De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Beker van Roemenië - 2020/2021 - Home

Voetbal - Beker van Roemenië - 2020/2021 - Home

Keuze van een seizoen :

Roemenië

Home

Beker van Roemenië 2020/2021 - Home

RoemeniëRoemenië - 20 Oktober 2020 - 22 Mei 2021

WinnaarCS Universitatea Craiova : CS Universitatea Craiova


Vierde ronde
20 Oktober 2020
13h30CSS SlatinaCSS Slatina0 - 0 (8 str 9)Turris-Oltul Turnu MagureleTurris-Oltul Turnu Magurele
13h30CSO FiliasiCSO Filiasi0 - 4CS Universitatea CraiovaCS Universitatea Craiova
13h30CS Soimii LipovaCS Soimii Lipova0 - 1Ripensia TimisoaraRipensia Timisoara
13h30CSC 1599 SelimbarCSC 1599 Selimbar0 - 3 (forfait)Universitatea ClujUniversitatea Cluj
13h30Progresul SpartacProgresul Spartac3 - 2 verlengingenRapid BucurestiRapid Bucuresti
21 Oktober 2020
13h30SR BrasovSR Brasov0 - 1 verlengingenFK Miercurea CiucFK Miercurea Ciuc
13h30ACS Somuz FalticeniACS Somuz Falticeni0 - 4Ceahlaul Piatra NeamtCeahlaul Piatra Neamt
13h30FC Metaloglobus BucurestiFC Metaloglobus Bucuresti1 - 2 verlengingenPetrolul PloiestiPetrolul Ploiesti
13h30ACS Husana HusiACS Husana Husi1 - 0CSM FocsaniCSM Focsani
13h30CS Viitorul DaestiCS Viitorul Daesti1 - 2 verlengingenACS Viitorul Pandurii Târgu JiuACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu
13h30CS Concordia ChiajnaCS Concordia Chiajna1 - 0CS MioveniCS Mioveni
13h30CF BrailaCF Braila1 - 2Gloria BuzauGloria Buzau
13h30CS Axiopolis CernavodaCS Axiopolis Cernavoda1 - 1 (3 str 5)FCV Farul ConstantaFCV Farul Constanta
13h30ACS Mostistea UlmuACS Mostistea Ulmu1 - 2FC Dunarea CalarasiFC Dunarea Calarasi
13h30ACS GhirodaACS Ghiroda3 - 4 verlengingenASU Politehnica TimisoaraASU Politehnica Timisoara
13h30CSC SânmartinCSC Sânmartin4 - 3ACS Comuna ReceaACS Comuna Recea

1/16de finales
27 November 2020
17h00FC Chindia TârgovisteFC Chindia Târgoviste1 - 1 (4 str 2)FC HermannstadtFC Hermannstadt
19h45Progresul SpartacProgresul Spartac0 - 5CS Universitatea CraiovaCS Universitatea Craiova
28 November 2020
10h00Turris-Oltul Turnu MagureleTurris-Oltul Turnu Magurele1 - 0Sepsi OSK Sfântu GheorgheSepsi OSK Sfântu Gheorghe
11h00CSC SânmartinCSC Sânmartin0 - 1FC Dunarea CalarasiFC Dunarea Calarasi
12h15FC U Craiova 1948FC U Craiova 19481 - 3ASU Politehnica TimisoaraASU Politehnica Timisoara
12h30CS Concordia ChiajnaCS Concordia Chiajna0 - 2FC BotosaniFC Botosani
12h30ACS Viitorul Pandurii Târgu JiuACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu1 - 0FC Arges PitestiFC Arges Pitesti
12h30FCV Farul ConstantaFCV Farul Constanta2 - 1FC Academica ClinceniFC Academica Clinceni
17h00Ceahlaul Piatra NeamtCeahlaul Piatra Neamt1 - 2Petrolul PloiestiPetrolul Ploiesti
19h45Dinamo BucarestiDinamo Bucaresti3 - 0Viitorul ConstantaViitorul Constanta
29 November 2020
11h15Ripensia TimisoaraRipensia Timisoara1 - 5FC Astra GiurgiuFC Astra Giurgiu
12h30ACS Husana HusiACS Husana Husi2 - 8Universitatea ClujUniversitatea Cluj
16h30FC VoluntariFC Voluntari0 - 6Gaz Metan MediasGaz Metan Medias
19h30CSM Politehnica IasiCSM Politehnica Iasi1 - 0CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj
30 November 2020
13h00FK Miercurea CiucFK Miercurea Ciuc0 - 2UTA AradUTA Arad
19h45Gloria BuzauGloria Buzau0 - 3 (Federatie besluit)Steaua BucurestiSteaua Bucuresti

Achtste finales
9 Februari 2021
16h45FC Dunarea CalarasiFC Dunarea Calarasi3 - 0Turris-Oltul Turnu MagureleTurris-Oltul Turnu Magurele
18h00Petrolul PloiestiPetrolul Ploiesti3 - 0CSM Politehnica IasiCSM Politehnica Iasi
10 Februari 2021
13h30FCV Farul ConstantaFCV Farul Constanta0 - 3FC Chindia TârgovisteFC Chindia Târgoviste
16h15Universitatea ClujUniversitatea Cluj2 - 1UTA AradUTA Arad
19h30Dinamo BucarestiDinamo Bucaresti1 - 0Steaua BucurestiSteaua Bucuresti
11 Februari 2021
14h00ACS Viitorul Pandurii Târgu JiuACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu1 - 0Gaz Metan MediasGaz Metan Medias
16h45ASU Politehnica TimisoaraASU Politehnica Timisoara1 - 2FC Astra GiurgiuFC Astra Giurgiu
19h30FC BotosaniFC Botosani0 - 1CS Universitatea CraiovaCS Universitatea Craiova

Kwartfinales
2 Maart 2021
19h30FC Chindia TârgovisteFC Chindia Târgoviste0 - 1CS Universitatea CraiovaCS Universitatea Craiova
3 Maart 2021
16h30Universitatea ClujUniversitatea Cluj1 - 3ACS Viitorul Pandurii Târgu JiuACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu
19h30Petrolul PloiestiPetrolul Ploiesti0 - 3FC Astra GiurgiuFC Astra Giurgiu
4 Maart 2021
19h00FC Dunarea CalarasiFC Dunarea Calarasi1 - 3Dinamo BucarestiDinamo Bucaresti

Halve Finale
13 April 2021
18h00FC Astra GiurgiuFC Astra Giurgiu1 - 0Dinamo BucarestiDinamo Bucaresti
14 April 2021
18h00CS Universitatea CraiovaCS Universitatea Craiova3 - 0ACS Viitorul Pandurii Târgu JiuACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu
11 Mei 2021
19h15Dinamo BucarestiDinamo Bucaresti1 - 0 (4 str 5)FC Astra GiurgiuFC Astra Giurgiu
12 Mei 2021
19h30ACS Viitorul Pandurii Târgu JiuACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu2 - 2CS Universitatea CraiovaCS Universitatea Craiova

Finale
22 Mei 2021
19h30FC Astra GiurgiuFC Astra Giurgiu2 - 3 verlengingenCS Universitatea CraiovaCS Universitatea Craiova

Detail van de uitslagen


Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 1
    • Aantal speeldagen : 6
    • Wedstrijden : 49
    • Thuiszeges : 18 (37 %)
    • Overwinningen uit : 30 (61 %)
    • Gelijke spelen : 1 (2 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 2de (53 doelpunten)
    • Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd : 2.96
    • Gemiddeld aantal doelpunten per thuiswedstrijd : 1.08
    • Gemiddeld aantal doelpunten per uitwedstrijd : 1.88
    • Totaal aantal doelpunten : 145
    • Gemiddeld aantal doelpunten per speeldag : 24.17
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1CS Universitatea Craiova6
    2ACS Viitorul Pandurii T&ac.4
    3Dinamo Bucaresti4
    4FC Astra Giurgiu4
    5FC Dunarea Calarasi3
    6Petrolul Ploiesti3
    Gelijke spelen
    1ACS Viitorul Pandurii T&ac.1
    2CS Universitatea Craiova1
    3ACS Comuna Recea0
    4ACS Ghiroda0
    5ACS Husana Husi0
    6ACS Mostistea Ulmu0
    Nederlagen
    1FC Astra Giurgiu2
    2ACS Comuna Recea1
    3ACS Ghiroda1
    4ACS Husana Husi1
    5ACS Mostistea Ulmu1
    6ACS Somuz Falticeni1

    Thuiszeges
    1Dinamo Bucaresti3
    2ACS Viitorul Pandurii T&ac.2
    3ACS Husana Husi1
    4CS Concordia Chiajna1
    5CS Universitatea Craiova1
    6CSC Sânmartin1
    Gelijke spelen thuis
    1ACS Viitorul Pandurii T&ac.1
    2ACS Comuna Recea0
    3ACS Ghiroda0
    4ACS Husana Husi0
    5ACS Mostistea Ulmu0
    6ACS Somuz Falticeni0
    Thuisnederlagen
    1ACS Ghiroda1
    2ACS Husana Husi1
    3ACS Mostistea Ulmu1
    4ACS Somuz Falticeni1
    5ASU Politehnica Timisoara1
    6CF Braila1

    Overwinningen uit
    1CS Universitatea Craiova5
    2FC Astra Giurgiu3
    3ACS Viitorul Pandurii T&ac.2
    4ASU Politehnica Timisoara2
    5FC Dunarea Calarasi2
    6Petrolul Ploiesti2
    Gelijke spelen buitenshuis
    1CS Universitatea Craiova1
    2ACS Comuna Recea0
    3ACS Ghiroda0
    4ACS Husana Husi0
    5ACS Mostistea Ulmu0
    6ACS Somuz Falticeni0
    Uitnederlagen
    1ACS Comuna Recea1
    2ACS Viitorul Pandurii T&ac.1
    3CFR 1907 Cluj1
    4CS Mioveni1
    5CSM Focsani1
    6CSM Politehnica Iasi1
  • Matchresultaten

    1-0918 %1-2612 %0-1510 %
    3-048 %0-348 %1-336 %
    2-124 %1-124 %0-424 %
    0-224 %4-312 %3-412 %
    3-212 %2-812 %2-312 %
    2-212 %1-512 %0-612 %
    0-512 %0-012 %

Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden