De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - 109th Scandinavian Race in Uppsala 1909-2017 - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zweden

Uitslagen 2017

109th Scandinavian Race in Uppsala 1909-2017 2017

ZwedenZweden - 13 Mei 2017


109th Scandinavian Race in Uppsala 1909-2017 - 13 Mei 2017


1DENNicolai Philip Brøchner Nielsen (DEN)Riwal Platform4:20:06
2DENMorten Ollegaard (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm0:00
3DENRasmus Christian Quaade (DEN)Giant - Castelli0:00
4FINMatti Manninen (FIN)Fixit.no0:06
5NORAudun Brekke Fløtten (NOR)Uno-X Hydrogen0:06
6DENNicklas Overgaard Amdi Pedersen (DEN)Giant - Castelli0:06
7DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal Platform0:06
8DENPatrick Clausen (DEN)Riwal Platform0:06
9DENDennis Herforth Jensen (DEN)Coloquick - Cult0:06
10DENSteffen Munk Christiansen (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm0:06
11DENChristian Moberg Jørgensen (DEN)Coloquick - Cult0:06
12DENSimon Bigum (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm0:06
13SWEHampus Anderberg (SWE)Copenhagen0:06
14SWEIsac Lundgren (SWE)Tre Berg - Postnord0:06
15SWEPhilip Lindau (SWE)Coop0:06
16SWEErik Sandersson (SWE)Tre Berg - Postnord0:06
17DENTorkil Veyhe (DEN)Coloquick - Cult0:06
18NORKen-Levi Eikeland (NOR)Fixit.no0:12
19DENMartin Mortensen (DEN)Coloquick - Cult0:29
20SWELudwig Bengtsson (SWE)1:51
21NORMarius Blålid (NOR)Fixit.no1:51
22URUJose Nuñez (URU)2:26
23DENCasper Von Folsach (DEN)Giant - Castelli3:16
24FRAPierre Moncorgé (FRA)Cyclesport.se - Memil3:16
25SWEPontus Kastemyr (SWE)Tre Berg - Postnord3:24
26DENNicklas Bøje Pedersen (DEN)Giant - Castelli3:24
27DENJesper Juul Andreasen (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm3:24
28SWEEmil Andersson (SWE)3:24
29SWENiklas Gustavsson (SWE)Tre Berg - Postnord3:24
30SWEVincent Andersson (SWE)3:24
31NORKristoffer Madsen (NOR)Fixit.no3:24
32SWETobias Stridsberg (SWE)3:24
33SUIManuel Zobrist (SUI)3:24
34SWEJacob Ryska Wihk (SWE)3:24
35DENLars Lau Christensen (DEN)3:24
36BELMatthias Van Aken (BEL)Start Vaxes3:24
37ESPCarlos Lorente Garcia (ESP)Dare Viator Partizan3:24
38ERIAfewerki Elyas (ERI)3:24
39SWEMartin Gotting (SWE)3:24
40SWEAwet Gebremedhin Andemeskel (SWE)3:24
41SWEHannes Bergström Frisk (SWE)3:24
42FINOskari Vainionpää (FIN)3:24
43ESPAxel Costa Soria (ESP)Kuwait - Cartucho.es3:24
44SWEFredrik Ludvigsson (SWE)Copenhagen3:24
45SWERobert Pölder (SWE)3:24
46NORNikolai Tefre Lunder (NOR)Cyclesport.se - Memil3:24
47DENAnders Frost (DEN)3:24
48SWERasmus Mikiver (SWE)3:24
49FINRoope Nurmi (FIN)3:24
50ITADavide Rebellin (ITA)Kuwait - Cartucho.es3:24
51SWEOve Nilsson (SWE)3:24
52SWELucas Eriksson (SWE)Seg Racing Academy3:24
53NEDYannick Janssen (NED)Cyclesport.se - Memil3:24
54LATDeins Kanepejs (LAT)Rietumu Banka - Riga3:24
55AUSMatt Boys (AUS)Kuwait - Cartucho.es3:24
56SWEEmil Gabrils (SWE)3:24
57FINJesse Kaislavuo (FIN)3:24
58SWEOlof Åström (SWE)3:24
59NORSyver Waersted (NOR)Uno-X Hydrogen3:24
60LATKlavs Rubenis (LAT)3:24
61SWEFilip Bengtsson (SWE)Copenhagen3:24
62NORSedrik Ullebø (NOR)Uno-X Hydrogen3:24
63LATMarcis Kalnins (LAT)3:34
64NORKristian Kulset (NOR)Uno-X Hydrogen3:36
65NORAndreas Skjaelo Jacobsen (NOR)Fixit.no3:36
66NORLars Saugstad (NOR)Uno-X Hydrogen3:36
67SWEGustav Höög (SWE)Coop3:36
68SWEJonas Ahlstrand (SWE)3:36
69GBRBen Hetherington (GBR)Cyclesport.se - Memil3:42
70SWEJan Gunnars (SWE)3:42
71SWEStaffan Arvidsson McShane (SWE)3:56
72SWENils Penton (SWE)4:00
73NORMikkel Tefre Lunder (NOR)Cyclesport.se - Memil4:00
74NZLAlexander Ray (NZL)4:52

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden