De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Bulgarije - Noorden - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Bulgarije - Noorden - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Bulgarije

Uitslagen 2017

Ronde van Bulgarije - Noorden 2017

BulgarijeBulgarije - 3 September 2017 - 5 September 2017


Algemeen klassement - 5 September 2017


1UKRSergiy Lagkuti (UKR)Kolls - Bdc9:48:28
2BULAlexander Alexiev (BUL)3:17
3MDANicolae Tanovitchii (MDA)4:54
4ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)Unieuro Trevigiani - Hemus 18964:57
5BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club4:59
6UKRVitaliy Buts (UKR)Kolls - Bdc5:05
7BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowice5:07
8UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - Bdc5:11
9BULEvgeni Gerganov Balev (BUL)5:11
10BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club6:00
11BULRadoslav Valentinov Konstantinov (BUL)7:40
12RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club11:40
13BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club12:13
14GBRCallum Ferguson (GBR)15:53
15GBRLawrence Carpenter (GBR)16:41
16RSAAidan Van Niekerk (RSA)18:31
17ROUDaniel Crista (ROU)Copenhagen20:17
18BULYordan Andreev (BUL)Unieuro Trevigiani - Hemus 189620:39
19ESPLlibert Sendros Juvé (ESP)21:09
20TURSerkan Balkan (TUR)Torku Seker Spor23:16
21BULStanimir Cholakov (BUL)Unieuro Trevigiani - Hemus 189623:46
22SRBDusan Kalaba (SRB)Dare Viator Partizan24:56
23GBRGeorge Fowler (GBR)25:34
24AZEElgun Alizada (AZE)Synergy Baku Cycling Project25:42
25GBRGeorge Pym (GBR)27:09
26CHIMatias Alejandro Muñoz Tapia (CHI)27:31
27ARGFacundo Gabriel Lezica (ARG)28:08
28BULNikolai Genov (BUL)28:20
29BULPlamen Dimov (BUL)28:20
30AZEElchin Asadov (AZE)Synergy Baku Cycling Project28:22
31BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club28:53
32TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor29:21
33ROUValentin Plesea (ROU)29:34
34UKROleksandr Prevar (UKR)Kolls - Bdc30:30
35RSAByron Munton (RSA)30:39
36UKROleksandr Golovash (UKR)Minsk Cycling Club31:26
37SRBStefan Stefanovic (SRB)31:31
38RSAJarrod Hattingh (RSA)32:27
39ITASimone Ravanelli (ITA)Unieuro Trevigiani - Hemus 189633:02
40HUNDaniel Moricz (HUN)33:31
41ROUAndrei Cosmin Bidilici (ROU)33:44
42TURYunus Emre Yilmaz (TUR)33:46
43AZEMusa Mikayilzade (AZE)Synergy Baku Cycling Project34:15
44UKRVladyslav Soltasiuk (UKR)34:22
45BULIvan Azhi (BUL)34:37
46AZEKanan Gahramanli (AZE)Synergy Baku Cycling Project34:38
47TUROguzhan Tiryaki (TUR)34:53
48TURMustafa Köklü (TUR)35:55
49BULAdriyan Beev (BUL)36:06
50SRBNebojsa Jovanovic (SRB)Dare Viator Partizan36:14
51GBRWilliam Fox (GBR)36:54
52ROUPeter Laszlo (ROU)Tusnad37:06
53HUNBendegúz Bence Bernárd (HUN)37:06
54RSAJared Poulton (RSA)37:22
55TURHalil Ibrahim Dilek (TUR)Torku Seker Spor40:14
56RUSLeonid Krasnov (RUS)Tusnad46:42
57BULDenis Dobrev (BUL)47:09
58GBRJames Jobber (GBR)48:27
59BULPetar Chavdrov (BUL)50:05
60ROUCsaba Bartha (ROU)Tusnad51:12
61HUNBence Loki (HUN)51:53
62ROULeonard Barbu (ROU)52:29
63BULOnur Tatas (BUL)56:57
64HUNIstván Gábor Molnar (HUN)57:35
65BULNedko Lazarov (BUL)1:00:04
66BULIvan Muhtarov (BUL)1:00:27
67ROURoland Horvat (ROU)1:01:18
68BULHriso Hristov (BUL)1:03:11

Etappe 1 - Sofia - Troyan - 165 km - 3 September 2017Sprint


1UKRSergiy Lagkuti (UKR)Kolls - Bdc4:17:32
2BULAlexander Alexiev (BUL)3:25
3MDANicolae Tanovitchii (MDA)5:00
4UKRVitaliy Buts (UKR)Kolls - Bdc5:09
5BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club5:09
6UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - Bdc5:09
7BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowice5:09
8ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)Unieuro Trevigiani - Hemus 18965:09
9BULEvgeni Gerganov Balev (BUL)5:09
10BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club6:02
11BULRadoslav Valentinov Konstantinov (BUL)8:05
12BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club12:03
13RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club12:03
14ESPLlibert Sendros Juvé (ESP)12:53
15BULYordan Andreev (BUL)Unieuro Trevigiani - Hemus 189613:02
16TURSerkan Balkan (TUR)Torku Seker Spor14:20
17UKROleksandr Prevar (UKR)Kolls - Bdc15:30
18GBRLawrence Carpenter (GBR)16:39
19GBRCallum Ferguson (GBR)16:41
20TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor17:06
21SRBDusan Kalaba (SRB)Dare Viator Partizan17:06
22ROUValentin Plesea (ROU)17:44
23RSAAidan Van Niekerk (RSA)18:29
24BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club19:19
25ROUDaniel Crista (ROU)Copenhagen19:19
26CHIMatias Alejandro Muñoz Tapia (CHI)19:19
27GBRGeorge Pym (GBR)19:19
28ARGFacundo Gabriel Lezica (ARG)19:56
29BULPlamen Dimov (BUL)20:15
30BULNikolai Genov (BUL)20:15
31RSAByron Munton (RSA)21:35
32SRBStefan Stefanovic (SRB)21:52
33UKROleksandr Golovash (UKR)Minsk Cycling Club21:52
34AZEElchin Asadov (AZE)Synergy Baku Cycling Project22:26
35BULStanimir Cholakov (BUL)Unieuro Trevigiani - Hemus 189625:04
36TURYunus Emre Yilmaz (TUR)25:30
37BULIvan Muhtarov (BUL)25:32
38AZEMusa Mikayilzade (AZE)Synergy Baku Cycling Project25:32
39ROUAndrei Cosmin Bidilici (ROU)25:32
40RUSLeonid Krasnov (RUS)Tusnad25:32
41UKRVladyslav Soltasiuk (UKR)25:32
42AZEElgun Alizada (AZE)Synergy Baku Cycling Project25:32
43AZEKanan Gahramanli (AZE)Synergy Baku Cycling Project25:32
44BULOnur Tatas (BUL)25:32
45GBRGeorge Fowler (GBR)25:32
46RSAJared Poulton (RSA)25:32
47ROUPeter Laszlo (ROU)Tusnad25:32
48GBRJames Jobber (GBR)25:32
49HUNDaniel Moricz (HUN)25:32
50HUNBendegúz Bence Bernárd (HUN)25:32
51ROUCsaba Bartha (ROU)Tusnad25:32
52BULIvan Azhi (BUL)25:32
53TUROguzhan Tiryaki (TUR)26:51
54ROULeonard Barbu (ROU)26:51
55HUNBalázs Károly Bertalan (HUN)26:51
56BULAdriyan Beev (BUL)26:51
57BULDenis Dobrev (BUL)27:11
58BULPetar Chavdrov (BUL)27:11
59TURHalil Ibrahim Dilek (TUR)Torku Seker Spor27:11
60TURMustafa Köklü (TUR)27:14
61SRBNebojsa Jovanovic (SRB)Dare Viator Partizan27:14
62BULNedko Lazarov (BUL)27:14
63HUNBence Loki (HUN)27:14
64SRBMarko Danilovic (SRB)27:14
65ITASimone Ravanelli (ITA)Unieuro Trevigiani - Hemus 189627:18
66GBRWilliam Fox (GBR)28:16
67HUNIstván Gábor Molnar (HUN)28:23
68BULTeodor Rusev (BUL)28:27
69BULDean Asenov (BUL)28:28
70BULHriso Hristov (BUL)28:28
71ROURoland Horvat (ROU)28:28
72RSAJarrod Hattingh (RSA)30:42
73BULDoncho Mihaylov (BUL)32:07
74SRBOgnjen Ilic (SRB)Dare Viator Partizan
75BULMihail Mihailov (BUL)
76BULKiril Radoslavov (BUL)
77BULSpass Peychev (BUL)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Troyan - Pleven - 7 km - 4 September 2017Ontsnapping


1BULRadoslav Valentinov Konstantinov (BUL)1:26:05
2RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club0:00
3BULStanimir Cholakov (BUL)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:00
4UKRVitaliy Buts (UKR)Kolls - Bdc0:17
5BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:17
6ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:17
7GBRGeorge Pym (GBR)0:17
8AZEElgun Alizada (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:17
9SRBDusan Kalaba (SRB)Dare Viator Partizan0:17
10TURYunus Emre Yilmaz (TUR)0:17
11GBRLawrence Carpenter (GBR)0:17
12MDANicolae Tanovitchii (MDA)0:17
13GBRGeorge Fowler (GBR)0:17
14BULNikolai Genov (BUL)0:17
15UKRSergiy Lagkuti (UKR)Kolls - Bdc0:17
16BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowice0:17
17AZEElchin Asadov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:17
18UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - Bdc0:17
19UKRVladyslav Soltasiuk (UKR)0:17
20ROUAndrei Cosmin Bidilici (ROU)0:17
21TUROguzhan Tiryaki (TUR)0:17
22BULAlexander Alexiev (BUL)0:17
23HUNDaniel Moricz (HUN)0:17
24RSAAidan Van Niekerk (RSA)0:17
25BULEvgeni Gerganov Balev (BUL)0:17

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Pleven - Svishtov - 77,1 km - 4 September 2017Sprint


1ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)Unieuro Trevigiani - Hemus 18961:30:03
2BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:04
3UKRVitaliy Buts (UKR)Kolls - Bdc0:04
4MDANicolae Tanovitchii (MDA)0:04
5BULStanimir Cholakov (BUL)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:04
6SRBDusan Kalaba (SRB)Dare Viator Partizan0:04
7BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club0:04
8ROUDaniel Crista (ROU)Copenhagen0:04
9GBRGeorge Pym (GBR)0:04
10BULAlexander Alexiev (BUL)0:04
11BULRadoslav Valentinov Konstantinov (BUL)0:04
12RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club0:04
13BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowice0:04
14GBRWilliam Fox (GBR)0:08
15GBRGeorge Fowler (GBR)0:08
16BULEvgeni Gerganov Balev (BUL)0:08
17UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - Bdc0:08
18GBRCallum Ferguson (GBR)0:08
19AZEElchin Asadov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:08
20GBRLawrence Carpenter (GBR)0:08
21RSAAidan Van Niekerk (RSA)0:08
22AZEMusa Mikayilzade (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:13
23HUNDaniel Moricz (HUN)0:13
24BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club0:16
25TUROguzhan Tiryaki (TUR)0:16
26GBRJames Jobber (GBR)0:16
27AZEElgun Alizada (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:16
28UKRSergiy Lagkuti (UKR)Kolls - Bdc0:16
29BULNikolai Genov (BUL)0:19
30BULPlamen Dimov (BUL)0:19
31ARGFacundo Gabriel Lezica (ARG)0:26
32AZEKanan Gahramanli (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:26
33ROUAndrei Cosmin Bidilici (ROU)0:26
34ROUPeter Laszlo (ROU)Tusnad0:26
35BULYordan Andreev (BUL)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:26
36TURSerkan Balkan (TUR)Torku Seker Spor0:26
37SRBMarko Danilovic (SRB)0:26
38HUNBendegúz Bence Bernárd (HUN)0:26
39CHIMatias Alejandro Muñoz Tapia (CHI)0:26
40TURHalil Ibrahim Dilek (TUR)Torku Seker Spor0:30
41ESPLlibert Sendros Juvé (ESP)0:30
42TURYunus Emre Yilmaz (TUR)0:30
43SRBNebojsa Jovanovic (SRB)Dare Viator Partizan0:30
44HUNBence Loki (HUN)0:35
45BULIvan Azhi (BUL)0:35
46RSAJared Poulton (RSA)0:42
47ROUValentin Plesea (ROU)0:42
48BULAdriyan Beev (BUL)0:45
49ITASimone Ravanelli (ITA)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:47
50SRBStefan Stefanovic (SRB)0:47
51UKRVladyslav Soltasiuk (UKR)1:04
52UKROleksandr Prevar (UKR)Kolls - Bdc1:04
53RUSLeonid Krasnov (RUS)Tusnad1:04
54RSAByron Munton (RSA)1:04
55RSAJarrod Hattingh (RSA)1:07
56TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor1:07
57TURMustafa Köklü (TUR)1:07
58BULDenis Dobrev (BUL)1:17
59ROULeonard Barbu (ROU)1:36
60ROUCsaba Bartha (ROU)Tusnad1:36
61UKROleksandr Golovash (UKR)Minsk Cycling Club1:48
62BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club1:48
63BULPetar Chavdrov (BUL)8:21
64ROURoland Horvat (ROU)8:46
65HUNIstván Gábor Molnar (HUN)8:46
66BULOnur Tatas (BUL)8:46
67BULNedko Lazarov (BUL)8:46
68BULHriso Hristov (BUL)8:46
69BULDoncho Mihaylov (BUL)8:46
70BULIvan Muhtarov (BUL)8:58
71BULDean Asenov (BUL)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Svishtov - Elena - 113 km - 5 September 2017Ontsnapping


1BULStanimir Cholakov (BUL)Unieuro Trevigiani - Hemus 18962:33:38
2GBRCallum Ferguson (GBR)0:03
3BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:47
4ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:47
5BULRadoslav Valentinov Konstantinov (BUL)0:47
6AZEElgun Alizada (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:47
7ITASimone Ravanelli (ITA)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:47
8BULAlexander Alexiev (BUL)0:47
9GBRLawrence Carpenter (GBR)0:47
10ROUDaniel Crista (ROU)Copenhagen0:47
11BULEvgeni Gerganov Balev (BUL)0:47
12UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - Bdc0:47
13MDANicolae Tanovitchii (MDA)0:47
14RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club0:47
15UKRVitaliy Buts (UKR)Kolls - Bdc0:47
16RSAAidan Van Niekerk (RSA)0:47
17GBRGeorge Fowler (GBR)0:47
18UKRSergiy Lagkuti (UKR)Kolls - Bdc0:47
19BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club0:47
20BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowice0:47
21BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club0:47
22RSAJarrod Hattingh (RSA)0:47
23AZEElchin Asadov (AZE)Synergy Baku Cycling Project6:41
24BULYordan Andreev (BUL)Unieuro Trevigiani - Hemus 18967:20
25TURMustafa Köklü (TUR)7:43
26RSAByron Munton (RSA)8:09
27ROUPeter Laszlo (ROU)Tusnad8:39
28TURSerkan Balkan (TUR)Torku Seker Spor8:39
29ROUAndrei Cosmin Bidilici (ROU)8:39
30BULAdriyan Beev (BUL)8:39
31ROUValentin Plesea (ROU)8:39
32TURHalil Ibrahim Dilek (TUR)Torku Seker Spor8:39
33TURYunus Emre Yilmaz (TUR)8:39
34AZEKanan Gahramanli (AZE)Synergy Baku Cycling Project8:39
35HUNDaniel Moricz (HUN)8:39
36UKRVladyslav Soltasiuk (UKR)8:39
37AZEMusa Mikayilzade (AZE)Synergy Baku Cycling Project8:39
38ARGFacundo Gabriel Lezica (ARG)8:39
39TUROguzhan Tiryaki (TUR)8:39
40TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor8:39
41ESPLlibert Sendros Juvé (ESP)8:39
42BULPlamen Dimov (BUL)8:39
43UKROleksandr Golovash (UKR)Minsk Cycling Club8:39
44CHIMatias Alejandro Muñoz Tapia (CHI)8:39
45BULIvan Azhi (BUL)8:39
46BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club8:39
47SRBNebojsa Jovanovic (SRB)Dare Viator Partizan8:39
48RSAJared Poulton (RSA)8:39
49SRBStefan Stefanovic (SRB)8:39
50HUNBendegúz Bence Bernárd (HUN)8:39
51BULPetar Chavdrov (BUL)8:39
52BULNikolai Genov (BUL)8:39
53SRBDusan Kalaba (SRB)Dare Viator Partizan8:39
54GBRWilliam Fox (GBR)8:39
55GBRGeorge Pym (GBR)8:39
56UKROleksandr Prevar (UKR)Kolls - Bdc14:49
57HUNIstván Gábor Molnar (HUN)16:12
58RUSLeonid Krasnov (RUS)Tusnad16:12
59BULDenis Dobrev (BUL)16:12
60ROUCsaba Bartha (ROU)Tusnad20:10
61ROURoland Horvat (ROU)20:10
62ROULeonard Barbu (ROU)20:10
63HUNBence Loki (HUN)20:10
64BULOnur Tatas (BUL)20:10
65BULNedko Lazarov (BUL)20:10
66BULIvan Muhtarov (BUL)20:10
67BULHriso Hristov (BUL)20:10
68GBRJames Jobber (GBR)20:10
69SRBMarko Danilovic (SRB)
70BULDoncho Mihaylov (BUL)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden