram - Fany Gastro14:24
82UKRBogdan Musienko (UKR)14:24
83POLAdrian Karpiuk (POL)14:24
84DENJesper Mørkøv Christensen (DEN)Riwal CeramicSpeed14:24
85CZEDusan Vavrek (CZE)Dukla Praha14:24
86CZEMichael Kohout (CZE)Dukla Praha14:30
87POLStanislaw Aniolkowski (POL)Hurom14:33
88FRAQuentin Vanoverschelde (FRA)14:33
89POLPatryk Solinski (POL)14:38
90RUSViktor Manakov (RUS)14:38
91ITALorenzo Gardini (ITA)15:27
92UKRTimur Maleiev (UKR)Lviv
93UKRMaksym Vasilyev (UKR)Lviv
94GBRJacob Scott (GBR)One Pro Cycling
95CZEVojtech Modlitba (CZE)CK Pribram - Fany Gastro
96POLMateusz Nowaczek (POL)Voster - Uniwheels
97CZEJiri Hochmann (CZE)Dukla Praha
98CZEMartin Spudil (CZE)Dukla Praha
99POLPiotr Brzozka (POL)
100GERMarkus Wille (GER)P&S Thüringen
101FRAPhilippe Péju (FRA)
102FRAMathieu Troude (FRA)
103POLPatryk Górecki (POL)
104POLDaniel Staniszewski (POL)
105POLAntoni Ganko (POL)
106POLMaciej Kwiatkowski (POL)
107GERJeremy Lendowski (GER)
108POLNorbert Piekielny (POL)
109POLAdam Jagiela (POL)
110POLKarol Kuklewicz (POL)
111POLJaroslaw Rebiewski (POL)
112POLWojciech Ziolkowski (POL)
113CZEHynek Palicka (CZE)
114CZETomás Capek (CZE)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Chocholowskie Termy - Stary Sacz (Przechyba) - 157 km - 10 Juni 2018Berg


1PORAmaro Manuel Raposo Antunes (POR)CCC - Sprandi - Polkowice4:02:46
2POLPawel Cieslik (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:36
3UKRAnatoliy Budyak (UKR)Lviv0:41
4DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Riwal CeramicSpeed1:09
5POLKarol Domagalski (POL)One Pro Cycling1:19
6POLBartosz Warchol (POL)Wibatech - Merx 7R1:35
7NZLJames Oram (NZL)One Pro Cycling1:35
8POLAdrian Brzozka (POL)1:57
9GERPhilipp Walsleben (GER)P&S Thüringen1:57
10POLPiotr Pekala (POL)1:57
11POLJakub Kaczmarek (POL)Hurom1:57
12NZLHayden McCormick (NZL)One Pro Cycling2:18
13POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowice2:18
14POLMarek Rutkiewicz (POL)Wibatech - Merx 7R2:18
15CZEJan Stöhr (CZE)AC Sparta Praha2:51
16POLAdam Wójcik (POL)3:01
17RUSVladislav Duiunov (RUS)3:01
18CZEDominik Neumann (CZE)3:03
19POLPatryk Stosz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice3:34
20UKRAndriy Vasylyuk (UKR)3:39
21UKRVitaliy Buts (UKR)3:39
22FRAStéphane Cognet (FRA)Nice - Cote d`Azur4:04
23RUSViktor Manakov (RUS)4:20
24UKRSergii Movchan (UKR)Lviv4:28
25CZEPavel Gruber (CZE)CK Pribram - Fany Gastro4:46
26POLMariusz Michalek (POL)4:53
27POLAdam Stachowiak (POL)Voster - Uniwheels4:55
28POLEmanuel Piaskowy (POL)Hurom4:55
29POLMichal Podlaski (POL)Voster - Uniwheels4:55
30CZERichard Holec (CZE)5:21
31CZEPavel Stöhr (CZE)AC Sparta Praha5:25
32CZENicolas Pietrula (CZE)Dukla Praha5:32
33POLMaciej Paterski (POL)Wibatech - Merx 7R5:58
34POLLeszek Plucinski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice6:07
35RUSArtur Ershov (RUS)6:07
36UKRBogdan Musienko (UKR)6:17
37POLJakub Murias (POL)Centre Mondial du Cyclisme6:45
38POLSzymon Tracz (POL)6:57
39POLMateusz Nieboras (POL)6:59
40POLArtur Detko (POL)7:17
41GERNicolas Brandt (GER)7:21
42POLBartlomiej Wojtanek (POL)7:47
43CZETomás Schühler (CZE)AC Sparta Praha8:02
44DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal CeramicSpeed8:02
45POLPawel Szostka (POL)8:25
46POLTobiasz Pawlak (POL)8:29
47CZEMichal Schuran (CZE)AC Sparta Praha8:34
48POLAdrian Honkisz (POL)Wibatech - Merx 7R8:34
49FRAQuentin Vanoverschelde (FRA)9:16
50DENMartin Mortensen (DEN)Riwal CeramicSpeed9:31
51POLWojciech Sykala (POL)Wibatech - Merx 7R9:44
52POLKamil Malecki (POL)CCC - Sprandi - Polkowice9:57
53POLGrzegorz Kwiatkowski (POL)10:30
54POLWojciech Halejak (POL)11:13
55RUSMaksim Piskunov (RUS)11:14
56IRLAdam Stenson (IRL)12:00
57SVKRóbert Málik (SVK)CK Pribram - Fany Gastro12:06
58POLArtur Jatczak (POL)12:22
59POLPatryk Kostecki (POL)12:22
60POLKamil Zielinski (POL)12:22
61RUSMaxim Sukhov (RUS)12:30
62CZEPetr Fiala (CZE)AC Sparta Praha13:26
63CZEJan Gavenda (CZE)13:26
64CZEPetr Klabouch (CZE)13:26
65GERPeter Förster (GER)13:26
66CZETomas Kalojiros (CZE)AC Sparta Praha13:47
67GERSebastian Vogel (GER)14:04
68CZEDusan Vavrek (CZE)Dukla Praha14:17
69CZEMartin Boubal (CZE)CK Pribram - Fany Gastro15:11
70CZEMartin Hebík (CZE)CK Pribram - Fany Gastro15:11
71POLKacper Kistowski (POL)Wibatech - Merx 7R15:11
72CZEMichael Kohout (CZE)Dukla Praha15:27
73POLSzymon Krawczyk (POL)Voster - Uniwheels15:38
74FRANicolas Tatard (FRA)15:38
75POLStanislaw Aniolkowski (POL)Hurom15:55
76DENSebastian Lander (DEN)Riwal CeramicSpeed17:47
77GERMichel Aschenbrenner (GER)P&S Thüringen17:47
78DENJesper Mørkøv Christensen (DEN)Riwal CeramicSpeed17:47
79GERDominik Röber (GER)P&S Thüringen17:47
80GERJonathan Dinkler (GER)P&S Thüringen17:47
81GERRobert Jägeler (GER)P&S Thüringen17:47
82POLAdrian Karpiuk (POL)17:47
83POLPatryk Solinski (POL)18:16
84GBRPeter Williams (GBR)One Pro Cycling
85POLMateusz Komar (POL)Voster - Uniwheels
86POLPrzemyslaw Sobieraj (POL)Voster - Uniwheels
87SUIRoberto Pasi-Puttini (SUI)
88ITASimone Bonassi (ITA)
89ITALorenzo Gardini (ITA)
90GERPatrick Nagler (GER)
91GERFranz Schiewer (GER)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden