De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - International Rhodes Grand Prix - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - International Rhodes Grand Prix - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Griekenland

Uitslagen 2017

International Rhodes Grand Prix 2017

GriekenlandGriekenland - 5 Maart 2017


International Rhodes Grand Prix - 5 Maart 2017


1TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Spor4:38:50
2GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Haus0:00
3SUILukas Rüegg (SUI)0:00
4ITACarmelo Foti (ITA)Leopard Pro Cycling0:00
5SUIRoland Thalmann (SUI)Roth - Akros0:00
6NORKen-Levi Eikeland (NOR)FixIT.no0:00
7GREGeorgios Bouglas (GRE)0:00
8SUIFabian Lienhard (SUI)Vorarlberg0:00
9DENMark Sehested Pedersen (DEN)Veloconcept0:00
10SWEIsac Lundgren (SWE)Tre Berg - Postnord0:00
11GERChristopher Hatz (GER)Lotto - Kern Haus0:00
12AUTDennis Paulus (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:00
13DENAlexander Kamp Egested (DEN)Veloconcept0:00
14GERRaphael Freienstein (GER)Lotto - Kern Haus0:00
15GERVictor Brück (GER)0:00
16CZEMarek Sipos (CZE)SKC Tufo - Prostejov0:00
17SUICyrille Thièry (SUI)0:00
18NEDReinier Honig (NED)Vorarlberg0:00
19ESTAksel Nõmmela (EST)Leopard Pro Cycling0:00
20NORAudun Brekke Fløtten (NOR)Uno-X Hydrogen0:00
21SUIColin Stüssi (SUI)Roth - Akros0:00
22GBRScott Davies (GBR)Wiggins0:16
23GERChristoph Schweizer (GER)Sauerland NRW - Henley & Partners0:18
24DENAnthon Charmig (DEN)Veloconcept0:19
25DENMads Moltke Steen (DEN)0:20
26FINSasu Halme (FIN)0:21
27GERJustin Wolf (GER)Dauner D&DQ - Akkon0:23
28DENMichael Reihs (DEN)Veloconcept0:23
29AUTDaniel Eichinger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:25
30GBRBradley Stokes (GBR)0:25
31SWEPontus Kastemyr (SWE)Tre Berg - Postnord0:26
32GREDimitrios Antoniadis (GRE)0:26
33GREPeriklis Ilias (GRE)0:26
34GREAnastasios Kourmpetis (GRE)0:26
35CZEMatej Zahálka (CZE)SKC Tufo - Prostejov0:26
36GERMoritz Backofen (GER)Dauner D&DQ - Akkon0:26
37CZEPetr Hampl (CZE)SKC Tufo - Prostejov0:27
38GERLuca Henn (GER)Lotto - Kern Haus0:28
39GREAnastasios Koumpetsos (GRE)0:28
40SUIJonathan Fumeaux (SUI)Roth - Akros0:28
41SUIMatthias Reutimann (SUI)Roth - Akros0:28
42SUIValentin Baillifard (SUI)Roth - Akros0:29
43NORMikkel Tefre Lunder (NOR)CycleSport.se - Memil0:29
44ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg0:29
45TURFatih Keles (TUR)Torku Seker Spor0:32
46GERFelix Intra (GER)Sauerland NRW - Henley & Partners0:32
47GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling0:32
48SUIFrank Pasche (SUI)0:40
49POLSzymon Rekita (POL)Leopard Pro Cycling0:40
50SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg0:40
51SUIThéry Schir (SUI)Vorarlberg0:41
52FINLauri Seppä (FIN)0:41
53GERChristian Mager (GER)0:45
54BERMace Philip (BER)0:45
55GREGeorgios Stavrakakis (GRE)0:47
56CZEMatej Stibingr (CZE)SKC Tufo - Prostejov0:58
57AUTPaul Redtenbacher (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:58
58TURAhmet Akdilek (TUR)Torku Seker Spor0:59
59GERJonas Tenbruck (GER)Racing Students1:01
60GBRWilson Renwick (GBR)1:03
61AUTNils Friedl (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang1:04
62NORÅsmund Romstad Løvik (NOR)FixIT.no1:05
63NORJon Soeveras Breivold (NOR)FixIT.no1:05
64FINHiski Kanerva (FIN)CycleSport.se - Memil1:05
65GREMichail Mavrikakis (GRE)1:06
66GBRNathan Draper (GBR)Wiggins1:07
67GBRBen Hetherington (GBR)CycleSport.se - Memil1:08
68NORLars Saugstad (NOR)Uno-X Hydrogen1:09
69AUTMarvin Hammerschmid (AUT)Feldbinder Owayo KTM1:14
70NORSindre Eid Hermansen (NOR)FixIT.no1:17
71DENAndreas Jeppesen (DEN)Veloconcept1:18
72SUIPirmin Lang (SUI)Roth - Akros1:37
73GBRBenjamin Trippier (GBR)1:46
74IRLMichael O'Loughlin (IRL)Wiggins2:38
75GREIoannis Kyriakidis (GRE)2:53
76GBRJames Knox (GBR)Wiggins3:18
77GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling3:39
78SWEKim Magnusson (SWE)Tre Berg - Postnord4:09
79NORTorstein Traeen (NOR)Uno-X Hydrogen5:11
80NORSondre Kristiansen (NOR)Uno-X Hydrogen5:11
81NORTorjus Sleen (NOR)Uno-X Hydrogen6:28
82CYPKyriakos Papanastasiou (CYP)11:31
83GBRDavid Clarke (GBR)11:53
84GREZisis Soulios (GRE)11:54
85AUTJulian Steindler (AUT)Feldbinder Owayo KTM11:54
86SUIDimitri Bussard (SUI)11:55
87SWELudwig Bengtsson (SWE)11:56
88GREIoannis Iliadis (GRE)11:57
89GREAlexandros Papaderos (GRE)11:57
90GERTim Becker (GER)11:57
91GRECharalampos Kastrantas (GRE)11:57
92POLBartosz Rudyk (POL)11:57
93SWEErik Sandersson (SWE)Tre Berg - Postnord11:58
94AUTPatrick Hametner (AUT)Feldbinder Owayo KTM11:59
95GERViktor Müller (GER)Sauerland NRW - Henley & Partners11:59
96GBRMark Yale (GBR)11:59
97GREGeorgios Neilas (GRE)11:59
98GERKevin Andreas Vogel (GER)12:00
99TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor12:00
100GERGabriel Ossyra (GER)12:02
101POLDawid Szubak (POL)Voster - Uniwheels12:02
102NEDYannick Janssen (NED)CycleSport.se - Memil12:03
103NORNikolai Tefre Lunder (NOR)CycleSport.se - Memil12:04
104AUTAndreas Walzel (AUT)12:05
105POLSzymon Sajnok (POL)Attaque - Gusto12:07
106FRAThomas Terrettaz (FRA)15:19
107BELLukas Teller (BEL)15:20
108GERBenjamin Stauder (GER)Embrace The World15:20
109GBRDominic Schils (GBR)15:20
110SUILoic Perizzolo (SUI)15:21
111CZELudek Lichnovský (CZE)SKC Tufo - Prostejov15:21
112GERDaniel Westmattelmann (GER)Lotto - Kern Haus15:22
113GERJan Van Puyvelde (GER)Dauner D&DQ - Akkon15:22
114GERAndreas Leppert (GER)15:23
115GERKonstantin Hanebeck (GER)15:23
116AUTMatthias Wieneroither (AUT)Feldbinder Owayo KTM15:24

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden