De site voor alle sporten

Menu
Volleybal - Plusliga - Polen Division 1 - 2014/2015 - Home

Volleybal - Plusliga - Polen Division 1 - 2014/2015 - Home

Keuze van een seizoen :

Polen
  • Asseco Resovia Rzeszow
  • AZS Czestochowa
  • AZS Olsztyn
  • BBTS Bielsko-Biala
  • BKS Bydgoszcz
  • Czarni Radom
  • Dafi Spolem Kielce
  • Jastrzebski Wegiel S.S.A
  • Kedzierzyn-Kozle
  • KS Cuprum Lubin
  • Lotos Trefl Gdansk
  • MKS MOS Bedzin
  • PGE Skra Belchatow
  • Verva Warszawa Orlen Paliwa

Home

Plusliga Polen Division 1 2014/2015 - Home

PolenPolen

WinnaarAsseco Resovia Rzeszow : Asseco Resovia Rzeszow

Regulier Seizoen (Polen - 03/10/2014 - 21/02/2015)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Asseco Resovia Rzeszow67262247226+46
2PGE Skra Belchatow64262247022+48
3Lotos Trefl Gdansk54261976439+25
4Jastrzebski Wegiel S.S.A52261886239+23
5KS Cuprum Lubin50261796242+20
6BKS Bydgoszcz502616105842+16
7Kedzierzyn-Kozle452615115341+12
8Czarni Radom342610164552-7
9Verva Warszawa Orlen Paliwa322611154458-14
10AZS Olsztyn23268183663-27
11BBTS Bielsko-Biala22268183363-30
12Dafi Spolem Kielce19267193167-36
13AZS Czestochowa18265213065-35
14MKS MOS Bedzin16264222970-41
20 Februari 2015
18h00AZS OlsztynAZS Olsztyn3 - 2AZS CzestochowaAZS Czestochowa
21 Februari 2015
14h45Asseco Resovia RzeszowAsseco Resovia Rzeszow3 - 1PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow
17h00Jastrzebski Wegiel S.S.AJastrzebski Wegiel S.S.A2 - 3KS Cuprum LubinKS Cuprum Lubin
17h00Verva Warszawa Orlen PaliwaVerva Warszawa Orlen Paliwa3 - 1Lotos Trefl GdanskLotos Trefl Gdansk
17h00Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle3 - 0BBTS Bielsko-BialaBBTS Bielsko-Biala
18h00Dafi Spolem KielceDafi Spolem Kielce3 - 2MKS MOS BedzinMKS MOS Bedzin
22 Februari 2015
17h00Czarni RadomCzarni Radom1 - 3BKS BydgoszczBKS Bydgoszcz

Detail van de uitslagen


Playoffs (Polen - 25/02/2015 - 06/05/2015)


Pre-Playoffs Plaats 5-12
25 Februari 2015
AZS OlsztynAZS Olsztyn3 - 2Verva Warszawa Orlen PaliwaVerva Warszawa Orlen Paliwa
MKS MOS BedzinMKS MOS Bedzin3 - 2BBTS Bielsko-BialaBBTS Bielsko-Biala
27 Februari 2015
AZS CzestochowaAZS Czestochowa0 - 3Dafi Spolem KielceDafi Spolem Kielce
1 Maart 2015
BBTS Bielsko-BialaBBTS Bielsko-Biala0 - 3MKS MOS BedzinMKS MOS Bedzin
Verva Warszawa Orlen PaliwaVerva Warszawa Orlen Paliwa3 - 0AZS OlsztynAZS Olsztyn
3 Maart 2015
Dafi Spolem KielceDafi Spolem Kielce3 - 0AZS CzestochowaAZS Czestochowa

Plaats 13
13 Maart 2015
AZS CzestochowaAZS Czestochowa1 - 3BBTS Bielsko-BialaBBTS Bielsko-Biala
22 Maart 2015
18h00BBTS Bielsko-BialaBBTS Bielsko-Biala0 - 3AZS CzestochowaAZS Czestochowa

Kwartfinales
25 Februari 2015
18h00Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle0 - 3PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow
18h00Czarni RadomCzarni Radom2 - 3Asseco Resovia RzeszowAsseco Resovia Rzeszow
20h30KS Cuprum LubinKS Cuprum Lubin3 - 0Jastrzebski Wegiel S.S.AJastrzebski Wegiel S.S.A
28 Februari 2015
17h00Asseco Resovia RzeszowAsseco Resovia Rzeszow3 - 0Czarni RadomCzarni Radom
17h00Jastrzebski Wegiel S.S.AJastrzebski Wegiel S.S.A3 - 1KS Cuprum LubinKS Cuprum Lubin
17h30PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow3 - 0Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle
18h00BKS BydgoszczBKS Bydgoszcz1 - 3Lotos Trefl GdanskLotos Trefl Gdansk
1 Maart 2015
17h00Jastrzebski Wegiel S.S.AJastrzebski Wegiel S.S.A3 - 2KS Cuprum LubinKS Cuprum Lubin
3 Maart 2015
20h30Lotos Trefl GdanskLotos Trefl Gdansk3 - 1BKS BydgoszczBKS Bydgoszcz

Plaats 5-12
6 Maart 2015
Dafi Spolem KielceDafi Spolem Kielce3 - 2KS Cuprum LubinKS Cuprum Lubin
7 Maart 2015
AZS OlsztynAZS Olsztyn3 - 2Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle
8 Maart 2015
Verva Warszawa Orlen PaliwaVerva Warszawa Orlen Paliwa1 - 3Czarni RadomCzarni Radom
9 Maart 2015
MKS MOS BedzinMKS MOS Bedzin1 - 3BKS BydgoszczBKS Bydgoszcz
13 Maart 2015
18h00Czarni RadomCzarni Radom0 - 3Verva Warszawa Orlen PaliwaVerva Warszawa Orlen Paliwa
18h00KS Cuprum LubinKS Cuprum Lubin3 - 0Dafi Spolem KielceDafi Spolem Kielce
14 Maart 2015
17h00BKS BydgoszczBKS Bydgoszcz3 - 1MKS MOS BedzinMKS MOS Bedzin
17 Maart 2015
18h00Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle3 - 0AZS OlsztynAZS Olsztyn

Plaats 9-12
21 Maart 2015
15h00MKS MOS BedzinMKS MOS Bedzin3 - 2Czarni RadomCzarni Radom
22 Maart 2015
17h30Dafi Spolem KielceDafi Spolem Kielce2 - 3AZS OlsztynAZS Olsztyn
28 Maart 2015
16h00AZS OlsztynAZS Olsztyn3 - 1Dafi Spolem KielceDafi Spolem Kielce
17h00Czarni RadomCzarni Radom3 - 1MKS MOS BedzinMKS MOS Bedzin

Plaats 5-8
20 Maart 2015
18h00KS Cuprum LubinKS Cuprum Lubin1 - 3Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle
18h00Verva Warszawa Orlen PaliwaVerva Warszawa Orlen Paliwa2 - 3BKS BydgoszczBKS Bydgoszcz
27 Maart 2015
18h00BKS BydgoszczBKS Bydgoszcz3 - 0Verva Warszawa Orlen PaliwaVerva Warszawa Orlen Paliwa
1 April 2015
18h00Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle3 - 0KS Cuprum LubinKS Cuprum Lubin

Halve Finale
7 Maart 2015
PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow2 - 3Lotos Trefl GdanskLotos Trefl Gdansk
8 Maart 2015
Asseco Resovia RzeszowAsseco Resovia Rzeszow3 - 1Jastrzebski Wegiel S.S.AJastrzebski Wegiel S.S.A
14 Maart 2015
20h00Lotos Trefl GdanskLotos Trefl Gdansk1 - 3PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow
17 Maart 2015
20h30Jastrzebski Wegiel S.S.AJastrzebski Wegiel S.S.A1 - 3Asseco Resovia RzeszowAsseco Resovia Rzeszow
18 Maart 2015
20h30PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow0 - 3Lotos Trefl GdanskLotos Trefl Gdansk
20 Maart 2015
18h00Asseco Resovia RzeszowAsseco Resovia Rzeszow3 - 1Jastrzebski Wegiel S.S.AJastrzebski Wegiel S.S.A
4 April 2015
20h30Lotos Trefl GdanskLotos Trefl Gdansk3 - 2PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow

Plaats 11
11 April 2015
18h00MKS MOS BedzinMKS MOS Bedzin3 - 0Dafi Spolem KielceDafi Spolem Kielce
16 April 2015
18h00Dafi Spolem KielceDafi Spolem Kielce1 - 3MKS MOS BedzinMKS MOS Bedzin

Plaats 9
11 April 2015
17h00AZS OlsztynAZS Olsztyn1 - 3Czarni RadomCzarni Radom
17 April 2015
18h00Czarni RadomCzarni Radom3 - 0AZS OlsztynAZS Olsztyn

Plaats 7
12 April 2015
17h00Verva Warszawa Orlen PaliwaVerva Warszawa Orlen Paliwa1 - 3KS Cuprum LubinKS Cuprum Lubin
17 April 2015
18h00KS Cuprum LubinKS Cuprum Lubin3 - 1Verva Warszawa Orlen PaliwaVerva Warszawa Orlen Paliwa

Plaats 5
11 April 2015
17h00Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle3 - 1BKS BydgoszczBKS Bydgoszcz
17 April 2015
18h00BKS BydgoszczBKS Bydgoszcz3 - 0
(Golden Set 15-12)
Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle

Om 3e/4e plaats
15 April 2015
18h00PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow3 - 1Jastrzebski Wegiel S.S.AJastrzebski Wegiel S.S.A
25 April 2015
14h45Jastrzebski Wegiel S.S.AJastrzebski Wegiel S.S.A0 - 3PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow
29 April 2015
20h00PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow2 - 3Jastrzebski Wegiel S.S.AJastrzebski Wegiel S.S.A
3 Mei 2015
20h00Jastrzebski Wegiel S.S.AJastrzebski Wegiel S.S.A3 - 2PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow
6 Mei 2015
20h30PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow3 - 1Jastrzebski Wegiel S.S.AJastrzebski Wegiel S.S.A

Finale
15 April 2015
20h00Asseco Resovia RzeszowAsseco Resovia Rzeszow3 - 0Lotos Trefl GdanskLotos Trefl Gdansk
24 April 2015
15h00Lotos Trefl GdanskLotos Trefl Gdansk2 - 3Asseco Resovia RzeszowAsseco Resovia Rzeszow
28 April 2015
20h00Asseco Resovia RzeszowAsseco Resovia Rzeszow3 - 1Lotos Trefl GdanskLotos Trefl Gdansk

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden