De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Prueba Villafranca de Ordizia - Clásica de Ordizia - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2010

Prueba Villafranca de Ordizia - Clásica de Ordizia 2010

SpanjeSpanje - 25 Juli 2010


Prueba Villafranca de Ordizia - Clásica de Ordizia - 25 Juli 2010


1ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadi3:48:17
2ESPManuel Ortega Ocana (ESP)Andalucía - Cajasur+0
3ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargne+0
4FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schuller+0
5BULDaniel Andonov Petrov (BUL)Madeinox - Boavista+0
6ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Heraklion Kastro - Murcia+0
7ESPIván Melero Coco (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leon+0
8ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Caja Rural+0
9ESPPedro Merino Criado (ESP)Footon - Servetto+0
10ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Carmiooro - Ngc+0
11ESPAndres Avelino Antuña Coro (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leon+0
12ESPGuillermo Lana Baquedano (ESP)Caja Rural+0
13ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargne+9
14ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Andalucía - Cajasur+40
15ESPPablo Urtasun Perez (ESP)Euskaltel - Euskadi+1:05
16ITADaniele Ratto (ITA)Carmiooro - Ngc+1:05
17BELPieter Ghyllebert (BEL)An Post - Sean Kelly Team+1:05
18FRARenaud Dion (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia+1:05
19ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Xacobeo - Galicia+1:05
20ESPXabier Zabalo Imaz (ESP)Orbea+1:05
21ESPPascual Orengo Lopez (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leon+1:05
22ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Orbea+1:05
23URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural+1:05
24ESPEduardo Gonzalo Ramirez (ESP)Bretagne - Schuller+1:05
25ESPPablo Lechuga Rodriguez (ESP)Andalucía - Cajasur+1:05
26ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Caisse d'Epargne+1:05
27ESPRuben Reig Conejero (ESP)Caja Rural+1:05
28ESPManuel Calvente Gorbas (ESP)Andalucía - Cajasur+1:05
29FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Schuller+1:05
30ESPDavid Gutierrez Gutierrez (ESP)Footon - Servetto+1:05
31ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Xacobeo - Galicia+1:05
32PORSérgio Ferreira Sousa (POR)Madeinox - Boavista+1:05
33PORCelio Cristiano Sousa Alves (POR)Madeinox - Boavista+1:05
34ESPAketza Pena Iza (ESP)Caja Rural+1:05
35ESPAlberto Morras Fernandez (ESP)Madeinox - Boavista+1:05
36PORLuis Fernando Matias Pinheiro (POR)Madeinox - Boavista+1:05
37ESPJaume Rovira Pous (ESP)Heraklion Kastro - Murcia+1:12
38UKROleg Chuzhda (UKR)Caja Rural+4:02
39ITAMarco Corti (ITA)Footon - Servetto+4:02
40ESPGonzalo Rabunal Rios (ESP)Xacobeo - Galicia+4:02
41ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi+4:02
42ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadi+4:02
43BELKim Borry (BEL)An Post - Sean Kelly Team+4:52
44AUSJohnny Walker (AUS)Footon - Servetto+4:52
45ESPEnrique Mata Cabello (ESP)Footon - Servetto+4:52
46ESPJavier Ramirez Abeja (ESP)Andalucía - Cajasur+4:52
47ESPJuan Javier Estrada Ruiz (ESP)Andalucía - Cajasur+4:52
48FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Schuller+4:52
49ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Euskaltel - Euskadi+4:52
50FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Schuller+4:52
51ESPJavier Chacón Quesada (ESP)Heraklion Kastro - Murcia+4:52
52ESPDavid Gutierrez Palacios (ESP)Footon - Servetto+4:52
53ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Orbea+4:52
54RUSVladimir Isaychev (RUS)Xacobeo - Galicia+4:52
55ESPGustavo Dominguez Lemos (ESP)Xacobeo - Galicia+4:52
56ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Heraklion Kastro - Murcia+4:52
57FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia+4:52
58ESPGustavo Rodriguez Iglesias (ESP)Xacobeo - Galicia+4:52
59FRAGael Malacarne (FRA)Bretagne - Schuller+4:52
60ESPJosé Vicente Toribio Alcolea (ESP)Andalucía - Cajasur+4:52
61ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Euskaltel - Euskadi+4:52
62ESPAitor Hernandez Gutierrez (ESP)Euskaltel - Euskadi+4:52
63FRAMatthieu Boulo (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia+4:52
64ESPJoseba Larralde Alzugaray (ESP)Orbea+4:52
65ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Caja Rural+4:52
66FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Schuller+4:52
67CRCGregory Obando Brenes (CRC)+4:52
68ESPOscar Garcia Casarrubios Pintor (ESP)Heraklion Kastro - Murcia+4:52
69ESPSergio Carrasco Garcia (ESP)Andalucía - Cajasur+4:52
70ESPMikel Landa Meana (ESP)Orbea+4:52
71PORRicardo Augusto Vilela (POR)Madeinox - Boavista+4:52
72ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Xacobeo - Galicia+4:52
73ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne+4:52
74ESPFrancisco Perez Sanchez (ESP)Caisse d'Epargne+5:45
75FRARomain Sicard (FRA)Euskaltel - Euskadi+7:28
76ESPDaniel Sesma Sorbet (ESP)Euskaltel - Euskadi+7:28
77ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Caja Rural+7:28
78SUIDavid Vitoria (SUI)Footon - Servetto+7:28
79ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Caisse d'Epargne+7:28
80ESPBenat Urain Epelde (ESP)Orbea+10:03
81ESPAlberto Fernandez Sainz (ESP)Xacobeo - Galicia+10:03
82ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leon+10:03
83ESPJoaquin Sobrino Martinez (ESP)Caja Rural+10:03
84ESPAdrian Saez De Arregi Egurrola (ESP)Orbea+10:03
85ESPAritz Etxebarria Etxebarria (ESP)Orbea+10:03
86ESPJosé Antonio De Segovia Botella (ESP)Xacobeo - Galicia+10:03
87ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Andalucía - Cajasur+10:03
88FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schuller+10:03
89FRASteven Tronet (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia+10:03

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden