De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde Van Murcia - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde Van Murcia - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2010

Ronde Van Murcia 2010

SpanjeSpanje - 3 Maart 2010 - 7 Maart 2010


Algemeen klassement - 7 Maart 2010


1CZEFrantisek Rabon (CZE)Team HTC - Columbia16:01:24
2RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank0:00:38
3GBRBradley Wiggins (GBR)Sky Professional Cycling Team0:00:53
4GERAndreas Klöden (GER)Radio Shack0:00:57
5ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astana0:01:21
6NEDStef Clement (NED)Rabobank0:01:23
7USALance Armstrong (USA)Radio Shackzt
8NEDPieter Weening (NED)Rabobank0:01:41
9AUSLuke Roberts (AUS)Team Milram0:01:42
10POLTomasz Marczynski (POL)CCC - Polsat - Polkowice0:01:59
11SVKMartin Velits (SVK)Team HTC - Columbia0:02:14
12ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Caja Rural0:02:15
13NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobank0:02:21
14ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana0:02:24
15RUSSergey Lagutin (RUS)Vacansoleil Pro Cycling Team0:02:30
16ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt
17NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team0:02:31
18NEDWout Poels (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team0:02:38
19NZLJack Bauer (NZL)Endura Racing0:02:41
20ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)Radio Shack0:02:42
21AUTThomas Rohregger (AUT)Team Milram0:03:10
22AUTStefan Denifl (AUT)Cervélo Testteam0:03:16
23USAPeter Stetina (USA)Garmin - Transitions0:05:13
24ESPOscar Pujol Muñoz (ESP)Cervélo Testteam0:05:14
25IRLPhilip Deignan (IRL)Cervélo Testteam0:05:37
26USADanny Pate (USA)Garmin - Transitions0:06:00
27ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Team0:06:37
28ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Team HTC - Columbia0:06:52
29GERDominique Nerz (GER)Team Milramzt
30BELGert Dockx (BEL)Team HTC - Columbia0:07:02
31POLMichal Golas (POL)Vacansoleil Pro Cycling Team0:07:20
32ESPRuben Reig Conejero (ESP)Caja Rural0:07:58
33CZEJan Bárta (CZE)Team Netapp0:08:17
34ITAMorris Possoni (ITA)Sky Professional Cycling Team0:08:33
35RUSSergey Chernetskiy (RUS)Nationaal Team Van Rusland0:08:45
36COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobank0:09:45
37USADavid Zabriskie (USA)Garmin - Transitions0:09:53
38KAZRoman Kireyev (KAZ)Astana0:10:06
39PORVitor Rodrigues (POR)Caja Rural0:10:38
40GBRIan Wilkinson (GBR)Endura Racing0:11:16
41NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Transitions0:11:22
42RUSEgor Korolev (RUS)Nationaal Team Van Rusland0:11:58
43SUIMarcel Wyss (SUI)Cervélo Testteam0:12:33
44RSADaryl Impey (RSA)Radio Shack0:13:16
45ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Heraklion Kastro - Murcia0:13:59
46ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cervélo Testteam0:14:14
47NEDLieuwe Westra (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team0:14:25
48RUSArtur Ershov (RUS)Nationaal Team Van Rusland0:15:26
49AUTPeter Wrolich (AUT)Team Milram0:15:27
50SUIGrégory Rast (SUI)Radio Shack0:16:00
51GERAndreas Schillinger (GER)Team Netapp0:16:11
52GBREvan Oliphant (GBR)Endura Racing0:17:11
53GBRRobert Partridge (GBR)Endura Racing0:17:16
54POLDariusz Batek (POL)CCC - Polsat - Polkowice0:18:03
55GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Team0:21:53
56NORLars Petter Nordhaug (NOR)Sky Professional Cycling Team0:22:16
57KAZBolat Raimbekov (KAZ)Astana0:22:57
58ESPHiginio Fernandez Suarez (ESP)Caja Rural0:23:54
59GERPatrick Gretsch (GER)Team HTC - Columbia0:26:22
60RUSSergey Shilov (RUS)Nationaal Team Van Rusland0:26:54
61FRAAlexandre Blain (FRA)Endura Racing0:26:57
62AUTDaniel Schorn (AUT)Team Netapp0:27:18
63USAJason McCartney (USA)Radio Shack0:27:56
64AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobank0:28:03
65BELJan Ghyselinck (BEL)Team HTC - Columbia0:30:25
66GERNico Keinath (GER)Team Netapp0:30:26
67ITACesare Benedetti (ITA)Team Netapp0:31:51
68FRANicolas Portal (FRA)Sky Professional Cycling Team0:32:31
69GBRRussell Downing (GBR)Sky Professional Cycling Team0:33:47
70ESPJosé Carlos Lara Arjonilla (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leon0:34:01
71ESPArturo Mora Ortiz (ESP)Caja Rural0:34:24
72GERBjörn Schröder (GER)Team Milram0:34:31
73GERHenning Bommel (GER)LKT Team Brandenburg0:36:21
74AUSTrent Lowe (AUS)Garmin - Transitions0:36:46
75KAZValentin Iglinskiy (KAZ)Astana0:37:05
76GBRJames Moss (GBR)Endura Racing0:37:16
77GERStefan Schäfer (GER)Team Milram0:38:27
78GERRoger Kluge (GER)Team Milram0:39:33
79LATAleksejs Saramotins (LAT)Team HTC - Columbia0:39:34
80NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Transitions0:41:02
81ESPVíctor Cabedo Carda (ESP)Nationaal Team Van Spanje0:41:33
82POLKrzysztof Jezowski (POL)CCC - Polsat - Polkowice0:46:18
83NEDTheo Bos (NED)Cervélo Testteam0:46:20
84UKROleg Chuzhda (UKR)Caja Rural0:46:37
85GERTimon Seubert (GER)Team Netapp0:46:58
86RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Rabobank0:47:40
87ESPFrancisco Manuel Anton Marin (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leon0:50:45
88PORJoão Correia (POR)Cervélo Testteam0:51:01
89GERRobert Bengsch (GER)Nationaal Team Van Duitsland0:51:47
90POLLukasz Bodnar (POL)CCC - Polsat - Polkowice0:51:57
91GERRobert Bartko (GER)LKT Team Brandenburg0:52:04
92GERDominik Roels (GER)Team Milram0:52:12
93GERMarcel Barth (GER)Thüringer Energie Team0:52:41
94GBRRoss Creber (GBR)Endura Racing0:55:21
95RUSMaxim Kozyrev (RUS)Nationaal Team Van Rusland0:56:46
96ESPPablo Lechuga Rodriguez (ESP)Andalucía - Cajasur0:57:20
97POLAdam Sznitko (POL)CCC - Polsat - Polkowice1:01:39
98ESPAntonio Cabello Baena (ESP)Andalucía - Cajasur1:02:20
99POLTomasz Lisowicz (POL)CCC - Polsat - Polkowice1:03:41
100RUSAlexander Sokolov (RUS)Nationaal Team Van Rusland1:07:53

Etappe 1 - San Pedro del Pinatar - 166.5 km - 3 Maart 2010Sprint


1RSARobert Hunter (RSA)Garmin - Transitions4:15:40
2AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
3ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Team HTC - Columbiazt
4GERRoger Kluge (GER)Team Milramzt
5RSADaryl Impey (RSA)Radio Shackzt
6POLKrzysztof Jezowski (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
7POLMichal Golas (POL)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
8GBRRussell Downing (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
9AUTDaniel Schorn (AUT)Team Netappzt
10GBRIan Wilkinson (GBR)Endura Racingzt
11KAZBolat Raimbekov (KAZ)Astanazt
12ESPVíctor Cabedo Carda (ESP)Nationaal Team Van Spanjezt
13RUSEgor Korolev (RUS)Nationaal Team Van Ruslandzt
14ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astanazt
15AUSLuke Roberts (AUS)Team Milramzt

Etappe 2 - Calasparra - Caravaca de la Cruz - 169.8 km - 4 Maart 2010Sprint


1RSARobert Hunter (RSA)Garmin - Transitions4:20:12
2AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
3ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Team HTC - Columbiazt
4FRAAlexandre Blain (FRA)Endura Racingzt
5AUTDaniel Schorn (AUT)Team Netappzt
6CZEFrantisek Rabon (CZE)Team HTC - Columbiazt
7NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Transitionszt
8GBRIan Wilkinson (GBR)Endura Racingzt
9ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astanazt
10RSADaryl Impey (RSA)Radio Shackzt
11KAZValentin Iglinskiy (KAZ)Astanazt
12POLMichal Golas (POL)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
13AUTPeter Wrolich (AUT)Team Milramzt
14RUSSergey Shilov (RUS)Nationaal Team Van Ruslandzt
15AUSLuke Roberts (AUS)Team Milramzt

Etappe 3 - Las Torres de Cotillas - Alhama de Murcia - 166.5 km - 5 Maart 2010Sprint


1AUSLuke Roberts (AUS)Team Milram4:16:47
2RUSSergey Lagutin (RUS)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
3ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astanazt
4RUSDenis Menchov (RUS)Rabobankzt
5GERAndreas Klöden (GER)Radio Shackzt
6NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
7AUTStefan Denifl (AUT)Cervélo Testteamzt
8NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Transitionszt
9GBRBradley Wiggins (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
10ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Caja Ruralzt
11KAZRoman Kireyev (KAZ)Astanazt
12AUTThomas Rohregger (AUT)Team Milramzt
13SVKMartin Velits (SVK)Team HTC - Columbiazt
14ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
15NZLJack Bauer (NZL)Endura Racingzt

Etappe 4 - Alhama de Murcia - Alhama de Murcia - 22 km - 6 Maart 2010Individuele Tijdrit


1CZEFrantisek Rabon (CZE)Team HTC - Columbia0:25:10
2RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank0:00:33
3GBRBradley Wiggins (GBR)Sky Professional Cycling Team0:00:48
4GERAndreas Klöden (GER)Radio Shack0:00:52
5GERPatrick Gretsch (GER)Team HTC - Columbia0:01:03
6NEDLieuwe Westra (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team0:01:11
7NEDStef Clement (NED)Rabobank0:01:18
8USALance Armstrong (USA)Radio Shackzt
9ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astana0:01:21
10USADavid Zabriskie (USA)Garmin - Transitions0:01:23
11GERTimon Seubert (GER)Team Netapp0:01:34
12NZLJack Bauer (NZL)Endura Racing0:01:38
13RSADaryl Impey (RSA)Radio Shack0:01:39
14NEDPieter Weening (NED)Rabobank0:01:41
15AUSLuke Roberts (AUS)Team Milram0:01:42

Etappe 5 - Redyser (Murcia) - Murcia - 121.1 km - 7 Maart 2010Sprint


1NEDTheo Bos (NED)Cervélo Testteam2:43:35
2AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
3AUTDaniel Schorn (AUT)Team Netappzt
4KAZValentin Iglinskiy (KAZ)Astanazt
5GERHenning Bommel (GER)LKT Team Brandenburgzt
6GBRRussell Downing (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
7GERRoger Kluge (GER)Team Milramzt
8GERAndreas Schillinger (GER)Team Netappzt
9ESPFrancisco Manuel Anton Marin (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
10GBRIan Wilkinson (GBR)Endura Racingzt
11RUSSergey Shilov (RUS)Nationaal Team Van Ruslandzt
12POLMichal Golas (POL)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
13RUSEgor Korolev (RUS)Nationaal Team Van Ruslandzt
14NZLJack Bauer (NZL)Endura Racingzt
15KAZBolat Raimbekov (KAZ)Astanazt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden