De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Polen - Olsztyn- Opgericht 1950
Algemeen klassement | Pun | GW | W | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7de | 43 | 28 | 12 | 16 | 55 | 54 | +1 |
Klassement thuis | Pun | GW | W | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8ste | 22 | 13 | 6 | 7 | 27 | 25 | +2 |
Klassement uit | Pun | GW | W | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6de | 21 | 15 | 6 | 9 | 28 | 29 | -1 |
21 Oktober 2023 - 20h30 Speeldag 1 | AZS Olsztyn (5) | 3 - 1 | KS Aluron Warta Zawiercie (POL) (12) |
24 Oktober 2023 - 18h30 Speeldag 2 | Jastrzebski Wegiel S.S.A (POL) (1) | 3 - 1 | AZS Olsztyn (9) |
28 Oktober 2023 - 13h45 Speeldag 3 | AZS Olsztyn (11) | 0 - 3 | Kedzierzyn-Kozle (POL) (4) |
4 November 2023 - 14h45 Speeldag 4 | AZS PWSZ Nysa (POL) (12) | 2 - 3 | AZS Olsztyn (9) |
15 November 2023 - 18h30 Speeldag 6 | AZS Olsztyn (9) | 3 - 1 | KS Norwid Czestochowa (POL) (14) |
18 November 2023 - 14h45 Speeldag 7 | Asseco Resovia Rzeszow (POL) (6) | 3 - 0 | AZS Olsztyn (10) |
27 November 2023 - 17h30 Speeldag 8 | AZS Olsztyn (9) | 3 - 0 | GKS Katowice (POL) (15) |
1 December 2023 - 20h30 Speeldag 9 | Czarni Radom (POL) (16) | 0 - 3 | AZS Olsztyn (8) |
6 December 2023 - 21h00 Speeldag 10 | AZS Olsztyn (9) | 2 - 3 | Barkom Lviv (UKR) (12) |
9 December 2023 - 20h30 Speeldag 11 | KS Cuprum Lubin (POL) (14) | 0 - 3 | AZS Olsztyn (9) |
17 December 2023 - 17h30 Speeldag 12 | AZS Olsztyn (8) | 2 - 3 | KS Cuprum Lubin (POL) (14) |
23 December 2023 - 17h30 Speeldag 13 | Lotos Trefl Gdansk (POL) (5) | 3 - 0 | AZS Olsztyn (8) |
30 December 2023 - 17h30 Speeldag 5 | AZS Olsztyn (11) | 1 - 3 | PGE Skra Belchatow (POL) (9) |
2 Januari 2024 - 15h45 Speeldag 14 | AZS Olsztyn (7) | 3 - 0 | Projekt Warszawa (POL) (1) |
7 Januari 2024 - 17h30 Speeldag 15 | Slepsk Suwalki (POL) (12) | 3 - 1 | AZS Olsztyn (9) |
13 Januari 2024 - 17h30 Speeldag 16 | KS Aluron Warta Zawiercie (POL) (2) | 3 - 2 | AZS Olsztyn (9) |
20 Januari 2024 - 14h45 Speeldag 17 | AZS Olsztyn (10) | 0 - 3 | Jastrzebski Wegiel S.S.A (POL) (1) |
25 Januari 2024 - 15h45 Speeldag 18 | Kedzierzyn-Kozle (POL) (6) | 3 - 2 | AZS Olsztyn (10) |
29 Januari 2024 - 17h30 Speeldag 19 | AZS Olsztyn (10) | 2 - 3 | AZS PWSZ Nysa (POL) (9) |
2 Februari 2024 - 17h30 Speeldag 20 | PGE Skra Belchatow (POL) (10) | 0 - 3 | AZS Olsztyn (8) |
7 Februari 2024 - 20h30 Speeldag 20 | KS Norwid Czestochowa (POL) (13) | 0 - 3 | AZS Olsztyn (8) |
7 Februari 2024 - 20h30 Speeldag 21 | KS Norwid Czestochowa (POL) (15) | 0 - 3 | AZS Olsztyn (7) |
17 Februari 2024 - 14h45 Speeldag 22 | AZS Olsztyn (7) | 3 - 1 | Asseco Resovia Rzeszow (POL) (4) |
26 Februari 2024 - 17h30 Speeldag 23 | GKS Katowice (POL) (13) | 3 - 2 | AZS Olsztyn (7) |
5 Maart 2024 - 18h20 Speeldag 24 | AZS Olsztyn (7) | 3 - 1 | Czarni Radom (POL) (16) |
9 Maart 2024 - 20h30 Speeldag 25 | Barkom Lviv (UKR) (11) | 3 - 0 | AZS Olsztyn (7) |
18 Maart 2024 - 17h30 Speeldag 26 | AZS Olsztyn (7) | 2 - 3 | KS Cuprum Lubin (POL) (13) |
23 Maart 2024 - 18h00 Speeldag 27 | LUK Politechnika Lublin (POL) (6) | - | AZS Olsztyn (7) |
24 Maart 2024 - 14h45 Speeldag 27 | KS Cuprum Lubin (POL) (12) | 3 - 2 | AZS Olsztyn (7) |
30 Maart 2024 - 17h30 | AZS Olsztyn (7) | - | Lotos Trefl Gdansk (POL) (5) |
3 April 2024 - 18h00 | Projekt Warszawa (POL) | - | AZS Olsztyn |
6 April 2024 - 18h00 | AZS Olsztyn | - | Slepsk Suwalki (POL) |