De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de San Luis - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de San Luis - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Argentinië

Uitslagen 2011

Tour de San Luis 2011

ArgentiniëArgentinië - 17 Januari 2011 - 23 Januari 2011


Algemeen klassement - 23 Januari 2011


1CHIMarco Antonio Arriagada Quinchel (CHI)Funvic - Pindamonhangaba25:51:54
2COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Androni Giocattoli0:00:38
3ARGEnzo Josue Moyano (ARG)Caja Rural Amateur0:01:49
4ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondale0:01:50
5COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)d'Angelo Antenucci - Nippo0:02:42
6ARGJorge Alberto Giacinti (ARG)Nationaal Team Van Argentinië0:04:36
7ARGGerardo Luis Fernández (ARG)Nationaal Team Van Argentinië0:04:56
8ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Andalucia - Caja Granada0:05:24
9COLCamilo Andres Gómez Archila (COL)Nationaal Team Van Colombia0:05:38
10CHILuis Miguel Mansilla Almonacid (CHI)Nationaal Team Van Chili0:05:50
11ITAFortunato Baliani (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippo0:06:17
12COLJuan Esteban Arango Carvajal (COL)Nationaal Team Van Colombia0:07:08
13ESPJesus Rosendo Prado (ESP)Andalucia - Caja Granada0:07:16
14FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale0:07:51
15ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Andalucia - Caja Granada0:08:33
16NEDMaarten De Jonge (NED)Endura Racing0:08:35
17CHIGonzalo Andres Garrido Zenteno (CHI)Nationaal Team Van Chili0:08:38
18CUBArnold Alcolea Nuñez (CUB)Nationaal Team Van Cuba0:09:03
19ARGLeandro Carlos Messineo (ARG)Nationaal Team Van Argentinië0:09:36
20ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Endura Racing0:10:58
21ITACristiano Salerno (ITA)Liquigas - Cannondale0:11:01
22AUSRory Sutherland (AUS)United Health Care Presented by Maxxis0:11:20
23ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Movistar0:13:03
24GERDominique Nerz (GER)Liquigas - Cannondale0:13:05
25ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)De Rosa - Ceramica Flaminia0:13:23
26BRADouglas Moi Bueno (BRA)Funvic - Pindamonhangaba0:13:33
27ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Onda0:13:35
28BRARenato Seabra (BRA)Clube Dataro0:14:55
29ITAPaolo Bailetti (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminia0:15:21
30CHIJose Alfredo Medina Andrade (CHI)Nationaal Team Van Chili0:15:35
31ESPAlberto Morras Fernandez (ESP)Onda0:15:56
32COLFélix Alejandro Barón Castillo (COL)Nationaal Team Van Colombia0:16:29
33ECUJosé Ruiz Chavez (ECU)Nationaal Team Van Ecuador0:16:41
34ESTRené Mandri (EST)Endura Racing0:16:47
35ARGMatias Medici (ARG)Funvic - Pindamonhangaba0:16:54
36FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale0:18:01
37CHIPatricio Javier Almonacid González (CHI)Nationaal Team Van Chili0:18:19
38URUMariano De Fino Silveiro (URU)Nationaal Team Van Uruguay0:18:57
39BOLJuan Cotumba Coa (BOL)Nationaal Team Van Bolivia0:19:50
40CANChristian Meier (CAN)United Health Care Presented by Maxxis0:19:55
41BRAAdelio Silva (BRA)Funvic - Pindamonhangaba0:20:41
42FRADavid Le Lay (FRA)AG2R - La Mondiale0:20:55
43SWEAlexander Wetterhall (SWE)Endura Racing0:21:01
44LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
45COLJonathan Millan Ayala (COL)Nationaal Team Van Colombia0:21:15
46ARGAlfredo Orlando Lucero Sosa (ARG)0:21:30
47ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondale0:21:48
48ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Andalucia - Caja Granada0:21:51
49ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale0:21:52
50GBRDavid Clarke (GBR)Endura Racing0:21:58
51ITADavide Frattini (ITA)United Health Care Presented by Maxxis0:22:06
52COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Nationaal Team Van Colombia0:22:19
53COLJuan Mauricio Soler Hernandez (COL)Movistar0:22:59
54CUBYasmani Martinez Regalado (CUB)Nationaal Team Van Cuba0:23:42
55GBRCharles Wegelius (GBR)United Health Care Presented by Maxxis0:24:03
56ESPJose Luis Roldan Carmona (ESP)Andalucia - Caja Granada0:24:23
57VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattoli0:25:10
58URUNéstor Fabián Pías Torres (URU)Nationaal Team Van Uruguay0:25:56
59ARGJuan Ariel Lucero (ARG)Nationaal Team Van Argentinië0:26:04
60ESPFrancisco Perez Sanchez (ESP)Movistar0:27:25
61ARGCristian Andres Martinez (ARG)Nationaal Team Van Argentinië0:27:45
62BOLOscar Soliz Villca (BOL)Movistar Continental0:28:02
63COLJuan Pablo Valencia Gonzalez (COL)Nationaal Team Van Colombia0:29:04
64GERSergej Fuchs (GER)Nutrixxion - Sparkasse0:29:39
65GERGrischa Janorschke (GER)Nutrixxion - Sparkasse0:30:09
66GBRRobert Partridge (GBR)Endura Racing0:30:19
67FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondiale0:30:21
68ECUSegundo Mesias Navarrete Navarrete (ECU)Nationaal Team Van Ecuador0:30:36
69PORCelio Cristiano Sousa Alves (POR)Onda0:32:16
70ESPAntonio Cabello Baena (ESP)Andalucia - Caja Granada0:32:38
71CUBLisuandi Alonso Ruano (CUB)Nationaal Team Van Cuba0:34:37
72CUBYennier Lopez Fonseca (CUB)Nationaal Team Van Cuba0:34:38
73ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Androni Giocattolizt
74ARGWalter Pérez (ARG)Nationaal Team Van Argentinië0:35:14
75ARGMartin Garrido Mayorga (ARG)Nationaal Team Van Argentinië0:35:15
76ITADamiano Margutti (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminia0:37:15
77CUBAlien Garcia (CUB)Nationaal Team Van Cuba0:37:26
78URURichard Eustaquio Mascarañas Granada (URU)Nationaal Team Van Uruguay0:38:19
79ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistar0:38:39
80ECURamiro Calpa Cardenas (ECU)Nationaal Team Van Ecuador0:40:42
81ITAGiuseppe Muraglia (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippo0:40:47
82PARGustavo Adolfo Miño Baez (PAR)Nationaal Team Van Paraguay0:41:01
83BOLPiter Campero Villaroel (BOL)Nationaal Team Van Bolivia0:42:55
84PORHeldér Oliveira (POR)Onda0:42:59
85BOLHoracio Gallardo Burgos (BOL)Nationaal Team Van Bolivia0:44:22
86ARGMauro Abel Richeze Araquistaín (ARG)Ora Hotels0:44:40
87URUJosé Luis Miraglia Román (URU)Nationaal Team Van Uruguay0:45:01
88CHICarlos Ivan Oyarzun Guiñez (CHI)Movistar0:45:03
89COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)Nationaal Team Van Colombia0:45:21
90ITABernardo Riccio (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippo0:45:40
91URUGregory Duarte (URU)Nationaal Team Van Uruguay0:46:14
92GERBjörn Schröder (GER)Nutrixxion - Sparkasse0:46:49
93ESPFrancisco Javier Iriarte Garro (ESP)Movistar0:46:50
94CHIJorge Luis Contreras Vargas (CHI)Nationaal Team Van Chili0:46:53
95ITAJacopo Guarnieri (ITA)Liquigas - Cannondale0:46:56
96ARGMarcos Crespo (ARG)Funvic - Pindamonhangaba0:48:07
97ECUJose Carlos Ragonessi Guzman (ECU)Nationaal Team Van Ecuador0:49:11
98ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)d'Angelo Antenucci - Nippo0:49:32
99ITAStefano Borchi (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminia0:50:07
100ITASimone Campagnaro (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippo0:51:27
101ITACristiano Benenati (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminia0:51:28
102USAScott Zwizanski (USA)United Health Care Presented by Maxxis0:51:32
103ITAGiairo Ermeti (ITA)Androni Giocattoli0:52:00
104ESPJon Pardo Abarzuza (ESP)Onda0:52:16
105GERDirk Müller (GER)Nutrixxion - Sparkasse0:52:40
106CANAndrew Pinfold (CAN)United Health Care Presented by Maxxis0:53:40
107ITARoberto Ferrari (ITA)Androni Giocattoli0:53:53
108URUNemesio Garcia (URU)Nationaal Team Van Uruguay0:54:44
109GERSteffen Radochla (GER)Nutrixxion - Sparkasse0:58:39
110URUHéctor Fabián Aguilar Figueras (URU)Funvic - Pindamonhangaba1:09:37

Etappe 1 - San Luis - Justo Daract - 166 km - 17 Januari 2011Sprint


1ITARoberto Ferrari (ITA)Androni Giocattoli4:59:30
2ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)d'Angelo Antenucci - Nippozt
3ITAJacopo Guarnieri (ITA)Liquigas - Cannondalezt
4URUJorge Adelbo Soto Perera (URU)Nationaal Team Van Uruguayzt
5ITAGiorgio Brambilla (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
6ARGMauro Abel Richeze Araquistaín (ARG)Ora Hotelszt
7COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Androni Giocattolizt
8ARGEnzo Josue Moyano (ARG)Caja Rural Amateurzt
9FRADavid Le Lay (FRA)AG2R - La Mondialezt
10ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondalezt
11ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
12ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Endura Racingzt
13ARGJorge Alberto Giacinti (ARG)Nationaal Team Van Argentiniëzt
14ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Androni Giocattolizt
15ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Movistarzt
16ARGWalter Pérez (ARG)Nationaal Team Van Argentinië0:00:05
17GERDominique Nerz (GER)Liquigas - Cannondale0:00:08
18ARGGerardo Luis Fernández (ARG)Nationaal Team Van Argentiniëzt
19URUEmannuel Yáñez Machín (URU)Nationaal Team Van Uruguayzt
20COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)Nationaal Team Van Colombia0:00:38
21COLJuan Esteban Arango Carvajal (COL)Nationaal Team Van Colombiazt
22CHILuis Miguel Mansilla Almonacid (CHI)Nationaal Team Van Chilizt
23COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Nationaal Team Van Colombiazt
24COLJonathan Millan Ayala (COL)Nationaal Team Van Colombiazt
25BOLHoracio Gallardo Burgos (BOL)Nationaal Team Van Boliviazt

Etappe 2 - La Punta - El Trapiche - 156.6 km - 18 Januari 2011Medium berg


1COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Androni Giocattoli3:52:58
2ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondalezt
3CHIMarco Antonio Arriagada Quinchel (CHI)Funvic - Pindamonhangabazt
4ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Movistarzt
5ARGEnzo Josue Moyano (ARG)Caja Rural Amateur0:00:14
6ITAFortunato Baliani (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippo0:00:22
7ARGJorge Alberto Giacinti (ARG)Nationaal Team Van Argentinië0:00:26
8ESPJesus Rosendo Prado (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
9COLJuan Mauricio Soler Hernandez (COL)Movistarzt
10COLCamilo Andres Gómez Archila (COL)Nationaal Team Van Colombia0:00:31
11COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)d'Angelo Antenucci - Nippo0:00:45
12ARGGerardo Luis Fernández (ARG)Nationaal Team Van Argentiniëzt
13COLJuan Esteban Arango Carvajal (COL)Nationaal Team Van Colombia0:00:51
14VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Androni Giocattoli0:01:10
15COLJonathan Millan Ayala (COL)Nationaal Team Van Colombia0:01:17
16ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Endura Racing0:01:20
17ESTRené Mandri (EST)Endura Racing0:01:31
18ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Onda0:01:42
19FRADavid Le Lay (FRA)AG2R - La Mondiale0:01:43
20ARGMatias Medici (ARG)Funvic - Pindamonhangabazt
21ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Andalucia - Caja Granada0:01:47
22ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
23ESPJose Luis Roldan Carmona (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
24FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale0:01:55
25NEDMaarten De Jonge (NED)Endura Racingzt

Etappe 3 - Buena Esperanza - Villa Mercedes - 163.9 km - 19 Januari 2011Sprint


1ITARoberto Ferrari (ITA)Androni Giocattoli3:19:49
2ARGMarcos Crespo (ARG)Funvic - Pindamonhangabazt
3ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)d'Angelo Antenucci - Nippozt
4URUHéctor Fabián Aguilar Figueras (URU)Funvic - Pindamonhangabazt
5FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
6CHILuis Miguel Mansilla Almonacid (CHI)Nationaal Team Van Chilizt
7ARGWalter Pérez (ARG)Nationaal Team Van Argentiniëzt
8ITABernardo Riccio (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippozt
9ARGMartin Garrido Mayorga (ARG)Nationaal Team Van Argentiniëzt
10CUBArnold Alcolea Nuñez (CUB)Nationaal Team Van Cubazt
11ITADavide Frattini (ITA)United Health Care Presented by Maxxiszt
12ITAJacopo Guarnieri (ITA)Liquigas - Cannondalezt
13GERGrischa Janorschke (GER)Nutrixxion - Sparkassezt
14NEDMaarten De Jonge (NED)Endura Racingzt
15ITAGiorgio Brambilla (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
16ESTRené Mandri (EST)Endura Racingzt
17ESPJesus Rosendo Prado (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
18ARGMauro Abel Richeze Araquistaín (ARG)Ora Hotelszt
19ITACristiano Benenati (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
20CUBYasmani Martinez Regalado (CUB)Nationaal Team Van Cubazt
21FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt
22ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondalezt
23ARGEnzo Josue Moyano (ARG)Caja Rural Amateurzt
24ITAFortunato Baliani (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippozt
25COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Androni Giocattolizt

Etappe 4 - San Luis - 19.5 km - 20 Januari 2011Individuele Tijdrit


1ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Movistar0:23:23
2ARGJorge Alberto Giacinti (ARG)Nationaal Team Van Argentinië0:00:08
3USAScott Zwizanski (USA)United Health Care Presented by Maxxis0:00:15
4COLJuan Esteban Arango Carvajal (COL)Nationaal Team Van Colombia0:00:23
5CHIMarco Antonio Arriagada Quinchel (CHI)Funvic - Pindamonhangaba0:00:25
6CHILuis Miguel Mansilla Almonacid (CHI)Nationaal Team Van Chili0:00:32
7ARGWalter Pérez (ARG)Nationaal Team Van Argentinië0:00:33
8ARGMatias Medici (ARG)Funvic - Pindamonhangaba0:00:40
9COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Androni Giocattolizt
10ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondale0:00:45
11ARGLeandro Carlos Messineo (ARG)Nationaal Team Van Argentinië0:00:50
12ARGGerardo Luis Fernández (ARG)Nationaal Team Van Argentinië0:00:51
13ARGEnzo Josue Moyano (ARG)Caja Rural Amateur0:00:56
14ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondale0:01:10
15FRADavid Le Lay (FRA)AG2R - La Mondiale0:01:12
16AUSRory Sutherland (AUS)United Health Care Presented by Maxxis0:01:16
17COLJuan Mauricio Soler Hernandez (COL)Movistarzt
18SWEAlexander Wetterhall (SWE)Endura Racing0:01:17
19CHIJose Alfredo Medina Andrade (CHI)Nationaal Team Van Chili0:01:19
20ARGMartin Garrido Mayorga (ARG)Nationaal Team Van Argentinië0:01:27
21BRADouglas Moi Bueno (BRA)Funvic - Pindamonhangabazt
22GERDominique Nerz (GER)Liquigas - Cannondale0:01:28
23ESPJesus Rosendo Prado (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
24ARGAlfredo Orlando Lucero Sosa (ARG)zt
25CHIGonzalo Andres Garrido Zenteno (CHI)Nationaal Team Van Chili0:01:30

Etappe 5 - Capital del Marmol Onix - Merlo - 160.6 km - 21 Januari 2011Medium berg


1ARGLeandro Carlos Messineo (ARG)Nationaal Team Van Argentinië4:04:44
2ITACristiano Salerno (ITA)Liquigas - Cannondale0:00:22
3ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Andalucia - Caja Granada0:00:35
4SWEAlexander Wetterhall (SWE)Endura Racing0:00:41
5CHIMarco Antonio Arriagada Quinchel (CHI)Funvic - Pindamonhangaba0:00:57
6CHILuis Miguel Mansilla Almonacid (CHI)Nationaal Team Van Chili0:01:07
7ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Movistar0:01:19
8COLJuan Mauricio Soler Hernandez (COL)Movistar0:01:22
9COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Androni Giocattoli0:01:23
10COLCamilo Andres Gómez Archila (COL)Nationaal Team Van Colombia0:01:25
11FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale0:01:30
12ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondale0:01:43
13ITAFortunato Baliani (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippo0:02:00
14ARGEnzo Josue Moyano (ARG)Caja Rural Amateur0:02:01
15COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)d'Angelo Antenucci - Nippo0:02:05
16ARGGerardo Luis Fernández (ARG)Nationaal Team Van Argentinië0:02:08
17ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
18CHIGonzalo Andres Garrido Zenteno (CHI)Nationaal Team Van Chili0:02:10
19ECUJosé Ruiz Chavez (ECU)Nationaal Team Van Ecuador0:02:23
20CHIJose Alfredo Medina Andrade (CHI)Nationaal Team Van Chili0:02:35
21CUBArnold Alcolea Nuñez (CUB)Nationaal Team Van Cubazt
22CANChristian Meier (CAN)United Health Care Presented by Maxxis0:02:38
23BRAAdelio Silva (BRA)Funvic - Pindamonhangaba0:02:41
24ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Andalucia - Caja Granada0:02:43
25ARGJorge Alberto Giacinti (ARG)Nationaal Team Van Argentinië0:02:58

Etappe 6 - La Huertita - La Carolina - 193.1 km - 22 Januari 2011Medium berg


1COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)d'Angelo Antenucci - Nippo5:22:14
2ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Andalucia - Caja Granada0:01:29
3CHIMarco Antonio Arriagada Quinchel (CHI)Funvic - Pindamonhangabazt
4ARGEnzo Josue Moyano (ARG)Caja Rural Amateur0:02:01
5CHIGonzalo Andres Garrido Zenteno (CHI)Nationaal Team Van Chilizt
6COLCamilo Andres Gómez Archila (COL)Nationaal Team Van Colombiazt
7NEDMaarten De Jonge (NED)Endura Racing0:02:03
8ITAEros Capecchi (ITA)Liquigas - Cannondale0:02:05
9COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Androni Giocattoli0:02:06
10CHILuis Miguel Mansilla Almonacid (CHI)Nationaal Team Van Chili0:04:25
11FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt
12CUBArnold Alcolea Nuñez (CUB)Nationaal Team Van Cubazt
13ARGJorge Alberto Giacinti (ARG)Nationaal Team Van Argentiniëzt
14ITAFortunato Baliani (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippozt
15BRADouglas Moi Bueno (BRA)Funvic - Pindamonhangabazt
16ESPJesus Rosendo Prado (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
17COLJuan Esteban Arango Carvajal (COL)Nationaal Team Van Colombiazt
18ARGGerardo Luis Fernández (ARG)Nationaal Team Van Argentiniëzt
19CANChristian Meier (CAN)United Health Care Presented by Maxxiszt
20FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
21ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Andalucia - Caja Granada0:04:30
22LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale0:04:32
23ITACristiano Salerno (ITA)Liquigas - Cannondale0:04:44
24GERDominique Nerz (GER)Liquigas - Cannondale0:04:48
25AUSRory Sutherland (AUS)United Health Care Presented by Maxxis0:04:53

Etappe 7 - San Luis - El Trapiche - 167.1 km - 23 Januari 2011Sprint


1URUHéctor Fabián Aguilar Figueras (URU)Funvic - Pindamonhangaba3:45:55
2ARGMarcos Crespo (ARG)Funvic - Pindamonhangabazt
3ARGMauro Abel Richeze Araquistaín (ARG)Ora Hotelszt
4ITABernardo Riccio (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippozt
5ITARoberto Ferrari (ITA)Androni Giocattolizt
6ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)d'Angelo Antenucci - Nippozt
7ARGGerardo Luis Fernández (ARG)Nationaal Team Van Argentiniëzt
8ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Ondazt
9ITAJacopo Guarnieri (ITA)Liquigas - Cannondalezt
10CHILuis Miguel Mansilla Almonacid (CHI)Nationaal Team Van Chilizt
11CANAndrew Pinfold (CAN)United Health Care Presented by Maxxiszt
12FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
13COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)Nationaal Team Van Colombiazt
14ITAPaolo Bailetti (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
15ESTRené Mandri (EST)Endura Racingzt
16ITASimone Campagnaro (ITA)d'Angelo Antenucci - Nippozt
17GERGrischa Janorschke (GER)Nutrixxion - Sparkassezt
18CUBYasmani Martinez Regalado (CUB)Nationaal Team Van Cubazt
19ITACristiano Benenati (ITA)De Rosa - Ceramica Flaminiazt
20ARGMartin Garrido Mayorga (ARG)Nationaal Team Van Argentiniëzt
21CUBAlien Garcia (CUB)Nationaal Team Van Cubazt
22ECUJose Carlos Ragonessi Guzman (ECU)Nationaal Team Van Ecuadorzt
23NEDMaarten De Jonge (NED)Endura Racingzt
24ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistarzt
25FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden