De site voor alle sporten

Menu
AZS Olsztyn

Volleybal - AZS Olsztyn

PolenPolen - Olsztyn- Opgericht 1950

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

AZS Olsztyn - Uitslagen

Plusliga - Polen Division 1 - Regulier Seizoen - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
6de189722315+8
Klassement thuisPunGWWVDVDTDS
8ste733095+4
Klassement uitPunGWWVDVDTDS
2de116421410+4
26 Oktober 2019 - 14h45
Speeldag 1
AZS Olsztyn (5)AZS Olsztyn3 - 2Czarni RadomCzarni Radom (9)
30 Oktober 2019 - 20h30
Speeldag 2
KS Aluron Warta Zawiercie (5)KS Aluron Warta Zawiercie3 - 1AZS OlsztynAZS Olsztyn (9)
2 November 2019 - 14h45
Speeldag 3
Asseco Resovia Rzeszow (12)Asseco Resovia Rzeszow1 - 3AZS OlsztynAZS Olsztyn (6)
8 November 2019 - 20h30
Speeldag 4
AZS Olsztyn (5)AZS Olsztyn3 - 2GKS KatowiceGKS Katowice (9)
12 November 2019 - 17h30
Speeldag 12
Jastrzebski Wegiel S.S.A (5)Jastrzebski Wegiel S.S.A0 - 3AZS OlsztynAZS Olsztyn (4)
17 November 2019 - 14h45
Speeldag 5
Lotos Trefl Gdansk (10)Lotos Trefl Gdansk1 - 3AZS OlsztynAZS Olsztyn (4)
23 November 2019 - 14h45
Speeldag 6
Slepsk Suwalki (10)Slepsk Suwalki3 - 1AZS OlsztynAZS Olsztyn (5)
27 November 2019 - 18h00
Speeldag 7
AZS Olsztyn (5)AZS Olsztyn3 - 1KS Cuprum LubinKS Cuprum Lubin (12)
2 December 2019 - 17h30
Speeldag 8
BKS Bydgoszcz (13)BKS Bydgoszcz2 - 3AZS OlsztynAZS Olsztyn (5)
7 December 2019 - 18h00
Speeldag 9
AZS OlsztynAZS Olsztyn - MKS MOS BedzinMKS MOS Bedzin
14 December 2019 - 18h00
Speeldag 10
Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle - AZS OlsztynAZS Olsztyn
21 December 2019 - 18h00
Speeldag 11
AZS OlsztynAZS Olsztyn - Verva Warszawa Orlen PaliwaVerva Warszawa Orlen Paliwa
4 Januari 2020 - 18h00
Speeldag 13
AZS Olsztyn (6)AZS Olsztyn - PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow (5)
11 Januari 2020 - 18h00
Speeldag 14
Czarni Radom (8)Czarni Radom - AZS OlsztynAZS Olsztyn (6)
18 Januari 2020 - 18h00
Speeldag 15
AZS OlsztynAZS Olsztyn - KS Aluron Warta ZawiercieKS Aluron Warta Zawiercie
22 Januari 2020 - 18h00
Speeldag 16
AZS OlsztynAZS Olsztyn - Asseco Resovia RzeszowAsseco Resovia Rzeszow
25 Januari 2020 - 18h00
Speeldag 17
GKS KatowiceGKS Katowice - AZS OlsztynAZS Olsztyn
1 Februari 2020 - 18h00
Speeldag 18
AZS OlsztynAZS Olsztyn - Lotos Trefl GdanskLotos Trefl Gdansk
15 Februari 2020 - 18h00
Speeldag 19
AZS OlsztynAZS Olsztyn - Slepsk SuwalkiSlepsk Suwalki
22 Februari 2020 - 18h00
Speeldag 20
KS Cuprum LubinKS Cuprum Lubin - AZS OlsztynAZS Olsztyn
26 Februari 2020 - 18h00
Speeldag 21
AZS OlsztynAZS Olsztyn - BKS BydgoszczBKS Bydgoszcz
29 Februari 2020 - 18h00
Speeldag 22
MKS MOS BedzinMKS MOS Bedzin - AZS OlsztynAZS Olsztyn
7 Maart 2020 - 18h00
Speeldag 23
AZS OlsztynAZS Olsztyn - Kedzierzyn-KozleKedzierzyn-Kozle
14 Maart 2020 - 19h00
Speeldag 24
Verva Warszawa Orlen PaliwaVerva Warszawa Orlen Paliwa - AZS OlsztynAZS Olsztyn
18 Maart 2020 - 19h00
Speeldag 25
AZS OlsztynAZS Olsztyn - Jastrzebski Wegiel S.S.AJastrzebski Wegiel S.S.A
21 Maart 2020 - 19h00
Speeldag 26
PGE Skra BelchatowPGE Skra Belchatow - AZS OlsztynAZS Olsztyn

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden