De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour Alsace - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour Alsace - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2010

Tour Alsace 2010

FrankrijkFrankrijk - 28 Juli 2010 - 1 Augustus 2010


Algemeen klassement - 1 Augustus 2010


1NEDWilco Kelderman (NED)Rabobank Continental Team20:08:04
2SUIHubert Schwab (SUI)Vorarlberg - Corratec+5
3FRANicolas Edet (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne+9
4SUIAndreas Dietziker (SUI)Vorarlberg - Corratec+23
5GERDavid Hesselbarth (GER)Heizomat+43
6NORStian Remme (NOR)Joker - Bianchi+58
7FRAFlorent Barle (FRA)AVC Aix-en-Provence+1:00
8ITAEnrico Franzoi (ITA)Bkcp - Powerplus+1:31
9NORVegard Stake Laengen (NOR)Joker - Bianchi+1:48
10SUINicolas Schnyder (SUI)Price - Custom Bikes+3:08
11NEDSander Oostlander (NED)Van Vliet - Ebh - Elshof+3:28
12FRABlaise Sonnery (FRA)Creusot Cyclisme+4:17
13FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasun+4:28
14NORSondre Gjerdevik Sørtveit (NOR)Joker - Bianchi+4:47
15BELPieter Serry (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht+5:11
16GERMichel Koch (GER)LKT Team Brandenburg+5:12
17FRABenoït Luminet (FRA)Cr4 Chemins/roanne+5:49
18NZLGeorge Bennett (NZL)Cr4 Chemins/roanne+6:13
19DENMorten Knudsen (DEN)Continental Cycling Team Differdange+6:20
20GERJohn Degenkolb (GER)Thüringer Energie Team+11:14
21FRAPierre Luc Périchon (FRA)Sco Dijon - Team Lapierre+11:20
22NZLAlex Meenhorst (NZL)Team Netapp+11:22
23LATHerberts Pudans (LAT)Cr4 Chemins/roanne+11:28
24CZEJan Bárta (CZE)Team Netapp+12:28
25NORChrister Rake (NOR)Joker - Bianchi+12:30
26FRAAlexandre Aulas (FRA)Cr4 Chemins/roanne+12:30
27FRAClément Penven (FRA)CC Nogent-Sur-Oise+12:36
28FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasun+12:36
29ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)Cervélo Testteam+12:54
30LTUMarius Bernatonis (LTU)Atlas Personal - BMC+13:38
31BELNiels Van Dijck (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht+14:36
32SUIChristian Heule (SUI)Team Bürgi - Fidi BC+15:25
33BELSibrecht Pieters (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht+16:44
34NEDRikke Dijkxhoorn (NED)Van Vliet - Ebh - Elshof+17:11
35AUSMark O'Brien (AUS)Letua Cycling Team+17:12
36FRAFrederic Frech (FRA)+17:25
37GERPhilipp Ries (GER)Heizomat+17:55
38BELJoeri Calleeuw (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht+17:55
39FRAAnthony Vignes (FRA)+18:58
40GERRobert Retschke (GER)Continental Cycling Team Differdange+18:59
41NEDHuub Duyn (NED)Team Netapp+19:08
42FRAJérôme Mainard (FRA)Cr4 Chemins/roanne+19:24
43FRARudy Lesschaeve (FRA)CC Nogent-Sur-Oise+19:36
44FRAEdouard Lauber (FRA)+21:09
45FRAJohann Rigoulay (FRA)+21:25
46SWEHakan Nilsson (SWE)Continental Cycling Team Differdange+21:35
47FRAMaxime Robert (FRA)+22:41
48SUIElias Schmäh (SUI)Price - Custom Bikes+23:17
49BELDieter Vanthourenhout (BEL)Bkcp - Powerplus+24:39
50FRANicolas Baldo (FRA)Atlas Personal - BMC+25:01
51GERDavid Rösch (GER)Atlas Personal - BMC+25:01
52USACarson Miller (USA)+25:12
53FRACedric Gaoua (FRA)+25:23
54SUIRaymond Künzli (SUI)Team Bürgi - Fidi BC+26:29
55FRAFrédéric Finot (FRA)Creusot Cyclisme+26:34
56SUIJonathan Fumeaux (SUI)CC Etupes Le Doubs+27:59
57HUNPéter Kusztor (HUN)Atlas Personal - BMC+28:13
58GERTassilo Fricke (GER)Team Netapp+28:13
59SVKMarek Canecky (SVK)+28:13
60BELNiels Albert (BEL)Bkcp - Powerplus+28:19
61FRAOlivier Lefrançois (FRA)+28:46
62USALawrence Warbasse (USA)+28:58
63FRAArnaud Jouffroy (FRA)Bkcp - Powerplus+29:09
64GERPhilipp Walsleben (GER)Bkcp - Powerplus+29:12
65FRAThomas Dietsch (FRA)+29:18
66FRAChristophe Laurent (FRA)VC Lyon Vaulx En Velin+29:51
67FRABenoit Jarrier (FRA)+30:34
68FRAGwenaël Teillet (FRA)+31:57
69SUIMirco Saggiorato (SUI)+33:10
70FRAPierre-Alain Nicole (FRA)+34:21
71FRAFranck Charrier (FRA)+35:03
72SUIPirmin Lang (SUI)Team Bürgi - Fidi BC+36:03
73LUXTom Thill (LUX)Continental Cycling Team Differdange+36:45
74FRAFrédéric Brun (FRA)VC Lyon Vaulx En Velin+37:35
75GERAlexander Gottfried (GER)Team Netapp+37:48
76SUIBruno Guggisberg (SUI)Atlas Personal - BMC+37:49
77FRARomain Mathéou (FRA)Saur - Sojasun+38:02
78FRAMickaël Renou (FRA)+38:15
79FRAJulien Gonnet (FRA)+38:25
80FRAAymeric Brunet (FRA)Cr4 Chemins/roanne+39:03
81FRANicolas Bonnet (FRA)VC Lyon Vaulx En Velin+39:45
82NEDWesley Kreder (NED)Rabobank Continental Team+39:52
83FRAGeorges Lestage (FRA)AVC Aix-en-Provence+41:31
84SUIBernhard Oberholzer (SUI)Price - Custom Bikes+41:58
85NEDBas Stamsnijder (NED)Van Vliet - Ebh - Elshof+42:42
86GERMaximilian May (GER)Thüringer Energie Team+43:02
87GERMartin Gründer (GER)+44:04
88GERChristoph Pfingsten (GER)Van Vliet - Ebh - Elshof+45:39
89BELGarrit Broeders (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht+45:52
90FRAQuentin Santy (FRA)CC Nogent-Sur-Oise+47:24
91FRAJérémy Bescond (FRA)+47:53
92FRANicolas Bourdillat (FRA)+50:52
93FRARomain Delalot (FRA)CC Nogent-Sur-Oise+51:21
94FRAGrégor Weiss (FRA)+52:17
95FRAJean-Edouard Antz (FRA)AVC Aix-en-Provence+52:26
96GERFlorian Salzinger (GER)Atlas Personal - BMC+52:56
97CZERadomir Simunek (CZE)Bkcp - Powerplus+53:27
98GERLucas Schädlich (GER)Thüringer Energie Team+57:03
99NEDJasper Bovenhuis (NED)Rabobank Continental Team+59:56
100FRAOlivier Grammaire (FRA)Sco Dijon - Team Lapierre+1:01:15
101FRAJulien Rabaud (FRA)UV Aube+1:02:22
102FRAThibaut Villa (FRA)+1:02:38
103USAJacob Rathe (USA)+1:03:29
104FRAAnthony Buhler (FRA)+1:11:06
105NEDYoeri Havik (NED)Van Vliet - Ebh - Elshof+1:13:44

Etappe 1 - Colmar - Cernay - 154 km - 28 Juli 2010Ontsnapping


1FRACyril Bessy (FRA)Saur - Sojasun4:19:19
2FRASylvain Georges (FRA)Creusot Cyclisme+31
3FRAPierre Luc Périchon (FRA)Sco Dijon - Team Lapierre+36
4FRARudy Molard (FRA)+36
5NORVegard Stake Laengen (NOR)Joker - Bianchi+36
6BELDieter Vanthourenhout (BEL)Bkcp - Powerplus+1:07
7ITAFabio Ursi (ITA)+1:07
8FRAColin Menc-Molina (FRA)+1:34
9GERJohn Degenkolb (GER)Thüringer Energie Team+3:45
10GERDavid Hesselbarth (GER)Heizomat+4:30
11GERFrank Dressler Lehnhof (GER)Continental Cycling Team Differdange+4:41
12GERPhilipp Ries (GER)Heizomat+4:47
13SUIChristian Heule (SUI)Team Bürgi - Fidi BC+4:47
14FRAStéphane Poulhies (FRA)Saur - Sojasun+4:47
15FRAGuillaume Bonnet (FRA)VC Lyon Vaulx En Velin+4:47
16FRAFlorent Barle (FRA)AVC Aix-en-Provence+4:47
17SUIPirmin Lang (SUI)Team Bürgi - Fidi BC+4:47
18NEDWilco Kelderman (NED)Rabobank Continental Team+4:47
19ITAEnrico Franzoi (ITA)Bkcp - Powerplus+4:47
20HUNPéter Kusztor (HUN)Atlas Personal - BMC+4:47
21NORSondre Gjerdevik Sørtveit (NOR)Joker - Bianchi+4:47
22LATHerberts Pudans (LAT)Cr4 Chemins/roanne+4:47
23GERRobert Retschke (GER)Continental Cycling Team Differdange+4:47
24GERNico Schneider (GER)Continental Cycling Team Differdange+4:47
25KORChan Jae Jang (KOR)+4:47
26SUIHubert Schwab (SUI)Vorarlberg - Corratec+4:47
27FRANicolas Baldo (FRA)Atlas Personal - BMC+4:47
28ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)Cervélo Testteam+4:47
29FRARomain Mathéou (FRA)Saur - Sojasun+4:47
30BELSibrecht Pieters (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht+4:47

Etappe 2 - Strasbourg - Bischoffsheim - 152,8 km - 29 Juli 2010Ontsnapping


1NZLAlex Meenhorst (NZL)Team Netapp3:56:28
2LATHerberts Pudans (LAT)Cr4 Chemins/roanne+2
3GERJohn Degenkolb (GER)Thüringer Energie Team+58
4GERMichel Koch (GER)LKT Team Brandenburg+58
5ITAEnrico Franzoi (ITA)Bkcp - Powerplus+58
6SUIAndreas Dietziker (SUI)Vorarlberg - Corratec+58
7FRANicolas Edet (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne+58
8FRAFlorent Barle (FRA)AVC Aix-en-Provence+58
9GERNico Schneider (GER)Continental Cycling Team Differdange+58
10GERDavid Hesselbarth (GER)Heizomat+58
11NEDWilco Kelderman (NED)Rabobank Continental Team+58
12FRAAlexandre Aulas (FRA)Cr4 Chemins/roanne+58
13BELNiels Van Dijck (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht+58
14CZEJan Bárta (CZE)Team Netapp+58
15SUIHubert Schwab (SUI)Vorarlberg - Corratec+58
16FRAClément Penven (FRA)CC Nogent-Sur-Oise+58
17SWEHakan Nilsson (SWE)Continental Cycling Team Differdange+58
18NORChrister Rake (NOR)Joker - Bianchi+58
19NORStian Remme (NOR)Joker - Bianchi+58
20FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasun+58
21NEDSander Oostlander (NED)Van Vliet - Ebh - Elshof+58
22FRAEdouard Lauber (FRA)+58
23FRAPierre Luc Périchon (FRA)Sco Dijon - Team Lapierre+1:33
24LTUMarius Bernatonis (LTU)Atlas Personal - BMC+1:33
25GERPhilipp Ries (GER)Heizomat+3:53
26SUINicolas Schnyder (SUI)Price - Custom Bikes+3:53
27SUIChristian Heule (SUI)Team Bürgi - Fidi BC+3:53
28FRANicolas Baldo (FRA)Atlas Personal - BMC+3:53
29FRABlaise Sonnery (FRA)Creusot Cyclisme+3:53
30GERDavid Rösch (GER)Atlas Personal - BMC+3:53
31NORSondre Gjerdevik Sørtveit (NOR)Joker - Bianchi+3:53
32SUIJonathan Fumeaux (SUI)CC Etupes Le Doubs+3:53
33NEDRikke Dijkxhoorn (NED)Van Vliet - Ebh - Elshof+3:53
34USACarson Miller (USA)+5:08
35FRAFrederic Frech (FRA)+5:08
36NORVegard Stake Laengen (NOR)Joker - Bianchi+5:08
37AUSMark O'Brien (AUS)Letua Cycling Team+5:08
38GERRobert Retschke (GER)Continental Cycling Team Differdange+5:08
39FRAColin Menc-Molina (FRA)+5:08
40FRAJohann Rigoulay (FRA)+5:08

Etappe 3 - Illzach - Huningue - 167,8 km - 30 Juli 2010Sprint


1GERJohn Degenkolb (GER)Thüringer Energie Team4:06:12
2FRAStéphane Poulhies (FRA)Saur - Sojasun+0
3NEDYoeri Havik (NED)Van Vliet - Ebh - Elshof+0
4GERPhilipp Ries (GER)Heizomat+0
5FRAGuillaume Bonnet (FRA)VC Lyon Vaulx En Velin+0
6FRABenjamin Giraud (FRA)AVC Aix-en-Provence+0
7FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeux+0
8FRABoris Zimine (FRA)CC Etupes Le Doubs+0
9FRAThomas Bouteille (FRA)CC Etupes Le Doubs+0
10BLRYauheni Patenka (BLR)+0
11FRAMickaël Jeannin (FRA)CC Etupes Le Doubs+0
12FRAAdrien Petit (FRA)CC Nogent-Sur-Oise+0
13BELDieter Vanthourenhout (BEL)Bkcp - Powerplus+0
14BELSibrecht Pieters (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht+0
15FRANicolas Bonnet (FRA)VC Lyon Vaulx En Velin+0
16SUIPirmin Lang (SUI)Team Bürgi - Fidi BC+0
17BELNiels Van Dijck (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht+0
18BELJoeri Calleeuw (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht+0
19SUIBernhard Oberholzer (SUI)Price - Custom Bikes+0
20FRAArnaud Jouffroy (FRA)Bkcp - Powerplus+0
21HUNPéter Kusztor (HUN)Atlas Personal - BMC+0
22NORSvein Erik Vold (NOR)Joker - Bianchi+0
23FRAKevin Denis (FRA)+0
24SUILoic Aubert (SUI)Price - Custom Bikes+0
25FRARomain Mathéou (FRA)Saur - Sojasun+0

Etappe 4 - Bioscope (Ungersheim) - Carspach - 153,9 km - 31 Juli 2010Ontsnapping


1FRAFrédéric Finot (FRA)Creusot Cyclisme3:27:07
2FRAAnthony Vignes (FRA)+4
3NORSvein Erik Vold (NOR)Joker - Bianchi+4
4GERNils Plötner (GER)Heizomat+6
5FRAColin Menc-Molina (FRA)+6
6GERMichel Koch (GER)LKT Team Brandenburg+10
7FRAStéphane Poulhies (FRA)Saur - Sojasun+10
8SUIPirmin Lang (SUI)Team Bürgi - Fidi BC+10
9GERJohn Degenkolb (GER)Thüringer Energie Team+10
10GERChristoph Pfingsten (GER)Van Vliet - Ebh - Elshof+10
11BELJoeri Calleeuw (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht+10
12GERPhilipp Ries (GER)Heizomat+10
13BELDieter Vanthourenhout (BEL)Bkcp - Powerplus+10
14NEDWesley Kreder (NED)Rabobank Continental Team+10
15FRAAdrien Petit (FRA)CC Nogent-Sur-Oise+10
16FRAJonathan Mouchel (FRA)AVC Aix-en-Provence+10
17FRANicolas Bonnet (FRA)VC Lyon Vaulx En Velin+10
18FRAJulien Gonnet (FRA)+10
19NEDJasper Ockeloen (NED)Rabobank Continental Team+10
20FRAArnaud Jouffroy (FRA)Bkcp - Powerplus+10
21NEDWilco Kelderman (NED)Rabobank Continental Team+10
22FRAFlorent Barle (FRA)AVC Aix-en-Provence+10
23FRAKevin Denis (FRA)+10
24SUILoic Aubert (SUI)Price - Custom Bikes+10
25FRABoris Zimine (FRA)CC Etupes Le Doubs+10

Etappe 5 - Ribeauville - Ballon d'Alsace - 146,3 km - 1 Augustus 2010Berg


1NEDWilco Kelderman (NED)Rabobank Continental Team4:13:14
2SUIHubert Schwab (SUI)Vorarlberg - Corratec+0
3FRANicolas Edet (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne+2
4SUINicolas Schnyder (SUI)Price - Custom Bikes+2
5FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasun+7
6SUIAndreas Dietziker (SUI)Vorarlberg - Corratec+12
7BELPieter Serry (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht+50
8BELSibrecht Pieters (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht+50
9NORStian Remme (NOR)Joker - Bianchi+50
10FRAFlorent Barle (FRA)AVC Aix-en-Provence+50
11GERDavid Hesselbarth (GER)Heizomat+50
12FRABlaise Sonnery (FRA)Creusot Cyclisme+1:13
13FRAMaxime Robert (FRA)+1:17
14ITAEnrico Franzoi (ITA)Bkcp - Powerplus+1:21
15SUIElias Schmäh (SUI)Price - Custom Bikes+1:28
16FRABenoït Luminet (FRA)Cr4 Chemins/roanne+1:28
17BELJoeri Calleeuw (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht+1:30
18NORVegard Stake Laengen (NOR)Joker - Bianchi+1:41
19NORSondre Gjerdevik Sørtveit (NOR)Joker - Bianchi+1:41
20NZLGeorge Bennett (NZL)Cr4 Chemins/roanne+1:52
21DENMorten Knudsen (DEN)Continental Cycling Team Differdange+1:59
22FRARudy Lesschaeve (FRA)CC Nogent-Sur-Oise+2:07
23NEDSander Oostlander (NED)Van Vliet - Ebh - Elshof+2:34
24NEDHuub Duyn (NED)Team Netapp+3:14
25FRAJérôme Mainard (FRA)Cr4 Chemins/roanne+3:30
26NEDRikke Dijkxhoorn (NED)Van Vliet - Ebh - Elshof+4:22
27GERMichel Koch (GER)LKT Team Brandenburg+5:02
28ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)Cervélo Testteam+8:33
29FRAFrédéric Finot (FRA)Creusot Cyclisme+11:00
30FRABenoit Jarrier (FRA)+12:13
31CZEJan Bárta (CZE)Team Netapp+12:19
32GERTassilo Fricke (GER)Team Netapp+12:19
33FRAFrederic Frech (FRA)+12:19
34FRAOlivier Lefrançois (FRA)+12:19
35FRAJohann Rigoulay (FRA)+12:19
36FRAThomas Dietsch (FRA)+12:19
37USALawrence Warbasse (USA)+12:19
38GERJohn Degenkolb (GER)Thüringer Energie Team+12:19
39SVKMarek Canecky (SVK)+12:19
40NZLAlex Meenhorst (NZL)Team Netapp+12:19

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden