De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Parijs-Bourges - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Parijs-Bourges - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2017

Parijs-Bourges 2017

FrankrijkFrankrijk - 5 Oktober 2017


Parijs-Bourges - 5 Oktober 2017


1FRARudy Barbier (FRA)AG2R - La Mondiale4:34:36
2FRAMarc Sarreau (FRA)La Française des Jeux0:00
3FRAJérémy Lecroq (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:00
4FRAJustin Jules (FRA)WB Veranclassic - Aqua Protect0:00
5FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis0:00
6FRAArmindo Fonseca (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
7BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
8BELTimothy Dupont (BEL)Verandas Willems - Crelan0:00
9GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin0:00
10ITAAndrea Pasqualon (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:00
11BELRoy Jans (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:00
12FRALorenzo Manzin (FRA)La Française des Jeux0:00
13FRAChristophe Masson (FRA)WB Veranclassic - Aqua Protect0:00
14FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis0:00
15BELJarl Salomein (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
16FRAThomas Boudat (FRA)Direct Energie0:00
17FRADamien Touzé (FRA)HP Btp - Auber930:00
18SUIFabian Lienhard (SUI)Vorarlberg0:00
19ITANicola Toffali (ITA)0:00
20SUIColin Stüssi (SUI)Roth - Akros0:00
21FRAKévin Le Cunff (FRA)HP Btp - Auber930:00
22SUILukas Jaun (SUI)Roth - Akros0:00
23MDACristian Raileanu (MDA)Wilier - Selle Italia0:00
24BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
25FRAYannick Martinez (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
26BELKevin Deltombe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
27ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:00
28NEDPiotr Havik (NED)0:00
29SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecin0:00
30SUIRoland Thalmann (SUI)Roth - Akros0:00
31SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg0:00
32BELStijn Devolder (BEL)Verandas Willems - Crelan0:00
33FRAAngelo Tulik (FRA)Direct Energie0:00
34SUIGian Friesecke (SUI)Vorarlberg0:00
35FRABryan Alaphilippe (FRA)Armée de Terre0:00
36LATGatis Smukulis (LAT)Delko - Marseille Provence KTM0:00
37FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondiale0:09
38FRAJimmy Turgis (FRA)Cofidis0:09
39NEDTom Vermeer (NED)Differdange - Lösch0:09
40GBRJosh Teasdale (GBR)Differdange - Lösch0:09
41AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg0:09
42BELCédric Raymackers (BEL)Differdange - Lösch0:09
43BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin0:09
44FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:09
45FRARomain Le Roux (FRA)Armée de Terre0:09
46ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:09
47ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)0:09
48MDAMaxim Rusnac (MDA)Differdange - Lösch0:09
49ESPEneko Lizarralde Delgado (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:09
50FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:09
51FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:09
52ESPAdrián González Velasco (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:09
53ESPBeñat Txoperena Matxikote (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:09
54FRADavid Menut (FRA)HP Btp - Auber930:09
55SUIDamian Lüscher (SUI)Roth - Akros0:09
56BELStijn Steels (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:09
57BELSébastien Delfosse (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:09
58BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale0:09
59LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale0:09
60GERLukas Meiler (GER)Vorarlberg0:09
61BELKevyn Ista (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:09
62GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobert0:09
63DENMichael Mørkøv (DEN)Katusha - Alpecin0:09
64FRALaurent Pichon (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:09
65FRABenoît Cosnefroy (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:09
66LUXTom Thill (LUX)Differdange - Lösch0:09
67FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:09
68FRAJimmy Raibaud (FRA)Armée de Terre0:09
69GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale0:09
70FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie0:09
71ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:09
72LATEmils Liepins (LAT)Rietumu Banka - Riga0:09
73ESTAlo Jakin (EST)HP Btp - Auber930:09
74FRAThibault Ferasse (FRA)Armée de Terre0:09
75BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:09
76FRARomain Cardis (FRA)Direct Energie0:09
77FRALouis Pijourlet (FRA)0:09
78FRAAnthony Delaplace (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:09
79FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:09
80SUIValentin Baillifard (SUI)Roth - Akros0:09
81BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:09
82FRAPierre Gouault (FRA)HP Btp - Auber930:09
83FRANicolas Prodhomme (FRA)0:09
84FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Vendée U0:09
85BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondiale0:09
86NEDHuub Duyn (NED)Verandas Willems - Crelan0:09
87FRAMaxime Bouet (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:09
88FRAOlivier Le Gac (FRA)La Française des Jeux0:20
89FRAArnold Jeannesson (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:20
90FRAMorgan Kneisky (FRA)Armée de Terre0:20
91FRAThomas Joly (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:20
92BELGregory Habeaux (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:20
93FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis0:31
94FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidis0:36
95BELMaxime Vantomme (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:44
96FRADamien Gaudin (FRA)Armée de Terre0:46
97BELDimitri Claeys (BEL)Cofidis0:48
98RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin0:55
99BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:07
100FRACédric Pineau (FRA)La Française des Jeux1:11
101FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux1:11
102FRAKévin Réza (FRA)La Française des Jeux1:11
103BELMichael Goolaerts (BEL)Verandas Willems - Crelan1:11
104FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie1:11
105LTUIgnatas Konovalovas (LTU)La Française des Jeux1:59
106BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:19
107FRABenjamin Thomas (FRA)Armée de Terre2:33
108NEDReinier Honig (NED)Vorarlberg2:35
109FRANicolas Baldo (FRA)HP Btp - Auber933:06
110FRACyril Lemoine (FRA)Cofidis3:06
111FRARomain Campistrous (FRA)Armée de Terre3:56
112BELDries De Bondt (BEL)Verandas Willems - Crelan4:21
113FRASylvain Chavanel (FRA)Direct Energie7:16
114ESPPello Olaberria Arruabarrena (ESP)Euskadi Basque Country - Murias16:28
115GERHenrik Hamm (GER)0711/cycling16:28
116GERJan Hugger (GER)Gesundshop24.com16:28
117SUIAlexandre Ballet (SUI)Exploit - Goomah Bikes16:28
118ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg16:28
119ESPGotzon Udondo Santamaria (ESP)Euskadi Basque Country - Murias16:28
120BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Wanty - Groupe Gobert16:28
121ESPAnder Barrenetxea Uriarte (ESP)Euskadi Basque Country - Murias16:28
122BELSander Cordeel (BEL)Verandas Willems - Crelan16:28
123GERMaximilian Wörner (GER)0711/cycling16:28
124LUXIvan Centrone (LUX)Differdange - Lösch18:27

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden