De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Beker van Roemenië - 2018/2019 - Home

Voetbal - Beker van Roemenië - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Roemenië

Home

Beker van Roemenië - Home

RoemeniëRoemenië - 11 September 2018 - 23 April 2019


Vierde ronde (18/09/2018)
11 September 2018
15h30CSM FocsaniCSM Focsani0 - 3 verlengingenCS Sporting LiestiCS Sporting Liesti
15h30CS TunariCS Tunari0 - 2FC Academica ClinceniFC Academica Clinceni
15h30FC Gloria Lunca Teuz CermeiFC Gloria Lunca Teuz Cermei1 - 4CS Luceafarul OradeaCS Luceafarul Oradea
15h30FC Unirea Alba IuliaFC Unirea Alba Iulia2 - 2 (5 str 3)CD Industria Galda de JosCD Industria Galda de Jos
18h00Turris-Oltul Turnu MagureleTurris-Oltul Turnu Magurele3 - 2CS BalotestiCS Balotesti
18h30Rapid BucurestiRapid Bucuresti2 - 1ASC Daco-Getica BucurestiASC Daco-Getica Bucuresti
12 September 2018
15h30Pandurii Târgu JiuPandurii Târgu Jiu1 - 3CS MioveniCS Mioveni
15h30CSM LugojCSM Lugoj1 - 2ACS EnergeticianulACS Energeticianul
15h30CSS SlatinaCSS Slatina2 - 0FC Arges PitestiFC Arges Pitesti
15h30UTA AradUTA Arad2 - 1ACS Poli TimisoaraACS Poli Timisoara
15h30FC Unirea SloboziaFC Unirea Slobozia2 - 3CS Sportul SnagovCS Sportul Snagov
15h30Progresul SpartacProgresul Spartac2 - 0CS Metaloglobus BucurestiCS Metaloglobus Bucuresti
15h30CS Axiopolis CernavodaCS Axiopolis Cernavoda2 - 2 (1 str 4)CF BrailaCF Braila
15h30CSM Bucovina RadautiCSM Bucovina Radauti2 - 0 verlengingenCS Stiinta MiroslavaCS Stiinta Miroslava
18h00Ripensia TimisoaraRipensia Timisoara1 - 2 verlengingenASU Politehnica TimisoaraASU Politehnica Timisoara
13 September 2018
15h30ACS Comuna ReceaACS Comuna Recea1 - 3Universitatea ClujUniversitatea Cluj
15h30FK Miercurea CiucFK Miercurea Ciuc3 - 2CS Aerostar BacauCS Aerostar Bacau
18 September 2018
14h00Flacara MoreniFlacara Moreni1 - 2FC Chindia TârgovisteFC Chindia Târgoviste

1/16de finales (27/09/2018)
25 September 2018
15h00FC VoluntariFC Voluntari2 - 1FC BotosaniFC Botosani
15h30FK Miercurea CiucFK Miercurea Ciuc2 - 1ACS EnergeticianulACS Energeticianul
17h45CS Sportul SnagovCS Sportul Snagov0 - 2FC U Craiova 1948FC U Craiova 1948
18h00ASU Politehnica TimisoaraASU Politehnica Timisoara1 - 1 (2 str 4)Sepsi OSK Sfântu GheorgheSepsi OSK Sfântu Gheorghe
20h30CF BrailaCF Braila1 - 3Dinamo BucarestiDinamo Bucaresti
26 September 2018
15h00UTA AradUTA Arad3 - 3 (3 str 5)CSM Politehnica IasiCSM Politehnica Iasi
15h30CS Sporting LiestiCS Sporting Liesti0 - 3CS MioveniCS Mioveni
15h30Progresul SpartacProgresul Spartac0 - 1Universitatea ClujUniversitatea Cluj
15h30FC Academica ClinceniFC Academica Clinceni0 - 2FC HermannstadtFC Hermannstadt
15h30CSS SlatinaCSS Slatina0 - 2FC Dunarea CalarasiFC Dunarea Calarasi
17h45CS Concordia ChiajnaCS Concordia Chiajna0 - 3Viitorul ConstantaViitorul Constanta
20h30FC Chindia TârgovisteFC Chindia Târgoviste0 - 1CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj
27 September 2018
15h00CS Luceafarul OradeaCS Luceafarul Oradea1 - 5FC Astra GiurgiuFC Astra Giurgiu
15h30CSM Bucovina RadautiCSM Bucovina Radauti1 - 1 (7 str 8)Gaz Metan MediasGaz Metan Medias
17h45Rapid BucurestiRapid Bucuresti0 - 2Turris-Oltul Turnu MagureleTurris-Oltul Turnu Magurele
20h30FC Unirea Alba IuliaFC Unirea Alba Iulia0 - 1Steaua BucurestiSteaua Bucuresti

Achtste finales (01/11/2018)
30 Oktober 2018
15h30FC HermannstadtFC Hermannstadt3 - 0FC VoluntariFC Voluntari
18h00Turris-Oltul Turnu MagureleTurris-Oltul Turnu Magurele1 - 4FC U Craiova 1948FC U Craiova 1948
20h45CSM Politehnica IasiCSM Politehnica Iasi2 - 2 (3 str 5)Viitorul ConstantaViitorul Constanta
31 Oktober 2018
15h30CS MioveniCS Mioveni0 - 5Sepsi OSK Sfântu GheorgheSepsi OSK Sfântu Gheorghe
18h00Universitatea ClujUniversitatea Cluj3 - 4 verlengingenFC Astra GiurgiuFC Astra Giurgiu
20h45Gaz Metan MediasGaz Metan Medias0 - 1CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj
1 November 2018
18h00FK Miercurea CiucFK Miercurea Ciuc3 - 3 (6 str 5)Dinamo BucarestiDinamo Bucaresti
20h45FC Dunarea CalarasiFC Dunarea Calarasi2 - 1Steaua BucurestiSteaua Bucuresti

Kwartfinales (28/02/2019)
26 Februari 2019
19h00FC HermannstadtFC Hermannstadt2 - 3Viitorul ConstantaViitorul Constanta
27 Februari 2019
16h00FC Dunarea CalarasiFC Dunarea Calarasi1 - 2FC Astra GiurgiuFC Astra Giurgiu
19h00Sepsi OSK Sfântu GheorgheSepsi OSK Sfântu Gheorghe0 - 1CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj
28 Februari 2019
19h00FK Miercurea CiucFK Miercurea Ciuc0 - 3FC U Craiova 1948FC U Craiova 1948

Halve Finale (02/04/2019)
2 April 2019
17h00CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj - FC Astra GiurgiuFC Astra Giurgiu
17h00FC U Craiova 1948FC U Craiova 1948 - Viitorul ConstantaViitorul Constanta
23 April 2019
17h00FC Astra GiurgiuFC Astra Giurgiu - CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj
17h00Viitorul ConstantaViitorul Constanta - FC U Craiova 1948FC U Craiova 1948

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden