De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de San Luis - 2007 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de San Luis - 2007 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Argentinië

Uitslagen 2007

Tour de San Luis 2007

ArgentiniëArgentinië - 23 Januari 2007 - 28 Januari 2007


Algemeen klassement - 28 Januari 2007


1ARGJorge Alberto Giacinti (ARG)Lider14.40.37
2ARGJose Fernando Antogna (ARG)San Luis A0.37
3ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Relax - Gam0.55
4ARGGabriel Brizuela (ARG)Cola-Vita1.08
5BULKrasimir Koev Vasilev (BUL)Duja - CC Tavira1.12
6ARGMatias Medici (ARG)Scott - Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos1.25
7ARGFederico Pagani (ARG)Nationaal Team Van Argentinië U1.36
8ARGDiego Abel Simeane (ARG)Entre Rios Esco-Telefonico1.41
9ITARiccardo Ricco (ITA)Saunier Duval - Prodir2.11
10ITAGiairo Ermeti (ITA)Team Tenax2.13
11ARGMartin Garrido Mayorga (ARG)Duja - CC Tavira2.16
12ESPJoan Llaneras Rosello (ESP)Selección Española De Pista2.17
13COLHerbert Gutierrez Garcia (COL)Tecos de la UAG - Trek2.23
14MEXFausto Esparza Munoz (MEX)Tecos de la UAG - Trekzt
15ARGJuan Esteban Curuchet (ARG)San Luis A2.24
16ARGJorge Martín Montenegro Adaro (ARG)San Luis B2.27
17ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Relax - Gam2.32
18BULDaniel Andonov Petrov (BUL)Benfica2.40
19ITAManuele Mori (ITA)Saunier Duval - Prodir2.50
20CZEJan Hruska (CZE)Relax - Gam3.01
21ARGWalter Pérez (ARG)San Luis A3.32
22PORNelson Nuno Sequeria Vitorino (POR)Duja - CC Tavira3.38
23ESPNacor Burgos Rojo (ESP)Relax - Gam3.40
24MEXJuan Pablo Magallanes Aranda (MEX)Tecos de la UAG - Trek4.01
25ARGMauro Abel Richeze Araquistaín (ARG)Nationaal Team Van Argentinië U4.05
26URUGonzalo José Tagliabue (URU)Nationaal Team Van Uruguay4.09
27PORSamuel José Rodrigues Caldeira (POR)Duja - CC Tavira4.20
28ARGGaston Ariel Corsaro (ARG)Pueblo de la Paz Rodado Nene4.22
29ESPCarlos Torrent Tarres (ESP)Viña Magna - Cropu4.26
30ARGMarcos Crespo (ARG)Nationaal Team Van Argentinië U4.30
31ITACristiano Fumagalli (ITA)Ceramica Flaminia4.36
32ARGMaximiliano Badde (ARG)San Luis B4.41
33ARGSergio Bargas (ARG)San Juan4.43
34ARGAlfredo Orlando Lucero Sosa (ARG)San Luis Azt
35ARGAnibal Andres Borrajo (ARG)Cola-Vita4.45
36PORLuis Filipe Albino Silva (POR)Duja - CC Tavira4.46
37ARGFacundo Bassi (ARG)Pueblo de la Paz Rodado Nene4.56
38ITADaniel Oss (ITA)Nationaal Team Van Italië5.05
39ESPXavier Tondo Volpini (ESP)LA - Mss5.10
40ITAEnrico Peruffo (ITA)Nationaal Team Van Italië5.14
41ARGAlejandro Alberto Borrajo (ARG)Rite Aid5.17
42URUVagner Giovani 'Geovane' Fernández (URU)Nationaal Team Van Uruguay5.20
43COLGregorio Ladino Vega (COL)Tecos de la UAG - Trek5.30
44ITAMarcello Pavarin (ITA)Parolín5.34
45ITAAndrea Giacomin (ITA)Parolín5.40
46URUNéstor Aquino (URU)Nationaal Team Van Uruguay5.57
47ITAFabio Masotti (ITA)Nationaal Team Van Italië B6.02
48ITADario Benenati (ITA)Nationaal Team Van Italië B6.17
49ARGArmando Ariel Borrajo (ARG)San Luis B6.20
50CUBReldis Perez Rosa (CUB)Nationaal Team Van Cuba6.26
51ITAGilberto Simoni (ITA)Saunier Duval - Prodir6.27
52ARGDiego Gaston Valenzuela (ARG)Entre Rios Esco-Telefonicozt
53ITABernardo Riccio (ITA)Tinkoff Credit System6.57
54ARGJuan Manuel Aguirre Colome (ARG)Cola-Vita7.04
55ARGCarlos Emanuel Corti (ARG)Nationaal Team Van Argentinië U7.10
56ITAGuido Trentin (ITA)Saunier Duval - Prodir7.41
57RUSAndrei Sartasov (RUS)Lider7.44
58ARGGuido Emanuel Palma (ARG)Entre Rios Esco-Telefonico8.03
59CUBSurley Leon Cabrera (CUB)Nationaal Team Van Cuba8.25
60CUBYans Carlos Arias Perez (CUB)Nationaal Team Van Cuba8.27
61ITAGianpaolo Biolo (ITA)Nationaal Team Van Italië8.39
62ARGJesús Patalagoitia (ARG)Santafesina9.03
63ITAAndrea Grendene (ITA)Parolín9.19
64BRAMárcio May (BRA)Scott - Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos9.46
65BRAFabricio Morandi (BRA)Nationaal Team Van Brazilië9.51
66ARGSebastián Donadio (ARG)Acoba Bragado10.06
67ITARoberto Caccia (ITA)Parolín10.10
68CUBErnesto Cano Sotolongo (CUB)Nationaal Team Van Cuba10.40
69ARGClaudio Claveles (ARG)San Luis A10.59
70ARGAngel Dario Colla (ARG)San Luis A11.28
71ESPMario De Sarraga Orviz (ESP)Relax - Gam11.46
72URURichard Eustaquio Mascarañas Granada (URU)Nationaal Team Van Uruguay12.02
73CHIMarco Antonio Arriagada Quinchel (CHI)Lider12.20
74BRAMauricio Morandi (BRA)Nationaal Team Van Brazilië12.21
75ITAFabrizio Amerighi (ITA)Nationaal Team Van Italië12.36
76CHISuse Aravena (CHI)Ogn12.39
77ITAJacopo Guarnieri (ITA)Nationaal Team Van Italië B12.42
78ARGRaul Alejandro Turano (ARG)Municipalidad12.45
79ARGSergio Celiz (ARG)Fed. Córdoba13.28
80ARGCristian Omar Clavero (ARG)Municipalidad16.25
81ARGPablo Costarelli (ARG)San Luis B16.29
82BRASoelito Gohr (BRA)Scott - Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos17.01
83CUBRoberto Menéndez López (CUB)Nationaal Team Van Cuba17.37
84ARGDemis Aleman (ARG)Entre Rios Esco-Telefonico18.46
85URUEmannuel Yáñez Machín (URU)Nationaal Team Van Uruguay19.48
86ITASaveriano Sangion (ITA)Nationaal Team Van Italië B21.02
87ARGGerman Ezequiel Broggi (ARG)Acoba Bragadozt
88ARGJavier Andrés Becerra (ARG)San Luis B21.20
89ARGGabriel Roberto (ARG)Santafesina22.18
90ARGMarcos Santucho (ARG)Entre Rios Esco-Telefonico24.03
91ESPAngel Vallejo Domínguez (ESP)Relax - Gam25.03
92ARGRoberto Prezioso (ARG)Acoba Bragado26.40
93BRAPedro Autran Dourado Dutra Nicácio (BRA)Scott - Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos26.44
94ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Karpin - Galicia28.19
95ESPCarlos Castaño Panadero (ESP)Karpin - Galicia28.26
96ITAAngelo Ciccone (ITA)Nationaal Team Van Italië B29.28
97ARGMatías Escudero (ARG)San Juan29.31
98ARGEmiliano David Ibarra (ARG)San Juan29.34
99MEXJose Carlos Valdez Calva (MEX)Tecos de la UAG - Trek29.39
100ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Saunier Duval - Prodir29.47
101BRAAlex Correia Diniz (BRA)Scott - Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos30.33
102ARGEmanuel Anias (ARG)Pueblo de la Paz Rodado Nene30.43
103ESPRuben Lobato Elvira (ESP)Saunier Duval - Prodir30.49
104ARGIgnacio Perez (ARG)Fed. Córdoba31.03
105ARGEdy Cisneros (ARG)Municipalidad31.30
106ARGLeonel S. Castro (ARG)Santafesina32.20
107ARGHernan Tadeo (ARG)Acoba Bragado33.55
108ARGGabriel Richard (ARG)Nationaal Team Van Argentinië U35.29
109ARGCarlos Anias (ARG)Pueblo de la Paz Rodado Nene36.57
110CHICesar Oliva (CHI)Ogn37.09
111USASebastian Alexandre (USA)Rite Aid38.05
112ARGDarío Alberto Galván Alfaro (ARG)San Juan38.13
113ARGAlvaro Argiro (ARG)Nationaal Team Van Argentinië U38.35
114ARGGustavo Boucard (ARG)Entre Rios Esco-Telefonico39.30
115CHISebastián Ricardo Lazo Urbina (CHI)Ogn39.47
116ARGJavier Esteban Ramirez (ARG)Fed. Córdoba40.06
117ARGLuciano Santos (ARG)Acoba Bragado40.57
118ARGFernando Castro (ARG)Santafesina43.08
119ARGAlejandro Vallejo (ARG)Fed. Córdoba44.05
120ARGMiguel Salgado (ARG)Municipalidad46.21
121CUBYunier Alonso Hernandez (CUB)Nationaal Team Van Cuba46.29
122CHIArturo Abelardo Corvalán Galaz (CHI)Ogn47.17
123ARGGuillermo Miconi (ARG)Acoba Bragado47.27
124ARGCarlos Flores (ARG)Fed. Córdoba47.45
125CHIJuan Francisco Cabrera (CHI)Lider53.24
126CHILuis Miguel Mansilla Almonacid (CHI)Lider56.38
127ARGJavier Linder (ARG)Santafesina1.05.39
128CHIAntonio Roberto Cabrera Torres (CHI)Lider16

Proloog - San Luis - 3.7 km - 23 Januari 2007Individuele Tijdrit


1ARGJose Fernando Antogna (ARG)San Luis A4.10
2ARGMatias Medici (ARG)Scott - Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos0.04
3ARGMartin Garrido Mayorga (ARG)Duja - CC Tavira0.08
4ARGJorge Alberto Giacinti (ARG)Lider0.09
5ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Relax - Gamzt
6ARGWalter Pérez (ARG)San Luis A0.13
7ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Relax - Gamzt
8ARGAngel Dario Colla (ARG)San Luis Azt
9ARGDiego Abel Simeane (ARG)Entre Rios Esco-Telefonico0.14
10CHIJuan Francisco Cabrera (CHI)Liderzt
11ARGFederico Pagani (ARG)Nationaal Team Van Argentinië Uzt
12RUSAndrei Sartasov (RUS)Lider0.15
13ARGMauro Abel Richeze Araquistaín (ARG)Nationaal Team Van Argentinië Uzt
14ARGAnibal Andres Borrajo (ARG)Cola-Vitazt
15ARGJuan Manuel Aguirre Colome (ARG)Cola-Vita0.16
16ESPJoan Llaneras Rosello (ESP)Selección Española De Pistazt
17ARGMarcos Crespo (ARG)Nationaal Team Van Argentinië U0.17
18ITAFabrizio Amerighi (ITA)Nationaal Team Van Italiëzt
19ARGJuan Esteban Curuchet (ARG)San Luis Azt
20CZEJan Hruska (CZE)Relax - Gam0.18
21ITAClaudio Masnata (ITA)Universal Caffe - Ecopetrolzt
22ARGSebastián Donadio (ARG)Acoba Bragadozt
23ESPCarlos Torrent Tarres (ESP)Viña Magna - Cropuzt
24ARGGabriel Richard (ARG)Nationaal Team Van Argentinië Uzt
25ARGDiego Gaston Valenzuela (ARG)Entre Rios Esco-Telefonico0.19

Etappe 1 - San Luis-Villa Mercedes - 170 km - 24 Januari 2007Sprint


1ARGAngel Dario Colla (ARG)San Luis A3.43.29 (45.9 km/h)
2ITAFabio Masotti (ITA)Nationaal Team Van Italië Bzt
3ARGMartin Garrido Mayorga (ARG)Duja - CC Tavirazt
4ITAManuele Mori (ITA)Saunier Duval - Prodirzt
5ARGFacundo Bassi (ARG)Pueblo de la Paz Rodado Nenezt
6ITACristiano Fumagalli (ITA)Ceramica Flaminiazt
7ITABernardo Riccio (ITA)Tinkoff Credit Systemzt
8ARGAlejandro Alberto Borrajo (ARG)Rite Aidzt
9ARGGaston Ariel Corsaro (ARG)Pueblo de la Paz Rodado Nenezt
10ARGJorge Martín Montenegro Adaro (ARG)San Luis Bzt
11ITARiccardo Ricco (ITA)Saunier Duval - Prodirzt
12URUVagner Giovani 'Geovane' Fernández (URU)Nationaal Team Van Uruguayzt
13MEXFausto Esparza Munoz (MEX)Tecos de la UAG - Trekzt
14MEXJuan Pablo Magallanes Aranda (MEX)Tecos de la UAG - Trekzt
15ARGMarcos Crespo (ARG)Nationaal Team Van Argentinië Uzt
16ARGMauro Abel Richeze Araquistaín (ARG)Nationaal Team Van Argentinië Uzt
17ARGDiego Abel Simeane (ARG)Entre Rios Esco-Telefonicozt
18ESPNacor Burgos Rojo (ESP)Relax - Gamzt
19ITAMarcello Pavarin (ITA)Parolínzt
20ARGAnibal Andres Borrajo (ARG)Cola-Vitazt
21ARGJorge Alberto Giacinti (ARG)Liderzt
22ITAEnrico Peruffo (ITA)Nationaal Team Van Italiëzt
23COLHerbert Gutierrez Garcia (COL)Tecos de la UAG - Trekzt
24ARGFederico Pagani (ARG)Nationaal Team Van Argentinië Uzt
25ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Relax - Gamzt

Etappe 2 - San Luis-Quines - 170 km - 25 Januari 2007Ontsnapping


1ARGJose Fernando Antogna (ARG)San Luis A3.55.19
2ARGArmando Ariel Borrajo (ARG)San Luis Bzt
3ARGDiego Abel Simeane (ARG)Entre Rios Esco-Telefonicozt
4ITAGiairo Ermeti (ITA)Team Tenaxzt
5ARGFederico Pagani (ARG)Nationaal Team Van Argentinië Uzt
6ARGJorge Alberto Giacinti (ARG)Liderzt
7CHIJuan Francisco Cabrera (CHI)Liderzt
8BULKrasimir Koev Vasilev (BUL)Duja - CC Tavirazt
9ARGHugo Pratisoli (ARG)Cola-Vitazt
10ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Relax - Gamzt
11RUSAndrei Sartasov (RUS)Liderzt
12ITASaveriano Sangion (ITA)Nationaal Team Van Italië B0.54
13PORSamuel José Rodrigues Caldeira (POR)Duja - CC Tavirazt
14ITABernardo Riccio (ITA)Tinkoff Credit Systemzt
15ITAJacopo Guarnieri (ITA)Nationaal Team Van Italië Bzt
16ARGJavier Linder (ARG)Santafesinazt
17ARGWalter Pérez (ARG)San Luis Azt
18ARGMatias Medici (ARG)Scott - Marcondes Cesar Sao Jose Dos Camposzt
19ITADaniel Oss (ITA)Nationaal Team Van Italiëzt
20ITADario Benenati (ITA)Nationaal Team Van Italië Bzt
21ARGAngel Dario Colla (ARG)San Luis Azt
22ARGMartin Garrido Mayorga (ARG)Duja - CC Tavirazt
23ARGMauro Abel Richeze Araquistaín (ARG)Nationaal Team Van Argentinië Uzt
24ARGAnibal Andres Borrajo (ARG)Cola-Vitazt
25ESPJoan Llaneras Rosello (ESP)Selección Española De Pistazt

Etappe 3 - La Punta-Mirador - 11 km - 26 Januari 2007Individuele Tijdrit


1ARGJorge Alberto Giacinti (ARG)Lider23.38
2ARGGabriel Brizuela (ARG)Cola-Vita0.26
3ARGMatias Medici (ARG)Scott - Marcondes Cesar Sao Jose Dos Campos0.36
4ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Relax - Gam0.41
5RUSAndrei Sartasov (RUS)Lider0.48
6ESPXavier Tondo Volpini (ESP)LA - Mss0.49
7COLGregorio Ladino Vega (COL)Tecos de la UAG - Trek0.51
8ARGJose Fernando Antogna (ARG)San Luis A0.59
9COLHerbert Gutierrez Garcia (COL)Tecos de la UAG - Trek1.10
10BULKrasimir Koev Vasilev (BUL)Duja - CC Tavira1.11
11ITARiccardo Ricco (ITA)Saunier Duval - Prodir1.12
12ESPJoan Llaneras Rosello (ESP)Selección Española De Pista1.15
13ARGJorge Martín Montenegro Adaro (ARG)San Luis B1.21
14PORNelson Nuno Sequeria Vitorino (POR)Duja - CC Tavira1.26
15BULDaniel Andonov Petrov (BUL)Benfica1.27
16ARGFederico Pagani (ARG)Nationaal Team Van Argentinië U1.32
17ARGMartin Garrido Mayorga (ARG)Duja - CC Tavira1.34
18MEXFausto Esparza Munoz (MEX)Tecos de la UAG - Trek1.39
19ESPAngel Vallejo Domínguez (ESP)Relax - Gam1.41
20ITAManuele Mori (ITA)Saunier Duval - Prodir1.42
21ARGJuan Esteban Curuchet (ARG)San Luis A1.45
22CZEJan Hruska (CZE)Relax - Gam1.48
23ITAGilberto Simoni (ITA)Saunier Duval - Prodir1.50
24ITAGiairo Ermeti (ITA)Team Tenax1.55
25ARGDiego Gaston Valenzuela (ARG)Entre Rios Esco-Telefonico1.58

Etappe 4 - La Toma-Merlo - 173 km - 27 Januari 2007Sprint


1ITARiccardo Ricco (ITA)Saunier Duval - Prodir3.39.14
2MEXJuan Pablo Magallanes Aranda (MEX)Tecos de la UAG - Trekzt
3ARGMartin Garrido Mayorga (ARG)Duja - CC Tavirazt
4ARGGaston Ariel Corsaro (ARG)Pueblo de la Paz Rodado Nenezt
5ITAAngelo Ciccone (ITA)Nationaal Team Van Italië Bzt
6ITAManuele Mori (ITA)Saunier Duval - Prodirzt
7ARGJorge Alberto Giacinti (ARG)Liderzt
8ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Relax - Gamzt
9ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Relax - Gamzt
10COLHerbert Gutierrez Garcia (COL)Tecos de la UAG - Trekzt
11URUGonzalo José Tagliabue (URU)Nationaal Team Van Uruguayzt
12BULKrasimir Koev Vasilev (BUL)Duja - CC Tavirazt
13ESPNacor Burgos Rojo (ESP)Relax - Gamzt
14ARGMauro Abel Richeze Araquistaín (ARG)Nationaal Team Van Argentinië Uzt
15MEXFausto Esparza Munoz (MEX)Tecos de la UAG - Trekzt
16ARGSergio Bargas (ARG)San Juanzt
17ARGDiego Abel Simeane (ARG)Entre Rios Esco-Telefonicozt
18PORSamuel José Rodrigues Caldeira (POR)Duja - CC Tavirazt
19ARGJose Fernando Antogna (ARG)San Luis Azt
20ARGJesús Patalagoitia (ARG)Santafesinazt
21ARGMatias Medici (ARG)Scott - Marcondes Cesar Sao Jose Dos Camposzt
22ARGGabriel Brizuela (ARG)Cola-Vitazt
23ARGFederico Pagani (ARG)Nationaal Team Van Argentinië Uzt
24ITAGiairo Ermeti (ITA)Team Tenaxzt
25ESPJoan Llaneras Rosello (ESP)Selección Española De Pistazt

Etappe 5 - San Luis - 130.5 km - 28 Januari 2007Ontsnapping


1ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Relax - Gam2.54.15 (44.8 km/h)
2MEXFausto Esparza Munoz (MEX)Tecos de la UAG - Trekzt
3ARGDiego Abel Simeane (ARG)Entre Rios Esco-Telefonicozt
4BULKrasimir Koev Vasilev (BUL)Duja - CC Tavirazt
5ARGGabriel Brizuela (ARG)Cola-Vitazt
6ARGJuan Esteban Curuchet (ARG)San Luis Azt
7ESPXavier Tondo Volpini (ESP)LA - Msszt
8ITAFabio Masotti (ITA)Nationaal Team Van Italië B0.23
9ITADaniel Oss (ITA)Nationaal Team Van Italiëzt
10ITADario Benenati (ITA)Nationaal Team Van Italië Bzt
11ARGJose Fernando Antogna (ARG)San Luis Azt
12URURichard Eustaquio Mascarañas Granada (URU)Nationaal Team Van Uruguayzt
13ARGMaximiliano Badde (ARG)San Luis Bzt
14ITAJacopo Guarnieri (ITA)Nationaal Team Van Italië Bzt
15ARGArmando Ariel Borrajo (ARG)San Luis Bzt
16ARGMarcos Crespo (ARG)Nationaal Team Van Argentinië Uzt
17ARGMauro Abel Richeze Araquistaín (ARG)Nationaal Team Van Argentinië Uzt
18ARGFacundo Bassi (ARG)Pueblo de la Paz Rodado Nenezt
19CHISuse Aravena (CHI)Ognzt
20CZEJan Hruska (CZE)Relax - Gamzt
21ARGJorge Alberto Giacinti (ARG)Liderzt
22ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Relax - Gamzt
23ARGMatias Medici (ARG)Scott - Marcondes Cesar Sao Jose Dos Camposzt
24ARGFederico Pagani (ARG)Nationaal Team Van Argentinië Uzt
25ITARiccardo Ricco (ITA)Saunier Duval - Prodirzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden