De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Paris-Chauny (classique) - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2017

Paris-Chauny (classique) 2017

FrankrijkFrankrijk - 24 September 2017


Paris-Chauny (classique) - 24 September 2017


1FRAThomas Boudat (FRA)Direct Energie3:49:18
2BELGregory Habeaux (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:00
3FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis0:00
4NEDRob Ruijgh (NED)Tarteletto - Isorex0:00
5FRAKévin Le Cunff (FRA)HP Btp - Auber930:00
6FRAMaxime Cam (FRA)0:00
7FRAAlan Riou (FRA)0:00
8FRAAlexis Guerin (FRA)0:00
9BELDimitri Peyskens (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:00
10BELLaurens Huys (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
11FRAPierre Gouault (FRA)HP Btp - Auber930:00
12FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis0:07
13BELMilan Menten (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:07
14BELKenneth Van Rooy (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:07
15BELMaxime Vantomme (BEL)WB Veranclassic - Aqua Protect0:07
16BELAaron Verwilst (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:07
17FRARomain Cardis (FRA)Direct Energie0:07
18BELStijn Steels (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:07
19FRARonan Racault (FRA)0:07
20FRAChristophe Masson (FRA)WB Veranclassic - Aqua Protect0:07
21ESTRisto Raid (EST)0:07
22FRASteven Tronet (FRA)Armée de Terre0:07
23BELAbram Stockman (BEL)Tarteletto - Isorex0:07
24NEDTom Vermeer (NED)Differdange - Lösch0:07
25BELKevin Deltombe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:07
26BELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidis0:12
27FRAFlavien Dassonville (FRA)HP Btp - Auber930:16
28FRADorian Godon (FRA)Cofidis0:26
29FRALouis Louvet (FRA)0:49
30FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre2:01
31BELMathias Van Gompel (BEL)Lotto - Soudal Espoirs2:01
32BELJarl Salomein (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise2:01
33FRAThéo Sagnier (FRA)CC Nogent-Sur-Oise2:01
34FRANicolas Moncomble (FRA)2:06
35FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille2:06
36FRALouis Pijourlet (FRA)2:07
37FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille2:07
38FRAMaxime Huygens (FRA)2:42
39BELCédric Raymackers (BEL)Differdange - Lösch2:42
40FRARomain Guillemois (FRA)Direct Energie2:42
41FRAThibault Guernalec (FRA)2:42
42FRANicolas Prodhomme (FRA)2:42
43GBRStuart Balfour (GBR)2:42
44ESPGabriel Reguero Corral (ESP)Differdange - Lösch2:42
45MDACristian Raileanu (MDA)Wilier - Selle Italia2:42
46FRAMathieu Rigolot (FRA)2:42
47FRAFlorian Cam (FRA)6:08
48SUIAlexandre Ballet (SUI)Exploit - Goomah Bikes6:08
49FRAJeremy Cornu (FRA)Direct Energie6:08
50FRAGeoffroy Becret (FRA)CC Nogent-Sur-Oise6:08
51FRASébastien Havot (FRA)CC Nogent-Sur-Oise6:08
52BELBoris Vallée (BEL)Fortuneo - Vital Concept6:08
53FRAFabien Rondeau (FRA)6:08
54BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal Espoirs6:08
55BELChristophe Noppe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise6:08

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden