De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Neuseen Classics - Rund um Die Braunkohle - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2010

Neuseen Classics - Rund um Die Braunkohle 2010

DuitslandDuitsland - Leipzig - 23 Mei 2010


Neuseen Classics – Rund um Die Braunkohle - 23 Mei 2010


1GERRoger Kluge (GER)Team Milram3:46:40
2GERSteffen Radochla (GER)Nutrixxion - Sparkassezt
3ITAEnrico Peruffo (ITA)Carmiooro - Ngczt
4GERAndre Schulze (GER)PSK Whirlpool - Authorzt
5SLOJure Kocjan (SLO)Carmiooro - Ngczt
6AUTDaniel Schorn (AUT)Team Netappzt
7GERPatrick Bercz (GER)Seven Stoneszt
8NEDLuc Hagenaars (NED)Kuota - Indelandzt
9GERMichael Hümbert (GER)Seven Stoneszt
10GERFrank Daniel Wagner (GER)Seven Stoneszt
11GERMichael Kurth (GER)Kuota - Indelandzt
12LTUMarius Bernatonis (LTU)Atlas Personal - BMCzt
13GERFelix Rinker (GER)Heizomatzt
14GERSebastian Siedler (GER)Vorarlberg - Corrateczt
15ESPDavid García Da Pena (ESP)Xacobeo - Galiciazt
16GERNils Plötner (GER)Heizomatzt
17POLKrzysztof Jezowski (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
18HUNPéter Kusztor (HUN)Atlas Personal - BMCzt
19SLODean Podgornik (SLO)Loborikazt
20CZEJan Bárta (CZE)Team Netappzt
21CZERostislav Krotky (CZE)AC Sparta Prahazt
22GERAndreas Schillinger (GER)Team Netappzt
23NEDEmmanuel Van Ruitenbeek (NED)Kuota - Indelandzt
24GERMarcel Kittel (GER)Thüringer Energie Teamzt
25GERChristian Knees (GER)Team Milramzt
26GERPhilipp Ries (GER)Heizomatzt
27ESPGustavo César Veloso (ESP)Xacobeo - Galiciazt
28GERChristopher Schmieg (GER)Seven Stoneszt
29GERAlexander Gottfried (GER)Team Netappzt
30CZETomás Okrouhlický (CZE)AC Sparta Prahazt
31ESPGonzalo Rabunal Rios (ESP)Xacobeo - Galiciazt
32POLTomasz Kiendys (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
33SUIReto Hollenstein (SUI)Vorarlberg - Corrateczt
34AUTNorbert Durauer (AUT)Tyrol - Team Radland Tirolzt
35ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Xacobeo - Galiciazt
36AUTRené Haselbacher (AUT)Vorarlberg - Corrateczt
37CROHrvoje Miholjevic (CRO)Loborikazt
38FRANicolas Baldo (FRA)Atlas Personal - BMCzt
39POLBlazej Janiaczyk (POL)Mroz - Active Jetzt
40POLJacek Tadeusz Morajko (POL)Mroz - Active Jetzt
41ITAFrancesco Tizza (ITA)Carmiooro - Ngczt
42ESPSerafín Martínez Acevedo (ESP)Xacobeo - Galiciazt
43GERSergej Fuchs (GER)Nutrixxion - Sparkassezt
44SRBNebojsa Jovanovic (SRB)AC Sparta Prahazt
45CROTomislav Danculovic (CRO)Loborikazt
46ITADaniele Ratto (ITA)Carmiooro - Ngc0:00:10
47POLTomasz Lisowicz (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
48POLMariusz Witecki (POL)Mroz - Active Jetzt
49POLLukasz Bodnar (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
50CROKristijan Durasek (CRO)Loborikazt
51POLMateusz Taciak (POL)Mroz - Active Jetzt
52POLJaroslaw Rebiewski (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
53POLPiotr Osinski (POL)Mroz - Active Jetzt
54NZLAlex Meenhorst (NZL)Team Netappzt
55CRORadoslav Rogina (CRO)Loborikazt
56CZEPetr Bencik (CZE)PSK Whirlpool - Author0:00:20
57AUTDavid Wöhrer (AUT)Tyrol - Team Radland Tirolzt
58PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Xacobeo - Galiciazt
59GERStefan Schäfer (GER)Team Milram0:00:26
60GERJacob Fiedler (GER)Nationaal Team Van Duitslandzt
61GERRené Obst (GER)Nutrixxion - Sparkasse0:00:49
62GERArtur Gajek (GER)Team Milram0:00:52
63GERMarkus Eichler (GER)Team Milramzt
64GERThomas Fothen (GER)Team Milram0:01:14
65CZELeopold König (CZE)PSK Whirlpool - Author0:01:22
66CZEStanislav Kozubek (CZE)PSK Whirlpool - Author0:02:09
67GERBjörn Schröder (GER)Team Milramzt
68ITAAntonio Quadranti (ITA)Carmiooro - Ngc0:05:26
69FRASébastien Fournet Fayard (FRA)Carmiooro - Ngczt
70BELDimitri Claeys (BEL)Team Netapp0:06:22
71GERRene Weissinger (GER)Vorarlberg - Corratec0:07:16
72GERSébastian Baldauf (GER)Vorarlberg - Corrateczt
73GERLars Wackernagel (GER)Nutrixxion - Sparkasse0:08:23
74GERGrischa Janorschke (GER)Nutrixxion - Sparkassezt
75GERSebastian Forke (GER)Nutrixxion - Sparkassezt

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden