De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
13/05 - 15/05 | Luxembourg City | WK - Kwalificatiewedstrijden Europese Zone Heren - Eerste Ronde - Groep A | Luxemburg |
20/05 - 22/05 | Reykjavik | WK - Kwalificatiewedstrijden Europese Zone Heren - Eerste Ronde - Groep B | Cyprus |
23/05 - 25/05 | Tórshavn | WK - Kwalificatiewedstrijden Dames Europese Zone - Eerste Ronde - Groep A | Cyprus |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
24/06 - 26/06 | Luxembourg City | WK - Kwalificatiewedstrijden Dames Europese Zone - Eerste Ronde - Groep B | Ijsland |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
24/09 - 25/09 | ITA | Supercoppa Italiana | Modena Volley |
27/09/2016 - 08/04/2017 | RUS | Russische Super League Heren - Regulier Seizoen | Zenit Kazan |
30/09/2016 - 02/04/2017 | POL | Plusliga - Polen Division 1 - Regulier Seizoen | Kedzierzyn-Kozle |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/11 - 05/11 | Internationaal | Champions League Dames - Tweede Ronde | Beëindigd |
01/11 - 09/11 | Internationaal | Champions League Heren - Tweede Ronde | Beëindigd |
01/11/2016 - 12/02/2017 | BEL | Belgische Beker Dames | Asterix Avo Beveren |
06/11/2016 - 11/03/2017 | FRA | Franse F.A. Cup Heren | Ajaccio GFC |
08/11/2016 - 27/03/2017 | AZE | Azerbeidzjan Division 1 Dames - Super League | Telekom Baku |
08/11/2016 - 16/04/2017 | Internationaal | Challenge Cup Heren | Fakel Novy Urengoi |
09/11/2016 - 12/02/2017 | BEL | Belgische Beker Heren | Knack Roeselare |
15/11 - 19/11 | Internationaal | Champions League Dames - Derde Ronde | Beëindigd |
16/11 - 20/11 | Internationaal | Champions League Heren - Derde Ronde | Beëindigd |
22/11/2016 - 11/03/2017 | FRA | Franse F.A. Cup Dames | Pays d'Aix Venelles |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
24/01 - 28/01 | GRE | Griekenland League Cup - Finaleronde | Olympiacos Piraeus |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
08/02 - 19/03 | GRE | Griekenland Beker | Olympiacos Piraeus |
18/02 - 25/03 | CZE | Tsjechische Division 1 Dames - Degradatiepoule | Královo Pole Brno |
18/02 - 25/03 | CZE | Tsjechische Division 1 Dames - Kampioenspoule | VK Prostejov |
24/02 - 26/02 | ESP | Copa del Rey | Club Voley Palma |
25/02 - 29/04 | RUS | Russische Super League Dames - Playoffs | Dynamo Moscow |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
19/07 - 23/07 | Kortrijk | WK - Kwalificatiewedstrijden Europese Zone Heren - Derde Ronde | België |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
22/08 - 27/08 | Rotterdam | WK - Kwalificatiewedstrijden Dames Europese Zone - Derde Ronde | Nederland |