De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Polen
22 Maart 2024 | |||
17h30 | Lotos Trefl Gdansk (POL) | 1 - 3 (25-23, 22-25, 24-26, 24-26) | AZS PWSZ Nysa (POL) |
20h30 | Barkom Lviv (UKR) | 3 - 1 (19-25, 25-20, 25-18, 25-22) | Asseco Resovia Rzeszow (POL) |
23 Maart 2024 | |||
17h30 | KS Cuprum Lubin (POL) | 3 - 2 (19-25, 25-19, 30-28, 22-25, 15-12) | KS Norwid Czestochowa (POL) |
24 Maart 2024 | |||
14h45 | KS Cuprum Lubin (POL) | 3 - 2 | AZS Olsztyn (POL) |
17h30 | Slepsk Suwalki (POL) | 2 - 3 (18-25, 25-20, 25-23, 17-25, 8-15) | Jastrzebski Wegiel S.S.A (POL) |
20h30 | KS Aluron Warta Zawiercie (POL) | 3 - 1 (22-25, 32-30, 25-23, 25-18) | PGE Skra Belchatow (POL) |
25 Maart 2024 | |||
17h30 | Czarni Radom (POL) | 3 - 0 (25-21, 25-20, 25-20) | GKS Katowice (POL) |
20h30 | Projekt Warszawa (POL) | 3 - 2 (21-25, 16-25, 25-23, 25-20, 18-16) | Kedzierzyn-Kozle (POL) |
23 Maart 2024 | |||
18h00 | Czarni Radom (POL) | - | GKS Katowice (POL) |
18h00 | LUK Politechnika Lublin (POL) | - | AZS Olsztyn (POL) |
18h00 | Projekt Warszawa (POL) | - | Kedzierzyn-Kozle (POL) |
18h00 | Slepsk Suwalki (POL) | - | Jastrzebski Wegiel S.S.A (POL) |
18h00 | KS Aluron Warta Zawiercie (POL) | - | PGE Skra Belchatow (POL) |
28 Maart 2024 | |||
17h30 | Asseco Resovia Rzeszow (POL) | - | KS Cuprum Lubin (POL) |
20h30 | GKS Katowice (POL) | - | Barkom Lviv (UKR) |
29 Maart 2024 | |||
17h30 | AZS PWSZ Nysa (POL) | - | Projekt Warszawa (POL) |
1 | Jastrzebski Wegiel S.S.A | 22 |
2 | KS Aluron Warta Zawiercie | 22 |
3 | Projekt Warszawa | 22 |
4 | Asseco Resovia Rzeszow | 19 |
5 | Lotos Trefl Gdansk | 15 |
6 | Kedzierzyn-Kozle | 14 |
1 | Czarni Radom | 21 |
2 | KS Cuprum Lubin | 21 |
3 | KS Norwid Czestochowa | 21 |
4 | GKS Katowice | 20 |
5 | Slepsk Suwalki | 19 |
6 | AZS Olsztyn | 16 |
1 | KS Aluron Warta Zawiercie | 13 |
2 | Projekt Warszawa | 13 |
3 | Jastrzebski Wegiel S.S.A | 11 |
4 | Asseco Resovia Rzeszow | 10 |
5 | Lotos Trefl Gdansk | 9 |
6 | LUK Politechnika Lublin | 8 |
1 | KS Cuprum Lubin | 10 |
2 | KS Norwid Czestochowa | 10 |
3 | Czarni Radom | 9 |
4 | Slepsk Suwalki | 9 |
5 | GKS Katowice | 8 |
6 | Kedzierzyn-Kozle | 8 |
1 | Jastrzebski Wegiel S.S.A | 11 |
2 | Asseco Resovia Rzeszow | 9 |
3 | KS Aluron Warta Zawiercie | 9 |
4 | Projekt Warszawa | 9 |
5 | Kedzierzyn-Kozle | 8 |
6 | PGE Skra Belchatow | 7 |
1 | Czarni Radom | 12 |
2 | GKS Katowice | 12 |
3 | KS Cuprum Lubin | 11 |
4 | KS Norwid Czestochowa | 11 |
5 | Slepsk Suwalki | 10 |
6 | AZS Olsztyn | 9 |