De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Classic Sud Ardèche - Souvenir Francis Delpech - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Classic Sud Ardèche - Souvenir Francis Delpech - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2017

Classic Sud Ardèche - Souvenir Francis Delpech 2017

FrankrijkFrankrijk - 25 Februari 2017


Classic Sud Ardèche - Souvenir Francis Delpech - 25 Februari 2017


1ITAMauro Finetto (ITA)Delko - Marseille Provence KTM5:21:09
2ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
3ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
4ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Fortuneo - Vital Concept0:00
5FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
6FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux0:00
7FRAJulien Simon (FRA)Cofidis0:00
8NEDMartijn Budding (NED)Roompot - Nederlandse Loterij0:00
9FRALilian Calmejane (FRA)Direct Energie0:00
10FRAAnthony Delaplace (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
11FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
12FRAArnold Jeannesson (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
13ESPJaime Roson Garcia (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:00
14FRANicolas Edet (FRA)Cofidis0:29
15FRARomain Campistrous (FRA)Armée de Terre0:33
16FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:35
17BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondiale0:37
18ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:37
19FRAQuentin Pacher (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:37
20FRAThibault Ferasse (FRA)Armée de Terre0:37
21FRARémy Di Grégorio (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:37
22ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Caja Rural - Seguros RGA0:37
23FRARomain Sicard (FRA)Direct Energie1:21
24FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale1:21
25FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale1:21
26ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale1:21
27FRABastien Duculty (FRA)Armée de Terre1:21
28FRAKévin Le Cunff (FRA)HP BTP - Auber932:44
29FRARudy Molard (FRA)La Française des Jeux2:44
30FRAYannick Martinez (FRA)Delko - Marseille Provence KTM3:04
31ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros RGA3:15
32BELDimitri Peyskens (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect3:15
33FRAFabien Canal (FRA)Armée de Terre3:20
34ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros RGA3:20
35FRAJérôme Mainard (FRA)Armée de Terre3:20
36FRAGuillaume Levarlet (FRA)Wanty - Groupe Gobert3:20
37FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale3:20
38ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:20
39FRAGuillaume Bonnafond (FRA)Cofidis3:20
40ITARaffaello Bonusi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:20
41FRADavid Gaudu (FRA)La Française des Jeux3:20
42FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale3:26
43NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert3:45
44NEDMartijn Tusveld (NED)Roompot - Nederlandse Loterij3:45
45FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidis4:10
46BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert4:13
47BELAntoine Warnier (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect4:13
48FRAPierre Gouault (FRA)HP BTP - Auber935:08
49FRAJérémy Bescond (FRA)HP BTP - Auber935:08
50BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise5:08
51AUSCalvin Watson (AUS)Aqua Blue Sport5:08
52FRAYohan Bagot (FRA)Cofidis5:08
53POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice5:42
54FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre5:42
55NEDEtienne Van Empel (NED)Roompot - Nederlandse Loterij5:42
56CZEFrantisek Sisr (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice5:42
57ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec5:42
58ITASimone Ponzi (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice5:42
59NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Nederlandse Loterij5:42
60FRAFabien Doubey (FRA)Wanty - Groupe Gobert5:42
61ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros RGA5:42
62FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidis7:06
63FRAPaul Ourselin (FRA)Direct Energie9:13
64FRAAngelo Tulik (FRA)Direct Energie9:13
65LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTM9:13
66USALawrence Warbasse (USA)Aqua Blue Sport9:13
67FRANicolas Baldo (FRA)HP BTP - Auber939:13
68FRAKevin Lebreton (FRA)Armée de Terre9:13
69BELEliot Lietaer (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise9:13
70BELJens Wallays (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise9:13
71FRARomain Hardy (FRA)Fortuneo - Vital Concept9:50
72FRALoïc Chetout (FRA)Cofidis9:50
73BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise10:15
74ESPJosu Zabala (ESP)Caja Rural - Seguros RGA10:15
75POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowice12:08
76POLJakub Kaczmarek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice12:08
77FRARayane Bouhanni (FRA)Cofidis12:46
78LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTM12:46
79NORLars Petter Nordhaug (NOR)Aqua Blue Sport14:20
80BELLander Seynaeve (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille14:20
81GBRMark Christian (GBR)Aqua Blue Sport14:20
82BELBenjamin Declercq (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise14:20
83BELKenneth Van Rooy (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise14:20
84BELEmiel Vermeulen (BEL)Roubaix Métropole européenne de Lille14:20
85BELThomas Deruette (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect14:20
86BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert14:20
87FRAFélix Pouilly (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lille14:20
88FRAArmindo Fonseca (FRA)Fortuneo - Vital Concept14:20
89FRAArnaud Gérard (FRA)Fortuneo - Vital Concept14:20
90FRALéo Vincent (FRA)La Française des Jeux14:20
91FRALaurent Pichon (FRA)Fortuneo - Vital Concept14:20
92FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux14:20
93FRAThierry Hupond (FRA)Delko - Marseille Provence KTM14:20
94FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert14:20
95ITADavide Ballerini (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec14:26
96ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec14:26
97NEDTim Ariesen (NED)Roompot - Nederlandse Loterij16:44
98BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowice18:33
99FRARomain Le Roux (FRA)Armée de Terre19:15

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden