De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - USA Pro Cycling Challenge - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - USA Pro Cycling Challenge - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Verenigde Staten

Uitslagen 2011

USA Pro Cycling Challenge 2011

Verenigde StatenVerenigde Staten - 22 Augustus 2011 - 28 Augustus 2011


Algemeen klassement - 28 Augustus 2011


1USALevi Leipheimer (USA)Radio Shack20:00:24
2USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelo0:00:11
3USATejay Van Garderen (USA)HTC - High Road0:00:17
4USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelo0:00:21
5USAGeorge Hincapie (USA)BMC Racing Team0:00:53
6COLRafael Infantino Abreu (COL)Une - Epm0:01:14
7AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team0:01:18
8NEDStef Clement (NED)Rabobank0:01:42
9PORBruno Manuel Silva Pires (POR)Leopard - Trek0:01:49
10AUSRory Sutherland (AUS)United Health Care Presented by Maxxis0:01:50
11RUSIvan Rovny (RUS)Radio Shack0:02:07
12LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trek0:02:17
13COLJuan Pablo Suarez Suarez (COL)Une - Epm0:02:20
14USAChristopher Baldwin (USA)Bissell Pro Cycling0:02:38
15NEDRobert Gesink (NED)Rabobank0:02:46
16COLJanier Alexis Acevedo Calle (COL)Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antiquia0:02:48
17ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antiquia0:03:13
18COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antiquia0:03:14
19USAPeter Stetina (USA)Garmin - Cervelo0:03:26
20COLEduard Alexander Beltrán Suarez (COL)Une - Epm0:03:35
21USAJeff Louder (USA)BMC Racing Team0:03:53
22USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team0:03:54
23SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bank - Sungard0:04:11
24USALucas Euser (USA)Spidertech Powered by Planet Energy0:04:28
25COLJaime Alberto Castañeda Ortega (COL)Une - Epm0:04:55
26SWETobias Ludvigsson (SWE)Skil - Shimano0:05:55
27AUTStefan Denifl (AUT)Leopard - Trek0:06:01
28CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Cervelo0:06:05
29COLAndrès Miguel Diaz Corrales (COL)Exergy0:06:10
30ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Cannondale0:06:12
31USAAlex Hagman (USA)Jelly Belly Presented by Kenda0:06:16
32DENAnders Lund (DEN)Leopard - Trek0:06:42
33LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trek0:06:55
34LUXLaurent Didier (LUX)Saxo Bank - Sungard0:07:34
35ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondalezt
36NEDPieter Weening (NED)Rabobank0:07:36
37COLCarlos Fernando Piamonte Rodriguez (COL)Une - Epm0:07:37
38SUIRubens Bertogliati (SUI)Team Type 10:07:43
39RUSVladimir Efimkin (RUS)Team Type 10:08:00
40IRLPhilip Deignan (IRL)Radio Shack0:08:28
41COLEdward Stiver Ortiz Caro (COL)Une - Epm0:08:51
42COLRafael Anibal Montiel Cuéllar (COL)Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antiquia0:09:37
43USATimothy Duggan (USA)Liquigas - Cannondale0:09:40
44COLCristian Montoya Giraldo (COL)Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antiquia0:09:51
45GERJens Voigt (GER)Leopard - Trek0:10:20
46USAThomas Peterson (USA)Garmin - Cervelo0:10:33
47ESPJavier Mejías Leal (ESP)Team Type 10:10:54
48ESPDaniel Navarro García (ESP)Saxo Bank - Sungard0:11:24
49RUSVladimir Efimkin (RUS)Team Type 10:11:37
50AUSLachlan Norris (AUS)HTC - High Road0:12:03
51USADaniel Summerhill (USA)Garmin - Cervelo0:14:23
52USAChristopher Jones (USA)United Health Care Presented by Maxxis0:14:27
53NZLGeorge Bennett (NZL)Radio Shack0:14:36
54USAChris Butler (USA)BMC Racing Team0:14:40
55USAChad Beyer (USA)BMC Racing Team0:15:01
56USAWilliam Dugan (USA)Team Type 10:15:08
57COLAlejandro Ramírez Calderón (COL)Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antiquia0:15:16
58COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)Une - Epm0:16:14
59NZLHayden Roulston (NZL)HTC - High Road0:16:42
60USADanny Pate (USA)HTC - High Road0:16:45
61SVKPeter Velits (SVK)HTC - High Road0:16:48
62NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank0:17:20
63GBRDaniel Lloyd (GBR)Garmin - Cervelo0:18:05
64NEDDennis Van Winden (NED)Rabobank0:18:54
65UKRValery Kobzarenko (UKR)Team Type 10:19:21
66USABenjamin King (USA)Radio Shack0:19:25
67USAMatthew Cooke (USA)Exergy0:19:29
68CANSebastian Salas (CAN)Exergy0:20:26
69DENAndré Steensen (DEN)Saxo Bank - Sungard0:20:57
70COLOscar Mauricio Alvarez Paniagua (COL)Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antiquia0:21:29
71GERGrischa Niermann (GER)Rabobank0:22:48
72USABen Jacques-Maynes (USA)Bissell Pro Cycling0:24:04
73ITADavide Cimolai (ITA)Liquigas - Cannondale0:24:27
74ITAElia Viviani (ITA)Liquigas - Cannondale0:26:14
75GERPatrick Gretsch (GER)HTC - High Road0:26:47
76CANFrancois Parisien (CAN)Spidertech Powered by Planet Energy0:28:01
77DENMartin Mortensen (DEN)Leopard - Trek0:29:31
78USAFred Rodriguez (USA)Exergy0:29:32
79USAFrank Kevin Pipp (USA)Bissell Pro Cycling0:29:43
80DENMichael Mørkøv (DEN)Saxo Bank - Sungard0:30:05
81USAErik Slack (USA)Exergy0:31:14
82GERMartin Reimer (GER)Skil - Shimano0:31:42
83GERRobert Förster (GER)United Health Care Presented by Maxxis0:33:35
84AUSTimothy Roe (AUS)BMC Racing Team0:33:49
85USACraig Lewis (USA)HTC - High Road0:36:35
86USAAdrian Hegyvari (USA)United Health Care Presented by Maxxis0:40:10
87USABernard Van Ulden (USA)Jelly Belly Presented by Kenda0:41:17
88USABradley White (USA)United Health Care Presented by Maxxis0:42:09
89CANRyan Roth (CAN)Spidertech Powered by Planet Energy0:42:39
90BELBen Hermans (BEL)Radio Shackzt

Proloog - Colorado Springs - 22 Augustus 2011Individuele Tijdrit


1GERPatrick Gretsch (GER)HTC - High Road0:08:28
2USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelo0:00:02
3USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team0:00:04
4GERRobert Förster (GER)United Health Care Presented by Maxxis0:00:05
5GERJens Voigt (GER)Leopard - Trek0:00:07
6USAGeorge Hincapie (USA)BMC Racing Teamzt
7USALevi Leipheimer (USA)Radio Shack0:00:08
8USATejay Van Garderen (USA)HTC - High Roadzt
9AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
10CANRyan Roth (CAN)Spidertech Powered by Planet Energy0:00:10
11USADanny Pate (USA)HTC - High Road0:00:11
12USAJeff Louder (USA)BMC Racing Teamzt
13COLCarlos Eduardo Alzate Escobar (COL)Exergy0:00:13
14USAAdrian Hegyvari (USA)United Health Care Presented by Maxxis0:00:14
15AUSRory Sutherland (AUS)United Health Care Presented by Maxxis0:00:15
16USADavid Zabriskie (USA)Garmin - Cervelozt
17USABenjamin King (USA)Radio Shack0:00:16
18NEDStef Clement (NED)Rabobankzt
19CANFrancois Parisien (CAN)Spidertech Powered by Planet Energy0:00:17
20USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelozt
21NEDRobert Gesink (NED)Rabobank0:00:18
22BELBen Hermans (BEL)Radio Shack0:00:20
23USAScott Zwizanski (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
24SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bank - Sungard0:00:21
25USADaniel Summerhill (USA)Garmin - Cervelozt

Etappe 1 - Salida - Crested Butte/Mt. Crested Butte - 23 Augustus 2011Medium berg


1USALevi Leipheimer (USA)Radio Shack4:29:22
2COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antiquia0:00:04
3LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trek0:00:07
4AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
5USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelozt
6USATejay Van Garderen (USA)HTC - High Roadzt
7COLJanier Alexis Acevedo Calle (COL)Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antiquia0:00:10
8NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
9ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antiquiazt
10USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelo0:00:18
11AUSRory Sutherland (AUS)United Health Care Presented by Maxxiszt
12PORBruno Manuel Silva Pires (POR)Leopard - Trek0:00:23
13COLCarlos Alberto Ospina Hernandez (COL)Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antiquiazt
14COLJaime Alberto Castañeda Ortega (COL)Une - Epm0:00:28
15COLRafael Anibal Montiel Cuéllar (COL)Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antiquiazt
16USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Teamzt
17LUXLaurent Didier (LUX)Saxo Bank - Sungardzt
18USALucas Euser (USA)Spidertech Powered by Planet Energyzt
19USAJonathan-Patrick 'Pat' McCarty (USA)Spidertech Powered by Planet Energyzt
20CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Cervelozt
21USAGeorge Hincapie (USA)BMC Racing Teamzt
22USAJeff Louder (USA)BMC Racing Teamzt
23RUSIvan Rovny (RUS)Radio Shackzt
24COLJuan Pablo Suarez Suarez (COL)Une - Epmzt
25COLRafael Infantino Abreu (COL)Une - Epmzt

Etappe 2 - Gunnison - Aspen - 24 Augustus 2011Medium berg


1USAGeorge Hincapie (USA)BMC Racing Team5:26:10
2USATejay Van Garderen (USA)HTC - High Roadzt
3USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelozt
4COLEduard Alexander Beltrán Suarez (COL)Une - Epmzt
5COLJanier Alexis Acevedo Calle (COL)Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antiquiazt
6PORBruno Manuel Silva Pires (POR)Leopard - Trekzt
7AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team0:00:45
8USALucas Euser (USA)Spidertech Powered by Planet Energyzt
9USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
10USAJeff Louder (USA)BMC Racing Teamzt
11COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antiquiazt
12USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelozt
13ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antiquiazt
14NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
15RUSIvan Rovny (RUS)Radio Shackzt
16NEDStef Clement (NED)Rabobankzt
17COLJaime Alberto Castañeda Ortega (COL)Une - Epmzt
18USAChristopher Baldwin (USA)Bissell Pro Cyclingzt
19LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
20COLRafael Infantino Abreu (COL)Une - Epmzt
21COLJuan Pablo Suarez Suarez (COL)Une - Epmzt
22USAPeter Stetina (USA)Garmin - Cervelozt
23AUSRory Sutherland (AUS)United Health Care Presented by Maxxiszt
24NEDPieter Weening (NED)Rabobankzt
25ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Cannondale0:00:52

Etappe 3 - Vail - 25 Augustus 2011Individuele Tijdrit


1USALevi Leipheimer (USA)Radio Shack0:25:47
2USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelozt
3COLRafael Infantino Abreu (COL)Une - Epm0:00:04
4USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelo0:00:33
5NEDStef Clement (NED)Rabobank0:00:40
6USATejay Van Garderen (USA)HTC - High Road0:00:51
7USADavid Zabriskie (USA)Garmin - Cervelo0:00:59
8GERJens Voigt (GER)Leopard - Trek0:01:01
9AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
10USAGeorge Hincapie (USA)BMC Racing Team0:01:11
11RUSIvan Rovny (RUS)Radio Shack0:01:15
12PORBruno Manuel Silva Pires (POR)Leopard - Trekzt
13AUSRory Sutherland (AUS)United Health Care Presented by Maxxiszt
14SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bank - Sungardzt
15COLJuan Pablo Suarez Suarez (COL)Une - Epm0:01:17
16SUIRubens Bertogliati (SUI)Team Type 10:01:24
17USAChristopher Baldwin (USA)Bissell Pro Cycling0:01:27
18GERPatrick Gretsch (GER)HTC - High Road0:01:28
19USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team0:01:31
20LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trek0:01:35
21USAJeff Louder (USA)BMC Racing Team0:01:36
22LUXLaurent Didier (LUX)Saxo Bank - Sungard0:01:38
23USAJason McCartney (USA)Radio Shack0:01:39
24POLSylvester Szmyd (POL)Liquigas - Cannondale0:01:40
25SWETobias Ludvigsson (SWE)Skil - Shimano0:01:46

Etappe 4 - Avon - Steamboat Springs - 26 Augustus 2011Sprint


1ITAElia Viviani (ITA)Liquigas - Cannondale2:58:14
2DENMichael Mørkøv (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
3NEDKenny Van Hummel (NED)Skil - Shimanozt
4GERRobert Förster (GER)United Health Care Presented by Maxxiszt
5NEDDennis Van Winden (NED)Rabobankzt
6COLJaime Alberto Castañeda Ortega (COL)Une - Epmzt
7USADaniel Summerhill (USA)Garmin - Cervelozt
8RUSVladimir Efimkin (RUS)Team Type 1zt
9USAGeorge Hincapie (USA)BMC Racing Teamzt
10USAFred Rodriguez (USA)Exergyzt
11ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Cannondalezt
12USAFrank Kevin Pipp (USA)Bissell Pro Cyclingzt
13USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Teamzt
14USAChad Beyer (USA)BMC Racing Teamzt
15USAJeff Louder (USA)BMC Racing Teamzt
16USAWilliam Dugan (USA)Team Type 1zt
17UKRValery Kobzarenko (UKR)Team Type 1zt
18DENMartin Mortensen (DEN)Leopard - Trekzt
19USATejay Van Garderen (USA)HTC - High Roadzt
20USAErik Slack (USA)Exergyzt
21USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelozt
22COLCarlos Alberto Ospina Hernandez (COL)Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antiquiazt
23USAAndrew Dahlheim (USA)Bissell Pro Cyclingzt
24USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
25USAPeter Stetina (USA)Garmin - Cervelozt

Etappe 5 - Steamboat Springs - Breckenridge - 27 Augustus 2011Sprint


1ITAElia Viviani (ITA)Liquigas - Cannondale4:04:31
2COLJaime Alberto Castañeda Ortega (COL)Une - Epmzt
3ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Cannondalezt
4NEDDennis Van Winden (NED)Rabobankzt
5USAJeff Louder (USA)BMC Racing Teamzt
6USATejay Van Garderen (USA)HTC - High Roadzt
7DENAndré Steensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
8COLRafael Anibal Montiel Cuéllar (COL)Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antiquiazt
9SWETobias Ludvigsson (SWE)Skil - Shimanozt
10USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelozt
11USAGeorge Hincapie (USA)BMC Racing Teamzt
12RUSIvan Rovny (RUS)Radio Shackzt
13AUSRory Sutherland (AUS)United Health Care Presented by Maxxiszt
14USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
15PORBruno Manuel Silva Pires (POR)Leopard - Trekzt
16NEDStef Clement (NED)Rabobankzt
17MEXFlavio Alejandro de Luna Dávila (MEX)Spidertech Powered by Planet Energyzt
18COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antiquiazt
19COLRafael Infantino Abreu (COL)Une - Epmzt
20ESPJavier Mejías Leal (ESP)Team Type 1zt
21USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelozt
22USAPeter Stetina (USA)Garmin - Cervelozt
23NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobankzt
24USAAlex Hagman (USA)Jelly Belly Presented by Kendazt
25ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antiquiazt

Etappe 6 - Golden - Denver - 28 Augustus 2011Sprint


1ITADaniel Oss (ITA)Liquigas - Cannondale2:27:08
2ITAElia Viviani (ITA)Liquigas - Cannondalezt
3USAFred Rodriguez (USA)Exergyzt
4USADaniel Summerhill (USA)Garmin - Cervelozt
5USAFrank Kevin Pipp (USA)Bissell Pro Cycling0:00:02
6GERRobert Förster (GER)United Health Care Presented by Maxxiszt
7USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
8COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antiquiazt
9AUSRory Sutherland (AUS)United Health Care Presented by Maxxiszt
10GBRDaniel Lloyd (GBR)Garmin - Cervelozt
11USAGeorge Hincapie (USA)BMC Racing Teamzt
12NEDStef Clement (NED)Rabobankzt
13DENMartin Mortensen (DEN)Leopard - Trekzt
14LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
15USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelozt
16PORBruno Manuel Silva Pires (POR)Leopard - Trekzt
17USATejay Van Garderen (USA)HTC - High Roadzt
18RUSIvan Rovny (RUS)Radio Shackzt
19LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
20NEDDennis Van Winden (NED)Rabobankzt
21AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
22COLJuan Pablo Suarez Suarez (COL)Une - Epmzt
23GERMartin Reimer (GER)Skil - Shimanozt
24COLJaime Alberto Castañeda Ortega (COL)Une - Epmzt
25USAThomas Danielson (USA)Garmin - Cervelozt

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden