De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Tro-Bro Léon - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2010

Tro-Bro Léon 2010

FrankrijkFrankrijk - 18 April 2010


Tro-Bro Léon - 18 April 2010


1FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux04:58:26
2FRARenaud Dion (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia00:03
3FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondiale00:05
4FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schullerzt
5FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Schuller00:13
6FRABenoit Daeninck (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia00:38
7FRACyril Lemoine (FRA)Saur - Sojasunzt
8FRAPerrig Quemeneur (FRA)BBox - Bouygues Telecomzt
9FRARomain Lemarchand (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9300:43
10FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasun01:22
11POLMichal Golas (POL)Vacansoleil Pro Cycling Team01:24
12FRACédric Pineau (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia01:28
13FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schullerzt
14FRAAnthony Ravard (FRA)AG2R - La Mondialezt
15COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
16BELGorik Gardeyn (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
17FRALilian Jégou (FRA)Bretagne - Schullerzt
18FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
19FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeuxzt
20FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasunzt
21NEDJoost Van Leijen (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
22FRAJonathan Thire (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
23FRAFlorian Morizot (FRA)UV Aubezt
24FRAMathieu Claude (FRA)BBox - Bouygues Telecomzt
25FRAGael Malacarne (FRA)Bretagne - Schullerzt
26FRAStéphane Augé (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
27FRAMaxime Mederel (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
28FRAEric Berthou (FRA)CarmioOro - NGCzt
29FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeuxzt
30FRASébastien Turgot (FRA)BBox - Bouygues Telecom01:36
31FRAAlexandre Pichot (FRA)BBox - Bouygues Telecom01:39
32FRASébastien Minard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne01:41
33FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia01:44
34FRARony Martias (FRA)Saur - Sojasun04:18
35SLOJure Kocjan (SLO)CarmioOro - NGC05:18
36RUSAlexander Filippov (RUS)Katusha Continental05:43
37FRAMathieu Halleguen (FRA)Bretagne - Schuller05:45
38FRAAlexandre Blain (FRA)Endura Racingzt
39FRAStéphane Bonsergent (FRA)Bretagne - Schullerzt
40BLRAlexandre Usov (BLR)ISD Continental Teamzt
41NZLJack Bauer (NZL)Endura Racingzt
42FRANicolas Rousseau (FRA)AG2R - La Mondiale05:47
43FRANadir Haddou (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
44FRANicolas Vogondy (FRA)BBox - Bouygues Telecomzt
45FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saur - Sojasunzt
46FRAJimmy Casper (FRA)Saur - Sojasunzt
47BELFrederik Veuchelen (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
48FRAGuillaume Blot (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne06:00
49FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
50FRAAlexandre Lemair (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia07:39
51UKRArtem Topchanyuk (UKR)ISD Continental Teamzt
52BELTimothy Vangheel (BEL)Palmans - Cras00:07

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden