De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Vuelta a Burgos - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Vuelta a Burgos - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2020

Uitslagen voor etappe

Etappe 5 - Covarrubias - Lagunas de Neila 158km - 1 Augustus 2020Berg

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Team Ineos3:47:56
2ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain - Mclaren0:09
3BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Step0:11
4PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step0:38
5GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe0:43
6POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe0:44
7FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj0:58
8COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scott1:02
9GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott1:10
10ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates1:12
11ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Team Ineos1:17
12ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Astana1:19
13ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe1:19
14ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:19
15ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC1:22
16USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma1:33
17NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma1:33
18ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scott1:36
19ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Fundacion Euskadi - Orbea1:36
20IRLEddie Dunbar (IRL)1:41
21BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nation1:44
22ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirates1:44
23CHICarlos Rodríguez (CHI)1:49
24HUNAttila Valter (HUN)CCC1:49
25ESPDaniel Navarro García (ESP)Israel Start-Up Nation1:49
26AUSJack Haig (AUS)Mitchelton - Scott2:11
27ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo2:11
28RSALouis Meintjes (RSA)Ntt Pro Cycling2:11
29ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Mclaren2:22
30ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH2:24
31ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Nippo - Delko One - Provence2:30
32ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Kern Pharma - Lizarte2:32
33RUSAleksey Rybalkin (RUS)Gazprom - Rusvelo2:35
34KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana2:35
35AUSBen Dyball (AUS)Ntt Pro Cycling2:45
36ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Kern Pharma - Lizarte2:45
37COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana2:45
38ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Fundacion Euskadi - Orbea2:54
39ITAAndrea Bagioli (ITA)Deceuninck - Quick Step3:04
40ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar3:04
41ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar3:04
42ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar3:04
43ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar3:07
44NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH3:21
45RUSSergey Chernetskiy (RUS)Gazprom - Rusvelo3:21
46BELEliot Lietaer (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles3:27
47AUSBen O'Connor (AUS)Ntt Pro Cycling3:46
48AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe3:49
49ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rga3:49
50BELLaurens Huys (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles3:51
51HUNMárton Dina (HUN)Kometa - Xstra3:51
52COLDaniel Alejandro Mendez Noreña (COL)Kern Pharma - Lizarte3:58
53RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelo4:02
54COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Burgos - BH4:10
55RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelo4:24
56ETHMulu Kinfe Hailemichael (ETH)Nippo - Delko One - Provence4:54
57ITAMauro Finetto (ITA)Nippo - Delko One - Provence5:06
58AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe5:06
59COLAlejandro Osorio Carvajal (COL)Caja Rural - Seguros Rga5:11
60ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar5:11
61SUIDanilo Wyss (SUI)Ntt Pro Cycling5:16
62ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Bahrain - Mclaren5:36
63KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana5:46
64AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott6:01
65KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Astana7:09
66AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj7:48
67ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Nippo - Delko One - Provence8:37
68GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nation8:37
69ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar8:37
70BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Step8:37
71ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos8:41
72POLKamil Gradek (POL)CCC8:41
73ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain - Mclaren8:41
74NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Visma8:41
75BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Start-Up Nation8:41
76ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BH9:06
77ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar9:06
78RSANicholas Dlamini (RSA)Ntt Pro Cycling9:15
79GERChristian Knees (GER)Team Ineos9:15
80ITAAntonio Puppio (ITA)Kometa - Xstra9:15
81ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Kern Pharma - Lizarte10:25
82LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj10:25
83NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj10:25
84BELBaptiste Planckaert (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles10:32
85DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott10:41
86ITARiccardo Verza (ITA)Kometa - Xstra10:52
87ITAAlessandro Fedeli (ITA)Nippo - Delko One - Provence10:52
88ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Fundacion Euskadi - Orbea10:55
89ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Fundacion Euskadi - Orbea10:55
90AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scott11:07
91POLKamil Malecki (POL)CCC11:07
92NZLPatrick Bevin (NZL)CCC11:10
93NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma12:03
94NZLFinn Fisher-Black (NZL)Jumbo - Visma Academy12:03
95NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Visma12:03
96KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana12:14
97ITASimone Velasco (ITA)Gazprom - Rusvelo12:55
98ITAMarco Canola (ITA)Gazprom - Rusvelo12:55
99ITAMatteo Trentin (ITA)CCC12:55
100BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo14:01
101BELLionel Taminiaux (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles14:43
102LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredo14:43
103SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj14:45
104ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rga14:47
105FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj14:47
106ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj14:47
107ESPAlejandro Ropero Molina (ESP)Kometa - Xstra14:57
108ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Kometa - Xstra15:04
109ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)Burgos - BH17:42
110ITADamiano Cima (ITA)Gazprom - Rusvelo18:18
111ITARiccardo Minali (ITA)Nippo - Delko One - Provence18:18
112DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step18:40
113COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates18:40
114ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates18:40
115AUTMarco Haller (AUT)Bahrain - Mclaren18:40
116POLSzymon Sajnok (POL)CCC18:40
117BELJelle Vanendert (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles18:40
118BELArjen Livyns (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles19:04
119BELLudovic Robeet (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles19:04
120ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nation19:34
121IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Step20:27
122GBRMark Cavendish (GBR)Bahrain - Mclaren20:27
123AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain - Mclaren20:28
124NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Step20:28
125ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohe21:06
126GBRCharlie Quarterman (GBR)Trek - Segafredo21:06
127RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Burgos - BH21:27
DNFITAGiacomo Nizzolo (ITA)Ntt Pro Cycling-
DNFESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Kern Pharma - Lizarte-
DNFESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Fundacion Euskadi - Orbea-
DNFBELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo-
DNFESPFrancisco Galvan Fernandez (ESP)Kern Pharma - Lizarte-
DNFESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga-
DNFITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo-
DNFITAAlessandro Fancellu (ITA)Kometa - Xstra-
DNFESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rga-
DNFDENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo-
DNFERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Nippo - Delko One - Provence-
DNFGERMax Walscheid (GER)Ntt Pro Cycling-
DNFESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Fundacion Euskadi - Orbea-
DNSAUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe-
DNSESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Fundacion Euskadi - Orbea-
DNSESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana-

Algemeen

Punten

Berg

Jongeren

Ploegen

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden