De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Liga I - Romania Division 1 - 2020/2021 - Home

Voetbal - Liga I - Romania Division 1 - 2020/2021 - Home

Keuze van een seizoen :

Roemenië
  • CFR 1907 Cluj
  • CS Universitatea Craiova
  • CSM Politehnica Iasi
  • Dinamo Bucaresti
  • FC Academica Clinceni
  • FC Arges Pitesti
  • FC Astra Giurgiu
  • FC Botosani
  • FC Chindia Târgoviste
  • FC Hermannstadt
  • FC Voluntari
  • Gaz Metan Medias
  • Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
  • Steaua Bucuresti
  • UTA Arad
  • Viitorul Constanta

Home

Liga I Romania Division 1 2020/2021 - Home

RoemeniëRoemenië

Regulier Seizoen (Roemenië - 21/08/2020 - 12/04/2021)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Steaua Bucuresti653020555722+35
2CFR 1907 Cluj643019744215+27
3CS Universitatea Craiova5830161043314+19
4Sepsi OSK Sfântu Gheorghe4530101554331+12
5FC Academica Clinceni4430101463026+4
6FC Botosani4230119103936+3
7FC Arges Pitesti40301010103341-8
8FC Chindia Târgoviste3930109112426-2
9FC Astra Giurgiu3830911103839-1
10UTA Arad3730910112636-10
11Gaz Metan Medias333096153341-8
12FC Voluntari323088143240-8
13Viitorul Constanta3130613113637-1
14Dinamo Bucaresti273076172641-15
15FC Hermannstadt2630511142840-12
16CSM Politehnica Iasi253074192964-35

Championship RondeDegradatie Ronde

9 April 2021
16h30FC Astra GiurgiuFC Astra Giurgiu0 - 0UTA AradUTA Arad
19h30Dinamo BucarestiDinamo Bucaresti1 - 3FC Academica ClinceniFC Academica Clinceni
19h30FC VoluntariFC Voluntari1 - 1FC BotosaniFC Botosani
19h30FC Arges PitestiFC Arges Pitesti3 - 1FC Chindia TârgovisteFC Chindia Târgoviste
10 April 2021
18h00Sepsi OSK Sfântu GheorgheSepsi OSK Sfântu Gheorghe1 - 1Steaua BucurestiSteaua Bucuresti
11 April 2021
20h30CS Universitatea CraiovaCS Universitatea Craiova0 - 0CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj
12 April 2021
16h30CSM Politehnica IasiCSM Politehnica Iasi1 - 0FC HermannstadtFC Hermannstadt
19h30Viitorul ConstantaViitorul Constanta0 - 2Gaz Metan MediasGaz Metan Medias

Detail van de uitslagen


Degradatie Ronde (Roemenië - 16/04/2021 - 19/05/2021)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1FC Chindia Târgoviste23110020+2
2UTA Arad22110010+1
3FC Arges Pitesti211010000
4FC Astra Giurgiu201010000
5Gaz Metan Medias181010110
6FC Voluntari171010110
7Viitorul Constanta16100101-1
8Dinamo Bucaresti151010000
9CSM Politehnica Iasi141010000
10FC Hermannstadt13100102-2

Degradatie PlayoffDegradatie

16 April 2021
16h30UTA AradUTA Arad1 - 0Viitorul ConstantaViitorul Constanta
19h30FC Astra GiurgiuFC Astra Giurgiu0 - 0Dinamo BucarestiDinamo Bucaresti
17 April 2021
14h00FC Chindia TârgovisteFC Chindia Târgoviste2 - 0FC HermannstadtFC Hermannstadt
16h30Gaz Metan MediasGaz Metan Medias1 - 1FC VoluntariFC Voluntari
18 April 2021
12h30FC Arges PitestiFC Arges Pitesti0 - 0CSM Politehnica IasiCSM Politehnica Iasi
21 April 2021
19h30Viitorul ConstantaViitorul Constanta - FC Astra GiurgiuFC Astra Giurgiu
19h30CSM Politehnica IasiCSM Politehnica Iasi - Gaz Metan MediasGaz Metan Medias
19h30FC VoluntariFC Voluntari - UTA AradUTA Arad
19h30FC HermannstadtFC Hermannstadt - FC Arges PitestiFC Arges Pitesti
19h30Dinamo BucarestiDinamo Bucaresti - FC Chindia TârgovisteFC Chindia Târgoviste
24 April 2021
19h30UTA AradUTA Arad - Gaz Metan MediasGaz Metan Medias
19h30CSM Politehnica IasiCSM Politehnica Iasi - FC HermannstadtFC Hermannstadt
19h30FC Arges PitestiFC Arges Pitesti - Dinamo BucarestiDinamo Bucaresti
19h30FC Chindia TârgovisteFC Chindia Târgoviste - Viitorul ConstantaViitorul Constanta
19h30FC Astra GiurgiuFC Astra Giurgiu - FC VoluntariFC Voluntari
28 April 2021
19h30Dinamo BucarestiDinamo Bucaresti - FC HermannstadtFC Hermannstadt
19h30FC VoluntariFC Voluntari - FC Chindia TârgovisteFC Chindia Târgoviste
19h30Gaz Metan MediasGaz Metan Medias - FC Astra GiurgiuFC Astra Giurgiu
19h30UTA AradUTA Arad - CSM Politehnica IasiCSM Politehnica Iasi
19h30Viitorul ConstantaViitorul Constanta - FC Arges PitestiFC Arges Pitesti
1 Mei 2021
19h30CSM Politehnica IasiCSM Politehnica Iasi - Dinamo BucarestiDinamo Bucaresti
19h30FC HermannstadtFC Hermannstadt - Viitorul ConstantaViitorul Constanta
19h30FC Arges PitestiFC Arges Pitesti - FC VoluntariFC Voluntari
19h30FC Chindia TârgovisteFC Chindia Târgoviste - Gaz Metan MediasGaz Metan Medias
19h30FC Astra GiurgiuFC Astra Giurgiu - UTA AradUTA Arad
5 Mei 2021
19h30FC Astra GiurgiuFC Astra Giurgiu - CSM Politehnica IasiCSM Politehnica Iasi
19h30FC VoluntariFC Voluntari - FC HermannstadtFC Hermannstadt
19h30Gaz Metan MediasGaz Metan Medias - FC Arges PitestiFC Arges Pitesti
19h30UTA AradUTA Arad - FC Chindia TârgovisteFC Chindia Târgoviste
19h30Viitorul ConstantaViitorul Constanta - Dinamo BucarestiDinamo Bucaresti
8 Mei 2021
19h30CSM Politehnica IasiCSM Politehnica Iasi - Viitorul ConstantaViitorul Constanta
19h30FC HermannstadtFC Hermannstadt - Gaz Metan MediasGaz Metan Medias
19h30FC Arges PitestiFC Arges Pitesti - UTA AradUTA Arad
19h30Dinamo BucarestiDinamo Bucaresti - FC VoluntariFC Voluntari
19h30FC Chindia TârgovisteFC Chindia Târgoviste - FC Astra GiurgiuFC Astra Giurgiu
15 Mei 2021
19h30UTA AradUTA Arad - FC HermannstadtFC Hermannstadt
19h30Gaz Metan MediasGaz Metan Medias - Dinamo BucarestiDinamo Bucaresti
19h30FC VoluntariFC Voluntari - Viitorul ConstantaViitorul Constanta
19h30FC Chindia TârgovisteFC Chindia Târgoviste - CSM Politehnica IasiCSM Politehnica Iasi
19h30FC Astra GiurgiuFC Astra Giurgiu - FC Arges PitestiFC Arges Pitesti
19 Mei 2021
19h30Dinamo BucarestiDinamo Bucaresti - UTA AradUTA Arad
19h30FC Arges PitestiFC Arges Pitesti - FC Chindia TârgovisteFC Chindia Târgoviste
19h30FC HermannstadtFC Hermannstadt - FC Astra GiurgiuFC Astra Giurgiu
19h30CSM Politehnica IasiCSM Politehnica Iasi - FC VoluntariFC Voluntari
19h30Viitorul ConstantaViitorul Constanta - Gaz Metan MediasGaz Metan Medias

Detail van de uitslagen


Degradatie Play-Offs (Roemenië - 08/06/2021 - 12/06/2021)



Championship Ronde (Roemenië - 17/04/2021 - 26/05/2021)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Steaua Bucuresti36110021+1
2CFR 1907 Cluj35110030+3
3CS Universitatea Craiova301010000
4Sepsi OSK Sfântu Gheorghe241010000
5FC Academica Clinceni22100103-3
6FC Botosani21100112-1

UEFA Champions League - KwalificatiesUEFA Europa League

17 April 2021
19h30CS Universitatea CraiovaCS Universitatea Craiova0 - 0Sepsi OSK Sfântu GheorgheSepsi OSK Sfântu Gheorghe
18 April 2021
17h30CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj3 - 0FC Academica ClinceniFC Academica Clinceni
20h00Steaua BucurestiSteaua Bucuresti2 - 1FC BotosaniFC Botosani
21 April 2021
19h00FC Academica ClinceniFC Academica Clinceni - Steaua BucurestiSteaua Bucuresti
19h00FC BotosaniFC Botosani - CS Universitatea CraiovaCS Universitatea Craiova
19h00Sepsi OSK Sfântu GheorgheSepsi OSK Sfântu Gheorghe - CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj
24 April 2021
19h00Steaua BucurestiSteaua Bucuresti - Sepsi OSK Sfântu GheorgheSepsi OSK Sfântu Gheorghe
19h00CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj - CS Universitatea CraiovaCS Universitatea Craiova
19h00FC BotosaniFC Botosani - FC Academica ClinceniFC Academica Clinceni
28 April 2021
19h00CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj - FC BotosaniFC Botosani
19h00Sepsi OSK Sfântu GheorgheSepsi OSK Sfântu Gheorghe - FC Academica ClinceniFC Academica Clinceni
19h00CS Universitatea CraiovaCS Universitatea Craiova - Steaua BucurestiSteaua Bucuresti
1 Mei 2021
19h00FC Academica ClinceniFC Academica Clinceni - CS Universitatea CraiovaCS Universitatea Craiova
19h00FC BotosaniFC Botosani - Sepsi OSK Sfântu GheorgheSepsi OSK Sfântu Gheorghe
19h00Steaua BucurestiSteaua Bucuresti - CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj
5 Mei 2021
19h00Sepsi OSK Sfântu GheorgheSepsi OSK Sfântu Gheorghe - CS Universitatea CraiovaCS Universitatea Craiova
19h00FC BotosaniFC Botosani - Steaua BucurestiSteaua Bucuresti
19h00FC Academica ClinceniFC Academica Clinceni - CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj
8 Mei 2021
19h00CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj - Sepsi OSK Sfântu GheorgheSepsi OSK Sfântu Gheorghe
19h00Steaua BucurestiSteaua Bucuresti - FC Academica ClinceniFC Academica Clinceni
19h00CS Universitatea CraiovaCS Universitatea Craiova - FC BotosaniFC Botosani
15 Mei 2021
19h00CS Universitatea CraiovaCS Universitatea Craiova - CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj
19h00Sepsi OSK Sfântu GheorgheSepsi OSK Sfântu Gheorghe - Steaua BucurestiSteaua Bucuresti
19h00FC Academica ClinceniFC Academica Clinceni - FC BotosaniFC Botosani
19 Mei 2021
19h00FC Academica ClinceniFC Academica Clinceni - Sepsi OSK Sfântu GheorgheSepsi OSK Sfântu Gheorghe
19h00FC BotosaniFC Botosani - CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj
19h00Steaua BucurestiSteaua Bucuresti - CS Universitatea CraiovaCS Universitatea Craiova
26 Mei 2021
19h00CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj - Steaua BucurestiSteaua Bucuresti
19h00Sepsi OSK Sfântu GheorgheSepsi OSK Sfântu Gheorghe - FC BotosaniFC Botosani
19h00CS Universitatea CraiovaCS Universitatea Craiova - FC Academica ClinceniFC Academica Clinceni

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden