De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de San Luis - 2009 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de San Luis - 2009 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Argentinië

Uitslagen 2009

Tour de San Luis 2009

ArgentiniëArgentinië - 19 Januari 2009 - 25 Januari 2009


Algemeen klassement - 25 Januari 2009


1ARGAlfredo Orlando Lucero Sosa (ARG)Nationaal Team Van Argentinië24.37.52
2ARGJorge Alberto Giacinti (ARG)Nationaal Team Van Argentinië1.05
3COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia1.31
4UKRAndriy Grivko (UKR)ISD - Neri2.22
5ITAIvan Basso (ITA)Liquigas2.24
6CUBLuis Alberto Romero Amaran (CUB)Colavita - Sutter Home Presented by Cooking Light2.25
7VENCarlos Jose Ochoa (VEN)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia2.59
8USABen Jacques-Maynes (USA)Bissell Pro Cyclingzt
9ARGAndres Ignacio Pereyra (ARG)Nationaal Team Van Argentinië U3.19
10VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia3.34
11ESPDavid Blanco Rodriguez (ESP)Palmeiras Resort - Tavira3.46
12ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Palmeiras Resort - Tavira3.50
13BRARenato Seabra (BRA)Nationaal Team Van Brazilië3.52
14ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas3.53
15ARGGustavo Alberto López (ARG)Nationaal Team Van Argentinië U4.28
16BRAMagno do Prado Nazaret (BRA)Nationaal Team Van Brazilië4.48
17GERDirk Müller (GER)Nutrixxion - Sparkasse4.51
18ARGGerardo Luis Fernández (ARG)Nationaal Team Van Argentinië5.20
19ESPJavier Ramirez Abeja (ESP)Andalucía - Cajasur5.39
20USATyler Wren (USA)Colavita - Sutter Home Presented by Cooking Light6.20
21ARGGaston Aguero (ARG)Nationaal Team Van Argentinië U6.50
22ESPJesus Rosendo Prado (ESP)Andalucía - Cajasur7.07
23ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Fuji - Servetto7.53
24ARGEnzo Josue Moyano (ARG)Nationaal Team Van Argentinië U7.54
25USAAndy Jacques-Maynes (USA)Bissell Pro Cycling8.28
26DENBrian Vandborg (DEN)Liquigas8.36
27URUNéstor Fabián Pías Torres (URU)Nationaal Team Van Uruguay8.47
28COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Nationaal Team Van Colombia9.10
29MEXJuan Pablo Magallanes Aranda (MEX)Tecos de la Universidad Autonoma de Guadalajara9.14
30ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Colavita - Sutter Home Presented by Cooking Light9.34
31ITAAlessandro Proni (ITA)ISD - Neri9.51
32ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Fuji - Servetto10.17
33ESPJesus Del Nero Montes (ESP)Fuji - Servetto10.30
34ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Fuji - Servetto10.58
35HUNPéter Kusztor (HUN)Atlas - Romer's Hausbäckerei11.03
36MEXBernardo Colex Tepoz (MEX)Tecos de la Universidad Autonoma de Guadalajara11.42
37CUBReldy Perez (CUB)Nationaal Team Van Cuba12.55
38BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Liquigas13.05
39DENLasse Bøchman-Larsen (DEN)Saxo Bank13.13
40ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Andalucía - Cajasur13.20
41FINKjell Carlström (FIN)Liquigas13.26
42COLArles Antonio Castro Laverde (COL)Nationaal Team Van Colombia13.38
43GERAndreas Schillinger (GER)Nutrixxion - Sparkasse13.47
44HUNRida Cador (HUN)Atlas - Romer's Hausbäckerei14.19
45DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bank14.35
46USABurke Swindlehurst (USA)Bissell Pro Cycling15.05
47MEXLuis Fernando Macías Hernandez (MEX)Tecos de la Universidad Autonoma de Guadalajara15.24
48COLAlexander Gonzalez Pena (COL)Nationaal Team Van Colombia15.31
49ESPFrancisco Jose Martinez Perez (ESP)Andalucía - Cajasur15.34
50ITADavide Frattini (ITA)Colavita - Sutter Home Presented by Cooking Light15.38
51URUMariano De Fino Silveiro (URU)Nationaal Team Van Uruguay15.48
52ARGGabriel Brizuela (ARG)Nationaal Team Van Argentinië B16.17
53USAJason McCartney (USA)Saxo Bank16.22
54PORNelson Nuno Sequeria Vitorino (POR)Palmeiras Resort - Tavira16.35
55NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Saxo Bank16.36
56ESPJosé Antonio Carrasco Ramirez (ESP)Andalucía - Cajasur16.39
57URURamiro Cabrera Gonzalez (URU)Nationaal Team Van Uruguay17.07
58ARGMartin Garrido Mayorga (ARG)Palmeiras Resort - Tavira17.14
59BRAMauricio Morandi (BRA)Nationaal Team Van Brazilië17.31
60ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bank17.59
61GERFlorian Salzinger (GER)Atlas - Romer's Hausbäckerei18.25
62CHIPablo Andrés Alarcón Cares (CHI)Nationaal Team Van Chili B18.46
63GERFrank Scherzinger (GER)Atlas - Romer's Hausbäckerei18.50
64GERNico Schneider (GER)Atlas - Romer's Hausbäckerei19.08
65GEREric Baumann (GER)Nutrixxion - Sparkasse19.27
66SWEMarcus Ljungqvist (SWE)Saxo Bank19.32
67USAAaron Olson (USA)Colavita - Sutter Home Presented by Cooking Light19.37
68USAKirk O'Bee (USA)Bissell Pro Cycling20.01
69CHILuis Bravo (CHI)Nationaal Team Van Chili20.03
70URURichard Eustaquio Mascarañas Granada (URU)Nationaal Team Van Uruguay20.09
71ARGRoberto Antonio Richeze Araquistaín (ARG)Betonexpressz 2000 - Limonta20.18
72BRAFabricio Morandi (BRA)Nationaal Team Van Brazilië20.21
73ARGJuan Gaspari (ARG)Nationaal Team Van Argentinië20.24
74ESPRicardo Serrano Gonzalez (ESP)Fuji - Servetto20.42
75CHICesar Oliva (CHI)Nationaal Team Van Chili B21.42
76URUHernan Jorge Cline Raffaelli (URU)Nationaal Team Van Uruguay22.02
77COLJohn Fredy Parra (COL)Nationaal Team Van Colombia22.03
78MEXAntonio Aldape Chavez (MEX)Tecos de la Universidad Autonoma de Guadalajara22.43
79GERMarcel Fischer (GER)Nutrixxion - Sparkasse23.49
80ITALeonardo Scarselli (ITA)ISD - Neri24.16
81ITAOscar Gatto (ITA)ISD - Neri24.22
82GERLars Wackernagel (GER)Nutrixxion - Sparkasse24.26
83CUBLisuandi Alonso Ruano (CUB)Nationaal Team Van Cuba24.33
84PORSamuel José Rodrigues Caldeira (POR)Palmeiras Resort - Tavira25.08
85GERJean-Mitja Schlüter (GER)Nutrixxion - Sparkasse25.25
86ARGAnibal Andres Borrajo (ARG)Colavita - Sutter Home Presented by Cooking Light25.36
87CHIPatricio Javier Almonacid González (CHI)Nationaal Team Van Chili26.05
88CHIPablo Jacobo Seisdedos Duke (CHI)Nationaal Team Van Chili B26.22
89ITAMattia Gavazzi (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia26.27
90CHILuis Fernando Sepúlveda Villar (CHI)Nationaal Team Van Chili26.49
91ITAAlessandro Vanotti (ITA)Liquigas26.59
92ITAManuel Belletti (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia27.08
93CUBYordenis Crespo Donate (CUB)Nationaal Team Van Cuba27.34
94ARGJuan Esteban Curuchet (ARG)Nationaal Team Van Argentinië28.24
95CHIAntonio Roberto Cabrera Torres (CHI)Nationaal Team Van Chili B28.39
96BULKrasimir Koev Vasilev (BUL)Palmeiras Resort - Tavira28.40
97CHIPedro Amauri Palma dos Santos (CHI)Nationaal Team Van Chili B30.17
98ARGAlejandro Alberto Borrajo (ARG)Colavita - Sutter Home Presented by Cooking Light32.04
99USAAndy Guptill (USA)Colavita - Sutter Home Presented by Cooking Light32.10
100ITALuca Celli (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia35.30
101ARGClaudio Claveles (ARG)Nationaal Team Van Argentinië B37.16
102ARGSergio Daniel Godoy Centeno (ARG)Nationaal Team Van Argentinië U38.11
103CUBYans Carlos Arias Perez (CUB)Nationaal Team Van Cuba40.08
104CHIGonzalo Savas Miranda Figueroa (CHI)Nationaal Team Van Chili40.37
105ARGEmanuel Domingo Guevara Arguello (ARG)Nationaal Team Van Argentinië U41.04
106CHILuis Miguel Mansilla Almonacid (CHI)Nationaal Team Van Chili41.30
107ARGJuan Guillermo Brunetta (ARG)Nationaal Team Van Argentinië B41.35
108ARGGustavo Borcard (ARG)Nationaal Team Van Argentinië U43.47
109ARGMaximiliano Badde (ARG)Nationaal Team Van Argentinië B43.49
110CUBNoslen Funes (CUB)Nationaal Team Van Cuba44.05
111ARGJuan Ariel Lucero (ARG)Nationaal Team Van Argentinië51.07
112CHIEnzo Bruno Cesario Farias (CHI)Nationaal Team Van Chili B57.38
113CHICristopher Javier Mansilla Almonacid (CHI)Nationaal Team Van Chili B17

Etappe 1 - San Luis - Villa Mercedes - 168.4 km - 19 Januari 2009Sprint


1ITAMattia Gavazzi (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia4.03.09 (41,555 km/h)
2ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bankzt
3ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Colavita - Sutter Home Presented by Cooking Lightzt
4GERAndreas Schillinger (GER)Nutrixxion - Sparkassezt
5BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Liquigaszt
6ARGGuillermo Rubén Bongiorno (ARG)C.S.F. Group Navigarezt
7CHILuis Miguel Mansilla Almonacid (CHI)Nationaal Team Van Chilizt
8GEREric Baumann (GER)Nutrixxion - Sparkassezt
9ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Fuji - Servettozt
10ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Palmeiras Resort - Tavirazt
11MEXLuis Fernando Macías Hernandez (MEX)Tecos de la Universidad Autonoma de Guadalajarazt
12ARGMaximiliano Badde (ARG)Nationaal Team Van Argentinië Bzt
13ESPJosé Antonio Carrasco Ramirez (ESP)Andalucía - Cajasurzt
14COLJuan Esteban Arango Carvajal (COL)Nationaal Team Van Colombiazt
15ITAOscar Gatto (ITA)ISD - Nerizt
16ESPRicardo Serrano Gonzalez (ESP)Fuji - Servettozt
17UKRDmytro Grabovskyy (UKR)ISD - Nerizt
18ARGJuan Gaspari (ARG)Nationaal Team Van Argentiniëzt
19USAKirk O'Bee (USA)Bissell Pro Cyclingzt
20COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Nationaal Team Van Colombiazt
21ARGGustavo Alberto López (ARG)Nationaal Team Van Argentinië Uzt
22ARGGustavo Mario Toledo Britos (ARG)Nationaal Team Van Argentiniëzt
23UKRAndriy Grivko (UKR)ISD - Nerizt
24ARGAndres Ignacio Pereyra (ARG)Nationaal Team Van Argentinië Uzt
25GERJean-Mitja Schlüter (GER)Nutrixxion - Sparkassezt

Etappe 2 - La Toma - Mirador El Potrero - 174.4 km - 20 Januari 2009Medium berg


1ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Colavita - Sutter Home Presented by Cooking Light4.14.57 (41,043 km/h)
2BRAMagno do Prado Nazaret (BRA)Nationaal Team Van Braziliëzt
3ARGAlfredo Orlando Lucero Sosa (ARG)Nationaal Team Van Argentinië0.03
4VENCarlos Jose Ochoa (VEN)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia2.13
5COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia2.16
6ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Andalucía - Cajasur2.18
7ARGJorge Alberto Giacinti (ARG)Nationaal Team Van Argentinië2.26
8ARGAndres Ignacio Pereyra (ARG)Nationaal Team Van Argentinië U2.28
9VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
10CHIMarco Antonio Arriagada Quinchel (CHI)Nationaal Team Van Chilizt
11USABen Jacques-Maynes (USA)Bissell Pro Cyclingzt
12ARGGustavo Alberto López (ARG)Nationaal Team Van Argentinië U2.30
13UKRAndriy Grivko (UKR)ISD - Neri2.40
14ESPDavid Blanco Rodriguez (ESP)Palmeiras Resort - Tavirazt
15BRARenato Seabra (BRA)Nationaal Team Van Brazilië2.41
16ESPJavier Ramirez Abeja (ESP)Andalucía - Cajasurzt
17ARGGabriel Brizuela (ARG)Nationaal Team Van Argentinië Bzt
18ITAIvan Basso (ITA)Liquigaszt
19PORNelson Nuno Sequeria Vitorino (POR)Palmeiras Resort - Tavirazt
20ESPJesus Rosendo Prado (ESP)Andalucía - Cajasurzt
21DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bankzt
22USATyler Wren (USA)Colavita - Sutter Home Presented by Cooking Lightzt
23ARGGerardo Luis Fernández (ARG)Nationaal Team Van Argentiniëzt
24ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Palmeiras Resort - Tavira2.58
25CUBLuis Alberto Romero Amaran (CUB)Colavita - Sutter Home Presented by Cooking Light3.11

Etappe 3 - San Luis - San Luis - 19.8 km - 21 Januari 2009Individuele Tijdrit


1ARGJorge Alberto Giacinti (ARG)Nationaal Team Van Argentinië23.44 (50.056 km/h)
2USATom Zirbel (USA)Bissell Pro Cycling0.09
3ARGMartin Garrido Mayorga (ARG)Palmeiras Resort - Tavira0.10
4USABen Jacques-Maynes (USA)Bissell Pro Cycling0.14
5UKRAndriy Grivko (UKR)ISD - Neri0.22
6USAJason McCartney (USA)Saxo Bank0.26
7BRAMagno do Prado Nazaret (BRA)Nationaal Team Van Brazilië0.28
8GERDirk Müller (GER)Nutrixxion - Sparkasse0.34
9ITAIvan Basso (ITA)Liquigas0.38
10CUBLuis Alberto Romero Amaran (CUB)Colavita - Sutter Home Presented by Cooking Light0.43
11COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia0.53
12UKRDmytro Grabovskyy (UKR)ISD - Neri0.54
13ARGAlfredo Orlando Lucero Sosa (ARG)Nationaal Team Van Argentiniëzt
14ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas1.14
15ARGGerardo Luis Fernández (ARG)Nationaal Team Van Argentinië1.16
16ARGAndres Ignacio Pereyra (ARG)Nationaal Team Van Argentinië U1.19
17ARGJuan Guillermo Brunetta (ARG)Nationaal Team Van Argentinië B1.20
18ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Palmeiras Resort - Tavirazt
19ARGGabriel Brizuela (ARG)Nationaal Team Van Argentinië B1.23
20GERAndreas Schillinger (GER)Nutrixxion - Sparkasse1.27
21CHIMarco Antonio Arriagada Quinchel (CHI)Nationaal Team Van Chili1.28
22DENBrian Vandborg (DEN)Liquigas1.32
23ARGGustavo Alberto López (ARG)Nationaal Team Van Argentinië U1.36
24ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Andalucía - Cajasur1.39
25ESPDavid Blanco Rodriguez (ESP)Palmeiras Resort - Tavira1.43

Etappe 4 - San Luis - La Carolina - 159 km - 22 Januari 2009Ontsnapping


1COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia3.57.53 (40.104 km/h)
2DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bank0.06
3ITAMattia Gavazzi (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
4ITAOscar Gatto (ITA)ISD - Nerizt
5BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Liquigaszt
6ITAManuel Belletti (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
7ESPRicardo Serrano Gonzalez (ESP)Fuji - Servettozt
8ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bankzt
9ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Fuji - Servettozt
10ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Colavita - Sutter Home Presented by Cooking Lightzt
11USAAndy Jacques-Maynes (USA)Bissell Pro Cyclingzt
12UKRAndriy Grivko (UKR)ISD - Nerizt
13ARGAndres Ignacio Pereyra (ARG)Nationaal Team Van Argentinië Uzt
14ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Palmeiras Resort - Tavirazt
15HUNPéter Kusztor (HUN)Atlas - Romer's Hausbäckereizt
16ESPDavid Blanco Rodriguez (ESP)Palmeiras Resort - Tavirazt
17VENCarlos Jose Ochoa (VEN)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
18GERAndreas Schillinger (GER)Nutrixxion - Sparkassezt
19ITAAlessandro Proni (ITA)ISD - Nerizt
20ESPJavier Ramirez Abeja (ESP)Andalucía - Cajasurzt
21ARGJorge Alberto Giacinti (ARG)Nationaal Team Van Argentiniëzt
22CUBLuis Alberto Romero Amaran (CUB)Colavita - Sutter Home Presented by Cooking Lightzt
23ARGGerardo Luis Fernández (ARG)Nationaal Team Van Argentiniëzt
24ARGAlfredo Orlando Lucero Sosa (ARG)Nationaal Team Van Argentiniëzt
25ARGGustavo Alberto López (ARG)Nationaal Team Van Argentinië Uzt

Etappe 5 - San Francisco - Villa de Merlo - 204.8 km - 23 Januari 2009Medium berg


1ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Andalucía - Cajasur5.15.47 (38,913km/h)
2ARGJorge Alberto Giacinti (ARG)Nationaal Team Van Argentinië0.02
3COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia0.05
4VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia0.09
5VENCarlos Jose Ochoa (VEN)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia0.11
6ITAIvan Basso (ITA)Liquigaszt
7ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigaszt
8BRARenato Seabra (BRA)Nationaal Team Van Brazilië0.18
9ARGAlfredo Orlando Lucero Sosa (ARG)Nationaal Team Van Argentinië0.27
10ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Fuji - Servetto0.34
11CHIMarco Antonio Arriagada Quinchel (CHI)Nationaal Team Van Chilizt
12ESPFrancisco Jose Martinez Perez (ESP)Andalucía - Cajasur0.37
13UKRAndriy Grivko (UKR)ISD - Nerizt
14ESPDavid Blanco Rodriguez (ESP)Palmeiras Resort - Tavira0.40
15USABen Jacques-Maynes (USA)Bissell Pro Cycling0.49
16ARGAndres Ignacio Pereyra (ARG)Nationaal Team Van Argentinië Uzt
17ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Palmeiras Resort - Tavirazt
18CUBLuis Alberto Romero Amaran (CUB)Colavita - Sutter Home Presented by Cooking Lightzt
19BRAMagno do Prado Nazaret (BRA)Nationaal Team Van Brazilië0.56
20MEXBernardo Colex Tepoz (MEX)Tecos de la Universidad Autonoma de Guadalajara1.12
21ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Fuji - Servetto1.14
22PORNelson Nuno Sequeria Vitorino (POR)Palmeiras Resort - Tavirazt
23COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Nationaal Team Van Colombiazt
24ESPJavier Ramirez Abeja (ESP)Andalucía - Cajasur1.19
25MEXJuan Pablo Magallanes Aranda (MEX)Tecos de la Universidad Autonoma de Guadalajara1.24

Etappe 6 - Potrero de los Funes - Potrero de los Funes - 121 km - 24 Januari 2009Ontsnapping


1CUBLuis Alberto Romero Amaran (CUB)Colavita - Sutter Home Presented by Cooking Light2.45.33 (43,854km/h)
2DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bank0.39
3ITAManuel Belletti (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
4FINKjell Carlström (FIN)Liquigaszt
5COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia0.42
6ITAAlessandro Proni (ITA)ISD - Nerizt
7ITAMattia Gavazzi (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italia0.48
8ARGMartin Garrido Mayorga (ARG)Palmeiras Resort - Tavirazt
9MEXJuan Pablo Magallanes Aranda (MEX)Tecos de la Universidad Autonoma de Guadalajarazt
10GEREric Baumann (GER)Nutrixxion - Sparkassezt
11ITADavide Frattini (ITA)Colavita - Sutter Home Presented by Cooking Lightzt
12ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Palmeiras Resort - Tavirazt
13UKRAndriy Grivko (UKR)ISD - Nerizt
14USABen Jacques-Maynes (USA)Bissell Pro Cyclingzt
15ESPDavid Blanco Rodriguez (ESP)Palmeiras Resort - Tavirazt
16VENJackson Jesus Rodriguez Ortiz (VEN)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
17ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Fuji - Servettozt
18COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Nationaal Team Van Colombiazt
19ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigaszt
20ARGJorge Alberto Giacinti (ARG)Nationaal Team Van Argentiniëzt
21USATyler Wren (USA)Colavita - Sutter Home Presented by Cooking Lightzt
22BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Liquigaszt
23ESPJosé Antonio Carrasco Ramirez (ESP)Andalucía - Cajasurzt
24ARGAlfredo Orlando Lucero Sosa (ARG)Nationaal Team Van Argentiniëzt
25ESPJesus Rosendo Prado (ESP)Andalucía - Cajasurzt

Etappe 7 - San Luis - San Luis - 167.1 km - 25 Januari 2009Sprint


1ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bank3.54.38 (42.731 km/h)
2ITAMattia Gavazzi (ITA)Serramenti PVC Diquigiovanni - Selle Italiazt
3CHILuis Miguel Mansilla Almonacid (CHI)Nationaal Team Van Chilizt
4ITAOscar Gatto (ITA)ISD - Nerizt
5BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Liquigaszt
6ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Colavita - Sutter Home Presented by Cooking Lightzt
7GERDirk Müller (GER)Nutrixxion - Sparkassezt
8ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Palmeiras Resort - Tavirazt
9ARGMaximiliano Badde (ARG)Nationaal Team Van Argentinië Bzt
10ARGMartin Garrido Mayorga (ARG)Palmeiras Resort - Tavirazt
11GEREric Baumann (GER)Nutrixxion - Sparkassezt
12CHIGonzalo Savas Miranda Figueroa (CHI)Nationaal Team Van Chilizt
13USAAndy Jacques-Maynes (USA)Bissell Pro Cyclingzt
14GERMarcel Fischer (GER)Nutrixxion - Sparkassezt
15ESPRicardo Serrano Gonzalez (ESP)Fuji - Servettozt
16PORSamuel José Rodrigues Caldeira (POR)Palmeiras Resort - Tavirazt
17CHIEnzo Bruno Cesario Farias (CHI)Nationaal Team Van Chili Bzt
18USAKirk O'Bee (USA)Bissell Pro Cyclingzt
19ARGAnibal Andres Borrajo (ARG)Colavita - Sutter Home Presented by Cooking Lightzt
20GERAndreas Schillinger (GER)Nutrixxion - Sparkassezt
21USABen Jacques-Maynes (USA)Bissell Pro Cyclingzt
22CUBYans Carlos Arias Perez (CUB)Nationaal Team Van Cubazt
23ARGAlejandro Alberto Borrajo (ARG)Colavita - Sutter Home Presented by Cooking Lightzt
24CUBLuis Alberto Romero Amaran (CUB)Colavita - Sutter Home Presented by Cooking Lightzt
25ITAAlessandro Vanotti (ITA)Liquigaszt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden