De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - UEFA Europa League - Derde Ronde - 2020/2021 - Gedetailleerde uitslagen

Voetbal - UEFA Europa League - Derde Ronde - 2020/2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Home

Gedetailleerde uitslagen

23 September 2020 - 24 September 2020

Uitslagen - - Derde Ronde 2020/2021

23 September 2020
18h00Apollon Limassol (CYP)Apollon Limassol0 - 5Lech PoznanLech Poznan (POL)
24 September 2020
16h00FC Ararat-Armenia (ARM)FC Ararat-Armenia1 - 0 verlengingenNK MIK CM CeljeNK MIK CM Celje (SLO)
17h30KuPS Kuopio (FIN)KuPS Kuopio2 - 0FK Suduva MarijampoleFK Suduva Marijampole (LTU)
18h00Viktoria Plzen (CZE)Viktoria Plzen3 - 0SonderjyskESonderjyskE (DEN)
18h00MOL Vidi FC (HUN)MOL Vidi FC0 - 0 (4 str 1)Stade de ReimsStade de Reims (FRA)
18h30FC Rostov (RUS)FC Rostov1 - 2Maccabi HaïfaMaccabi Haïfa (ISR)
19h00Malmö FF (SWE)Malmö FF5 - 0NK Lokomotiva ZagrebNK Lokomotiva Zagreb (CRO)
19h00CSKA Sofia (BUL)CSKA Sofia3 - 1B36 TórshavnB36 Tórshavn (FAR)
19h00Sporting Charleroi (BEL)Sporting Charleroi2 - 1 verlengingenFK Partizan BelgradFK Partizan Belgrad (SRB)
19h00NS Mura (SLO)NS Mura1 - 5PSV EindhovenPSV Eindhoven (NED)
19h00BK Rosenborg Trondheim (NOR)BK Rosenborg Trondheim1 - 0AlanyasporAlanyaspor (TUR)
19h00Besiktas Istanbul (TUR)Besiktas Istanbul1 - 1 (2 str 4)Rio AveRio Ave (POR)
19h00Djurgårdens IF (SWE)Djurgårdens IF0 - 1CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj (ROU)
19h00FC Floriana (MLT)FC Floriana0 - 0 (2 str 4)FC Flora TallinnFC Flora Tallinn (EST)
19h00Riga FC (LAT)Riga FC0 - 1Celtic GlasgowCeltic Glasgow (SCO)
19h30Hapoel Be'er Shevah (ISR)Hapoel Be'er Shevah3 - 0MotherwellMotherwell (SCO)
19h30Steaua Bucuresti (ROU)Steaua Bucuresti0 - 2Slovan LiberecSlovan Liberec (CZE)
20h00KI Klaksvik (FAR)KI Klaksvik6 - 1Dinamo TbilisiDinamo Tbilisi (GEO)
20h00FC Copenhagen (DEN)FC Copenhagen3 - 0Piast GliwicePiast Gliwice (POL)
20h00Apoel FC Nicosia (CYP)Apoel FC Nicosia2 - 2 (4 str 2)HSK Zrinjski MostarHSK Zrinjski Mostar (BIH)
20h00Galatasaray (TUR)Galatasaray2 - 0Hajduk SplitHajduk Split (CRO)
20h00Granada CF (ESP)Granada CF2 - 0FC Lokomotiv TbilissiFC Lokomotiv Tbilissi (GEO)
20h00Standard Luik (BEL)Standard Luik2 - 1 verlengingenVojvodina Novi-SadVojvodina Novi-Sad (SRB)
20h00FC Sarajevo (BIH)FC Sarajevo2 - 1Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
20h00FK Shkëndija (MAC)FK Shkëndija1 - 3Tottenham Hotspur FCTottenham Hotspur FC (ENG)
20h00FC Sheriff Tiraspol (MDA)FC Sheriff Tiraspol1 - 1 (3 str 5)Dundalk FCDundalk FC (IRL)
20h15VfL Wolfsburg (GER)VfL Wolfsburg2 - 0FC Desna ChernihivFC Desna Chernihiv (UKR)
20h30LASK Linz (AUT)LASK Linz7 - 0DAC Dunajska StredaDAC Dunajska Streda (SVK)
20h30AC Milan (ITA)AC Milan3 - 2FK Bodø/GlimtFK Bodø/Glimt (NOR)
20h30FC Basel (SUI)FC Basel3 - 2Anorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta (CYP)
20h30Legia Warsaw (POL)Legia Warsaw2 - 0KF DritaKF Drita (KOS)
20h30FC Saint-Gallen (SUI)FC Saint-Gallen0 - 1AEK AthensAEK Athens (GRE)
20h45HNK Rijeka (CRO)HNK Rijeka2 - 0 verlengingenFC Kolos KovalivkaFC Kolos Kovalivka (UKR)
21h00Sporting Lisbon (POR)Sporting Lisbon1 - 0AberdeenAberdeen (SCO)
21h00Willem II (NED)Willem II0 - 4Glasgow RangersGlasgow Rangers (SCO)

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden