De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Okolo Jizních Cech / Tour of South Bohemia - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Okolo Jizních Cech / Tour of South Bohemia - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Uitslagen 2017

Okolo Jizních Cech / Tour of South Bohemia 2017

TsjechiëTsjechië - 30 Augustus 2017 - 3 September 2017


Algemeen klassement - 3 September 2017


1CZEJosef Cerný (CZE)Elkov - Author15:07:44
2DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Giant - Castelli0:12
3SLORok Korosec (SLO)Amplatz - BMC0:54
4DENNicolai Philip Brøchner Nielsen (DEN)Riwal Platform0:54
5BELMilan Menten (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:57
6SLOAndi Bajc (SLO)Amplatz - BMC1:05
7DENRasmus Christian Quaade (DEN)Giant - Castelli1:06
8BELThomas Vereecken (BEL)Lotto - Soudal Espoirs1:15
9CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil1:15
10DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal Platform1:17
11GERChristian Mager (GER)1:21
12ITAMattia Bais (ITA)1:22
13POLSzymon Rekita (POL)Leopard Pro Cycling1:25
14KAZDinmukhammed Ulysbayev (KAZ)Astana City1:39
15SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil1:57
16DENCasper Von Folsach (DEN)Giant - Castelli2:14
17SUIGian Friesecke (SUI)Vorarlberg2:23
18SUIFabian Lienhard (SUI)Vorarlberg2:24
19CZEJirí Polnický (CZE)Verva - Active Jet2:27
20POLEmanuel Piaskowy (POL)Hurom2:32
21POLPawel Cieslik (POL)Verva - Active Jet2:36
22SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystrica2:39
23DENNicklas Overgaard Amdi Pedersen (DEN)Giant - Castelli2:43
24CZETomas Kalojiros (CZE)2:48
25CZEAdam Sekanina (CZE)3:19
26AUSMitchell Mulhern (AUS)Delta Rotterdam3:22
27CZETomás Buchácek (CZE)Elkov - Author3:56
28POLMichal Podlaski (POL)Verva - Active Jet4:29
29POLMateusz Grabis (POL)Voster - Uniwheels6:31
30DENChris Anker Sørensen (DEN)Riwal Platform7:34
31GERTimon Loderer (GER)10:06
32BELSander De Pestel (BEL)Lotto - Soudal Espoirs10:49
33DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Riwal Platform11:27
34KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana City13:08
35SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil15:17
36SUIJustin Paroz (SUI)15:22
37ITAMatteo Donegà (ITA)18:59
38CZEJan Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro19:06
39POLAdam Stachowiak (POL)Verva - Active Jet20:45
40SUINico Selenati (SUI)21:15
41KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana City21:30
42KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Astana City22:26
43SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil23:11
44ESTAksel Nõmmela (EST)Leopard Pro Cycling23:14
45AUTJodok Salzmann (AUT)WSA - Greenlife24:51
46SUIManuel Bösch (SUI)Vorarlberg25:29
47KAZGalym Akhmetov (KAZ)Astana City30:23
48CZEJan Kraus (CZE)31:11
49NEDDennis Bakker (NED)Delta Rotterdam32:36
50LUXLuc Wirtgen (LUX)35:46
51SVKMarek Canecky (SVK)Amplatz - BMC39:36
52ITAAlessandro Pessot (ITA)39:38
53POLMateusz Komar (POL)Voster - Uniwheels40:10
54ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg43:01
55TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Spor43:48
56AUTThomas Umhaller (AUT)Amplatz - BMC43:50
57SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystrica48:29
58HUNJános Pelikán (HUN)Amplatz - BMC51:02
59CZETomás Capek (CZE)51:16
60TURBatuhan Özgür (TUR)51:17
61TUROnur Balkan (TUR)51:22
62CZEAdam Cihlar (CZE)51:37
63SVKMartin Vlcák (SVK)Dukla Banska Bystrica51:41
64AUTNils Friedl (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang53:25
65CZEPavel Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro54:07
66SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil54:51

Etappe 1 - Jindrichuv Hradec - Jindrichuv Hradec - 2,5 km - 30 Augustus 2017Ploegentijdrit


1BEL Lotto - Soudal Espoirs (Sander De Pestel, Mitch Groot, Laurens Huys, Milan Menten, Kevin Ikelaar, Thomas Vereecken)3:38
2AUT Amplatz - BMC (Rok Korosec, Marek Canecky, Gerd Fidler, Thomas Umhaller, János Pelikán, Andi Bajc)3:39
3CZE Elkov - Author (Tomás Buchácek, Josef Cerný, Alois Kankovský, Jirí Polnický, Michael Kukrle, Pawel Cieslik)3:39
4DEN Giant - Castelli (Rasmus Christian Quaade, Emil Nygaard Vinjebo, Casper Von Folsach, Nicklas Overgaard Amdi Pedersen, Nicklas Bøje Pedersen, Rasmus Byriel Iversen)3:41
5AUT Vorarlberg (Manuel Bösch, Gian Friesecke, Fabian Lienhard, Martin Meiler, Patrick Schelling, Francesco Zurita Martinez)3:42
6POL Hurom (Emanuel Piaskowy, Pawel Franczak, Bartlomiej Matysiak, Wojciech Migdal, Wojciech Franczak, Stanislaw Aniolkowski)3:44
7DEN Riwal Platform (Jonas Aaen Jørgensen, Nicolai Philip Brøchner Nielsen, Troels Rønning Vinther, Chris Anker Sørensen, Andreas Stokbro Nielsen, Tobias Mørch Kongstad)3:45
8SLO Meblo Jogi Kult Solkan (Robert Jenko, Marko Pavlic, Primoz Obal, Tim Roskar)3:47
9LUX Leopard Pro Cycling (Jan Brockhoff, Alexander Krieger, John Mandrysch, Aksel Nõmmela, Szymon Rekita, Luc Wirtgen)3:48
10AUT Felbermayr - Simplon Wels (Markus Eibegger, Stephan Rabitsch, Daniel Lehner, Matthias Mangertseder, Daniel Auer)3:48
11SLO Adria Mobil (Gorazd Per, Radoslav Rogina, Dusan Rajovic, Ziga Horvat, Ziga Groselj, Jon Bozic)3:49
12AUT WSA - Greenlife (Marco Friedrich, Markus Kopfauf, Hans-Jörg Leopold, Timon Loderer, Stefan Kolb, Jodok Salzmann)3:49
13CZE CK Pribram - Fany Gastro (Martin Boubal, Martin Hebík, Róbert Málik, Jan Stöhr, Pavel Stöhr, Pavel Gruber)3:50
14SVK Nationaal team van Slowakije (Patrik Tybor, Lubos Malovec, Jan Andrej Cully, Juraj Bellan, Miklos Szabo, Martin Vlcák)3:52
15CZE Topforex - Lapierre (Karel Hník, Tomás Okrouhlický, Tomás Capek, Michal Malík, Dominik Neumann, Tomas Kalojiros)3:52
16CZE TJ Favorit Brno (Lukas Kunt, Jan Urbasek, Adam Sekanina, Thomas Zechmeister, Adam Cihlar, Dominik Drdek)3:53
17NED Delta Rotterdam (Jan-Willem van Schip, Mitchell Mulhern, Ike Groen, Luuc Bugter, Jason Van Dalen, Dennis Bakker)3:53
18AUT Hrinkow Advarics Cycleang (Patrick Bosman, Andreas Hofer, Dominik Hrinkow, Nils Friedl, Andreas Graf, Christian Mager)3:54
19ITA Friuli (Mattia Bais, Mattia De Marchi, Massimo Orlandi, Matteo Donegà, Alessandro Pessot, Nicola Venchiarutti)3:55
20AUT Feldbinder Owayo KTM (Patrick Hametner, Marvin Hammerschmid, Raphael Hammerschmidt, Lukas Reckendorfer, Matthias Wieneroither, Andreas Wolfmayr)3:56
21TUR Nationaal team van Turkije (Ahmet Örken, Nazim Bakirci, Muhammet Atalay, Batuhan Özgür, Ahmet Akdilek, Onur Balkan)3:58
22SUI Nationaal team van Zwitserland (Robin Froidevaux, Justin Paroz, Frank Pasche, Nico Selenati, Gaël Suter, Cyrille Thièry)3:59
23KAZ Astana City (Galym Akhmetov, Yuriy Natarov, Vadim Pronskiy, Maxim Satlikov, Grigoriy Shtein, Dinmukhammed Ulysbayev)4:00
24SVK Spartak Tlmace Regional Team (Juraj Lajcha, Matej Krajicek, Michal Hloza, Milos Vojtek, Filip Vanco, Tomás Person)4:04
25CZE Dukla Praha (Martin Smida, Jiri Hochmann, Nicolas Pietrula, Michael Kohout, Jan Kraus, Matyás Strupek)4:09
26POL Voster - Uniwheels (Michal Podlaski, Mateusz Grabis, Mateusz Nowaczek, Mateusz Komar, Adam Stachowiak, Krzysztof Parma)4:11
27SVK Proefekt (Juraj Karas, Adam Szasz, Dusan Vala, Vladimir Kovacik)4:17

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Ceske Budejovice - Tabor - 135 km - 31 Augustus 2017Sprint


1NEDJason Van Dalen (NED)Delta Rotterdam3:22:24
2DENNicolai Philip Brøchner Nielsen (DEN)Riwal Platform0:00
3DENCasper Von Folsach (DEN)Giant - Castelli0:00
4SLORok Korosec (SLO)Amplatz - BMC0:00
5CZEJirí Polnický (CZE)Verva - Active Jet0:00
6BELMilan Menten (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
7CZEAlois Kankovský (CZE)Elkov - Author0:00
8DENNicklas Overgaard Amdi Pedersen (DEN)Giant - Castelli0:00
9CZEMartin Boubal (CZE)CK Pribram - Fany Gastro0:00
10CZEDominik Neumann (CZE)0:00
11SUINico Selenati (SUI)0:00
12AUTDaniel Auer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:00
13KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Astana City0:00
14AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Greenlife0:00
15CZEJan Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro0:00
16DENRasmus Christian Quaade (DEN)Giant - Castelli0:00
17ITAMattia Bais (ITA)0:00
18POLStanislaw Aniolkowski (POL)Verva - Active Jet0:00
19TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Spor0:00
20AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:00
21AUSMitchell Mulhern (AUS)Delta Rotterdam0:00
22SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystrica0:00
23DENRasmus Byriel Iversen (DEN)Giant - Castelli0:00
24BELThomas Vereecken (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
25ITAMatteo Donegà (ITA)0:00
26SLOAndi Bajc (SLO)Amplatz - BMC0:00
27NEDJan-Willem van Schip (NED)Delta Rotterdam0:00
28KAZGalym Akhmetov (KAZ)Astana City0:00
29SUIGian Friesecke (SUI)Vorarlberg0:00
30POLMichal Podlaski (POL)Verva - Active Jet0:00
31DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal Platform0:00
32CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:00
33AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:00
34SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil0:00
35SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobil0:00
36DENTroels Rønning Vinther (DEN)Riwal Platform0:00
37KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana City0:00
38CZEJosef Cerný (CZE)Elkov - Author0:00
39CZEAdam Sekanina (CZE)0:00
40ITAAlessandro Pessot (ITA)0:00
41GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling0:00
42SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg0:00
43GERJohn Mandrysch (GER)Leopard Pro Cycling0:00
44CZETomas Kalojiros (CZE)0:00
45BELSander De Pestel (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
46SUIFabian Lienhard (SUI)Vorarlberg0:00
47ITAMattia De Marchi (ITA)Hrinkow Advarics Cycleang0:00
48SLORobert Jenko (SLO)0:00
49SVKMarek Canecky (SVK)Amplatz - BMC0:00
50SUIRobin Froidevaux (SUI)0:00
51POLMateusz Komar (POL)Voster - Uniwheels0:00
52NEDDennis Bakker (NED)Delta Rotterdam0:00
53POLAdam Stachowiak (POL)Verva - Active Jet0:00
54DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Giant - Castelli0:00
55AUTMarkus Eibegger (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:00
56ITAMassimo Orlandi (ITA)0:00
57NEDKevin Ikelaar (NED)Lotto - Soudal Espoirs0:00
58CZETomás Okrouhlický (CZE)0:00
59POLEmanuel Piaskowy (POL)Hurom0:00
60POLSzymon Rekita (POL)Leopard Pro Cycling0:00
61GERTimon Loderer (GER)0:00
62GERChristian Mager (GER)0:00
63SLOPrimoz Obal (SLO)0:00
64KAZDinmukhammed Ulysbayev (KAZ)Astana City0:00
65AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:00
66POLPawel Cieslik (POL)Verva - Active Jet0:00
67NEDLuuc Bugter (NED)Delta Rotterdam0:00
68DENNicklas Bøje Pedersen (DEN)Giant - Castelli0:00
69AUTDaniel Lehner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:00
70NEDMitch Groot (NED)Lotto - Soudal Espoirs0:00
71CZETomás Buchácek (CZE)Elkov - Author0:00
72BELLaurens Huys (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
73CZEPavel Gruber (CZE)CK Pribram - Fany Gastro0:00
74AUTHans-Jörg Leopold (AUT)WSA - Greenlife0:00
75SUICyrille Thièry (SUI)0:00
76POLBartlomiej Matysiak (POL)0:00
77POLMateusz Grabis (POL)Voster - Uniwheels0:00
78ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg0:00
79SUIJustin Paroz (SUI)0:00
80SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil0:00
81SUIManuel Bösch (SUI)Vorarlberg0:18
82NEDIke Groen (NED)Delta Rotterdam0:36
83AUTThomas Umhaller (AUT)Amplatz - BMC0:50
84AUTGerd Fidler (AUT)Amplatz - BMC0:50
85KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana City0:50
86AUTPatrick Hametner (AUT)Feldbinder Owayo KTM0:50
87DENChris Anker Sørensen (DEN)Riwal Platform0:50
88TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Spor0:50
89GERMatthias Mangertseder (GER)Felbermayr - Simplon Wels0:50
90SLOMarko Pavlic (SLO)0:50
91AUTAndreas Graf (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang1:45
92TURMuhammet Atalay (TUR)Torku Seker Spor2:24
93SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil2:36
94ESTAksel Nõmmela (EST)Leopard Pro Cycling0:00
95AUTJodok Salzmann (AUT)WSA - Greenlife3:46
96TURAhmet Akdilek (TUR)Torku Seker Spor5:00
97AUTMarco Friedrich (AUT)WSA - Greenlife5:00
98CZEMichal Malík (CZE)8:21
99CZENicolas Pietrula (CZE)8:24
100CZELukas Kunt (CZE)8:24
101CZETomás Capek (CZE)8:24
102SVKMartin Vlcák (SVK)Dukla Banska Bystrica8:24
103CZEMatyás Strupek (CZE)8:24
104CZEAdam Cihlar (CZE)8:24
105AUTLukas Reckendorfer (AUT)Feldbinder Owayo KTM8:24
106POLMateusz Nowaczek (POL)Voster - Uniwheels8:24
107ITANicola Venchiarutti (ITA)8:24
108SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystrica8:24
109HUNJános Pelikán (HUN)Amplatz - BMC8:24
110LUXLuc Wirtgen (LUX)8:24
111SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica8:24
112SVKRóbert Málik (SVK)CK Pribram - Fany Gastro8:24
113POLWojciech Migdal (POL)Hurom8:24
114SVKLubos Malovec (SVK)Dukla Banska Bystrica8:24
115CZEJan Kraus (CZE)8:24
116POLWojciech Franczak (POL)Hurom8:24
117POLKrzysztof Parma (POL)Voster - Uniwheels8:24
118SLOTim Roskar (SLO)8:24
119SUIGaël Suter (SUI)8:24
120CZEPavel Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro8:24
121SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil8:24
122CZEMartin Hebík (CZE)CK Pribram - Fany Gastro8:24
123GERMartin Meiler (GER)Vorarlberg8:24
124DENTobias Mørch Kongstad (DEN)Riwal Platform8:24
125DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Riwal Platform8:24
126AUTNils Friedl (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang8:24
127AUTPatrick Bosman (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang8:24
128TURBatuhan Özgür (TUR)8:24
129TUROnur Balkan (TUR)8:24
130AUTRaphael Hammerschmidt (AUT)Feldbinder Owayo KTM8:24
131AUTAndreas Wolfmayr (AUT)Feldbinder Owayo KTM8:24
132CZEDominik Drdek (CZE)8:24
133CZEMichael Kohout (CZE)8:24
134CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author8:24
135CZEJan Urbasek (CZE)8:45
136AUTMarvin Hammerschmid (AUT)Feldbinder Owayo KTM8:45
137SUIFrank Pasche (SUI)17:49
138CZEJiri Hochmann (CZE)20:49
139SVKJuraj Lajcha (SVK)20:49
140AUTStefan Kolb (AUT)WSA - Greenlife20:49
141CZEThomas Zechmeister (CZE)20:49
142POLPawel Franczak (POL)Verva - Active Jet
143CZEKarel Hník (CZE)Verva - Active Jet
144SVKMiklos Szabo (SVK)
145CZEMartin Smida (CZE)
146SVKVladimir Kovacik (SVK)
147SVKDusan Vala (SVK)
148SVKAdam Szasz (SVK)
149KAZMaxim Satlikov (KAZ)Astana City
150SVKMatej Krajicek (SVK)
151SVKMichal Hloza (SVK)
152SVKTomás Person (SVK)
153SVKJuraj Karas (SVK)
154AUTMatthias Wieneroither (AUT)Feldbinder Owayo KTM
155GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling
155SVKMilos Vojtek (SVK)zt
155SVKFilip Vanco (SVK)zt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Ceske Velenic - Nova Bystrice - 152 km - 1 September 2017Berg


1NEDJan-Willem van Schip (NED)Delta Rotterdam3:45:14
2CZEJosef Cerný (CZE)Elkov - Author0:00
3DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Giant - Castelli0:00
4DENNicolai Philip Brøchner Nielsen (DEN)Riwal Platform0:48
5DENCasper Von Folsach (DEN)Giant - Castelli0:48
6SLORok Korosec (SLO)Amplatz - BMC0:48
7BELMilan Menten (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:48
8NEDJason Van Dalen (NED)Delta Rotterdam0:48
9ESTAksel Nõmmela (EST)Leopard Pro Cycling0:48
10NEDLuuc Bugter (NED)Delta Rotterdam0:48
11DENNicklas Bøje Pedersen (DEN)Giant - Castelli0:48
12AUTDaniel Auer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:48
13SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystrica0:48
14ITAMattia Bais (ITA)0:48
15DENRasmus Christian Quaade (DEN)Giant - Castelli0:48
16DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal Platform0:48
17CZEJirí Polnický (CZE)Verva - Active Jet0:48
18SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil0:48
19POLMateusz Grabis (POL)Voster - Uniwheels0:48
20DENTroels Rønning Vinther (DEN)Riwal Platform0:48
21CZETomás Buchácek (CZE)Elkov - Author0:48
22SLOAndi Bajc (SLO)Amplatz - BMC0:48
23CZEDominik Neumann (CZE)0:48
24POLPawel Cieslik (POL)Verva - Active Jet0:48
25POLSzymon Rekita (POL)Leopard Pro Cycling0:48
26GERChristian Mager (GER)0:48
27POLEmanuel Piaskowy (POL)Hurom0:48
28DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Riwal Platform0:48
29CZEPavel Gruber (CZE)CK Pribram - Fany Gastro0:48
30SUICyrille Thièry (SUI)0:48
31SUIFabian Lienhard (SUI)Vorarlberg0:48
32KAZDinmukhammed Ulysbayev (KAZ)Astana City0:48
33DENRasmus Byriel Iversen (DEN)Giant - Castelli0:48
34SUIGian Friesecke (SUI)Vorarlberg0:48
35AUSMitchell Mulhern (AUS)Delta Rotterdam0:48
36DENNicklas Overgaard Amdi Pedersen (DEN)Giant - Castelli0:48
37BELThomas Vereecken (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:48
38BELLaurens Huys (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:48
39CZETomas Kalojiros (CZE)0:48
40SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobil0:48
41POLMichal Podlaski (POL)Verva - Active Jet0:48
42SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil0:48
43CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:48
44NEDKevin Ikelaar (NED)Lotto - Soudal Espoirs0:48
45CZEAdam Sekanina (CZE)1:13
46CZEMichal Malík (CZE)1:53
47SUIGaël Suter (SUI)2:14
48DENChris Anker Sørensen (DEN)Riwal Platform2:26
49AUTMarkus Eibegger (AUT)Felbermayr - Simplon Wels2:58
50KAZGalym Akhmetov (KAZ)Astana City7:25
51KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana City7:25
52ITANicola Venchiarutti (ITA)7:25
53BELSander De Pestel (BEL)Lotto - Soudal Espoirs7:25
54CZEMartin Boubal (CZE)CK Pribram - Fany Gastro7:25
55GERTimon Loderer (GER)7:25
56AUTJodok Salzmann (AUT)WSA - Greenlife7:25
57SUIJustin Paroz (SUI)11:53
58SUIRobin Froidevaux (SUI)11:53
59DENTobias Mørch Kongstad (DEN)Riwal Platform14:32
60GERMatthias Mangertseder (GER)Felbermayr - Simplon Wels17:04
61SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica17:04
62AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang17:04
63TUROnur Balkan (TUR)17:04
64AUTThomas Umhaller (AUT)Amplatz - BMC17:04
65AUTLukas Reckendorfer (AUT)Feldbinder Owayo KTM17:04
66NEDDennis Bakker (NED)Delta Rotterdam17:04
67SVKMartin Vlcák (SVK)Dukla Banska Bystrica17:04
68GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling17:04
69POLMateusz Komar (POL)Voster - Uniwheels17:04
70TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Spor17:04
71POLMateusz Nowaczek (POL)Voster - Uniwheels17:04
72SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystrica17:04
73SUINico Selenati (SUI)17:04
74TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Spor17:04
75TURMuhammet Atalay (TUR)Torku Seker Spor17:04
76AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang17:04
77AUTMarvin Hammerschmid (AUT)Feldbinder Owayo KTM17:04
78CZEJan Kraus (CZE)17:04
79AUTPatrick Hametner (AUT)Feldbinder Owayo KTM17:04
80POLAdam Stachowiak (POL)Verva - Active Jet17:04
81KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Astana City17:04
82CZELukas Kunt (CZE)17:04
83SLOPrimoz Obal (SLO)17:04
84SVKMarek Canecky (SVK)Amplatz - BMC17:04
85AUTGerd Fidler (AUT)Amplatz - BMC17:04
86CZEJan Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro17:04
87SLORobert Jenko (SLO)17:04
88KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana City17:04
89HUNJános Pelikán (HUN)Amplatz - BMC17:04
90AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Greenlife17:04
91CZEAdam Cihlar (CZE)17:04
92NEDIke Groen (NED)Delta Rotterdam17:04
93ITAMatteo Donegà (ITA)17:04
94AUTRaphael Hammerschmidt (AUT)Feldbinder Owayo KTM17:04
95AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Wels17:04
96ITAMattia De Marchi (ITA)Hrinkow Advarics Cycleang17:04
97ITAAlessandro Pessot (ITA)17:04
98CZEJan Urbasek (CZE)17:04
99SUIFrank Pasche (SUI)17:04
100SUIManuel Bösch (SUI)Vorarlberg19:11
101AUTHans-Jörg Leopold (AUT)WSA - Greenlife19:11
102POLBartlomiej Matysiak (POL)19:11
103CZETomás Capek (CZE)19:11
104POLStanislaw Aniolkowski (POL)Verva - Active Jet19:11
105CZEPavel Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro19:11
106POLKrzysztof Parma (POL)Voster - Uniwheels19:11
107AUTDaniel Lehner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels19:11
108SVKRóbert Málik (SVK)CK Pribram - Fany Gastro19:11
109GERJohn Mandrysch (GER)Leopard Pro Cycling19:11
110TURBatuhan Özgür (TUR)19:11
111GERMartin Meiler (GER)Vorarlberg19:11
112ITAMassimo Orlandi (ITA)19:11
113TURAhmet Akdilek (TUR)Torku Seker Spor19:11
114ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg19:11
115SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg19:11
116SVKJuraj Lajcha (SVK)19:11
117SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil19:11
118SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil19:11
119SLOMarko Pavlic (SLO)19:11
120SVKLubos Malovec (SVK)Dukla Banska Bystrica19:11
121SLOTim Roskar (SLO)19:11
122AUTPatrick Bosman (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang19:11
123AUTNils Friedl (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang19:11
124LUXLuc Wirtgen (LUX)24:16
125CZEMatyás Strupek (CZE)
126CZETomás Okrouhlický (CZE)
127CZEDominik Drdek (CZE)
128POLWojciech Migdal (POL)Hurom
129POLWojciech Franczak (POL)Hurom
130AUTAndreas Graf (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang
131CZEMichael Kohout (CZE)
132CZENicolas Pietrula (CZE)
133NEDMitch Groot (NED)Lotto - Soudal Espoirs
134AUTAndreas Wolfmayr (AUT)Feldbinder Owayo KTM
135CZEAlois Kankovský (CZE)Elkov - Author
136CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author
137CZEMartin Hebík (CZE)CK Pribram - Fany Gastro
138CZEJiri Hochmann (CZE)
139AUTMarco Friedrich (AUT)WSA - Greenlife
140AUTStefan Kolb (AUT)WSA - Greenlife
141CZEThomas Zechmeister (CZE)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Trebon - Namestí Kaplice - 163 km - 2 September 2017Sprint


1SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg3:51:15
2DENNicolai Philip Brøchner Nielsen (DEN)Riwal Platform0:00
3SUICyrille Thièry (SUI)0:00
4BELMilan Menten (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
5SLOAndi Bajc (SLO)Amplatz - BMC0:00
6CZEJosef Cerný (CZE)Elkov - Author0:00
7ITAMattia Bais (ITA)0:00
8SLORok Korosec (SLO)Amplatz - BMC0:00
9DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Giant - Castelli0:00
10GERChristian Mager (GER)0:00
11CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:00
12DENRasmus Christian Quaade (DEN)Giant - Castelli0:00
13KAZDinmukhammed Ulysbayev (KAZ)Astana City0:06
14DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal Platform0:06
15POLSzymon Rekita (POL)Leopard Pro Cycling0:06
16BELThomas Vereecken (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:10
17SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil0:34
18AUTMarkus Eibegger (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:34
19DENCasper Von Folsach (DEN)Giant - Castelli1:21
20CZEJan Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro1:21
21DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Riwal Platform1:21
22SUIRobin Froidevaux (SUI)1:21
23POLEmanuel Piaskowy (POL)Hurom1:21
24GERTimon Loderer (GER)1:21
25GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling1:21
26SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystrica1:21
27CZEJirí Polnický (CZE)Verva - Active Jet1:21
28POLPawel Cieslik (POL)Verva - Active Jet1:21
29CZETomas Kalojiros (CZE)1:21
30NEDKevin Ikelaar (NED)Lotto - Soudal Espoirs1:21
31AUTDaniel Auer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels1:21
32KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana City1:21
33DENNicklas Bøje Pedersen (DEN)Giant - Castelli1:21
34CZETomás Buchácek (CZE)Elkov - Author1:21
35SUIGian Friesecke (SUI)Vorarlberg1:21
36DENTroels Rønning Vinther (DEN)Riwal Platform1:21
37POLMichal Podlaski (POL)Verva - Active Jet1:21
38POLAdam Stachowiak (POL)Verva - Active Jet1:21
39CZEPavel Gruber (CZE)CK Pribram - Fany Gastro1:21
40SUIJustin Paroz (SUI)1:21
41SUIFabian Lienhard (SUI)Vorarlberg1:21
42KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana City1:21
43DENChris Anker Sørensen (DEN)Riwal Platform1:21
44BELLaurens Huys (BEL)Lotto - Soudal Espoirs1:21
45DENNicklas Overgaard Amdi Pedersen (DEN)Giant - Castelli1:35
46CZEAdam Sekanina (CZE)1:35
47LUXLuc Wirtgen (LUX)1:43
48CZEMichal Malík (CZE)1:43
49NEDJan-Willem van Schip (NED)Delta Rotterdam1:43
50CZEDominik Neumann (CZE)1:43
51BELSander De Pestel (BEL)Lotto - Soudal Espoirs1:43
52AUTLukas Reckendorfer (AUT)Feldbinder Owayo KTM1:43
53ITAMattia De Marchi (ITA)Hrinkow Advarics Cycleang1:43
54NEDJason Van Dalen (NED)Delta Rotterdam2:03
55AUSMitchell Mulhern (AUS)Delta Rotterdam2:03
56NEDLuuc Bugter (NED)Delta Rotterdam2:03
57AUTMarvin Hammerschmid (AUT)Feldbinder Owayo KTM2:03
58AUTHans-Jörg Leopold (AUT)WSA - Greenlife2:03
59POLMateusz Grabis (POL)Voster - Uniwheels2:03
60SUINico Selenati (SUI)2:03
61KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Astana City2:03
62SLOPrimoz Obal (SLO)2:03
63SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil2:03
64AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang2:03
65CZEJan Kraus (CZE)2:03
66AUTDaniel Lehner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels2:03
67SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil2:03
68SUIManuel Bösch (SUI)Vorarlberg2:03
69AUTGerd Fidler (AUT)Amplatz - BMC3:11
70ITAMatteo Donegà (ITA)1:21
71SLORobert Jenko (SLO)3:11
72TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Spor5:31
73AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang5:31
74CZEMartin Boubal (CZE)CK Pribram - Fany Gastro7:34
75NEDDennis Bakker (NED)Delta Rotterdam13:12
76NEDIke Groen (NED)Delta Rotterdam13:12
77AUTJodok Salzmann (AUT)WSA - Greenlife13:12
78AUTRaphael Hammerschmidt (AUT)Feldbinder Owayo KTM18:59
79SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystrica19:05
80POLMateusz Nowaczek (POL)Voster - Uniwheels22:00
81TURBatuhan Özgür (TUR)22:00
82POLMateusz Komar (POL)Voster - Uniwheels22:00
83CZETomás Capek (CZE)22:00
84ITAAlessandro Pessot (ITA)22:00
85CZEPavel Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro22:00
86ITANicola Venchiarutti (ITA)22:00
87AUTNils Friedl (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang22:00
88ESTAksel Nõmmela (EST)Leopard Pro Cycling22:00
89GERMatthias Mangertseder (GER)Felbermayr - Simplon Wels22:00
90ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg22:00
91SVKMartin Vlcák (SVK)Dukla Banska Bystrica22:00
92TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Spor22:00
93POLStanislaw Aniolkowski (POL)Verva - Active Jet22:00
94ITAMassimo Orlandi (ITA)22:00
95AUTPatrick Hametner (AUT)Feldbinder Owayo KTM22:00
96CZEAdam Cihlar (CZE)22:00
97KAZGalym Akhmetov (KAZ)Astana City22:00
98SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica22:00
99DENTobias Mørch Kongstad (DEN)Riwal Platform22:00
100DENRasmus Byriel Iversen (DEN)Giant - Castelli22:00
101TUROnur Balkan (TUR)22:00
102AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Greenlife22:00
103HUNJános Pelikán (HUN)Amplatz - BMC22:00
104TURMuhammet Atalay (TUR)Torku Seker Spor22:00
105TURAhmet Akdilek (TUR)Torku Seker Spor22:00
106SVKLubos Malovec (SVK)Dukla Banska Bystrica22:00
107SVKMarek Canecky (SVK)Amplatz - BMC22:00
108AUTThomas Umhaller (AUT)Amplatz - BMC22:00
109SUIFrank Pasche (SUI)22:00
110SLOMarko Pavlic (SLO)22:00
111SLOTim Roskar (SLO)22:00
112CZEJan Urbasek (CZE)22:00
113CZELukas Kunt (CZE)29:04
114GERMartin Meiler (GER)Vorarlberg29:04
115SVKJuraj Lajcha (SVK)29:04
116SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil29:04
117GERJohn Mandrysch (GER)Leopard Pro Cycling
118POLBartlomiej Matysiak (POL)
119POLKrzysztof Parma (POL)Voster - Uniwheels
120SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobil
121SVKRóbert Málik (SVK)CK Pribram - Fany Gastro
122SUIGaël Suter (SUI)
123AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Wels
124AUTPatrick Bosman (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Dacice - Jindrichuv Hradec - 154 km - 3 September 2017Sprint


1DENCasper Von Folsach (DEN)Giant - Castelli4:05:30
2CZEJosef Cerný (CZE)Elkov - Author0:00
3SLORok Korosec (SLO)Amplatz - BMC0:00
4POLPawel Cieslik (POL)Verva - Active Jet0:00
5SLOAndi Bajc (SLO)Amplatz - BMC0:00
6SUIGian Friesecke (SUI)Vorarlberg0:00
7AUTJodok Salzmann (AUT)WSA - Greenlife0:00
8DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal Platform0:00
9GERChristian Mager (GER)0:00
10ITAAlessandro Pessot (ITA)0:00
11SUIFabian Lienhard (SUI)Vorarlberg0:00
12DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Giant - Castelli0:00
13DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Riwal Platform0:00
14BELThomas Vereecken (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
15POLSzymon Rekita (POL)Leopard Pro Cycling0:00
16AUSMitchell Mulhern (AUS)Delta Rotterdam0:00
17CZEJan Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro0:00
18SVKMarek Canecky (SVK)Amplatz - BMC0:00
19DENRasmus Christian Quaade (DEN)Giant - Castelli0:00
20SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil0:00
21CZETomas Kalojiros (CZE)0:00
22ITAMattia Bais (ITA)0:00
23DENNicklas Overgaard Amdi Pedersen (DEN)Giant - Castelli0:00
24KAZGalym Akhmetov (KAZ)Astana City0:00
25CZEJirí Polnický (CZE)Verva - Active Jet0:00
26CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:00
27SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystrica0:00
28POLEmanuel Piaskowy (POL)Hurom0:00
29CZEAdam Sekanina (CZE)0:00
30KAZDinmukhammed Ulysbayev (KAZ)Astana City0:00
31POLMateusz Komar (POL)Voster - Uniwheels0:21
32NEDDennis Bakker (NED)Delta Rotterdam0:52
33GERTimon Loderer (GER)0:52
34LUXLuc Wirtgen (LUX)0:52
35ITAMatteo Donegà (ITA)0:00
36CZETomás Capek (CZE)1:05
37TURBatuhan Özgür (TUR)1:05
38CZETomás Buchácek (CZE)Elkov - Author1:19
39BELSander De Pestel (BEL)Lotto - Soudal Espoirs1:24
40SUINico Selenati (SUI)1:30
41SUIJustin Paroz (SUI)1:30
42ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg1:30
43POLMateusz Grabis (POL)Voster - Uniwheels1:30
44DENNicolai Philip Brøchner Nielsen (DEN)Riwal Platform0:00
45KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana City1:30
46POLAdam Stachowiak (POL)Verva - Active Jet1:30
47SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil1:30
48POLMichal Podlaski (POL)Verva - Active Jet1:30
49CZEJan Kraus (CZE)1:30
50DENChris Anker Sørensen (DEN)Riwal Platform2:24
51KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Astana City2:41
52SUIManuel Bösch (SUI)Vorarlberg3:17
53CZEPavel Stöhr (CZE)CK Pribram - Fany Gastro3:17
54TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Spor3:17
55AUTNils Friedl (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang3:17
56TUROnur Balkan (TUR)3:17
57CZEAdam Cihlar (CZE)3:17
58SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystrica3:17
59AUTThomas Umhaller (AUT)Amplatz - BMC3:17
60SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil3:17
61HUNJános Pelikán (HUN)Amplatz - BMC3:17
62KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana City3:17
63SVKMartin Vlcák (SVK)Dukla Banska Bystrica3:30
64SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil3:35
65ESTAksel Nõmmela (EST)Leopard Pro Cycling0:00
66BELMilan Menten (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
67TURAhmet Örken (TUR)Torku Seker Spor
68TURMuhammet Atalay (TUR)Torku Seker Spor
69CZELukas Kunt (CZE)
70POLStanislaw Aniolkowski (POL)Verva - Active Jet
71DENTroels Rønning Vinther (DEN)Riwal Platform
72DENTobias Mørch Kongstad (DEN)Riwal Platform
73SLOPrimoz Obal (SLO)
74AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang
75SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica
76SVKLubos Malovec (SVK)Dukla Banska Bystrica
77POLMateusz Nowaczek (POL)Voster - Uniwheels
78ITAMattia De Marchi (ITA)Hrinkow Advarics Cycleang
79ITAMassimo Orlandi (ITA)
80ITANicola Venchiarutti (ITA)
81AUTHans-Jörg Leopold (AUT)WSA - Greenlife
82DENNicklas Bøje Pedersen (DEN)Giant - Castelli
83GERMartin Meiler (GER)Vorarlberg
84SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg
85SVKJuraj Lajcha (SVK)
86AUTMarkus Eibegger (AUT)Felbermayr - Simplon Wels
87CZEJan Urbasek (CZE)
88CZEDominik Neumann (CZE)
89CZEMichal Malík (CZE)
90TURAhmet Akdilek (TUR)Torku Seker Spor
91CZEPavel Gruber (CZE)CK Pribram - Fany Gastro
92AUTDaniel Lehner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels
93GERMatthias Mangertseder (GER)Felbermayr - Simplon Wels
94AUTDaniel Auer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels
95SLORobert Jenko (SLO)
96SLOMarko Pavlic (SLO)
97SLOTim Roskar (SLO)
98AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang
99GERJan Brockhoff (GER)Leopard Pro Cycling
100CZEMartin Boubal (CZE)CK Pribram - Fany Gastro
101SUICyrille Thièry (SUI)
102SUIFrank Pasche (SUI)
103NEDKevin Ikelaar (NED)Lotto - Soudal Espoirs
104AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Greenlife
105AUTPatrick Hametner (AUT)Feldbinder Owayo KTM
106AUTMarvin Hammerschmid (AUT)Feldbinder Owayo KTM
107AUTRaphael Hammerschmidt (AUT)Feldbinder Owayo KTM
108AUTLukas Reckendorfer (AUT)Feldbinder Owayo KTM
109NEDJan-Willem van Schip (NED)Delta Rotterdam
110NEDIke Groen (NED)Delta Rotterdam
111NEDLuuc Bugter (NED)Delta Rotterdam
112NEDJason Van Dalen (NED)Delta Rotterdam
113DENRasmus Byriel Iversen (DEN)Giant - Castelli
114AUTGerd Fidler (AUT)Amplatz - BMC
115SUIRobin Froidevaux (SUI)
116BELLaurens Huys (BEL)Lotto - Soudal Espoirs

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden