Wereldkampioenschappen - Uitslagen Dames 2022
Tsjechië - Racice - 18 September 2022 - 25 September 2022
1 | Groot-Brittannië (Rebecca Shorten, Samantha Redgrave, Rowan Mckellar, Heidi Long) | 06:26.40 |
2 | Nederland (Tinka Offereins, Hermine Catherine Drenth, Benthe Boonstra, Marloes Oldenburg) | 06:28.63 |
3 | Australië (Annabelle Mcintyre, Bronwyn Cox, Katrina Werry, Lucy Stephan) | 06:29.29 |
4 | Roemenië (Roxana-Iuliana Anghel, Maria-Magdalena Rusu, Amalia Beres, Madalina Beres) | 06:31.48 |
5 | China (Xingye Xu, Zifeng Wang, Xiaoxin Liu, Shuxian Zhang) | 06:32.22 |
6 | Ierland (Emily Hegarty, Fiona Murtagh, Eimear Lambe, Aifric Keogh) | 06:34.72 |
- Vier Zonder (W4-) Dames - Gedetailleerde uitslagen
1 | Denemarken (Julie Poulsen, Marie Skytte Hauberg Johannesen, Frida Sanggaard Nielsen, Astrid Steensberg) | 06:39.48 |
2 | Nieuw-Zeeland (Catherine Layburn, Davina Waddy, Elizabeth Ross, Phoebe Spoors ) | 06:42.55 |
3 | Italië (Aisha Rocek, Giorgia Pelacchi, Laara Meriano, Chiara Ondoli) | 06:43.08 |
4 | Frankrijk (Emma Cornelis, Adele Brosse, Julie Voirin, Maya Cornut) | 06:47.87 |
5 | Polen (Weronika Kazmierczak, Olga Michalkiewicz, Barbara Jechorek, Zuzanna Lesner) | 06:50.44 |
6 | Verenigde Staten (Victoria Opitz, Teal Cohen, Erin Boxberger, Allyson Baker) | 06:51.82 |
1 | Groot-Brittannië (Rebecca Shorten, Samantha Redgrave, Rowan Mckellar, Heidi Long) | 06:26.40 |
2 | Nederland (Tinka Offereins, Hermine Catherine Drenth, Benthe Boonstra, Marloes Oldenburg) | 06:28.63 |
3 | Australië (Annabelle Mcintyre, Bronwyn Cox, Katrina Werry, Lucy Stephan) | 06:29.29 |
4 | Roemenië (Roxana-Iuliana Anghel, Maria-Magdalena Rusu, Amalia Beres, Madalina Beres) | 06:31.48 |
5 | China (Xingye Xu, Zifeng Wang, Xiaoxin Liu, Shuxian Zhang) | 06:32.22 |
6 | Ierland (Emily Hegarty, Fiona Murtagh, Eimear Lambe, Aifric Keogh) | 06:34.72 |
1 | China (Yunxia Chen, Ling Zhang, Yang Lü, Xiaotong Cui) | 06:17.49 |
2 | Nederland (Nika Johanna Vos, Tessa Dullemans, Ilse Kolkman, Bente Paulis) | 06:18.68 |
3 | Groot-Brittannië (Jessica Marie Leyden, Lola Anderson, Georgina Megan Brayshaw, Lucy Glover) | 06:21.25 |
4 | Oekraïne (Daryna Verkhogliad, Nataliya Dovgodko, Kateryna Dudchenko, Yevheniia Dovhodko) | 06:24.05 |
5 | Zwitserland (Salome Ulrich, Lisa Loetscher, Pascale Walker, Celia Dupre) | 06:26.01 |
6 | Australië (Harriet Hudson, Rowena Meredith, Amanda Bateman, Kathryn Rowan) | 06:26.02 |
- Dubbel Vier (W4x) Dames - Gedetailleerde uitslagen
1 | Litouwen (Viktorija Senkute, Ieva Adomaviciute, Donata Karaliene, Dovile Rimkute) | 06:31.40 |
2 | Italië (Valentina Iseppi, Alessandra Montesano, Silvia Terrazzi, Clara Guerra) | 06:33.34 |
3 | Verenigde Staten (Margaret Fellows, Grace Joyce, Emily Delleman, Emily Kallfelz) | 06:34.25 |
4 | Nieuw-Zeeland (Stella Clayton-Greene, Kirstyn Goodger, Hannah Osborne, Kate Haines) | 06:39.49 |
5 | Polen (Joanna Dittmann, Katarzyna Boruch, Marta Wieliczko, Katarzyna Zillmann) | 06:40.16 |
6 | Duitsland (Sophia Krause, Sarah Wibberenz, Tabea Kuhnert, Sophie Leupold) | 06:44.95 |
1 | China (Yunxia Chen, Ling Zhang, Yang Lü, Xiaotong Cui) | 06:17.49 |
2 | Nederland (Nika Johanna Vos, Tessa Dullemans, Ilse Kolkman, Bente Paulis) | 06:18.68 |
3 | Groot-Brittannië (Jessica Marie Leyden, Lola Anderson, Georgina Megan Brayshaw, Lucy Glover) | 06:21.25 |
4 | Oekraïne (Daryna Verkhogliad, Nataliya Dovgodko, Kateryna Dudchenko, Yevheniia Dovhodko) | 06:24.05 |
5 | Zwitserland (Salome Ulrich, Lisa Loetscher, Pascale Walker, Celia Dupre) | 06:26.01 |
6 | Australië (Harriet Hudson, Rowena Meredith, Amanda Bateman, Kathryn Rowan) | 06:26.02 |
1 | Roemenië (Maria-Magdalena Rusu, Iuliana Buhus, Adriana Ailincai, Maria Tivodariu, Madalina Beres, Amalia Beres, Ioana Vrinceanu, Simona Radis, Victoria-Stefania Petreanu) | 06:01.14 |
2 | Nederland (Benthe Boonstra, Laila Youssifou, Hermine Catherine Drenth, Marloes Oldenburg, Roos De Jong, Tinka Offereins, Ymkje Clevering, Veronique Meester, Aniek Van Veenen) | 06:05.04 |
3 | Canada (Jessica Sevick, Gabrielle Smith, Morgan Rosts, Kirsten Edwards, Alexis Cronk, Kasia Gruchalla-Wesierski, Avalon Wasteneys, Sydney Payne, Kristen Kit) | 06:07.51 |
4 | Verenigde Staten (Molly Bruggeman, Kelsey Reelick, Alina Hagstrom, Regina Salmons, Jessica Thoennes, Charlotte Buck, Madeleine Wanamaker, Claire Collins, Hannah Broadland) | 06:09.80 |
5 | Australië (Eleanor Price, Jean Mitchell, Paige Barr, Jacqueline Swick, Ella Bramwell, Giorgia Patten, Georgina Rowe, Emma Fessey, Talia Barnet-Hepples) | 06:19.97 |
6 | China (Hairong Zhang, Yuxiu Zhou, Xiya Dong, Mangyao Dai, Peixin Zhang, Fengjiao Sun, Xinyu Lin, Yixin Yang, Liping Shang) | 06:21.94 |
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
Skiff (W1x) Dames : Algemene informatie