De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Châteauroux Classic de l'Indre Trophée Fenioux - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Châteauroux Classic de l'Indre Trophée Fenioux - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2011

Châteauroux Classic de l'Indre Trophée Fenioux 2011

FrankrijkFrankrijk - 21 Augustus 2011


Châteauroux Classic de l'Indre Trophée Fenioux - 21 Augustus 2011


1FRAAnthony Ravard (FRA)AG2R - La Mondiale4:23:07
2BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
3NEDJasper Bovenhuis (NED)Rabobank Continental Teamzt
4CANMartin Gilbert (CAN)Spidertech powered by Planet Energyzt
5FRASaïd Haddou (FRA)Europcarzt
6NEDJetse Bol (NED)Rabobankzt
7ESPJoaquin Sobrino Martinez (ESP)Caja Ruralzt
8FRATony Gallopin (FRA)Cofidiszt
9BELDavy Commeyne (BEL)Landbouwkredietzt
10BELEvert Verbist (BEL)Verandas Willems - Accentzt
11FRAMathieu Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
12NEDMoreno Hofland (NED)Rabobank Continental Teamzt
13FRARony Martias (FRA)Saur - Sojasunzt
14RUSTimofey Kritskiy (RUS)Itera - Katushazt
15FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schullerzt
16NEDReinier Honig (NED)Landbouwkredietzt
17BELBaptiste Planckaert (BEL)Landbouwkredietzt
18FRAJimmy Casper (FRA)Saur - Sojasunzt
19COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
20RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Itera - Katushazt
21FRACyril Lemoine (FRA)Saur - Sojasunzt
22FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schullerzt
23FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
24ITAAlberto Ongarato (ITA)Vacansoleil - DCMzt
25FRASébastien Turgot (FRA)Europcarzt
26ITAAndrea Grendene (ITA)Team Type 1zt
27FRAGuillaume Blot (FRA)Bretagne - Schullerzt
28FRAYannick Martinez (FRA)Nationaal team van Frankrijkzt
29FRAAnthony Delaplace (FRA)Saur - Sojasunzt
30COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
31RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Itera - Katushazt
32ITAAlessandro Bazzana (ITA)Team Type 1zt
33CANGuillaume Boivin (CAN)Spidertech powered by Planet Energyzt
34BELEdwig Cammaerts (BEL)Landbouwkredietzt
35FRAStéphane Bonsergent (FRA)Bretagne - Schullerzt
36BELThomas Degand (BEL)Verandas Willems - Accentzt
37SLOAldo Ino Ilesic (SLO)Team Type 1zt
38RUSPavel Kochetkov (RUS)Itera - Katushazt
39BELJoeri Stallaert (BEL)Landbouwkredietzt
40JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcarzt
41COLHugo Sebastian Salazar Castaneda (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
42NEDBarry Markus (NED)Vacansoleil - DCMzt
43ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadizt
44ESPGuillermo Lana Baquedano (ESP)Caja Ruralzt
45RSAJacobus Venter (RSA)Verandas Willems - Accentzt
46ESPMikel Landa Meana (ESP)Euskaltel - Euskadizt
47FRARomain Mathéou (FRA)Saur - Sojasunzt
48ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskaltel - Euskadizt
49FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
50NEDRamon Sinkeldam (NED)Rabobank Continental Teamzt
51NEDWilco Kelderman (NED)Rabobank Continental Teamzt
52COLVictor Hugo Peña Grisales (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
53NEDTom Dumoulin (NED)Rabobank Continental Teamzt
54COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
55RUSSergey Firsanov (RUS)Itera - Katushazt
56FRAGrégory Barteau (FRA)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - Aisnezt
57ESPArturo Mora Ortiz (ESP)Caja Ruralzt
58ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
59BELGorik Gardeyn (BEL)Vacansoleil - DCMzt
60NEDBert-Jan Lindeman (NED)Vacansoleil - DCMzt
61RUSAlexander Ryabkin (RUS)Caja Ruralzt
62BELKevin Van Melsen (BEL)Verandas Willems - Accentzt
63BELBert De Waele (BEL)Landbouwkredietzt
64FRASteven Tronet (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
65RUSMikhail Antonov (RUS)Itera - Katusha0:00:08
66FRALászló Bodrogi (FRA)Team Type 1zt
67CANDominique Rollin (CAN)La Française des Jeuxzt
68NEDJens Mouris (NED)Vacansoleil - DCMzt
69CANZachary Bell (CAN)Spidertech powered by Planet Energy0:00:11
70FRAJulien Loubet (FRA)AG2R - La Mondialezt
71BELGregory Habeaux (BEL)Verandas Willems - Accent0:00:13
72LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale0:00:16
73FRASylvain Georges (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:00:19
74FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeux0:00:30
75FRATristan Valentin (FRA)Cofidis0:00:42
76FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
77FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt
78ESPRuben Reig Conejero (ESP)Caja Rural0:00:51
79ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Caja Ruralzt
80COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
81FRARonan Racault (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
82FRAArnaud Molmy (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
83FRAJean-Eudes Demaret (FRA)Cofidiszt
84CANDavid Veilleux (CAN)Europcarzt
85FRAAnthony Colin (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
86FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Schullerzt
87FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Schullerzt
88FRARomain Sicard (FRA)Euskaltel - Euskadizt
89CANSvein Tuft (CAN)Spidertech powered by Planet Energyzt
90CANRyan Anderson (CAN)Spidertech powered by Planet Energy0:01:04
91RUSAlexey Shmidt (RUS)Team Type 1zt
92CANWill Routley (CAN)Spidertech powered by Planet Energyzt
93CANMark Batty (CAN)Spidertech powered by Planet Energyzt
94FRAJohan Mombaerts (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:01:08
95FRAMickaël Buffaz (FRA)Cofidis0:01:14
96FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondialezt
97FRAJean-Lou Païni (FRA)Saur - Sojasun0:01:18
98RUSMaxim Belkov (RUS)Vacansoleil - DCM0:01:23
99FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeux0:01:37
100FRAGael Malacarne (FRA)Bretagne - Schullerzt
101NEDArnoud Van Groen (NED)Verandas Willems - Accentzt
102FRAKévin Réza (FRA)Europcarzt
103FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux0:01:47
104FRATony Hurel (FRA)Europcarzt
105FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux0:03:02
106BELKoen Barbe (BEL)Landbouwkrediet0:03:10
107FRANicolas Bazin (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
108FRACédric Pineau (FRA)La Française des Jeux0:03:47
109FRASébastien Chavanel (FRA)Europcar0:05:03
110ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadi0:08:15

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden