De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van de Pyreneeën - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van de Pyreneeën - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2010

Ronde van de Pyreneeën 2010

FrankrijkFrankrijk - 5 Augustus 2010 - 8 Augustus 2010


Algemeen klassement - 8 Augustus 2010


1FRAFlorent Barle (FRA)AVC Aix-en-Provence16:02:48
2POLPrzemyslaw Niemec (POL)Miche - Silver Cross - Selle Italia+8
3BELYannick Eijssen (BEL)Team Pws Eyssen-Kempen+26
4COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)SP Tableware+1:37
5BELPieter Serry (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht+2:42
6ESPIbon Zugasti Arrese (ESP)+3:55
7GBRDaniel Fleeman (GBR)Raleigh+4:23
8UKROleksandr Sheydyk (UKR)ISD Continental Team+4:58
9BELKlaas Sys (BEL)Beveren 2000+5:21
10FRAGuillaume Pont (FRA)SP Tableware+5:37
11FRAGael Le Bellec (FRA)+5:37
12BELArthur Vanoverberghe (BEL)+5:43
13SWEMichael Stevenson (SWE)Sparebanken Vest - Ridley+5:57
14AUSJohn Jack Anderson (AUS)Sprocket Pro Cycling+6:15
15FRANicolas Bouvier-Gaz (FRA)+6:50
16UKRArtem Topchanyuk (UKR)ISD Continental Team+7:03
17AUTDavid Wöhrer (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+7:24
18FRAAurélien Ribet (FRA)AVC Aix-en-Provence+7:43
19BELJulien Vermote (BEL)Nationaal Team Van België+9:00
20BELDennis Vanendert (BEL)Nationaal Team Van België+10:53
21BELTim Wellens (BEL)+12:42
22FRARemi Badoc (FRA)Entente Sud Gascogne+13:52
23ESPMiguel Gomez Crespo (ESP)+14:37
24AUTHarald Totschnig (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+16:32
25ITAPasquale Muto (ITA)Miche - Silver Cross - Selle Italia+17:20
26BELJeroen Hoorne (BEL)+17:30
27FRAClément Mahe (FRA)+17:52
28FRAWilliam Tarride (FRA)+19:58
29FRARomain Ramier (FRA)+20:07
30POLKrzysztof Szczawinski (POL)Miche - Silver Cross - Selle Italia+21:23
31NORRoy Hegreberg (NOR)Sparebanken Vest - Ridley+23:34
32AUTStefan Kirchmair (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+25:08
33GERAlexander Schmitt (GER)Kuota - Indeland+25:16
34POLGrzegorz Kwiatkowski (POL)+26:41
35FRAFabien Schmidt (FRA)+27:35
36AUTPatrick Konrad (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+29:21
37FRANicolas Morel (FRA)AVC Aix-en-Provence+29:41
38FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseille+30:08
39BELTosh Van Der Sande (BEL)+31:58
40ESPEloy Carral (ESP)+32:17
41BELThomas Sprengers (BEL)Beveren 2000+32:19
42ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)+32:23
43NZLWestley Gough (NZL)Sprocket Pro Cycling+33:23
44POLAdrian Kurek (POL)+34:43
45GERAlexander Grad (GER)Kuota - Indeland+34:46
46AUTAndreas Hofer (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+34:47
47ESPOriol Colome (ESP)+35:14
48FRAAnthony Perez (FRA)+35:20
49NEDLuc Hagenaars (NED)Kuota - Indeland+36:01
50NEDPetrus Van Dijk (NED)+36:54
51ESPMiguel Bergua (ESP)+38:16
52FRAJeremy Cornu (FRA)+38:51
53FRAMatthieu Jeannes (FRA)+40:04
54BELSteve Bekaert (BEL)+41:16
55FRAFabien Patanchon (FRA)Entente Sud Gascogne+41:28
56ITALeopoldo Rocchetti (ITA)Miche - Silver Cross - Selle Italia+41:44
57JAPRyouhei Komori (JAP)Nationaal Team Van Japan+41:48
58FRARemi Sarreboubee (FRA)AVC Aix-en-Provence+41:56
59LTUEdgaras Kovaliovas (LTU)+43:20
60FRAGregoire Tarride (FRA)+45:57
61NORFilip Eidsheim (NOR)Sparebanken Vest - Ridley+46:39
62FRAGaël Desriac (FRA)+46:45
63HONMilton Javier Ramos Gamez (HON)+48:58
64GBRRichard Handley (GBR)Raleigh+49:32
65ITALeonardo Pinizzotto (ITA)Miche - Silver Cross - Selle Italia+50:36
66FRAFlorian Mallegol (FRA)+52:07
67FRAFabien Sidaner (FRA)+52:11
68ESPEduard Prades Reverte (ESP)+53:27
69NORJohan Fredrik Ziesler (NOR)Sparebanken Vest - Ridley+54:55
70SWEChristofer Stevenson (SWE)Sparebanken Vest - Ridley+55:39
71UKRMaksym Vasilyev (UKR)ISD Continental Team+58:00
72SWENiklas Gustavsson (SWE)Sprocket Pro Cycling+59:41
73FRABryan Nauleau (FRA)+1:00:28
74FRAJonathan Balbuena (FRA)AVC Aix-en-Provence+1:00:35
75FRAJocelin Maillet (FRA)+1:00:43
76GREAnastasios Kourmpetis (GRE)SP Tableware+1:01:35
77UKRDenys Karnulin (UKR)ISD Continental Team+1:01:55
78COLWilliam Aránzazu Escobar (COL)+1:05:06
79GBRLiam Holohan (GBR)Raleigh+1:08:10
80UKRYuriy Agarkov (UKR)ISD Continental Team+1:09:09
81GERFlorenz Knauer (GER)Kuota - Indeland+1:09:26
82SWEFredrik Johansson (SWE)+1:11:11
83FRAYann Moritz (FRA)Vendée U+1:11:27
84FRAJérémy Grimal (FRA)+1:12:02
85BELChristian Patron (BEL)Kuota - Indeland+1:13:03
86FRANicolas Loustaunou (FRA)Entente Sud Gascogne+1:13:03
87GREEmmanouil Daskalakis (GRE)+1:13:03
88UKRAnatoliy Pakhtusov (UKR)ISD Continental Team+1:15:26
89LIEDaniel Rinner (LIE)Tyrol - Team Radland Tirol+1:16:45
90URUDiego Vola (URU)+1:18:02
91NEDEmmanuel Van Ruitenbeek (NED)Kuota - Indeland+1:18:28
92SWEFilip Rudenstam Robin (SWE)Sprocket Pro Cycling+1:21:47
93GBRTom Barras (GBR)Raleigh+1:24:44
94GBRTobyn Horton (GBR)Sprocket Pro Cycling+1:24:58
95ESPJavier Paules Palacin (ESP)+1:32:59
96AUSPeter Smith (AUS)Raleigh+1:39:50

Etappe 1 - Séméac - Tarbes - 152 km - 5 Augustus 2010Sprint


1NORRoy Hegreberg (NOR)Sparebanken Vest - Ridley4:18:26
2ITALeonardo Pinizzotto (ITA)Miche - Silver Cross - Selle Italia+0
3BELTosh Van Der Sande (BEL)+0
4POLKrzysztof Szczawinski (POL)Miche - Silver Cross - Selle Italia+0
5FRAFlorent Barle (FRA)AVC Aix-en-Provence+0
6FRAJeremy Cornu (FRA)+0
7ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)+0
8ITAPasquale Muto (ITA)Miche - Silver Cross - Selle Italia+0
9FRARemi Sarreboubee (FRA)AVC Aix-en-Provence+0
10FRAClément Mahe (FRA)+0
11FRAAnthony Perez (FRA)+0
12BELYannick Eijssen (BEL)Team Pws Eyssen-Kempen+0
13ESPEduard Prades Reverte (ESP)+0
14BELMartijn Debaene (BEL)+0
15AUTStefan Kirchmair (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+0
16FRARemi Badoc (FRA)Entente Sud Gascogne+0
17ESPIbon Zugasti Arrese (ESP)+0
18FRAJulien Belgy (FRA)+0
19GERChristoph Springer (GER)SP Tableware+0
20RUSVolodymyr Zagorodny (RUS)Miche - Silver Cross - Selle Italia+0
21GERDaniel Westmattelmann (GER)Kuota - Indeland+0
22COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)SP Tableware+0
23FRANicolas Bouvier-Gaz (FRA)+0
24FRAFlorian Mallegol (FRA)+0
25BELJeroen Hoorne (BEL)+0

Etappe 2 - Pierrefitte-Nestalas - Pla d'Adet - 148 km - 6 Augustus 2010Berg


1POLPrzemyslaw Niemec (POL)Miche - Silver Cross - Selle Italia4:20:43
2BELYannick Eijssen (BEL)Team Pws Eyssen-Kempen+3
3FRAFlorent Barle (FRA)AVC Aix-en-Provence+2:14
4GBRDaniel Fleeman (GBR)Raleigh+3:54
5COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)SP Tableware+4:03
6BELKlaas Sys (BEL)Beveren 2000+4:52
7BELPieter Serry (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht+5:07
8FRAGael Le Bellec (FRA)+5:08
9ITAPasquale Muto (ITA)Miche - Silver Cross - Selle Italia+5:48
10ESPIbon Zugasti Arrese (ESP)+5:48
11FRANicolas Bouvier-Gaz (FRA)+5:59
12FRAAurélien Ribet (FRA)AVC Aix-en-Provence+6:42
13UKRArtem Topchanyuk (UKR)ISD Continental Team+6:42
14AUTDavid Wöhrer (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+6:42
15UKROleksandr Sheydyk (UKR)ISD Continental Team+8:01
16FRAGuillaume Pont (FRA)SP Tableware+8:22
17SWEMichael Stevenson (SWE)Sparebanken Vest - Ridley+8:26
18BELArthur Vanoverberghe (BEL)+8:26
19AUSJohn Jack Anderson (AUS)Sprocket Pro Cycling+8:28
20FRAClément Mahe (FRA)+9:57
21POLKrzysztof Szczawinski (POL)Miche - Silver Cross - Selle Italia+10:58
22BELDennis Vanendert (BEL)Nationaal Team Van België+11:13
23BELJulien Vermote (BEL)Nationaal Team Van België+11:13
24BELTim Wellens (BEL)+12:13
25ESPMiguel Gomez Crespo (ESP)+14:08
26FRARemi Badoc (FRA)Entente Sud Gascogne+15:21
27FRAMatthieu Jeannes (FRA)+15:22
28POLAdrian Kurek (POL)+15:27
29POLGrzegorz Kwiatkowski (POL)+15:30
30FRAJeremy Cornu (FRA)+15:35
31AUTHarald Totschnig (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+15:50
32BELMartijn Debaene (BEL)+16:04
33GERChristoph Springer (GER)SP Tableware+16:10
34NORRoy Hegreberg (NOR)Sparebanken Vest - Ridley+16:20
35GERAlexander Schmitt (GER)Kuota - Indeland+16:20
36BELFrederic Verkinderen (BEL)Nationaal Team Van België+16:32
37BELJeroen Hoorne (BEL)+16:32
38ITALeopoldo Rocchetti (ITA)Miche - Silver Cross - Selle Italia+17:02
39FRAFabien Schmidt (FRA)+18:55
40FRARomain Ramier (FRA)+19:05

Etappe 3 - Lannemezan - Boltaña - 17 km - 7 Augustus 2010Medium berg


1UKROleksandr Sheydyk (UKR)ISD Continental Team4:02:24
2FRAGuillaume Pont (FRA)SP Tableware+8
3BELArthur Vanoverberghe (BEL)+8
4SWEMichael Stevenson (SWE)Sparebanken Vest - Ridley+18
5BELPieter Serry (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht+22
6COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)SP Tableware+22
7BELMartijn Debaene (BEL)+22
8BELJulien Vermote (BEL)Nationaal Team Van België+28
9AUSJohn Jack Anderson (AUS)Sprocket Pro Cycling+34
10FRAFlorent Barle (FRA)AVC Aix-en-Provence+38
11FRAWilliam Tarride (FRA)+38
12ESPIbon Zugasti Arrese (ESP)+54
13FRARemi Badoc (FRA)Entente Sud Gascogne+1:10
14FRAJustin Jules (FRA)+3:04
15POLPrzemyslaw Niemec (POL)Miche - Silver Cross - Selle Italia+3:05
16UKRArtem Topchanyuk (UKR)ISD Continental Team+3:08
17ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)+3:10
18GERAlexander Grad (GER)Kuota - Indeland+3:12
19ESPMiguel Gomez Crespo (ESP)+3:16
20GBRDaniel Fleeman (GBR)Raleigh+3:16
21AUTAndreas Hofer (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+3:16
22BELTosh Van Der Sande (BEL)+3:16
23FRAFabien Schmidt (FRA)+3:16
24BELKlaas Sys (BEL)Beveren 2000+3:16
25FRAJulien Belgy (FRA)+3:16
26AUTPatrick Konrad (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+3:16
27BELYannick Eijssen (BEL)Team Pws Eyssen-Kempen+3:16
28BELDennis Vanendert (BEL)Nationaal Team Van België+3:16
29FRAGael Le Bellec (FRA)+3:16
30BELTim Wellens (BEL)+3:16
31GERAlexander Schmitt (GER)Kuota - Indeland+3:29
32AUTDavid Wöhrer (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+3:29
33FRARomain Ramier (FRA)+3:29
34ESPEloy Carral (ESP)+3:29
35AUTHarald Totschnig (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+3:29
36FRANicolas Bouvier-Gaz (FRA)+3:29
37NEDPetrus Van Dijk (NED)+3:29
38AUTStefan Kirchmair (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+3:39
39BELSteve Bekaert (BEL)+3:40
40NEDLuc Hagenaars (NED)Kuota - Indeland+3:40

Etappe 4 - Huesca - Zaragoza - 138 km - 8 Augustus 2010Ontsnapping


1NORFilip Eidsheim (NOR)Sparebanken Vest - Ridley3:17:30
2COLWilliam Aránzazu Escobar (COL)+0
3FRAAnthony Perez (FRA)+0
4BELDennis Vanendert (BEL)Nationaal Team Van België+0
5FRAJérémy Grimal (FRA)+0
6FRAJocelin Maillet (FRA)+0
7POLKrzysztof Szczawinski (POL)Miche - Silver Cross - Selle Italia+0
8FRAGaël Desriac (FRA)+0
9NEDLuc Hagenaars (NED)Kuota - Indeland+0
10SWEFredrik Johansson (SWE)+5
11BELTosh Van Der Sande (BEL)+58
12NORRoy Hegreberg (NOR)Sparebanken Vest - Ridley+58
13FRARemi Sarreboubee (FRA)AVC Aix-en-Provence+58
14GBRTobyn Horton (GBR)Sprocket Pro Cycling+58
15ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)+58
16ESPIbon Zugasti Arrese (ESP)+58
17FRAFlorent Barle (FRA)AVC Aix-en-Provence+58
18FRAGuillaume Pont (FRA)SP Tableware+58
19FRAGael Le Bellec (FRA)+58
20FRAFabien Schmidt (FRA)+58
21BELYannick Eijssen (BEL)Team Pws Eyssen-Kempen+58
22UKRYuriy Agarkov (UKR)ISD Continental Team+58
23BELChristian Patron (BEL)Kuota - Indeland+58
24FRANicolas Loustaunou (FRA)Entente Sud Gascogne+58
25AUSJohn Jack Anderson (AUS)Sprocket Pro Cycling+58

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden