De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Vuelta Asturias Julio Alvarez Mendo - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Vuelta Asturias Julio Alvarez Mendo - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2017

Vuelta Asturias Julio Alvarez Mendo 2017

SpanjeSpanje - 29 April 2017 - 1 Mei 2017


Algemeen klassement - 1 Mei 2017


1ESPRaul Alarcon Garcia (ESP)W52 - FC Porto - Porto Canal12:20:42
2COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar0:32
3ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Medellin - Inder1:07
4PORJoão Ricardo Cardoso Benta (POR)Rádio Popular - Boavista1:07
5ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavira1:40
6ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:42
7PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal1:50
8PORRicardo Augusto Vilela (POR)Manzana - Postobon2:10
9PORJoaquim Silva (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal2:17
10COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon2:46
11ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Murias2:55
12ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Israel Cycling Academy2:58
13ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadi Basque Country - Murias3:01
14ITAFederico Canuti (ITA)3:15
15ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistar3:19
16ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Burgos - BH3:31
17COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar3:31
18PORDavid Miguel Costa Rodrigues (POR)Rádio Popular - Boavista3:35
19COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon3:49
20PORAntónio Carvalho (POR)4:20
21ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)4:38
22RUSDmitriy Strakhov (RUS)Lokosphinx4:44
23ESPOscar Pujol Muñoz (ESP)Ukyo5:09
24ESPÓscar Hernández Martinez (ESP)Louletano - Hospital de Loulé5:38
25PORCésar Fonte (POR)LA Aluminios - Metalusa Blackjack5:48
26ESPXuban Errazkin Perez (ESP)6:10
27ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyo6:35
28ESPRaúl García de Mateos Rubio (ESP)7:08
29ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga7:35
30ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar8:09
31ESPJosé Manuel Gutiérrez (ESP)8:45
32ESPDavid Belda Garcia (ESP)Burgos - BH8:46
33COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon8:46
34PORNuno Almeida (POR)8:50
35RUSSergey Shilov (RUS)Lokosphinx9:23
36ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rga9:24
37ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar9:25
38ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga9:40
39ESPPablo Guerrero Bonilla (ESP)Rádio Popular - Boavista9:51
40ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH9:55
41RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx10:22
42ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Sporting - Tavira10:26
43ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskadi Basque Country - Murias11:20
44ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Louletano - Hospital de Loulé11:23
45COLDaniel Andres Rozo Velez (COL)Bicicletas Strongman12:09
46COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Manzana - Postobon12:11
47PORLuis Felipe Correia Afonso (POR)LA Aluminios - Metalusa Blackjack12:42
48PORDavid Da Silva Livramento (POR)Sporting - Tavira13:27
49COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon14:41
50ESPGabriel Pons Sancho (ESP)14:54
51ESPCarlos Cobos Márquez (ESP)15:16
52RUSSergey Vdovin (RUS)Lokosphinx15:28
53ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)LA Aluminios - Metalusa Blackjack15:34
54USATyler Williams (USA)Israel Cycling Academy15:38
55ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavira16:08
56ESPRodrigo Araque Lorente (ESP)Ukyo16:55
57ESPSergio Vega Merodio (ESP)Unieuro Trevigiani - Hemus 189617:23
58ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rga17:50
59ESPAxel Costa Soria (ESP)Kuwait - Cartucho.es18:04
60RUSDmitry Sokolov (RUS)Lokosphinx18:05
61NZLJason Christie (NZL)18:16
62PORJoão Rodrigues (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal18:57
63COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)Medellin - Inder19:16
64URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rga19:16
65RUSMamyr Stash (RUS)Lokosphinx19:22
66COLDidier Alexander Sastoque Pulido (COL)Bicicletas Strongman19:25
67COLAristobulo Cala Cala (COL)Bicicletas Strongman19:52
68ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Ukyo20:54
69ESPMartí Marquez Román (ESP)21:08
70ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy21:50
71RUSArtem Samolenkov (RUS)Lokosphinx22:19
72ITAFabio Tommassini (ITA)d'Amico - Utensilnord22:32
73ESPSamuel Blanco Prol (ESP)LA Aluminios - Metalusa Blackjack22:56
74COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon23:34
75ESPRafael Márquez Raigon (ESP)Inteja - Mmr23:50
76ESPJuan Ignacio Pérez Martin (ESP)W52 - FC Porto - Porto Canal23:58
77COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobon24:04
78ITAEttore Carlini (ITA)d'Amico - Utensilnord24:09
79CRCGregory Brenes Obando (CRC)Inteja - Mmr24:17
80PORLuis Gomes (POR)24:28
81ESPFernando Grijalba Perez (ESP)Kuwait - Cartucho.es24:36
82DOMDiego Milán Jiménez (DOM)Inteja - Mmr24:53
83COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)Medellin - Inder25:23
84ESPHéctor Saez Benito (ESP)Caja Rural - Seguros Rga25:38
85NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy25:49
86PORDomingos André Maciel Gonçalves (POR)Rádio Popular - Boavista25:53
87ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Euskadi Basque Country - Murias26:02
88ESPJorge Cubero Galvez (ESP)Burgos - BH26:42
89ESPJulio Alberto Amores Palacios (ESP)Inteja - Mmr26:43
90AUSJason Lowndes (AUS)Israel Cycling Academy26:48
91ITANicolas Samparisi (ITA)d'Amico - Utensilnord26:56
92MEXIgnacio Sarabia Diaz (MEX)Inteja - Mmr27:17
93ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Ukyo28:10
94ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistar28:36
95COLSteven Calderón Porras (COL)Bicicletas Strongman29:01
96PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)29:08
97PORLuis Filipe Silva Fernandes (POR)Sporting - Tavira29:15
98PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Movistar29:58
99PORHélder Fernandes Ferreira (POR)Louletano - Hospital de Loulé30:15
100ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias30:31
101COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)Medellin - Inder30:33
102ESPMarcos Jurado Rodriguez (ESP)Burgos - BH31:00
103NAMDan Craven (NAM)Israel Cycling Academy31:04
104ESPFelipe Orts Lloret (ESP)31:38
105PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Sporting - Tavira32:41
106ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)32:47
107VENEdwin Torres (VEN)Kuwait - Cartucho.es33:31
108ESPEduardo Pérez Landaluce (ESP)33:37
109ESPEgoitz Fernández Ayarzaguena (ESP)Ukyo33:57
110RUSAlexander Evtushenko (RUS)Lokosphinx34:09
111ITANicola Genovese (ITA)d'Amico - Utensilnord34:30
112ESPMartín Bouzas Rey (ESP)34:37
113COLCristian Montoya Giraldo (COL)Medellin - Inder34:44
114ESPGustavo César Veloso (ESP)W52 - FC Porto - Porto Canal36:11
115ESPJacobo Ucha Rodriguez (ESP)W52 - FC Porto - Porto Canal36:12
116ISRAviv Yechezkel (ISR)Israel Cycling Academy38:36
117ESPPablo Torres Muiño (ESP)Burgos - BH38:48
118COLJuan Esteban Arango Carvajal (COL)Medellin - Inder39:46
119MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapura42:13
120ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar42:53
121SWEAwet Gebremedhin Andemeskel (SWE)44:38
122COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)Medellin - Inder45:40
123JAPMichimasa Nakai (JAP)Ukyo46:51
124DOMJuan José Cueto Montero (DOM)Inteja - Mmr50:19
125PORZulmiro Magalhães (POR)LA Aluminios - Metalusa Blackjack54:04
126JAPYusuke Hatanaka (JAP)Ukyo55:32

Etappe 1 - Oviedo - Pola de Lena - 169 km - 29 April 2017Ontsnapping


1COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)Medellin - Inder4:12:50
2ESPRaul Alarcon Garcia (ESP)W52 - FC Porto - Porto Canal0:22
3ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistar0:27
4ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyo0:27
5ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Medellin - Inder0:27
6COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon0:27
7PORJoão Ricardo Cardoso Benta (POR)Rádio Popular - Boavista0:27
8ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:27
9ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavira0:27
10PORRicardo Augusto Vilela (POR)Manzana - Postobon0:27
11ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavira0:27
12ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Burgos - BH0:27
13ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:27
14COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar0:27
15PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal0:27
16ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:27
17ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:51
18ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Sporting - Tavira0:51
19PORAntónio Carvalho (POR)0:51
20COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon0:51
21ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Louletano - Hospital de Loulé0:51
22RUSDmitriy Strakhov (RUS)Lokosphinx0:51
23ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Ukyo0:51
24ITAFederico Canuti (ITA)0:51
25ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:51
26ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Israel Cycling Academy0:51
27COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar0:51
28ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistar0:51
29PORDavid Miguel Costa Rodrigues (POR)Rádio Popular - Boavista0:51
30PORNuno Almeida (POR)0:51
31ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar0:51
32ESPRaúl García de Mateos Rubio (ESP)0:51
33PORJoaquim Silva (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal0:51
34CRCGregory Brenes Obando (CRC)Inteja - Mmr0:51
35ESPDavid Belda Garcia (ESP)Burgos - BH0:51
36PORDomingos André Maciel Gonçalves (POR)Rádio Popular - Boavista0:51
37ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:51
38ESPOscar Pujol Muñoz (ESP)Ukyo0:51
39COLCristian Montoya Giraldo (COL)Medellin - Inder0:51
40RUSSergey Shilov (RUS)Lokosphinx1:21
41ESPÓscar Hernández Martinez (ESP)Louletano - Hospital de Loulé1:21
42COLOscar Eduardo Sanchez Guarin (COL)Bicicletas Strongman1:21
43ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH1:21
44ESPXuban Errazkin Perez (ESP)1:21
45ESPVictor Etxebarria Carrasco (ESP)Rádio Popular - Boavista1:21
46ESPPablo Guerrero Bonilla (ESP)Rádio Popular - Boavista1:21
47COLSteven Calderón Porras (COL)Bicicletas Strongman1:21
48ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:21
49ESPHéctor Saez Benito (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:21
50ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:21
51PORCésar Fonte (POR)LA Aluminios - Metalusa Blackjack1:21
52ITAFabio Tommassini (ITA)d'Amico - Utensilnord1:21
53ESPCarlos Cobos Márquez (ESP)1:21
54ESPJosé Manuel Gutiérrez (ESP)1:21
55RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx1:21
56ITADavide Rebellin (ITA)Kuwait - Cartucho.es1:27
57PORLuis Felipe Correia Afonso (POR)LA Aluminios - Metalusa Blackjack1:36
58ESPFernando Grijalba Perez (ESP)Kuwait - Cartucho.es1:36
59ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)LA Aluminios - Metalusa Blackjack1:36
60COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Manzana - Postobon1:36
61COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)Medellin - Inder1:50
62COLDaniel Andres Rozo Velez (COL)Bicicletas Strongman1:50
63COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon1:50
64NZLJason Christie (NZL)2:10
65COLAristobulo Cala Cala (COL)Bicicletas Strongman2:10
66ESPSamuel Blanco Prol (ESP)LA Aluminios - Metalusa Blackjack2:10
67USATyler Williams (USA)Israel Cycling Academy2:10
68PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)2:10
69COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon2:10
70PORJoão Rodrigues (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal2:10
71ESPJorge Cubero Galvez (ESP)Burgos - BH2:10
72PORDavid Da Silva Livramento (POR)Sporting - Tavira2:10
73ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:10
74COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)Medellin - Inder2:10
75COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon2:10
76ESPSergio Vega Merodio (ESP)Unieuro Trevigiani - Hemus 18962:10
77ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar2:10
78SWEAwet Gebremedhin Andemeskel (SWE)2:10
79RUSEgor Silin (RUS)2:10
80ESPRafael Márquez Raigon (ESP)Inteja - Mmr2:10
81GERAndreas Keuser (GER)Kuwait - Cartucho.es2:10
82RUSSergey Vdovin (RUS)Lokosphinx2:10
83NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy2:51
84ESPJuan Ignacio Pérez Martin (ESP)W52 - FC Porto - Porto Canal2:51
85ITANicolas Samparisi (ITA)d'Amico - Utensilnord2:51
86VENEdwin Torres (VEN)Kuwait - Cartucho.es2:51
87RSAShaun-Nick Bester (RSA)Sporting - Tavira2:51
88ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy2:51
89ESPAxel Costa Soria (ESP)Kuwait - Cartucho.es2:51
90PORHugo Matos Sancho (POR)LA Aluminios - Metalusa Blackjack2:51
91NAMDan Craven (NAM)Israel Cycling Academy2:51
92ESPPablo Torres Muiño (ESP)Burgos - BH2:51
93COLJuan Esteban Arango Carvajal (COL)Medellin - Inder2:51
94URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rga2:51
95RUSDmitry Sokolov (RUS)Lokosphinx2:51
96RUSMamyr Stash (RUS)Lokosphinx2:51
97RUSAlexander Evtushenko (RUS)Lokosphinx2:51
98ESPFelipe Orts Lloret (ESP)2:51
99ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:51
100PORLuis Filipe Silva Fernandes (POR)Sporting - Tavira2:51
101ESPMartín Bouzas Rey (ESP)2:51
102PORLuis Gomes (POR)2:51
103ESPMartí Marquez Román (ESP)2:51
104PORHélder Fernandes Ferreira (POR)Louletano - Hospital de Loulé3:08
105ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)Bicicletas Strongman3:19
106ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias3:31
107ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)3:31
108COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobon3:31
109ESPJoan Ruiz Vicens (ESP)Burgos - BH3:31
110RUSArtem Samolenkov (RUS)Lokosphinx3:31
111ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)3:31
112ESPBiel Pons (ESP)3:31
113MEXIgnacio Sarabia Diaz (MEX)Inteja - Mmr3:31
114MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapura3:39
115COLDidier Alexander Sastoque Pulido (COL)Bicicletas Strongman3:40
116MASMuhsin Al Redha Misbah (MAS)Sapura3:44
117COLJuan Sebastian Tamayo Martinez (COL)Bicicletas Strongman3:48
118AUSJason Lowndes (AUS)Israel Cycling Academy3:50
119ESPMarcos Jurado Rodriguez (ESP)Burgos - BH3:53
120ESPEneko Lizarralde Delgado (ESP)Euskadi Basque Country - Murias3:54
121COLSebastián Orlando Caro Monroy (COL)3:57
122DOMDiego Milán Jiménez (DOM)Inteja - Mmr5:02
123DOMJuan José Cueto Montero (DOM)Inteja - Mmr5:02
124AUSMatt Boys (AUS)Kuwait - Cartucho.es5:02
125DOMAdrián Nuñez Quiroz (DOM)5:02
126COLWalter Alejandro Vargas Alzate (COL)Medellin - Inder6:04
127ESPEgoitz Fernández Ayarzaguena (ESP)Ukyo6:36
128ESPJulio Alberto Amores Palacios (ESP)Inteja - Mmr6:40
129ESPGustavo César Veloso (ESP)W52 - FC Porto - Porto Canal7:00
130PORJoão Matias (POR)LA Aluminios - Metalusa Blackjack7:00
131ESPEduardo Pérez Landaluce (ESP)7:00
132PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Movistar7:00
133JAPYusuke Hatanaka (JAP)Ukyo7:00
134ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar7:00
135PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Sporting - Tavira7:00
136ESPRodrigo Araque Lorente (ESP)Ukyo7:00
137ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Ukyo7:00
138MASFitri Saharil (MAS)7:00
139JAPMichimasa Nakai (JAP)Ukyo7:00
140COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)Medellin - Inder7:00
141DOMWilliam de Jésus Guzman Rosario (DOM)Inteja - Mmr7:00
142ESPEloy Teruel Rovira (ESP)7:11
143ESPJacobo Ucha Rodriguez (ESP)W52 - FC Porto - Porto Canal7:11
144ISRAviv Yechezkel (ISR)Israel Cycling Academy7:11
145ESPMarcos Rojo Martin (ESP)Burgos - BH8:15
146ITANicola Genovese (ITA)d'Amico - Utensilnord8:50
147ITAEttore Carlini (ITA)d'Amico - Utensilnord8:50
148PORZulmiro Magalhães (POR)LA Aluminios - Metalusa Blackjack18:10
149MASAkmal Hakim Zakaria (MAS)Sapura18:46
150ITAAngelo Raffaele (ITA)d'Amico - Utensilnord19:23
151ESPAnder Barrenetxea Uriarte (ESP)Euskadi Basque Country - Murias
152MASMohammad Izzat Hilmi Abdul Halil (MAS)Sapura
153PORAndré Piedade Evangelista (POR)Louletano - Hospital de Loulé
154ESPMario González Salas (ESP)Sporting - Tavira
155MASMuhammad Izat Tolha (MAS)Sapura
156FRAGuillaume De Almeida (FRA)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Ribera de Arriba - Alto del Acebo (Cangas de Narcea) - 177 km - 30 April 2017Berg


1COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar5:19:40
2ESPRaul Alarcon Garcia (ESP)W52 - FC Porto - Porto Canal0:00
3ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)0:31
4ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavira0:33
5ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:35
6PORJoão Ricardo Cardoso Benta (POR)Rádio Popular - Boavista0:37
7ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Medellin - Inder0:39
8PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal0:43
9PORJoaquim Silva (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal0:49
10COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar0:53
11ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Israel Cycling Academy1:00
12ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:00
13PORRicardo Augusto Vilela (POR)Manzana - Postobon1:03
14ITAFederico Canuti (ITA)1:17
15COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon1:17
16ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:21
17ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistar1:48
18ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Burgos - BH1:57
19PORDavid Miguel Costa Rodrigues (POR)Rádio Popular - Boavista2:04
20RUSDmitriy Strakhov (RUS)Lokosphinx2:29
21ESPÓscar Hernández Martinez (ESP)Louletano - Hospital de Loulé2:30
22COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon2:42
23PORAntónio Carvalho (POR)2:42
24ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:54
25PORCésar Fonte (POR)LA Aluminios - Metalusa Blackjack3:20
26ESPOscar Pujol Muñoz (ESP)Ukyo3:38
27COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon3:42
28ESPXuban Errazkin Perez (ESP)3:42
29ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rga4:02
30ESPRaúl García de Mateos Rubio (ESP)4:30
31ESPJosé Manuel Gutiérrez (ESP)4:53
32ITAEttore Carlini (ITA)d'Amico - Utensilnord4:58
33ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar5:28
34ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyo5:28
35PORNuno Almeida (POR)5:28
36ESPDavid Belda Garcia (ESP)Burgos - BH5:28
37ESPBiel Pons (ESP)5:31
38RUSSergey Shilov (RUS)Lokosphinx5:31
39COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Manzana - Postobon5:47
40ESPPablo Guerrero Bonilla (ESP)Rádio Popular - Boavista5:59
41ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar6:38
42COLDaniel Andres Rozo Velez (COL)Bicicletas Strongman6:43
43ESPRodrigo Araque Lorente (ESP)Ukyo6:55
44ITADavide Rebellin (ITA)Kuwait - Cartucho.es7:27
45ESPJorge Cubero Galvez (ESP)Burgos - BH7:27
46ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga7:42
47RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx7:54
48ESPAxel Costa Soria (ESP)Kuwait - Cartucho.es8:01
49ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Louletano - Hospital de Loulé8:01
50PORLuis Felipe Correia Afonso (POR)LA Aluminios - Metalusa Blackjack8:06
51ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)LA Aluminios - Metalusa Blackjack8:06
52ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Sporting - Tavira8:28
53ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavira8:29
54PORDavid Da Silva Livramento (POR)Sporting - Tavira8:46
55RUSSergey Vdovin (RUS)Lokosphinx9:10
56ESPSergio Vega Merodio (ESP)Unieuro Trevigiani - Hemus 18969:21
57COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon9:31
58PORJoão Rodrigues (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal9:31
59ESPJulio Alberto Amores Palacios (ESP)Inteja - Mmr9:45
60ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskadi Basque Country - Murias10:20
61USATyler Williams (USA)Israel Cycling Academy10:28
62ESPSamuel Blanco Prol (ESP)LA Aluminios - Metalusa Blackjack10:41
63ESPCarlos Cobos Márquez (ESP)10:55
64RUSArtem Samolenkov (RUS)Lokosphinx11:36
65ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy11:47
66COLDidier Alexander Sastoque Pulido (COL)Bicicletas Strongman12:09
67RUSDmitry Sokolov (RUS)Lokosphinx12:14
68NZLJason Christie (NZL)12:20
69RUSMamyr Stash (RUS)Lokosphinx12:55
70MEXIgnacio Sarabia Diaz (MEX)Inteja - Mmr13:28
71COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)Medellin - Inder13:34
72ESPJuan Ignacio Pérez Martin (ESP)W52 - FC Porto - Porto Canal13:34
73ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga13:55
74ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rga13:59
75ESPHéctor Saez Benito (ESP)Caja Rural - Seguros Rga13:59
76URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rga13:59
77COLAristobulo Cala Cala (COL)Bicicletas Strongman15:11
78ITAFabio Tommassini (ITA)d'Amico - Utensilnord15:19
79AUSJason Lowndes (AUS)Israel Cycling Academy15:46
80PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Movistar15:46
81NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy15:46
82ESPMartí Marquez Román (ESP)15:46
83ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Ukyo15:55
84CRCGregory Brenes Obando (CRC)Inteja - Mmr16:14
85ESPMarcos Jurado Rodriguez (ESP)Burgos - BH16:29
86PORLuis Filipe Silva Fernandes (POR)Sporting - Tavira16:57
87ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Ukyo17:02
88ESPFernando Grijalba Perez (ESP)Kuwait - Cartucho.es17:12
89ESPRafael Márquez Raigon (ESP)Inteja - Mmr17:32
90ESPJacobo Ucha Rodriguez (ESP)W52 - FC Porto - Porto Canal17:32
91DOMDiego Milán Jiménez (DOM)Inteja - Mmr18:04
92PORDomingos André Maciel Gonçalves (POR)Rádio Popular - Boavista18:13
93ITANicolas Samparisi (ITA)d'Amico - Utensilnord18:13
94COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon18:24
95ESPFelipe Orts Lloret (ESP)18:29
96COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobon18:47
97ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Euskadi Basque Country - Murias19:43
98PORLuis Gomes (POR)19:50
99ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias19:50
100ESPEgoitz Fernández Ayarzaguena (ESP)Ukyo20:09
101COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)Medellin - Inder20:13
102VENEdwin Torres (VEN)Kuwait - Cartucho.es20:22
103RUSAlexander Evtushenko (RUS)Lokosphinx21:00
104ISRAviv Yechezkel (ISR)Israel Cycling Academy21:01
105NAMDan Craven (NAM)Israel Cycling Academy21:01
106ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistar21:01
107ESPPablo Torres Muiño (ESP)Burgos - BH22:01
108ESPGustavo César Veloso (ESP)W52 - FC Porto - Porto Canal22:01
109ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)22:04
110PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)23:22
111ESPEduardo Pérez Landaluce (ESP)23:37
112PORHélder Fernandes Ferreira (POR)Louletano - Hospital de Loulé24:07
113ESPMartín Bouzas Rey (ESP)24:34
114MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapura24:38
115COLJuan Sebastian Tamayo Martinez (COL)Bicicletas Strongman24:52
116COLSteven Calderón Porras (COL)Bicicletas Strongman25:09
117COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)Medellin - Inder25:10
118ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar25:37
119PORZulmiro Magalhães (POR)LA Aluminios - Metalusa Blackjack25:49
120JAPMichimasa Nakai (JAP)Ukyo25:55
121COLJuan Esteban Arango Carvajal (COL)Medellin - Inder26:37
122COLCristian Montoya Giraldo (COL)Medellin - Inder30:53
123JAPYusuke Hatanaka (JAP)Ukyo34:36
124DOMJuan José Cueto Montero (DOM)Inteja - Mmr34:59
125SWEAwet Gebremedhin Andemeskel (SWE)35:16
126COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)Medellin - Inder35:41
127PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Sporting - Tavira
128COLOscar Eduardo Sanchez Guarin (COL)Bicicletas Strongman
129MASAkmal Hakim Zakaria (MAS)Sapura
130MASMuhsin Al Redha Misbah (MAS)Sapura
131MASFitri Saharil (MAS)
132PORJoão Matias (POR)LA Aluminios - Metalusa Blackjack
133PORHugo Matos Sancho (POR)LA Aluminios - Metalusa Blackjack
134DOMWilliam de Jésus Guzman Rosario (DOM)Inteja - Mmr
135DOMAdrián Nuñez Quiroz (DOM)
136RSAShaun-Nick Bester (RSA)Sporting - Tavira
137AUSMatt Boys (AUS)Kuwait - Cartucho.es
138GERAndreas Keuser (GER)Kuwait - Cartucho.es
139ESPJoan Ruiz Vicens (ESP)Burgos - BH
140ESPMarcos Rojo Martin (ESP)Burgos - BH
141ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH
142ESPEneko Lizarralde Delgado (ESP)Euskadi Basque Country - Murias
143COLWalter Alejandro Vargas Alzate (COL)Medellin - Inder
144RUSEgor Silin (RUS)
145ESPVictor Etxebarria Carrasco (ESP)Rádio Popular - Boavista
146COLSebastián Orlando Caro Monroy (COL)
147ITANicola Genovese (ITA)d'Amico - Utensilnord
148ITAAngelo Raffaele (ITA)d'Amico - Utensilnord
149ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)Bicicletas Strongman
150ESPEloy Teruel Rovira (ESP)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Cangas del Narcea - Oviedo (Uría) - 12 km - 1 Mei 2017Medium berg


1ESPRaul Alarcon Garcia (ESP)W52 - FC Porto - Porto Canal2:48:12
2ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Medellin - Inder0:07
3PORJoão Ricardo Cardoso Benta (POR)Rádio Popular - Boavista0:07
4ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:10
5COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar0:15
6ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyo0:40
7ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistar0:40
8PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal0:40
9ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavira0:40
10ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:40
11ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:40
12ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)0:40
13ESPOscar Pujol Muñoz (ESP)Ukyo0:40
14PORAntónio Carvalho (POR)0:40
15PORRicardo Augusto Vilela (POR)Manzana - Postobon0:40
16COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon0:40
17PORJoaquim Silva (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal0:40
18ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar0:40
19PORDavid Miguel Costa Rodrigues (POR)Rádio Popular - Boavista0:40
20COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon0:40
21ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:07
22ESPXuban Errazkin Perez (ESP)1:07
23ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Sporting - Tavira1:07
24ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH1:07
25ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Burgos - BH1:07
26ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:07
27ITAFederico Canuti (ITA)1:07
28PORCésar Fonte (POR)LA Aluminios - Metalusa Blackjack1:07
29ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Israel Cycling Academy1:07
30RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx1:07
31RUSDmitriy Strakhov (RUS)Lokosphinx1:24
32PORLuis Gomes (POR)1:47
33COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Manzana - Postobon1:47
34ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar1:47
35COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar1:47
36DOMDiego Milán Jiménez (DOM)Inteja - Mmr1:47
37ESPÓscar Hernández Martinez (ESP)Louletano - Hospital de Loulé1:47
38ESPRaúl García de Mateos Rubio (ESP)1:47
39ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:31
40PORNuno Almeida (POR)2:31
41ESPJorge Cubero Galvez (ESP)Burgos - BH2:31
42ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Louletano - Hospital de Loulé2:31
43ESPMartí Marquez Román (ESP)2:31
44ESPPablo Guerrero Bonilla (ESP)Rádio Popular - Boavista2:31
45ESPJosé Manuel Gutiérrez (ESP)2:31
46URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rga2:31
47RUSSergey Shilov (RUS)Lokosphinx2:31
48COLSteven Calderón Porras (COL)Bicicletas Strongman2:31
49ESPDavid Belda Garcia (ESP)Burgos - BH2:31
50COLAristobulo Cala Cala (COL)Bicicletas Strongman2:31
51ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:31
52PORDavid Da Silva Livramento (POR)Sporting - Tavira2:31
53ESPEduardo Pérez Landaluce (ESP)3:00
54USATyler Williams (USA)Israel Cycling Academy3:00
55COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)Medellin - Inder3:00
56COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon3:00
57PORHélder Fernandes Ferreira (POR)Louletano - Hospital de Loulé3:00
58PORLuis Felipe Correia Afonso (POR)LA Aluminios - Metalusa Blackjack3:00
59COLCristian Montoya Giraldo (COL)Medellin - Inder3:00
60ESPCarlos Cobos Márquez (ESP)3:00
61ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rga3:00
62RUSDmitry Sokolov (RUS)Lokosphinx3:00
63COLYecid Arturo Sierra Sanchez (COL)Manzana - Postobon3:00
64ESPRodrigo Araque Lorente (ESP)Ukyo3:00
65COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)Medellin - Inder3:00
66COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon3:14
67COLDaniel Andres Rozo Velez (COL)Bicicletas Strongman3:36
68COLDidier Alexander Sastoque Pulido (COL)Bicicletas Strongman3:36
69COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)Medellin - Inder3:36
70RUSMamyr Stash (RUS)Lokosphinx3:36
71PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)3:36
72NZLJason Christie (NZL)3:46
73RUSSergey Vdovin (RUS)Lokosphinx4:08
74ESPRafael Márquez Raigon (ESP)Inteja - Mmr4:08
75ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Ukyo4:08
76ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Ukyo4:08
77COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Manzana - Postobon4:48
78ITANicolas Samparisi (ITA)d'Amico - Utensilnord5:52
79ESPSergio Vega Merodio (ESP)Unieuro Trevigiani - Hemus 18965:52
80ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)LA Aluminios - Metalusa Blackjack5:52
81ITAFabio Tommassini (ITA)d'Amico - Utensilnord5:52
82ESPGabriel Pons Sancho (ESP)5:52
83ESPFernando Grijalba Perez (ESP)Kuwait - Cartucho.es5:52
84COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)Medellin - Inder5:52
85ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Euskadi Basque Country - Murias5:52
86PORDomingos André Maciel Gonçalves (POR)Rádio Popular - Boavista6:55
87PORJoão Rodrigues (POR)W52 - FC Porto - Porto Canal6:55
88ESPJuan Ignacio Pérez Martin (ESP)W52 - FC Porto - Porto Canal6:55
89AUSJason Lowndes (AUS)Israel Cycling Academy7:12
90ESPGustavo César Veloso (ESP)W52 - FC Porto - Porto Canal7:12
91CRCGregory Brenes Obando (CRC)Inteja - Mmr7:12
92SWEAwet Gebremedhin Andemeskel (SWE)7:12
93ESPMartín Bouzas Rey (ESP)7:12
94ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistar7:12
95ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavira7:12
96PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Movistar7:12
97NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy7:12
98ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)7:12
99ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias7:12
100ESPEgoitz Fernández Ayarzaguena (ESP)Ukyo7:12
101NAMDan Craven (NAM)Israel Cycling Academy7:12
102RUSArtem Samolenkov (RUS)Lokosphinx7:12
103ESPAxel Costa Soria (ESP)Kuwait - Cartucho.es7:12
104ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy7:12
105PORLuis Filipe Silva Fernandes (POR)Sporting - Tavira9:27
106PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Sporting - Tavira9:27
107PORZulmiro Magalhães (POR)LA Aluminios - Metalusa Blackjack10:05
108ESPSamuel Blanco Prol (ESP)LA Aluminios - Metalusa Blackjack10:05
109VENEdwin Torres (VEN)Kuwait - Cartucho.es10:18
110ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar10:18
111ESPHéctor Saez Benito (ESP)Caja Rural - Seguros Rga10:18
112DOMJuan José Cueto Montero (DOM)Inteja - Mmr10:18
113ESPJulio Alberto Amores Palacios (ESP)Inteja - Mmr10:18
114ESPMarcos Jurado Rodriguez (ESP)Burgos - BH10:18
115MEXIgnacio Sarabia Diaz (MEX)Inteja - Mmr10:18
116ESPFelipe Orts Lloret (ESP)10:18
117RUSAlexander Evtushenko (RUS)Lokosphinx10:18
118COLJuan Esteban Arango Carvajal (COL)Medellin - Inder10:18
119ITANicola Genovese (ITA)d'Amico - Utensilnord10:21
120ITAEttore Carlini (ITA)d'Amico - Utensilnord10:21
121ISRAviv Yechezkel (ISR)Israel Cycling Academy10:24
122ESPJacobo Ucha Rodriguez (ESP)W52 - FC Porto - Porto Canal10:24
123ESPPablo Torres Muiño (ESP)Burgos - BH13:56
124JAPYusuke Hatanaka (JAP)Ukyo13:56
125JAPMichimasa Nakai (JAP)Ukyo13:56
126MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapura13:56
127ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga
128COLJuan Sebastian Tamayo Martinez (COL)Bicicletas Strongman
129ITADavide Rebellin (ITA)Kuwait - Cartucho.es

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden