De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Beker van Roemenië - 2021/2022 - Home

Voetbal - Beker van Roemenië - 2021/2022 - Home

Keuze van een seizoen :

Roemenië

Home

Beker van Roemenië 2021/2022 - Home

RoemeniëRoemenië - 7 September 2021 - 1 December 2021


Vierde ronde
7 September 2021
15h30AFC Odorheiu Secuiesc (ROU)AFC Odorheiu Secuiesc0 - 0 (1 str 3)FC HermannstadtFC Hermannstadt (ROU)
15h30CS Soimii Lipova (ROU)CS Soimii Lipova1 - 2ASU Politehnica TimisoaraASU Politehnica Timisoara (ROU)
15h30ACS Somuz Falticeni (ROU)ACS Somuz Falticeni1 - 0CS Aerostar BacauCS Aerostar Bacau (ROU)
15h30CS Hunedoara (ROU)CS Hunedoara2 - 2 (6 str 5)CSC 1599 SelimbarCSC 1599 Selimbar (ROU)
15h30CSO Filiasi (ROU)CSO Filiasi3 - 2ACS Viitorul Pandurii Târgu JiuACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu (ROU)
8 September 2021
15h30Unirea Bascov (ROU)Unirea Bascov0 - 1CSS SlatinaCSS Slatina (ROU)
15h30CS Tunari (ROU)CS Tunari0 - 1CS Concordia ChiajnaCS Concordia Chiajna (ROU)
15h30ACS Recolta Gheorghe Doja (ROU)ACS Recolta Gheorghe Doja0 - 5FC BuzauFC Buzau (ROU)
15h30ACS Husana Husi (ROU)ACS Husana Husi0 - 1CSM Politehnica IasiCSM Politehnica Iasi (ROU)
15h30CS Navodari (ROU)CS Navodari0 - 6FC Unirea SloboziaFC Unirea Slobozia (ROU)
15h30FC Unirea Dej (ROU)FC Unirea Dej0 - 1CS Minaur Baia MareCS Minaur Baia Mare (ROU)
15h30CSM Resita (ROU)CSM Resita1 - 2Ripensia TimisoaraRipensia Timisoara (ROU)
15h30FC Dunarea Calarasi (ROU)FC Dunarea Calarasi1 - 0FC Astra GiurgiuFC Astra Giurgiu (ROU)
15h30CF Braila (ROU)CF Braila1 - 2 verlengingenPetrolul PloiestiPetrolul Ploiesti (ROU)
15h30SR Brasov (ROU)SR Brasov2 - 6FK Miercurea CiucFK Miercurea Ciuc (ROU)
15h30CAO 1910 Oradea (ROU)CAO 1910 Oradea2 - 1Universitatea ClujUniversitatea Cluj (ROU)

1/16de finales
21 September 2021
14h00ACS Somuz Falticeni (ROU)ACS Somuz Falticeni1 - 4FC VoluntariFC Voluntari (ROU)
15h00CS Minaur Baia Mare (ROU)CS Minaur Baia Mare3 - 1CSM Politehnica IasiCSM Politehnica Iasi (ROU)
17h45Petrolul Ploiesti (ROU)Petrolul Ploiesti0 - 1FC U Craiova 1948FC U Craiova 1948 (ROU)
20h30CS Mioveni (ROU)CS Mioveni0 - 0 (4 str 5)Rapid BucurestiRapid Bucuresti (ROU)
22 September 2021
14h00FC Arges Pitesti (ROU)FC Arges Pitesti0 - 0 (4 str 2)FC BotosaniFC Botosani (ROU)
15h30CS Concordia Chiajna (ROU)CS Concordia Chiajna0 - 1 verlengingenGaz Metan MediasGaz Metan Medias (ROU)
15h30FC Unirea Slobozia (ROU)FC Unirea Slobozia0 - 1ASU Politehnica TimisoaraASU Politehnica Timisoara (ROU)
15h30FK Miercurea Ciuc (ROU)FK Miercurea Ciuc0 - 1FC Chindia TârgovisteFC Chindia Târgoviste (ROU)
15h30CAO 1910 Oradea (ROU)CAO 1910 Oradea0 - 1FC HermannstadtFC Hermannstadt (ROU)
15h30CSS Slatina (ROU)CSS Slatina1 - 2FC Dunarea CalarasiFC Dunarea Calarasi (ROU)
15h30FC Buzau (ROU)FC Buzau2 - 1 verlengingenFC Academica ClinceniFC Academica Clinceni (ROU)
17h00FCV Farul Constanta (ROU)FCV Farul Constanta0 - 1Sepsi OSK Sfântu GheorgheSepsi OSK Sfântu Gheorghe (ROU)
20h00CS Hunedoara (ROU)CS Hunedoara3 - 5 verlengingenSteaua BucurestiSteaua Bucuresti (ROU)
23 September 2021
15h00CSO Filiasi (ROU)CSO Filiasi1 - 0UTA AradUTA Arad (ROU)
17h45Ripensia Timisoara (ROU)Ripensia Timisoara0 - 1Dinamo BucarestiDinamo Bucaresti (ROU)
20h30CS Universitatea Craiova (ROU)CS Universitatea Craiova1 - 0CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj (ROU)

Achtste finales
26 Oktober 2021
14h00CSO Filiasi (ROU)CSO Filiasi2 - 2 (4 str 3)FC HermannstadtFC Hermannstadt (ROU)
17h00Gaz Metan Medias (ROU)Gaz Metan Medias0 - 1FC Chindia TârgovisteFC Chindia Târgoviste (ROU)
20h00Dinamo Bucaresti (ROU)Dinamo Bucaresti1 - 2FC Arges PitestiFC Arges Pitesti (ROU)
27 Oktober 2021
17h00CS Minaur Baia Mare (ROU)CS Minaur Baia Mare0 - 4CS Universitatea CraiovaCS Universitatea Craiova (ROU)
20h00FC Voluntari (ROU)FC VoluntariUitgesteldSteaua BucurestiSteaua Bucuresti (ROU)
28 Oktober 2021
14h00FC Buzau (ROU)FC Buzau3 - 0FC Dunarea CalarasiFC Dunarea Calarasi (ROU)
17h00FC U Craiova 1948 (ROU)FC U Craiova 19480 - 1Sepsi OSK Sfântu GheorgheSepsi OSK Sfântu Gheorghe (ROU)
20h00ASU Politehnica Timisoara (ROU)ASU Politehnica Timisoara2 - 0Rapid BucurestiRapid Bucuresti (ROU)

Kwartfinales
30 November 2021
19h30FC Chindia Târgoviste (ROU)FC Chindia Târgoviste1 - 2Sepsi OSK Sfântu GheorgheSepsi OSK Sfântu Gheorghe (ROU)
1 December 2021
14h30FC Buzau (ROU)FC Buzau0 - 1FC VoluntariFC Voluntari (ROU)
17h30ASU Politehnica Timisoara (ROU)ASU Politehnica Timisoara0 - 0 (4 str 5)FC Arges PitestiFC Arges Pitesti (ROU)
2 December 2021
19h30CSO Filiasi (ROU)CSO Filiasi0 - 3CS Universitatea CraiovaCS Universitatea Craiova (ROU)

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden