De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - GP Denain - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2010

GP Denain 2010

FrankrijkFrankrijk - 15 April 2010


Gp de Denain - 15 April 2010


1FRADenis Flahaut (FRA)ISD Continental Team4h30'45"
2FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Schuller
3ITAEnrico Rossi (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Docce
4RUSDenis Galimzyanov (RUS)Team Katusha
5ITADaniele Colli (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Docce
6FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeux
7BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeux
8FRAJimmy Casper (FRA)Saur - Sojasun
9GERThomas Fothen (GER)Team Milram
10BELKris Boeckmans (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator
11FRAGuillaume Blot (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne
12FRABenoit Daeninck (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia
13FRAAnthony Ravard (FRA)AG2R - La Mondiale
14FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil Pro Cycling Team
15FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasun
16BELKenny Lisabeth (BEL)An Post - Sean Kelly Team
17FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93
18BELJens Keukeleire (BEL)Cofidis, le Crédit en Ligne
19SLOMatic Strgar (SLO)Vorarlberg - Corratec
20FRACédric Pineau (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia
21FRARomain Lemarchand (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93
22BELPieter Ghyllebert (BEL)An Post - Sean Kelly Team
23FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondiale
24FRANadir Haddou (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93
25BELStijn Neirynck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator
26BELSep Vanmarcke (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator
27AUTJosef Benetseder (AUT)Vorarlberg - Corratec
28FRASaïd Haddou (FRA)Bbox - Bouygues Telecom
29ITAAndrea Piechele (ITA)Carmiooro - Ngc
30FRAJonathan Thire (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93
31FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schuller
32FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia
33FRASteven Tronet (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia
34FRALilian Jégou (FRA)Bretagne - Schuller
35FRAFlorian Morizot (FRA)UV Aube
36NEDArnoud Van Groen (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team
37SUIReto Hollenstein (SUI)Vorarlberg - Corratec
38RUSArtem Ovechkin (RUS)Team Katusha
39GERMarkus Eichler (GER)Team Milram
40FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux
41BELMaxim Debusschere (BEL)An Post - Sean Kelly Team
42SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil Pro Cycling Team00:06
43FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeux00:07
44BELTom Van Den Haute (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteiner00:09
45BELKristof Goddaert (BEL)AG2R - La Mondiale00:12
46FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Bbox - Bouygues Telecom00:13
47UKRRostislav Mykhaylov (UKR)ISD Continental Team
48BELRomain Zingle (BEL)Cofidis, le Crédit en Ligne00:14
49RUSEgor Silin (RUS)Team Katusha
50FRAGael Malacarne (FRA)Bretagne - Schuller
51BELMaxime Vantomme (BEL)Team Katusha
52BELSteven Caethoven (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteiner
53UKRMaksym Polischuk (UKR)ISD Continental Team
54FRAMathieu Halleguen (FRA)Bretagne - Schuller
55ITAEdoardo Girardi (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Docce
56BELKim Borry (BEL)An Post - Sean Kelly Team
57FRAStéphane Poulhies (FRA)Saur - Sojasun
58IRLConnor McConvey (IRL)An Post - Sean Kelly Team
59FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schuller
60FRADavid Boucher (FRA)Landbouwkrediet - Tönissteiner
61RUSNikita Eskov (RUS)Team Katusha
62BELGregory Joseph (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator
63BELKristof Vandewalle (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator
64FRARenaud Dion (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia
65FRAOlivier Bonnaire (FRA)La Française des Jeux
66JAPYukiya Arashiro (JAP)Bbox - Bouygues Telecom
67BELKevin Neirynck (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteiner
68UKRMaksym Vasilyev (UKR)ISD Continental Team
69AUTDominik Hrinkow (AUT)Vorarlberg - Corratec
70FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasun
71FRAAnthony Delaplace (FRA)Saur - Sojasun
72FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale
73SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondiale
74RUSPavel Brutt (RUS)Team Katusha
75BELFrédéric Amorison (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteiner
76FRACyril Lemoine (FRA)Saur - Sojasun
77FRATristan Valentin (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne
78FRAJohan Le Bon (FRA)Bretagne - Schuller
79FRAPierre Rolland (FRA)Bbox - Bouygues Telecom
80ITAFabrizio Lucciola (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Docce
81ITAFabio Terrenzio (ITA)Carmiooro - Ngc00:25
82BELFrederik Veuchelen (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Team
83FRALászló Bodrogi (FRA)Team Katusha00:27
84FRAAlexandre Lemair (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia
85FRADimitri Le Boulch (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93
86FRAJohn Gadret (FRA)AG2R - La Mondiale
87FRANicolas Rousseau (FRA)AG2R - La Mondiale00:29
88BELStijn Joseph (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator
89FRAVincent Jerome (FRA)Bbox - Bouygues Telecom
90BELBenjamin Gourgue (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteiner
91FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecom
92FRAJulien Fouchard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne
93ITAAlessandro Maserati (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Docce00:39
94FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeux00:43
95BELGorik Gardeyn (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Team00:53
96FRAArnaud Molmy (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia00:58
97BLRAlexandre Usov (BLR)ISD Continental Team01:07
98GBRMark McNally (GBR)An Post - Sean Kelly Team01:14
99GERDominik Roels (GER)Team Milram01:16
100FRARony Martias (FRA)Saur - Sojasun01:22
101FRAStéphane Bonsergent (FRA)Bretagne - Schuller01:39
102ITAAlberto Ongarato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Team01:50
103NEDWouter Mol (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team
104FRAPerrig Quemeneur (FRA)Bbox - Bouygues Telecom02:15
105FRAYohann Gène (FRA)Bbox - Bouygues Telecom
106BELKevyn Ista (BEL)Cofidis, le Crédit en Ligne03:09
107BELNico Sijmens (BEL)Cofidis, le Crédit en Ligne03:30
108NEDMatthé Pronk (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team03:56
109GERBjörn Schröder (GER)Team Milram04:34
110BELMichaël Van Staeyen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator06:00

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden