De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Châteauroux Classic de l'Indre Trophée Fenioux - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Châteauroux Classic de l'Indre Trophée Fenioux - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2010

Châteauroux Classic de l'Indre Trophée Fenioux 2010

FrankrijkFrankrijk - 29 Augustus 2010


Châteauroux Classic de l'Indre Trophée Fenioux - 29 Augustus 2010


1FRAAnthony Ravard (FRA)AG2R - La Mondiale4:40:08
2FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
3ITAEnrico Rossi (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Doccezt
4JAPFumiyuki Beppu (JAP)Radio Shackzt
5NEDBoy Van Poppel (NED)Rabobank Continental Teamzt
6ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CarmioOro - NGCzt
7FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Radio Shackzt
8FRASébastien Turgot (FRA)BBox - Bouygues Telecomzt
9FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Schullerzt
10FRAJimmy Casper (FRA)Saur - Sojasunzt
11FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeuxzt
12FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
13FRARomain Lemarchand (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
14NORAlexander Kristoff (NOR)BMC Racing Teamzt
15ITADavide Appollonio (ITA)Cervélo TestTeamzt
16BELJonas van Genechten (BEL)Verandas Willemszt
17NEDArnoud Van Groen (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
18FRASteven Tronet (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
19COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
20FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
21FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schullerzt
22NEDBarry Markus (NED)Rabobank Continental Teamzt
23FRARenaud Dion (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
24BELBaptiste Planckaert (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
25NEDReinier Honig (NED)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
26FRAStéphane Bonsergent (FRA)Bretagne - Schullerzt
27FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
28JAPYukiya Arashiro (JAP)BBox - Bouygues Telecomzt
29NEDNick Van Der Lijke (NED)Rabobank Continental Teamzt
30FRANadir Haddou (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
31FRALilian Jégou (FRA)Bretagne - Schullerzt
32NEDPim Ligthart (NED)AVC Aix-en-Provencezt
33BELBart Dockx (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
34FRAAdrien Petit (FRA)CC Nogent-sur-Oisezt
35FRADavid Boucher (FRA)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
36FRADimitri Le Boulch (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
37FRACyril Gautier (FRA)BBox - Bouygues Telecomzt
38BELSteven Caethoven (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
39BELKlaas Lodewyck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
40SWEAlexander Wetterhall (SWE)Sprocket Pro Cyclingzt
41FRANiels Brouzes (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
42BELKristof Goddaert (BEL)AG2R - La Mondialezt
43FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saur - Sojasunzt
44BELJens Keukeleire (BEL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
45TUNRafaâ Chtioui (TUN)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
46ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)Cervélo TestTeamzt
47ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
48BELKevin Neirynck (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
49FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasunzt
50FRACédric Pineau (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
51UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R - La Mondialezt
52FRAMathieu Claude (FRA)BBox - Bouygues Telecomzt
53NEDJasper Bovenhuis (NED)Rabobank Continental Teamzt
54ITAAlessandro Donati (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
55USACole House (USA)BMC Racing Teamzt
56FRAGuillaume Faucon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
57BELGeert Steurs (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
58FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
59GBRDaniel Lloyd (GBR)Cervélo TestTeamzt
60NORGabriel Rasch (NOR)Cervélo TestTeamzt
61NEDJoost Van Leijen (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
62FRAMatthieu Boulo (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
63FRAFlorian Morizot (FRA)UV Aubezt
64ITAAlessandro Fantini (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
65NEDMoreno Hofland (NED)Rabobank Continental Team0:00:08
66FRATristan Valentin (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
67ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt
68FRAEric Berthou (FRA)CarmioOro - NGCzt
69BELSven Renders (BEL)Verandas Willemszt
70ESPJoaquín Novoa Mendez (ESP)Cervélo TestTeamzt
71ITADaniele Colli (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Doccezt
72NZLJesse Sergent (NZL)Trek - Livestrongzt
73ITARuggero Marzoli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
74ITAEnrico Peruffo (ITA)CarmioOro - NGCzt
75ESPAitor Galdos Alonso (ESP)Euskaltel - Euskadizt
76FRAStéphane Poulhies (FRA)Saur - Sojasun0:00:14
77PORJoão Correia (POR)Cervélo TestTeam0:00:22
78PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Radio Shackzt
79NEDWout Poels (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
80NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
81BELKevin Van Melsen (BEL)Verandas Willemszt
82NEDMartijn Keizer (NED)Rabobank Continental Teamzt
83AUSWilliam Clarke (AUS)AG2R - La Mondialezt
84BELThomas Degand (BEL)Verandas Willemszt
85AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeuxzt
86SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Teamzt
87NEDJetse Bol (NED)Rabobank Continental Teamzt
88COLDiego Alejandro Tamayo Martinez (COL)CarmioOro - NGCzt
89BELFabio Polazzi (BEL)Verandas Willemszt
90BELKristof Vandewalle (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
91ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)Radio Shackzt
92FRAMathieu Teychenne-Coutet (FRA)AG2R - La Mondialezt
93ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Radio Shackzt
94ESPJorge Azanza Soto (ESP)Euskaltel - Euskadizt
95UKRYaroslav Popovych (UKR)Radio Shackzt
96FRARony Martias (FRA)Saur - Sojasunzt
97GBRJeremy Hunt (GBR)Cervélo TestTeam0:00:27
98BELStijn Neirynck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:00:33
99ITAGiuseppe Palumbo (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
100FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Schullerzt
101ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
102ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Euskaltel - Euskadizt
103ITAMirko Tedeschi (ITA)CarmioOro - NGCzt
104FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schullerzt
105FRADavid Le Lay (FRA)AG2R - La Mondialezt
106BELGregory Habeaux (BEL)Verandas Willemszt
107SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondiale0:00:39
108NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobank Continental Teamzt
109BELTim Mertens (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
110FRAOlivier Bonnaire (FRA)La Française des Jeuxzt
111FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeuxzt
112FRABrice Feillu (FRA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
113FRAStéphane Rossetto (FRA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
114FRAGuillaume Le Floch (FRA)BBox - Bouygues Telecomzt
115ESTKalle Kriit (EST)Cofidis, le Crédit en Lignezt
116FRAKévin Réza (FRA)BBox - Bouygues Telecomzt
117FRABenoit Daeninck (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
118FRAJérôme Cousin (FRA)BBox - Bouygues Telecomzt
119FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasunzt
120FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
121FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeux0:00:45
122FRAJean-Eudes Demaret (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
123FRARomain Sicard (FRA)Euskaltel - Euskadi0:00:52
124FRAGael Malacarne (FRA)Bretagne - Schuller0:01:03
125FRARémi Cusin (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
126FRAArnaud Gérard (FRA)La Française des Jeux0:01:16
127FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasunzt
128FRACyril Lemoine (FRA)Saur - Sojasunzt
129FRAMaxime Mederel (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
130FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Schuller0:01:47
131ITAPaolo Ciavatta (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:03:08
132ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadi0:03:33
133BELCedric Collaers (BEL)Verandas Willems0:05:20
134BELThomas De Gendt (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:08:38
135ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskaltel - Euskadizt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden