De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Bulgarije - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Bulgarije - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Bulgarije

Uitslagen 2020

Uitslagen voor etappe

Etappe 4 - Sliven - Burgas 110km - 31 Juli 2020Sprint

  • Etappe
  • Algemeen
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1POLNorbert Banaszek (POL)Mazowsze - Serce2:23:46
2POLAlan Banaszek (POL)Mazowsze - Sercezt
3FRAPierre Barbier (FRA)Nippo - Delko One - Provencezt
4POLTobiasz Pawlak (POL)Mazowsze - Sercezt
5KAZGleb Brussenskiy (KAZ)zt
6ITAElia Menegale (ITA)Delio - Gallina - Colosio Eurofeedzt
7FRAValentin Terrien (FRA)zt
8ESPMiquel Lopez Moncho (ESP)zt
9POLPatryk Stosz (POL)Voster - Atszt
10FRADorian Foulon (FRA)zt
11ITAAlessandro Baroni (ITA)Delio - Gallina - Colosio Eurofeedzt
12BULYasen Aleksandrov (BUL)zt
13FRALucas De Rossi (FRA)Nippo - Delko One - Provencezt
14ESPJokin Murguialday Elorza (ESP)zt
15GBRPaul Double (GBR)Holdsworth - Zappizt
16POLPawel Cieslik (POL)Voster - Atszt
17ESPAndoni Lopez De Abetxuko Jimenez (ESP)zt
18ESPMiguel Angel Ballesteros Canovas (ESP)Caja Rural - Seguros Rga Amateurszt
19HUNFerenc Szöllösi (HUN)Delio - Gallina - Colosio Eurofeedzt
20ITAMatteo Pongiluppi (ITA)Delio - Gallina - Colosio Eurofeedzt
21ITADavide Bauce (ITA)Delio - Gallina - Colosio Eurofeedzt
22POLMarek Rutkiewicz (POL)Mazowsze - Sercezt
23FRAVincent Louiche (FRA)zt
24GBRReece Wood (GBR)Holdsworth - Zappizt
25SVKMartin Haring (SVK)zt
26GBRMason Hollyman (GBR)Holdsworth - Zappizt
27GBRCalum Johnston (GBR)Holdsworth - Zappizt
28KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)zt
29SRBVeljko Stojnic (SRB)Vini Zabù - KTMzt
30POLPiotr Brozyna (POL)Voster - Atszt
31LTURamunas Navardauskas (LTU)Nippo - Delko One - Provencezt
32SRBDusan Veselinovic (SRB)zt
33UKRRoman Gladysh (UKR)zt
34POLAdam Stachowiak (POL)Voster - Atszt
35KAZMatvey Nikitin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
36FRAJulien El Farès (FRA)Nippo - Delko One - Provencezt
37JAPAtsushi Oka (JAP)Nippo - Delko One - Provencezt
38DENChristian Bahr (DEN)Holdsworth - Zappizt
39KAZStepan Astafyev (KAZ)zt
40FRAAxel Taillandier (FRA)zt
41SRBDorde Duric (SRB)zt
42KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)zt
43KAZIgor Chzhan (KAZ)Vino - Astana Motorszt
44GRECharalampos Kastrantas (GRE)zt
45BULSvetozar Hristov (BUL)zt
46SRBMarko Danilovic (SRB)zt
47BULAlexander Alexiev (BUL)0:26
48POLJakub Kaczmarek (POL)Mazowsze - Serce0:26
49POLKarol Domagalski (POL)0:31
50BULStefan Koychev Hristov (BUL)0:37
51POLMateusz Grabis (POL)Voster - Atszt
52ITAGabriele Porta (ITA)Delio - Gallina - Colosio Eurofeed0:48
53UKRVladyslav Shcherban (UKR)0:52
54SVKLukás Kubis (SVK)0:58
55NZLPaul Wright (NZL)Holdsworth - Zappi1:24
56SVKJan Andrej Cully (SVK)1:24
57ESPJordi Gandia Ribera (ESP)1:37
58SRBMarko Stankovic (SRB)4:17
59FRAJérémie Clément (FRA)4:17
60GREMichail Kortsidakis (GRE)4:17
61FRAThomas Metge (FRA)4:17
62BULLachezar Angelov (BUL)4:17
63ESPJosue Gomez Barrachina (ESP)zt
64BULAleks Bechkov (BUL)5:13
65BULNikolay Dyankov (BUL)5:13
66BULMario Suchev (BUL)5:13
67GREPolychronis Tzortzakis (GRE)5:20
68BULGeorgi Lumparov (BUL)5:20
69BULGeorgi Nikolov (BUL)5:20
70BULValentin Georgiev (BUL)5:20
71BULStanislav Grabchev (BUL)5:20
72FRAAlexandre Léonien (FRA)5:20
73BULMartin Papanov (BUL)5:20
74ESPAdrian Albiach Melado (ESP)5:20
75BULYoan Kolev (BUL)5:20
76BULDaniel Petkov (BUL)5:20
77FRAPascal Bousquet (FRA)Cambodia Cycling Academy5:20
78FRALucas Salomon (FRA)5:20
79SVKJuraj Bellan (SVK)5:20
80BULHristo Gechev (BUL)zt
81BULTeodor Rusev (BUL)zt
82BULTsvetan Ivanov (BUL)zt
83BULDobromir Minchev (BUL)zt
84POLWojciech Sykala (POL)zt
85BULGeorgi Panchev (BUL)zt
86ESPAlejandro Soro Garcia (ESP)zt
87FRATristan Bernard-Cligny (FRA)zt
88BULDenis Dobrev (BUL)zt
89SVKPavol Rovder (SVK)zt
90SUIPavel Hasler (SUI)zt
91GREIoannis Panigyrakis (GRE)zt
92FRAMaxime Nouveau (FRA)zt
93USASergio Hernandez (USA)zt
94ESPJavier Serrano Rodriguez (ESP)Montizt
95FRAStevan Kervadec (FRA)Bai - Sicasal - Petro de Luandazt
96SVKMartin Vlcák (SVK)zt
97SUICédric Jolidon (SUI)zt
98POLGrzegorz Kwiatkowski (POL)zt
99SRBStefan Stefanovic (SRB)zt
100BELMehdi Tigrine (BEL)zt
101BULStanimir Cholakov (BUL)zt
102BULMartin Popov (BUL)zt
103SUINicola Jolidon (SUI)5:43
DNFUKRMaksym Vasilyev (UKR)-

Algemeen

Berg

Jongeren

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden