De site voor alle sporten

Menu
Volleybal - Plusliga - Polen Division 1 - 2015/2016 - Home

Volleybal - Plusliga - Polen Division 1 - 2015/2016 - Home

Keuze van een seizoen :

Polen
  • Asseco Resovia Rzeszow
  • AZS Czestochowa
  • AZS Olsztyn
  • BBTS Bielsko-Biala
  • BKS Bydgoszcz
  • Czarni Radom
  • Dafi Spolem Kielce
  • Jastrzebski Wegiel S.S.A
  • Kedzierzyn-Kozle
  • KS Cuprum Lubin
  • Lotos Trefl Gdansk
  • MKS MOS Bedzin
  • PGE Skra Belchatow
  • Verva Warszawa Orlen Paliwa

Home

Plusliga Polen Division 1 2015/2016 - Home

PolenPolen

WinnaarKedzierzyn-Kozle : Kedzierzyn-Kozle

Regulier Seizoen (Polen - 30/10/2015 - 12/04/2016)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Kedzierzyn-Kozle69262337415+59
2Asseco Resovia Rzeszow58261886633+33
3PGE Skra Belchatow58262156734+33
4Lotos Trefl Gdansk50261885843+15
5KS Cuprum Lubin462615115944+15
6Czarni Radom452615115545+10
7Jastrzebski Wegiel S.S.A402613135352+1
8Verva Warszawa Orlen Paliwa362613134953-4
9AZS Olsztyn332611154455-11
10BKS Bydgoszcz322611153753-16
11BBTS Bielsko-Biala25268183963-24
12AZS Czestochowa19266203368-35
13Dafi Spolem Kielce18265213370-37
14MKS MOS Bedzin17265212867-39
6 April 2016
20h30Lotos Trefl GdanskLotos Trefl Gdansk0 - 3Asseco Resovia RzeszowAsseco Resovia Rzeszow
9 April 2016
14h45PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow3 - 1BBTS Bielsko-BialaBBTS Bielsko-Biala
14h45KS Cuprum LubinKS Cuprum Lubin3 - 0Czarni RadomCzarni Radom
17h00BKS BydgoszczBKS Bydgoszcz3 - 0MKS MOS BedzinMKS MOS Bedzin
17h00Verva Warszawa Orlen PaliwaVerva Warszawa Orlen Paliwa3 - 2AZS CzestochowaAZS Czestochowa
10 April 2016
14h45Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle3 - 0AZS OlsztynAZS Olsztyn
11 April 2016
18h00Jastrzebski Wegiel S.S.AJastrzebski Wegiel S.S.A2 - 3Dafi Spolem KielceDafi Spolem Kielce

Detail van de uitslagen


Playoffs (Polen - 14/04/2016 - 26/04/2016)


Plaats 13
20 April 2016
18h00MKS MOS BedzinMKS MOS Bedzin1 - 3Dafi Spolem KielceDafi Spolem Kielce
24 April 2016
16h00Dafi Spolem KielceDafi Spolem Kielce3 - 2MKS MOS BedzinMKS MOS Bedzin

Plaats 11
15 April 2016
18h00AZS CzestochowaAZS Czestochowa3 - 0BBTS Bielsko-BialaBBTS Bielsko-Biala
24 April 2016
18h00BBTS Bielsko-BialaBBTS Bielsko-Biala1 - 3AZS CzestochowaAZS Czestochowa

Plaats 9
14 April 2016
19h00BKS BydgoszczBKS Bydgoszcz3 - 0AZS OlsztynAZS Olsztyn
20 April 2016
18h00AZS OlsztynAZS Olsztyn3 - 1BKS BydgoszczBKS Bydgoszcz
21 April 2016
18h00AZS OlsztynAZS Olsztyn2 - 3BKS BydgoszczBKS Bydgoszcz

Plaats 7
18 April 2016
19h00Verva Warszawa Orlen PaliwaVerva Warszawa Orlen Paliwa1 - 3Jastrzebski Wegiel S.S.AJastrzebski Wegiel S.S.A
23 April 2016
18h00Jastrzebski Wegiel S.S.AJastrzebski Wegiel S.S.A2 - 3Verva Warszawa Orlen PaliwaVerva Warszawa Orlen Paliwa
24 April 2016
18h00Jastrzebski Wegiel S.S.AJastrzebski Wegiel S.S.A3 - 0Verva Warszawa Orlen PaliwaVerva Warszawa Orlen Paliwa

Plaats 5
15 April 2016
18h00Czarni RadomCzarni Radom0 - 3KS Cuprum LubinKS Cuprum Lubin
22 April 2016
18h00KS Cuprum LubinKS Cuprum Lubin3 - 2Czarni RadomCzarni Radom

Om 3e/4e plaats
21 April 2016
18h00PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow3 - 0Lotos Trefl GdanskLotos Trefl Gdansk
22 April 2016
18h00PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow3 - 0Lotos Trefl GdanskLotos Trefl Gdansk
26 April 2016
18h00Lotos Trefl GdanskLotos Trefl Gdansk0 - 3PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow

Finale
21 April 2016
20h30Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle3 - 0Asseco Resovia RzeszowAsseco Resovia Rzeszow
22 April 2016
20h30Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle3 - 0Asseco Resovia RzeszowAsseco Resovia Rzeszow
26 April 2016
20h30Asseco Resovia RzeszowAsseco Resovia Rzeszow0 - 3Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden