De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - SEB Tartu Grand Prix - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Estland

Uitslagen 2010

SEB Tartu Grand Prix 2010

EstlandEstland - Tartu - 29 Mei 2010


SEB Tartu Grand Prix - 29 Mei 2010


1ESTTanel Kangert (EST)EC Saint-Etienne Loire4:27:46
2LATToms Skujins (LAT)zt
3POLAdrian Honkisz (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
4LTUGediminas Bagdonas (LTU)Nationaal Team Van Litouwen0:02:32
5LATAleksejs Saramotins (LAT)Team HTC - Columbia0:03:02
6ESTAllan Oras (EST)Nationaal Team Van Estlandzt
7LATIndulis Bekmanis (LAT)ISD Continental Teamzt
8ITAAlessandro Bertuola (ITA)Kalev Chocolate - Kuota0:03:28
9LTUVytautas Kaupas (LTU)Continental Cycling Team Differdange0:03:59
10ESTRisto Raid (EST)zt
11SUIRoger Beuchat (SUI)Ckt - Tmit - Champion Systemzt
12LTUSimas Kondrotas (LTU)Kalev Chocolate - Kuotazt
13BLRYauhen Sobal (BLR)Partizan Srbijazt
14FINPaavo Paajanen (FIN)Nationaal Team Van Finland0:04:33
15LTUDarijus Dzervus (LTU)Nationaal Team Van Litouwen0:04:35
16ESTErki Pütsep (EST)Kalev Chocolate - Kuota0:04:37
17POLKamil Migdol (POL)Nationaal Team Van Polen0:05:35
18POLSylvester Janiszewski (POL)CCC - Polsat - Polkowice0:06:10
19ESTCaspar Austa (EST)Nationaal Team Van Estlandzt
20GERHolger Burkhardt (GER)Ckt - Tmit - Champion Systemzt
21BLRYauheni Lahun (BLR)Nationaal Team Van Wit-Ruslandzt
22SUIJoris Boillat (SUI)Ckt - Tmit - Champion Systemzt
23BLRAliaksandr Sinelnikau (BLR)Nationaal Team Van Wit-Ruslandzt
24UKRDenys Karnulin (UKR)ISD Continental Teamzt
25LATViesturs Luksevics (LAT)Kalev Chocolate - Kuotazt
26BLRSiarhei Novikau (BLR)Nationaal Team Van Wit-Ruslandzt
27POLJakub Tomkiewicz (POL)Legia - Feltzt
28POLMarek Cichosz (POL)Legia - Feltzt
29ESTJanari-Joel Jõessar (EST)zt
30LATAndzs Flaksis (LAT)zt
31POLDariusz Gluszak (POL)Nationaal Team Van Polenzt
32ESTMart Ojavee (EST)Ckt - Tmit - Champion Systemzt
33LTUZydrunas Savickas (LTU)Nationaal Team Van Litouwenzt
34ESTMarkku Ainsalu (EST)Nationaal Team Van Estland0:06:13
35ESTMikhel Ronimois (EST)0:06:15
36ESTAlo Jakin (EST)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISne0:06:16
37ESTSilver Schultz (EST)EC Saint-Etienne Loirezt
38BLRAlexandre Usov (BLR)ISD Continental Teamzt
39BLRKanstantsin Shkreddau (BLR)Nationaal Team Van Wit-Rusland0:08:24
40BLRAlexei Tsikhanau (BLR)Nationaal Team Van Wit-Ruslandzt
41POLWojciech Kaczmarski (POL)Legia - Feltzt
42ESTMihkel Jüri (EST)zt
43BLRYury Yurchanka (BLR)Nationaal Team Van Wit-Ruslandzt
44FINMatti Pajari (FIN)Nationaal Team Van Finlandzt
45FINSami Tiainen (FIN)Nationaal Team Van Finland0:11:09

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden