De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Classic Loire Atlantique - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Classic Loire Atlantique - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2010

Classic Loire Atlantique 2010

FrankrijkFrankrijk - 20 Maart 2010


Classic Loire Atlantique - 20 Maart 2010


1FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasun4:09:41
2FRARenaud Dion (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia0:00:04
3FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
4FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Schuller0:00:06
5FRACédric Pineau (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia0:01:32
6FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasunzt
7FRAKévin Réza (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:01:38
8FRAKevin Cherruault (FRA)zt
9FRADamien Monier (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
10CZEVojtech Hacecký (CZE)Atlas Personal - BMCzt
11GERNico Keinath (GER)Team Netappzt
12NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Cycling Team Jo Pielszt
13FRAGuillaume Le Floch (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
14RUSAlexander Mironov (RUS)Itera - Katusha0:01:59
15FRAAnthony Delaplace (FRA)Saur - Sojasunzt
16PORVitor Rodrigues (POR)Caja Ruralzt
17FRAJérôme Cousin (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:02:04
18FRAJulien Foisnet (FRA)Nationaal Team Van Frankrijkzt
19FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasunzt
20RUSDmitry Kosyakov (RUS)Itera - Katushazt
21FRAGwenaël Teillet (FRA)zt
22NEDPeter Schulting (NED)Cycling Team Jo Pielszt
23FRAPierre Rolland (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
24FRALaurent Lefevre (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:02:07
25FRARomain Lemarchand (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
26FRAAlexandre Lemair (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia0:02:18
27POLMichal Kwiatkowski (POL)Caja Ruralzt
28FRAAngelo Tulik (FRA)zt
29FRAMathieu Teychenne-Coutet (FRA)AG2R - La Mondialezt
30RUSAndrey Solomennikov (RUS)Itera - Katusha0:02:44
31GERTimon Seubert (GER)Team Netappzt
32FRAPerrig Quemeneur (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:03:53
33FRAYohann Gène (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:03:58
34NEDTom Relou (NED)Cycling Team Jo Pielszt
35FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
36FRARomain Mathéou (FRA)Saur - Sojasunzt
37FRAGuillaume Faucon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
38FRAMaxime Mederel (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
39BELRomain Zingle (BEL)Cofidis, le Crédit en Ligne0:09:49
40GERRobert Retschke (GER)Continental Cycling Team Differdangezt
41BELDimitri Claeys (BEL)Team Netapp0:10:17
42FRAThomas Welter (FRA)zt
43FRAErwan Teguel (FRA)zt
44LTUVytautas Kaupas (LTU)Continental Cycling Team Differdangezt
45SUIGuillaume Dessibourg (SUI)Atlas Personal - BMCzt
46GERFlorian Salzinger (GER)Atlas Personal - BMCzt
47FRAMickaël Buffaz (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
48FRASébastien Harbonnier (FRA)Continental Cycling Team Differdangezt
49FRABenoit Jarrier (FRA)zt
50DENMads Lilholm Meyer (DEN)Energi Fynzt
51RUSEvgeny Popov (RUS)Itera - Katushazt
52LTUMarius Bernatonis (LTU)Atlas Personal - BMCzt
53ESPAketza Pena Iza (ESP)Caja Ruralzt
54ESPArturo Mora Ortiz (ESP)Caja Ruralzt
55FRANicolas Queyranne (FRA)zt
56RUSSergey Firsanov (RUS)Designa Køkken - Blue Waterzt
57DENJakob Bering (DEN)Energi Fynzt
58HUNPéter Kusztor (HUN)Atlas Personal - BMCzt
59NEDMarc Goos (NED)Cycling Team Jo Pielszt
60FRAAntonin Azam (FRA)zt
61FRANicolas Edet (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
62ESPEduardo Gonzalo Ramirez (ESP)Bretagne - Schullerzt
63FRAGuillaume Malle (FRA)zt
64DENAndreas Frisch (DEN)Energi Fynzt
65FRAThomas Damuseau (FRA)Skil - Shimanozt
66DENRené Jørgensen (DEN)Designa Køkken - Blue Waterzt
67DENKasper Jebjerg (DEN)Designa Køkken - Blue Waterzt
68NEDPim De Beer (NED)Cycling Team Jo Pielszt
69FRANicolas Jouanno (FRA)Bretagne - Schullerzt
70FRANicolas Baldo (FRA)Atlas Personal - BMCzt
71FRARomain Bardet (FRA)Equipe de France Espoirzt
72DENMichael Reihs (DEN)Designa Køkken - Blue Waterzt
73FRAArnaud Courteille (FRA)Nationaal Team Van Frankrijkzt
74FRAJulien Fouchard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden