Wacht ...
Wacht ...
Wereldkampioenschappen - Uitslagen Heren 2005
Japan - 2 September 2005 - 4 September 2005
1 | Groot-Brittannië (Pete Reed, Steve Williams, Alex Partridge, Andrew Triggs Hodge) | 06:11.590 |
2 | Nederland (Jan-Willem Gabriëls, Geert Cirkel, Matthijs Vellenga, Gijs Vermeulen) | 06:13.230 |
3 | Canada (Peter Dembicki, Rob Weitemeyer, Andrew Ireland, Kristopher Mcdaniel) | 06:16.020 |
4 | Denemarken (Thomas Larsen, Carl Christiansen, Gunnar Levring, Morten Nielsen) | 06:20.630 |
5 | Verenigde Staten (Daniel Beery, Matt Deakin, Beau Hoopman, Bryan Volpenhein) | 06:21.420 |
6 | Nieuw-Zeeland (Eric Murray, Steven Cottle, Carl Meyer, Donald Leach) | 06:26.830 |
- Vier Zonder (M4-) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Italië (Valerio Massimo, Mauro Mulazzani, Aldo Tramontano, Giuseppe De Vita) | 06:08.550 |
2 | Tsjechië (Jan Schindler, Jakub Makovicka, Petr Vitasek, Karel Jr Neffe) | 06:11.090 |
3 | Australië (James Chapman, James Gatti, Matthew Ryan, Jeremy Stevenson) | 06:11.240 |
4 | Ierland (Sean Jacob, Cormac Folan, Sean Casey, Alan Martin) | 06:12.120 |
5 | Polen (Dawid Paczes, Mariusz Daniszewski, Rafal Smolinski, Jaroslaw Godek) | 06:18.390 |
6 | Duitsland (Gregor Hauffe, Sebastian Thormann, Urs Kaeufer, Jörg Diessner) | 06:20.190 |
1 | Slovenië (Grega Sracnjek, Tomaz Pirih, Miha Pirih, Rok Kolander) | 06:05.850 |
2 | Zwitserland (Remo Sueess, Alain Marfurt, Roland Jr Altenburger, Stephan Koller) | 06:10.160 |
3 | Japan (Toshiaki Chiba, Kenji Mizoguchi, Takahiro Sawatsu, Katsuaki Higashi) | 06:17.440 |
4 | Republic of Korea (Jong Dae Park, Hae Dong Im, Won Yuk Im, In Soo Choi) | 06:30.300 |
1 | Groot-Brittannië (Pete Reed, Steve Williams, Alex Partridge, Andrew Triggs Hodge) | 06:11.590 |
2 | Nederland (Jan-Willem Gabriëls, Geert Cirkel, Matthijs Vellenga, Gijs Vermeulen) | 06:13.230 |
3 | Canada (Peter Dembicki, Rob Weitemeyer, Andrew Ireland, Kristopher Mcdaniel) | 06:16.020 |
4 | Denemarken (Thomas Larsen, Carl Christiansen, Gunnar Levring, Morten Nielsen) | 06:20.630 |
5 | Verenigde Staten (Daniel Beery, Matt Deakin, Beau Hoopman, Bryan Volpenhein) | 06:21.420 |
6 | Nieuw-Zeeland (Eric Murray, Steven Cottle, Carl Meyer, Donald Leach) | 06:26.830 |
1 | Italië (Daniele Danesin, Martino Goretti, Nicola Moriconi, Jiri Vlcek, Fabrizio Gabriele, Michele Savrie, Luigi Scala, Giuseppe Del Gaudio, Gianluca Barattolo) | 05:59.420 |
2 | Japan (Shuya Matsuda, Masayuki Yoshizaki, Yu Kataoka, Yusuke Imai, Tatsuya Mizobe, Kazuyoshi Okamoto, Shimpei Murai, Takehiro Kubo, Makoto Nakasaka) | 06:09.870 |
1 | Frankrijk (Jeremy Pouge, Franck Solforosi, Jean-Christophe Bette, Fabien Tilliet) | 05:47.910 |
2 | Ierland (Eugene Coakley, Tim Harnedy, Richard Archibald, Paul Griffin) | 05:49.260 |
3 | Italië (Salvatore Di Somma, Lorenzo Bertini, Elia Luini, Bruno Mascarenhas) | 05:49.300 |
4 | Australië (Todd Skipworth, Tim Smith, Michael Mcbryde, Thomas Gibson) | 05:51.020 |
5 | Duitsland (Stefan Mlecko, Bastian Seibt, Matthias Veit, Axel Schuster) | 05:51.930 |
6 | Polen (Gabriel Pawlak, Maciej Madej, Bartlomiej Pawelczak, Milosz Bernatajtys) | 05:58.160 |
- Lichtgewicht Vier Zonder (LM4-) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Zuid-Afrika (Lawrence Ndlovu, Bruce Turvey, Roderick Macdonald, Anthony Paladin) | 05:57.150 |
2 | Groot-Brittannië (Dave Currie, Nick English, Mike Hennessy, Simon Jones) | 05:57.540 |
3 | Verenigde Staten (Simon Carcagno, Richard Montgomery, Thomas Paradiso, John Wachter Iii) | 05:58.380 |
4 | Spanje (Mario Arranz Puente, Carlos Loriente Perez, Juan Manuel Florido Pellon, Jesus Gonzalez Alvarez) | 05:58.980 |
5 | Japan (Yuya Higashiyama, Hiroya Yamakazi, Yasunori Tanabe, Atsushi Obata) | 05:59.470 |
6 | Rusland (Aleksander Savkin, Valeriy Sarychev, Alexander Zyuzin, Sergey Bukreev) | 06:01.830 |
1 | Frankrijk (Jeremy Pouge, Franck Solforosi, Jean-Christophe Bette, Fabien Tilliet) | 05:47.910 |
2 | Ierland (Eugene Coakley, Tim Harnedy, Richard Archibald, Paul Griffin) | 05:49.260 |
3 | Italië (Salvatore Di Somma, Lorenzo Bertini, Elia Luini, Bruno Mascarenhas) | 05:49.300 |
4 | Australië (Todd Skipworth, Tim Smith, Michael Mcbryde, Thomas Gibson) | 05:51.020 |
5 | Duitsland (Stefan Mlecko, Bastian Seibt, Matthias Veit, Axel Schuster) | 05:51.930 |
6 | Polen (Gabriel Pawlak, Maciej Madej, Bartlomiej Pawelczak, Milosz Bernatajtys) | 05:58.160 |
1 | Frankrijk (Vincent Durupt, Nicolas Podpovitny, Johnatan Mathis, Lionel Jacquiot, Nicolas Majerus) | 06:02.420 |
2 | Verenigde Staten (Matthew Hughes, Troy Kepper, Brett Newlin, Patrick Sullivan, Marcus Mc Elhenney) | 06:03.440 |
3 | Duitsland (Matthias Flach, Toni Seifert, Johannes Doberschuetz, Falk Mueller, Martin Sauer) | 06:06.010 |
4 | Canada (Daniel Casaca, Todd Keesey, Ryan Slate, Dan O'shaughnessy, Stephen Cheng) | 06:07.140 |
5 | Italië (Paolo Loriato, Simone Raineri, Sergio Canciani, Marco Resemini, Andrea Lenzi) | 06:14.120 |
6 | Japan (Michihiro Akagi, Masahiro Kamijo, Hiroshi Hamamoto, Hidenori Daido, Mitsuteru Omura) | 06:18.980 |
1 | Polen (Marek Kolbowicz, Konrad Wasielewski, Michal Jelinski, Adam Korol) | 05:34.960 |
2 | Slovenië (Davor Mizerit, Matej Prelog, Luka Spik, Iztok Cop) | 05:35.450 |
3 | Estland (Leonid Gulov, Jueri Jaanson, Tonu Endrekson, Andrei Jamsa) | 05:36.610 |
4 | Tsjechië (Vaclav Jr Chalupa, Milan Jr Dolecek, Jakub Hanak, David Jirka) | 05:38.540 |
5 | Frankrijk (Cedric Berrest, Adrien Hardy, Julien Bahain, Jean-David Bernard) | 05:38.890 |
6 | Duitsland (Karsten Brodowski, Rene Bertram, Marco Geisler, Robert Sens) | 05:41.710 |
- Dubbel Vier (M4x) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Groot-Brittannië (Stephen Rowbotham, Matthew Wells, Alan Campbell, Matt Langridge) | 05:43.950 |
2 | Rusland (Alexey Svirin, Nikolay Spinev, Sergey Fedorovtsev, Igor A Kravtsov) | 05:45.700 |
3 | Verenigde Staten (Shane O'mara, Jonathan Burns, Daniel Walsh, Kenneth Jurkowski) | 05:46.520 |
4 | Oekraïne (Sergiy Biloushchenko, Leonid Shaposhnikov, Oleg Lykov, Sergii Gryn) | 05:48.020 |
5 | Australië (Craig Jones, Trent Collins, Christopher Morgan, Jason Day) | 05:49.170 |
6 | Wit-Rusland (Stanislau Shcharbachenia, Andrei Pliashkou, Pavel Shurmei, Valery Padzevich) | DNS |
1 | Polen (Marek Kolbowicz, Konrad Wasielewski, Michal Jelinski, Adam Korol) | 05:34.960 |
2 | Slovenië (Davor Mizerit, Matej Prelog, Luka Spik, Iztok Cop) | 05:35.450 |
3 | Estland (Leonid Gulov, Jueri Jaanson, Tonu Endrekson, Andrei Jamsa) | 05:36.610 |
4 | Tsjechië (Vaclav Jr Chalupa, Milan Jr Dolecek, Jakub Hanak, David Jirka) | 05:38.540 |
5 | Frankrijk (Cedric Berrest, Adrien Hardy, Julien Bahain, Jean-David Bernard) | 05:38.890 |
6 | Duitsland (Karsten Brodowski, Rene Bertram, Marco Geisler, Robert Sens) | 05:41.710 |
1 | Italië (Daniele Gilardoni, Gardino Pellolio, Luca Moncada, Filippo Mannucci) | 05:44.760 |
2 | België (Francois Libos, Justin Gevaert, Wouter Van Der Fraenen, Kristof Dekeyser) | 05:46.000 |
3 | Canada (Douglas Vandor, Jeff Bujas, Matt Jensen, Morgan Jarvis) | 05:47.860 |
4 | Oostenrijk (Christoph Engl, Paul Sommeregger, Bernd Wakolbinger, Uwe Daxboeck) | 05:49.050 |
5 | Frankrijk (Pierre-Etienne Pollez, Fabien Dufour, Bastien Tabourier, Mathieu Mallein) | 05:51.340 |
6 | Verenigde Staten (Matthew Muffelman, Sean Wolf, Greg Ruckman, Robert Zechmann) | 05:54.480 |
1 | Verenigde Staten (Matt Deakin, Mike Blomquist, Josh Inman, Paul Daniels, Steve Jr Coppola, Daniel Beery, Bryan Volpenhein, Marcus Mcelhenney, Beau Hoopman) | 05:22.750 |
2 | Italië (Niccolo Mornati, Valerio Pinton, Dario Dentale, Lorenzo Carboncini, Carlo Mornati, Pierpaolo Frattini, Mario Palmisano, Raffaello Leonardo, Gaetano Iannuzzi) | 05:24.010 |
3 | Duitsland (Sebastian Schulte, Jan Martin Broeer, Ulf Siemes, Jochen Urban, Stephan Koltzk, Jan Tebruegge, Thorsten Engelmann, Andreas Penkner, Peter Thiede) | 05:25.660 |
4 | Groot-Brittannië (Tom Stallard, Richard Egington, Henry Bailhache-Webb, Simon Fieldhouse, Jonathan Devlin, Josh West, Tom Parker, Kieran West, Acer Nethercott) | 05:27.570 |
5 | Polen (Sebastian Kosiorek, Rafal Hejmej, Wojciech Gutorski, Michal Stawowski, Slawomir Kruszkowski, Mikolaj Burda, Piotr Buchalski, Bogdan Zalewski, Daniel Trojanowski) | 05:27.610 |
6 | Rusland (Evgeny Luzyanin, Alexander Kulesh, Vladimir Volodenkov, Andrey Okorokov, Edgar Ivans, Dmitry Rozinkevich, Denis Markelov, Alexander Litvinchev, Alexey Mitienko) | 05:30.830 |
- Acht Met (M8+) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Canada (Barney Williams, Andrew Hoskins, Kyle Hamilton, Scott Frandsen, Joe Stankevicius, Ben Rutledge, Cameron Baerg, Kevin Light, Brian Price) | 05:29.520 |
2 | Nederland (Christof Coenders, Rogier Blink, Peter Vos, Simon Glazenborg, David Kuiper, Jurrien Rom Colthoff, Olaf Van Andel, Mitchel Steenlan, Chun Wei Cheung) | 05:32.040 |
3 | Frankrijk (Bastien Gallet, Julien Peudecoeur, Donatien Mortelette, Bastien Ripoll, Fabien Sant, Timothee De Lagarde, Erwan Peron, Laurent Cadot, Christophe Lattaignant) | 05:32.290 |
4 | Wit-Rusland (Vadzim Lialin, Aleh Maskaliou, Dzianis Yakubau, Aliaksandr Blotski, Aliaksandr Dzernavy, Aliaksandr Kalechka, Aliaksandr Kazubouski, Vitali Bely, Piotr Piatrynich) | 05:34.250 |
5 | Kroatië (Petar Milin, Jure Mrduljas, Hrvoje Maric, Branko Begovic, Milan Razov, Oliver Martinov, Marko Dragicevic, Branimir Vujevic, Silvijo Petrisko) | 05:34.870 |
6 | Roemenië (Gheorghita Munteanu, Valentin Piticariu, Marcus Despina, Florin Belba, Marius Bacaoanu, Mihai Tofan, Nicusor Ghebosu, Daniel Teleaga, Gabriel Sitariu) | 05:36.490 |
1 | Verenigde Staten (Matt Deakin, Mike Blomquist, Josh Inman, Paul Daniels, Steve Jr Coppola, Daniel Beery, Bryan Volpenhein, Marcus Mcelhenney, Beau Hoopman) | 05:22.750 |
2 | Italië (Niccolo Mornati, Valerio Pinton, Dario Dentale, Lorenzo Carboncini, Carlo Mornati, Pierpaolo Frattini, Mario Palmisano, Raffaello Leonardo, Gaetano Iannuzzi) | 05:24.010 |
3 | Duitsland (Sebastian Schulte, Jan Martin Broeer, Ulf Siemes, Jochen Urban, Stephan Koltzk, Jan Tebruegge, Thorsten Engelmann, Andreas Penkner, Peter Thiede) | 05:25.660 |
4 | Groot-Brittannië (Tom Stallard, Richard Egington, Henry Bailhache-Webb, Simon Fieldhouse, Jonathan Devlin, Josh West, Tom Parker, Kieran West, Acer Nethercott) | 05:27.570 |
5 | Polen (Sebastian Kosiorek, Rafal Hejmej, Wojciech Gutorski, Michal Stawowski, Slawomir Kruszkowski, Mikolaj Burda, Piotr Buchalski, Bogdan Zalewski, Daniel Trojanowski) | 05:27.610 |
6 | Rusland (Evgeny Luzyanin, Alexander Kulesh, Vladimir Volodenkov, Andrey Okorokov, Edgar Ivans, Dmitry Rozinkevich, Denis Markelov, Alexander Litvinchev, Alexey Mitienko) | 05:30.830 |
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
Skiff (W1x) Dames : Algemene informatie