De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Parijs-Brussel - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Parijs-Brussel - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2010

Parijs-Brussel 2010

BelgiëBelgië - 11 September 2010


Parijs-Brussel - 11 September 2010


1ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Carmiooro - Ngc4:59:00
2FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
3NEDStefan Van Dijk (NED)Verandas Willemszt
4GERPaul Martens (GER)Rabobankzt
5BELJens Keukeleire (BEL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
6ITAEnrico Rossi (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Doccezt
7NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimanozt
8NEDRoy Curvers (NED)Skil - Shimanozt
9NORAlexander Kristoff (NOR)BMC Racing Teamzt
10BELEdwig Cammaerts (BEL)Lotto - Bodysolzt
11NORGabriel Rasch (NOR)Cervélo Testteamzt
12SUIGrégory Rast (SUI)Radio Shackzt
13BELGorik Gardeyn (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
14BELKevyn Ista (BEL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
15BELMaxime Vantomme (BEL)Team Katushazt
16FRAFranck Bouyer (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
17BELKlaas Lodewyck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
18ITAFabrice Piemontesi (ITA)Androni Giocattolizt
19FRAJimmy Casper (FRA)Saur - Sojasunzt
20ITAAristide Ratti (ITA)Carmiooro - Ngczt
21BELJens Debusschere (BEL)Omega Pharma - Lottozt
22BELGilles Devillers (BEL)Lotto - Bodysolzt
23BELJérôme Baugnies (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
24BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
25AUSRobbie McEwen (AUS)Team Katushazt
26LTUEgidijus Juodvalkis (LTU)Palmans - Craszt
27BELBert De Backer (BEL)Skil - Shimanozt
28BELGregory Habeaux (BEL)Verandas Willemszt
29NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobankzt
30NEDAddy Engels (NED)Quick Stepzt
31COLDiego Alejandro Tamayo Martinez (COL)Carmiooro - Ngczt
32BELJohan Coenen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
33NEDReinier Honig (NED)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
34DENThomas Vedel Kvist (DEN)Quick Stepzt
35BELAndy Cappelle (BEL)Verandas Willemszt
36GERAndreas Klier (GER)Cervélo Testteamzt
37NEDGerben Löwik (NED)Omega Pharma - Lottozt
38BELWim De Vocht (BEL)Team Milramzt
39ITALuca Solari (ITA)Androni Giocattolizt
40RUSYury Trofimov (RUS)Bbox - Bouygues Telecomzt
41FRAKévin Réza (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
42NEDJetse Bol (NED)Rabobank Continental Teamzt
43ITAGiovanni Visconti (ITA)ISD - Nerizt
44BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lottozt
45UKRVolodymir Gustov (UKR)Cervélo Testteam0:00:15
46FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasunzt
47ITALuca Paolini (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
48SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Teamzt
49ITAAlessandro Maserati (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Doccezt
50BELKenny Dehaes (BEL)Omega Pharma - Lotto0:00:18
51ITAAlessandro Donati (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:00:22
52TUNRafaâ Chtioui (TUN)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
53BELBert Scheirlinckx (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteiner0:00:25
54BELFrédéric Amorison (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteiner0:00:29
55ITADamiano Margutti (ITA)Androni Giocattolizt
56BELMario Aerts (BEL)Omega Pharma - Lottozt
57UKRDenys Kostyuk (UKR)ISD - Nerizt
58BELKoen Barbe (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
59ITAEdoardo Girardi (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Doccezt
60BELKenny Terweduwe (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
61AUTThomas Rohregger (AUT)Team Milramzt
62SUIRubens Bertogliati (SUI)Androni Giocattolizt
63ITAMassimo Codol (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
64BELDominique Cornu (BEL)Skil - Shimanozt
65ITAAndrea Tonti (ITA)Carmiooro - Ngc0:00:35
66CROVladimir Miholjevic (CRO)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0:00:37
67ITAFrancesco Failli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
68RUSPavel Brutt (RUS)Team Katushazt
69BELStijn Devolder (BEL)Quick Stepzt
70BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
71ITAAlberto Ongarato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Team0:00:42
72ITARiccardo Ricco (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Docce0:00:45
73BELMaarten Wynants (BEL)Quick Step0:00:47
74ITACristiano Fumagalli (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Doccezt
75NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
76BELSep Vanmarcke (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:00:55
77ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Team0:01:11
78BELJoeri Calleeuw (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht0:01:25
79GERSimon Geschke (GER)Skil - Shimano0:01:27
80NEDJos Van Emden (NED)Rabobankzt
81GBRAdam Blythe (GBR)Omega Pharma - Lotto0:02:31
82FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasunzt
83BELGert Steegmans (BEL)Radio Shack0:02:44
84BELDieter Cappelle (BEL)Verandas Willems0:03:02
85NEDLars Boom (NED)Rabobank0:03:06
86BELSjef De Wilde (BEL)Verandas Willems0:03:37
87RUSArtem Ovechkin (RUS)Team Katushazt
88BELStijn Vandenbergh (BEL)Team Katushazt
89ITAAlessandro De Marchi (ITA)Androni Giocattolizt
90BELQuentin Bertholet (BEL)Telenet - Fideazt
91BELRudy Rouet (BEL)Lotto - Bodysolzt
92ITAEnrico Peruffo (ITA)Carmiooro - Ngc0:04:07
93NZLClinton Robert Avery (NZL)Radio Shack0:05:51
94BELBenjamin Verraes (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
95SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Teamzt
96SUIFlorian Stalder (SUI)BMC Racing Teamzt
97BELKurt Hovelynck (BEL)Quick Stepzt
98ITAMarco Velo (ITA)Quick Stepzt
99BELThomas De Gendt (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
100BELTim Mertens (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
101BELTom Van Den Haute (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
102ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Androni Giocattolizt
103BELTom Vanbecelaere (BEL)Palmans - Craszt
104BELChristophe Prémont (BEL)Lotto - Bodysolzt
105FRARomain Mathéou (FRA)Saur - Sojasunzt
106BELJonas van Genechten (BEL)Verandas Willemszt
107AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
108AUSCameron Wurf (AUS)Androni Giocattolizt
109SUISimon Zahner (SUI)BMC Racing Teamzt
110NEDRobin Chaigneau (NED)Skil - Shimanozt
111JAPFumiyuki Beppu (JAP)Radio Shackzt
112BELJames Vanlandshoot (BEL)Verandas Willemszt
113BELJoeri Stallaert (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
114BELWilfried Cretskens (BEL)Omega Pharma - Lottozt
115UKROleksandr Kvachuk (UKR)ISD - Nerizt
116UKRDmytro Krivtsov (UKR)ISD - Nerizt
117FRACyril Lemoine (FRA)Saur - Sojasunzt
118FRANicolas Edet (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
119BELFrederique Robert (BEL)Quick Stepzt
120FRAStéphane Augé (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
121FRAYohan Bagot (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
122SWEAlexander Wetterhall (SWE)Sprocket Pro Cyclingzt
123NEDFloris Goesinnen (NED)Skil - Shimanozt
124NEDJens Mouris (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
125FRAGuillaume Le Floch (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
126RUSSergey Ivanov (RUS)Team Katushazt
127RUSSerguei Klimov (RUS)Team Katushazt
128FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
129ITAFilippo Baggio (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Doccezt
130ITADiego Caccia (ITA)ISD - Nerizt
131FRATony Hurel (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
132ITAPaolo Longo Borghini (ITA)ISD - Nerizt
133ESTKalle Kriit (EST)Cofidis, le Crédit en Lignezt
134GERMatthias Russ (GER)Team Milramzt
135BELTom Stubbe (BEL)Omega Pharma - Lottozt
136BELSven Vandousselaere (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
137KAZDmitriy Muravyev (KAZ)Radio Shackzt
138FRASébastien Joly (FRA)Saur - Sojasunzt
139BELKevin Van Impe (BEL)Quick Stepzt
140BELSteven Caethoven (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
141BELBenjamin Gourgue (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
142BELGeert Omloop (BEL)Palmans - Craszt
143ITAAndrea Piechele (ITA)Carmiooro - Ngczt
144FRAEric Berthou (FRA)Carmiooro - Ngczt
145BELRob Goris (BEL)Palmans - Craszt
146BELJonathan De Witte (BEL)Lotto - Bodysolzt
147BELJérémy Burton (BEL)Lotto - Bodysol0:09:28
148SLOJure Kocjan (SLO)Carmiooro - Ngczt
149ESPJoaquín Novoa Mendez (ESP)Cervélo Testteamzt
150PORJoão Correia (POR)Cervélo Testteamzt

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden